Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pomoć propala mi zadnja koćnica( a znate šta to znači za stunt)  (Posjeta: 2896 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline peugeot 01

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
pozz svima .zanima me ovako imam puegeota speedfight2 i sad propala mi zadnja kočnica pregledavao sam jel ima ulja i ima,pokušao sam ozračiti i opet ništa i sad šta mi je zanimljivo npr.kad motor stoji i stišćem kočnicu i napumpa se kak bi trebala biti  i kad krenem npr.2-3metra ona opet pusti i ništa ne hvata jel mi može ko nešto predložit unaprijed hvala !!!

Offline OvErLoAd

  • Tržnica : (+8)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • in the fast lane
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • svijetskutera
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: aprilia SR 70 minarelli
Odg: Pomoć propala mi zadnja koćnica( a znate šta to znači za stunt)
« Odgovori #1 : 23 Kolovoz, 2008, 19:14:05 »
pozz svima .zanima me ovako imam puegeota speedfight2 i sad propala mi zadnja kočnica pregledavao sam jel ima ulja i ima,pokušao sam ozračiti i opet ništa i sad šta mi je zanimljivo npr.kad motor stoji i stišćem kočnicu i napumpa se kak bi trebala biti  i kad krenem npr.2-3metra ona opet pusti i ništa ne hvata jel mi može ko nešto predložit unaprijed hvala !!!

Možda staro ulje, možda negdje pušta sistem, lajtung, čeljusti, pumpa...

Offline cherni

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Runner 180 sp
Odg: Pomoć propala mi zadnja koćnica( a znate šta to znači za stunt)
« Odgovori #2 : 24 Kolovoz, 2008, 11:56:43 »
pogledaj jel ti savijen disk ili ti je otpustena celjust

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: Pomoć propala mi zadnja koćnica( a znate šta to znači za stunt)
« Odgovori #3 : 24 Kolovoz, 2008, 18:02:54 »
celjust  je iz dva dijela  , stegnut je srafima ,a izmedu je gumica .. kad disk plocice istrosis i stiseces opet kocnicu pocene se zagrijavat cijela celjust i ta gumica se derformira . moze viti da ti pusta na klipicima ili ,jednostavno neznas ozraciti kocnicu .. ja sam pao sa zadnjeg zobog toga jer mi kocnica nije bila dobro ozracena ,zapravno nisam imao dosta ulja u osudici .. i kad se posudica nagne ulje mi ode gore i nemoze uci u kocioi sistem i propada i tak osam iszgubio kocnicu i pao sa zanjeg .,radi svoje gluposti , ako vec vozis na znaji napunite spremnik ulja punim i dobro ozracite .. probajte prirodnim padom da staro izde ulje
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline peugeot 01

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pomoć propala mi zadnja koćnica( a znate šta to znači za stunt)
« Odgovori #4 : 24 Kolovoz, 2008, 18:54:23 »
a to ti  je ovako bilo ja se bio nagnuo malo više u zavoj i pustila mi prednja guma i pao sam,a to je bilo sad nedavno.I od tad me to zajeb.i sad ne mogu se se vozit po zadnjem mislim ne mogu uostalom znaš i sam da ti treba kočnica al hvala na savjetu budem to probo ponovo pa ču vidjet
Hvala!!!!

Offline OvErLoAd

  • Tržnica : (+8)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • in the fast lane
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • svijetskutera
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: aprilia SR 70 minarelli
Odg: Pomoć propala mi zadnja koćnica( a znate šta to znači za stunt)
« Odgovori #5 : 24 Kolovoz, 2008, 19:22:49 »
pogledaj jel ti savijen disk ili ti je otpustena celjust

Da je nešto od toga onda bi treslo i vibriralo, a nebi propadala kočnica :nono:

Offline cherni

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Runner 180 sp
Odg: Pomoć propala mi zadnja koćnica( a znate šta to znači za stunt)
« Odgovori #6 : 27 Kolovoz, 2008, 21:21:26 »
pogledaj jel ti savijen disk ili ti je otpustena celjust

Da je nešto od toga onda bi treslo i vibriralo, a nebi propadala kočnica :nono:


e a vidis meni se na istom skuteru kao sto ti vozis to dogadjalo jel je disk bio jako iskrivljen i ugura klipice unutra i onda prva 2 puta kad stisnes kocnica propadne :icon_scratch: