Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Samsung Galaxy Mini 2 S6500D  (Posjeta: 1335 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sekula2009

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 551
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Samsung Galaxy Mini 2 S6500D
« : 26 Travanj, 2014, 17:24:00 »
Za početak pozdrav,ovako imam gore navedeni mobitel koji otkad sam ga kupio ima verziju androida 2.3.6 i svaki put kad sam stisao aktualizacija softwera uvijek mi ostane ta verzija e sad hoću si metnuti ovu najnoviju verziju androida 4.4 ili ti KitKat verziju i sinoć sam pokušavao satima i danas,ali bezuspješno ima na internetu 100 načina da se to metni e sad jedan moće ovo jedan ovo jedan sto stvari,a ja engleski baš ni neznam kako treba i još pogotovo o mobitelima i sustavima i to e sad mene zanima da li ima ovdje netko na forumu tko ima takav mobitel i da je napravio to na njemu da potroši koju minutu,pa mi se ljepo objasni ovdje ili na pm ili ako netko to baš zna isto da mi objasni kako da to napravim,unaprijed hvala i pozdrav! :headbang: :hello:

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Samsung Galaxy Mini 2 S6500D
« Odgovori #1 : 26 Travanj, 2014, 20:42:07 »
Na to 99.9% ne može kit kat tek tako "aktualizacija softvera", preslab je mobitel. Vjerovatno bi se na njega mogao stavit taj softver al ko zna kako će to radit, ako se ne razumiš, nemoj ništa pokušavat jer triba i rotat i napravit backup i milijun drugih stvari.
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline sekula2009

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 551
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Samsung Galaxy Mini 2 S6500D
« Odgovori #2 : 26 Travanj, 2014, 21:28:30 »
znam sinoć sam se mučio dva tri sata popodne i danas dopodne,ali sve sma radio,ali nisam probao rotat,probat ću sutra dopodne još se zajebavat,ako ne bude išlo odustajem,a mene zanima jel moguće bilo kako instalirati jači android od 2.3.6 na njemu jer kad god stisnem aktulizacija softera ništa nikad uvijek nema aktualizacija,pa me zanima koju najjaču verziju androida može podržati?

Offline shadow

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 628
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vodice
  • Moj Skuter: Yamaha YZF R125
Odg: Samsung Galaxy Mini 2 S6500D
« Odgovori #3 : 26 Travanj, 2014, 22:22:56 »
tebi treba rom a njega stavis kad rootas

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2581204

na ovom linku je za kitkat rom i njega moras flashat
Ako nisi ne možeš postati, ako jesi ne možeš prestati!

Offline sekula2009

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 551
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Samsung Galaxy Mini 2 S6500D
« Odgovori #4 : 27 Travanj, 2014, 09:32:02 »
ja radim preko ove stranice http://gizmostorm.com/update-samsung-galaxy-mini-2-to-android-4-4-kitkat/ i sve sma radio,ali sma skuzio da sam preskočio rotanje tako da ću danas probat,to napravit,ako ništ ostavit ću na ovoj verziji kažem,ako ima netko tko je to radio sa ovakvim mobitelom ili drugim neka potroši koju minutu,pa još detaljnije pojasni bio bi mu zahvalan. :headbang: :hello:

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16889
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Samsung Galaxy Mini 2 S6500D
« Odgovori #5 : 27 Travanj, 2014, 10:09:41 »
nades si rom koji odgovara tvom mobitelu i radi provjereno
rootas ga i flashas ga
za rutanje i fleshanje imas fala bogu puno programa koji rade odlicno na samsungu
tak da si pogledaj usput i cynogen mod i skini si neki njihov custom rom koji je bolji od 99% tvornickih
+ kaj imaju i program koji ce sve to poinstalirat na tvoj mob

Offline sekula2009

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 551
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Samsung Galaxy Mini 2 S6500D
« Odgovori #6 : 27 Travanj, 2014, 11:28:27 »
evo pokušavam nešto,pa ću kasnije javit rezultate slobodno još pišite kaj znate. :headbang:

Offline sekula2009

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 551
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Samsung Galaxy Mini 2 S6500D
« Odgovori #7 : 27 Travanj, 2014, 12:10:13 »
ma ništa od toga pitat ću dečka koji živi par kuća dalje od mene on je informatičar po struci,pa će mi sve reći uglavnom radio sam po ovoj stranici http://gizmostorm.com/update-samsung-galaxy-mini-2-to-android-4-4-kitkat/ i sad tu među prvim natuknicama piše da ga treba rootat i to sma radio po ovom videu i sve je super sve je ljepo išlo do djela u video gdje treba napraviti rootme uglavnom na video taj dio počinje na 5 minuta u video uglavnom tu to treba napravit ja sam sve kao i on spojio mob na komp i udem u taj rootme i njemu prvi put kad zađe u run ne uspije i drugi put kad izajde u ponovo uđe uspije mu a meni nom stop piše nešto not found,a bez tog rootanja ne mogu ništa tako da sam odustao i sad ću pitat tog dečka,a opet na ovom videu ovaj nije radio nakav root i opet je uspio intalirati,a u opisu video gde je napisao što treba skinuti meni nije ništa jasno opet,a opet sa neke strane ja sad neznam kako bi to na googl-u napisao jer neznam baš negleski uglavnom jel moguće da taj mobitel radi na toj verzjii odnosno da može raditi vez ikakvcog štekanja jer mi je malo bez veze da svaki put kad stisnem aktualizacija softera nekad ga aktualizira i neke sitnice doda,ali uvijek ostane na 2.3.6 verziji evo sad kao što sam napisao u zadnje vrijeme nema nikakvih aktualizacija koliko se sjećam zadnji put sam je napravio u 12. mjesecu prošle godine eto neznam sad više ništa,ako imate kakav prijedlog slobodno napišite. :headbang:
« Zadnja izmjena: 27 Travanj, 2014, 12:13:31 sekula2009 »

Offline sekula2009

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 551
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Samsung Galaxy Mini 2 S6500D
« Odgovori #8 : 27 Travanj, 2014, 16:47:48 »
ma neću ništa kaže mi ovaj dečko da mi može metnuti,ali će biti užasno spor znači bolje ništa ne dirati da opet ima nekih aktualizacija sa neke strane nasao bi ih sam tako da neću ništa dirati,eto hvala svima na savjetima,moderatori mogu zaključati temu,pozdrav! :headbang: :hello: