Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ditek proždire svećice  (Posjeta: 8858 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline du_vlaho

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 379
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Workshop385 YT
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Na 4 točka
  • Moja Kaciga: Homologirana
  • MojSetup: Ima rikverc
  • MojSpuh: Smrdi na dvotaktol
Odg: Ditek proždire svećice
« Odgovori #60 : 19 Rujan, 2014, 18:10:51 »
Ditech jače trokira sa rezo spuhom.

Katalizator nema veze sa svijećicama.

Vlaho, koju svijećicu sad koristiš?

Što podrazumijevate pod pojmom kada kažete otišla svijećica? Doslovno krepa da motor više ne pali i vozi, ili trokira na srednjim otvorima gasa?

Samo full sintetika i gas  :toothy10:

I ne znam jeste li primjetili, trebao bi, dok je motor hladan, ljepše raditi nego kada se ugrije.

Ditech mi je prije trokirao, pa kao da si mu oduzeo gas pa opet dao usred vožnje s full gasom... otkad sam sve sredio nijednom baš nijednom nije zacukao sa ZX-om  :icon_thumright:

Sad ne znam do čeg mu je sve bilo pošto sam dosta tog izmjenio... uglavnom ja prezadovljan didikom  :toothy10:

NGK CPR8E  :icon_thumright:

Pržite diteke ljud pun gasi, odmah rolice 6.5- max 7 sa tvorničkim remenom, malossi remen ni za živu glavu sa stock termogrupom, ne može se uštimat da se krene uzbrdo i lijepo ide nema šanse (proveo  10 sati uštimavajući, sve kombinacije centralnih, rolica, opruga kvačila...) znam što govorim, nek se vrti... ionako radilica neće dugo na nijednom, ovako ste bar proveli kilometre guštajući  :icon_biggrin:

igor ima dobar potpis što bi se svakako na diteke odnosio :



I kod mene je stari ECU - radi pumpa goriva duže i ide na više okretaje...  :icon_thumright:

« Zadnja izmjena: 19 Rujan, 2014, 18:17:16 du_vlaho »