Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 26.04.-27.04.2014. Novi Marof 2. Utrka PH skuteri i Motoslalom  (Posjeta: 24277 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivek_sr

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1152
  • Spol: Muški
  • tehnička podrška
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moja Kaciga: Arai Condor
Odg: 26.04.-27.04.2014. Novi Marof 2. Utrka PH skuteri i Motoslalom
« Odgovori #100 : 30 Travanj, 2014, 08:59:40 »
Sry knapicu nisam znao za talkvu podjelu al nista se ja ne ljutim dapace samo mi daje poticaja da slozim nekaj jace da se mogu vozati sa ostalim momcima naravno kada bude bilo i malo vise iskustva, a i slazem se sa tobom i odmah poypisujem tvoju izjavu o ne voznji drugih jer mi je fakat zao da ti buraz nije mogao vozit i ovi su ispali shupci i mi smo isto dva tri dana prije isli vadit tu licencu
4t u srcu <3

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: 26.04.-27.04.2014. Novi Marof 2. Utrka PH skuteri i Motoslalom
« Odgovori #101 : 30 Travanj, 2014, 11:45:00 »
Evo Brko se potrudio pa je stavio prvu utrku na youtube!  :notworthy:

https://www.youtube.com/watch?v=LdgeQtokkOc&feature=youtu.be

Offline Josip-98

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1185
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 26.04.-27.04.2014. Novi Marof 2. Utrka PH skuteri i Motoslalom
« Odgovori #102 : 30 Travanj, 2014, 12:45:49 »
Ocaj zivi ovi od brke samo smeta po stazi  :sad3: :sad3: :sad3: :sad3:

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: 26.04.-27.04.2014. Novi Marof 2. Utrka PH skuteri i Motoslalom
« Odgovori #103 : 30 Travanj, 2014, 13:09:02 »
Josipe kao sto vidis imamo razlitice staze, Marof je dugacka brza staza, Brko ima malo slabiji skuter od ostalih u klasi 70 ccm i nije nesto puno zaostao... nekima je to kao sporo, a meni je smijesno kad neko kaze kako brutalno ide base setup, a Brko vozi midrace setup sa Top TPR cilindrom. Naravno video nemoze vratiti osjecaj brzine...

Offline ivek_sr

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1152
  • Spol: Muški
  • tehnička podrška
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moja Kaciga: Arai Condor
Odg: 26.04.-27.04.2014. Novi Marof 2. Utrka PH skuteri i Motoslalom
« Odgovori #104 : 30 Travanj, 2014, 17:00:45 »
To je to... od sada pa nadalje ispred brke se vozim  ;D
4t u srcu <3

Offline nodius

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • 098 975 1160
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: sf2 LC
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: solidan
  • MojSpuh: neki od rođaka
Odg: 26.04.-27.04.2014. Novi Marof 2. Utrka PH skuteri i Motoslalom
« Odgovori #105 : 30 Travanj, 2014, 17:09:03 »
Ocaj zivi ovi od brke samo smeta po stazi  :sad3: :sad3: :sad3: :sad3:
ti znas samo pametovat, slozi skut pa se onda rugaj :hello:
s6 sport pro 70, bgm evolution, yasuni R, multivar 5.6g, remen top perf.755x18, polini crne opruge, org. centralni, s6 usis(lamele 0.30mm), dell19 bs, airbox(red sponge), bgm zvono, ser. kvacilo...

tto rpm, bgm 16led stop, h4 xenon svjetla

Offline nrgmc2-tuning

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1064
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh Road Runner
  • MojSetup: gilardoni 180
  • MojSpuh: seriala
Odg: 26.04.-27.04.2014. Novi Marof 2. Utrka PH skuteri i Motoslalom
« Odgovori #106 : 30 Travanj, 2014, 19:40:34 »
Ocaj zivi ovi od brke samo smeta po stazi  :sad3: :sad3: :sad3: :sad3:
ti znas samo pametovat, slozi skut pa se onda rugaj :hello:
    :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16888
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: 26.04.-27.04.2014. Novi Marof 2. Utrka PH skuteri i Motoslalom
« Odgovori #107 : 30 Travanj, 2014, 20:00:49 »
kamera cini sve sporim, vjeruj mi brkov malaguti je dosta brz
naravno da se tpr nemoze mjeriti s naturpijanim hiend i 180 2t masinama
al daleko do toga da je to spor skuter

brko rulz

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: 26.04.-27.04.2014. Novi Marof 2. Utrka PH skuteri i Motoslalom
« Odgovori #109 : 01 Svibanj, 2014, 09:24:19 »
svaka cast ekipi sta se trka volio bi i ja da sam blize i mogu slozit skuter za stazu :notworthy:
a brki odlicno ide skuter ako uzmete u obzir da je AC tpr na nardu :toothy11:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: 26.04.-27.04.2014. Novi Marof 2. Utrka PH skuteri i Motoslalom
« Odgovori #110 : 01 Svibanj, 2014, 09:25:20 »
drug brko sad kad gledam ovaj drugi filmic i cujem kad i di si sve pustao gas da mi se dalo ganjat sa ajsom namazal bi te sa pedesetkom s obzirom da sam imo samo 2-3 sekunde losije vreme po krugu od tebe  :laughing7:

Offline Josip-98

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1185
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 26.04.-27.04.2014. Novi Marof 2. Utrka PH skuteri i Motoslalom
« Odgovori #111 : 01 Svibanj, 2014, 13:17:36 »
pusta gas dosta prije zavoja sta ga vodi u dosta gubitka sta se tice vrimena

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: 26.04.-27.04.2014. Novi Marof 2. Utrka PH skuteri i Motoslalom
« Odgovori #112 : 01 Svibanj, 2014, 22:56:35 »


14:20 utrka! :D

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan

Offline robiii

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: križevci
  • Moj Skuter: zip sp
  • Moja Kaciga: agv
  • MojSetup: P:M:
  • MojSpuh: MALOSSI
Odg: 26.04.-27.04.2014. Novi Marof 2. Utrka PH skuteri i Motoslalom
« Odgovori #114 : 03 Svibanj, 2014, 20:21:55 »
NIDO u pravu si skroz neki kaj nemogu doc do pehara onda si naprave svoju klasu pa da dodu mislim sramota je da nas je bilo neznam petnest  sesnest ili koliko vec a bilo je cetri klase katastrofa.samo kaj mi nije jasno zakaj tvom bratu nisu dali vozit a zagrebcanima su dali koji isto to nisu imali a najvise me cudi kak nisu hteli uzet 400 kuna,mislim ipak su oni sve to organizirali zbog love a ne zbog utrka.A vi svi veliki trkaci na forumu dodite pokazite jaja na stazi i nemojte tu napadat neke da su spori nemogu svi doc prvi mislim i na svjetskom je tak gdi se trose milijarde.

Offline f-racing

  • moderator
  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Typhoon 180... i još
  • Moja Kaciga: IXS
  • MojSetup: Turpija i bijaks
  • MojSpuh: pjeva
Odg: 26.04.-27.04.2014. Novi Marof 2. Utrka PH skuteri i Motoslalom
« Odgovori #115 : 04 Svibanj, 2014, 23:56:04 »
Ja sam završio 4. u openu... ispred mene jedino koga priznam je horvat jer je vozio sa serijala sp-om ovi ostali su debelo u no-limitu

U PH ne postoji no limit klasa,no limit klasa je iz kupa grada zagreba,gdi su bili slozeni drugaciji nazivi klasa zbog toga da se privuce vise vozaca! Ono kaj je no limit u KGZ je isto kaj i open u PH i jos uvjek mi nije jasno kak se ta klasa uopce mogla prijavit na utrci koja je bila za PH! Horvat je bil sa mojim serijala sp-om zato kaj je njegov stal na drugom treningu,a ne zato kaj je dosel vozit open klasu iz KGZ,jer kak nam je i receno na prijavama,utrka je za PH,a ne za KGZ! Kaj se tice same organizacije,mogu rec da je najgora do sad,jer se vidlo da se islo na ruku svim vozacima koji su bili iz zagreba,znaci onima koji su vozili za 1.hmkz,jer samo 2 ili 3 vozaca su imali licencu i to oni koji voze PH,ostali su svi bili na divljaka! 4 vozaca koja su dosla iz razlicitih klubova bez licence i ljecnickog nisu smjeli voziti utrku,naravno jer ne voze za navedeni klub,sramota!!

NIDO u pravu si skroz neki kaj nemogu doc do pehara onda si naprave svoju klasu pa da dodu mislim sramota je da nas je bilo neznam petnest  sesnest ili koliko vec a bilo je cetri klase katastrofa.samo kaj mi nije jasno zakaj tvom bratu nisu dali vozit a zagrebcanima su dali koji isto to nisu imali a najvise me cudi kak nisu hteli uzet 400 kuna,mislim ipak su oni sve to organizirali zbog love a ne zbog utrka.A vi svi veliki trkaci na forumu dodite pokazite jaja na stazi i nemojte tu napadat neke da su spori nemogu svi doc prvi mislim i na svjetskom je tak gdi se trose milijarde.

Stvarno je gorak okus imala ova pobjeda u kojoj je "prava" konkurencija u "krivoj" klasi. Ali takvoj situaciji sam najmanje kriv ja kao vozač (Marko Kukić #141) jer sam se prijavio u klasu kojoj stvarno pripada moj skuter. Klasa No limit STVARNO POSTOJI i to sam pročitao u knjižici koja je dostupna i online http://www.hms-moto.hr/images/stories/PRAVILNICI%20I%20OBRASCI%20-%20Statut%20i%20osnovni%20pravilnici/2014/Dodaci%20(1).pdf tako da me neinformiranost vozača iz Križevaca (uključenih u ovu raspravu) neobično čudi u odnosu na to da je njihov klub jedan od glavnih suradnika izdavača knjiga.

Problemu o kojem sada pišemo zapravo je mjesto u temi 1. Utrka za PH Osijek 2014. kada su vozači skutera koji po više stavaka članka 5.3. (knjižice HMS-a na str. 124.) nastupili i ostvarili plasman u klasi kojoj ne pripadaju. Tko je tome krivac??? Zašto nije bilo prigovora tada??? Nažalost mislim da se i taj odgovor nalazi na strani 6. iste knjižice, jer su klase za PH od POČETKA ove sezone modificirane na pomalo konfuzan način.

I sam kao kreator pravilnika za Scooterhappening 2011 iz kojega je nastao pravilnik za skutere Kupa Grada Zagreba 2011-2013 takvu podjelu klasa ne bi nikad donio u pravilnik za PH jer smo premalo "tržište" za ukupno četiri klase skutera. Za podjelu u tri klase (rookie, open i no limit) postignut je dogovor sa većinom tadašnjih (i sadašnjih) vozača u Kupu grada Zagreba i prigovora u vezi sa rasporedom pojedinaca gotovo da nije bilo ili su isti odmah riješeni na zadovoljstvo svih strana.

Kako nije bilo moguće nastupiti bez licence tj. zašto se ne može nastupiti sa jednodnevnom licencom ne znam ali vjerujem da su svi zainteresirani (i njihovi klubovi) imali dovoljno vremena prije utrke kako bi se licencirali i prijavili se bez problema (bez obzira iz kojeg grada dolaze).

1. HMK Zagreb kao organizatora bi pohvalio jer je utrka održana usprkos lošoj vremenskoj prognozi i općenito malom broju sudionika u moto-sportskim događajima. Cjelokupni događaj i utrka zasigurno nije ostvarila profit već siguran financijski trošak kluba, saveza i sponzora, te da li je na račun promocije netko od sponzora profitirao (ili tek bude) nije naša stvar jer mi(VOZAČI) smo tu da vozimo, da se borimo za najbolje moguće plasmane.





Offline robiii

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: križevci
  • Moj Skuter: zip sp
  • Moja Kaciga: agv
  • MojSetup: P:M:
  • MojSpuh: MALOSSI
Odg: 26.04.-27.04.2014. Novi Marof 2. Utrka PH skuteri i Motoslalom
« Odgovori #116 : 06 Svibanj, 2014, 00:13:58 »
neznam kaj pise u toj knjizici ali znam kaj mi je reekl ovaj u osijeku kad sam se prijavil u kalsu no limit,da kaj moj skuter ima preko 500ccm,Mislim kaj smo mi sad svi glupi kaj smo bili tam,onda niko od nas nezna koju klasu vozi.

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: 26.04.-27.04.2014. Novi Marof 2. Utrka PH skuteri i Motoslalom
« Odgovori #117 : 06 Svibanj, 2014, 09:56:46 »
Prosle godine smo isto tako vozili klasu Open za PH i bilo je sve ok, nebi bilo ni ove sezone problema da nisu povezali utrke kao sto su sad za Marof.

Offline robiii

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: križevci
  • Moj Skuter: zip sp
  • Moja Kaciga: agv
  • MojSetup: P:M:
  • MojSpuh: MALOSSI
Odg: 26.04.-27.04.2014. Novi Marof 2. Utrka PH skuteri i Motoslalom
« Odgovori #118 : 06 Svibanj, 2014, 15:31:47 »
e tocno to

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: 26.04.-27.04.2014. Novi Marof 2. Utrka PH skuteri i Motoslalom
« Odgovori #119 : 07 Svibanj, 2014, 11:54:54 »
Ja sam završio 4. u openu... ispred mene jedino koga priznam je horvat jer je vozio sa serijala sp-om ovi ostali su debelo u no-limitu

U PH ne postoji no limit klasa,no limit klasa je iz kupa grada zagreba,gdi su bili slozeni drugaciji nazivi klasa zbog toga da se privuce vise vozaca! Ono kaj je no limit u KGZ je isto kaj i open u PH i jos uvjek mi nije jasno kak se ta klasa uopce mogla prijavit na utrci koja je bila za PH! Horvat je bil sa mojim serijala sp-om zato kaj je njegov stal na drugom treningu,a ne zato kaj je dosel vozit open klasu iz KGZ,jer kak nam je i receno na prijavama,utrka je za PH,a ne za KGZ! Kaj se tice same organizacije,mogu rec da je najgora do sad,jer se vidlo da se islo na ruku svim vozacima koji su bili iz zagreba,znaci onima koji su vozili za 1.hmkz,jer samo 2 ili 3 vozaca su imali licencu i to oni koji voze PH,ostali su svi bili na divljaka! 4 vozaca koja su dosla iz razlicitih klubova bez licence i ljecnickog nisu smjeli voziti utrku,naravno jer ne voze za navedeni klub,sramota!!

NIDO u pravu si skroz neki kaj nemogu doc do pehara onda si naprave svoju klasu pa da dodu mislim sramota je da nas je bilo neznam petnest  sesnest ili koliko vec a bilo je cetri klase katastrofa.samo kaj mi nije jasno zakaj tvom bratu nisu dali vozit a zagrebcanima su dali koji isto to nisu imali a najvise me cudi kak nisu hteli uzet 400 kuna,mislim ipak su oni sve to organizirali zbog love a ne zbog utrka.A vi svi veliki trkaci na forumu dodite pokazite jaja na stazi i nemojte tu napadat neke da su spori nemogu svi doc prvi mislim i na svjetskom je tak gdi se trose milijarde.

Stvarno je gorak okus imala ova pobjeda u kojoj je "prava" konkurencija u "krivoj" klasi. Ali takvoj situaciji sam najmanje kriv ja kao vozač (Marko Kukić #141) jer sam se prijavio u klasu kojoj stvarno pripada moj skuter. Klasa No limit STVARNO POSTOJI i to sam pročitao u knjižici koja je dostupna i online http://www.hms-moto.hr/images/stories/PRAVILNICI%20I%20OBRASCI%20-%20Statut%20i%20osnovni%20pravilnici/2014/Dodaci%20(1).pdf tako da me neinformiranost vozača iz Križevaca (uključenih u ovu raspravu) neobično čudi u odnosu na to da je njihov klub jedan od glavnih suradnika izdavača knjiga.

Problemu o kojem sada pišemo zapravo je mjesto u temi 1. Utrka za PH Osijek 2014. kada su vozači skutera koji po više stavaka članka 5.3. (knjižice HMS-a na str. 124.) nastupili i ostvarili plasman u klasi kojoj ne pripadaju. Tko je tome krivac??? Zašto nije bilo prigovora tada??? Nažalost mislim da se i taj odgovor nalazi na strani 6. iste knjižice, jer su klase za PH od POČETKA ove sezone modificirane na pomalo konfuzan način.

I sam kao kreator pravilnika za Scooterhappening 2011 iz kojega je nastao pravilnik za skutere Kupa Grada Zagreba 2011-2013 takvu podjelu klasa ne bi nikad donio u pravilnik za PH jer smo premalo "tržište" za ukupno četiri klase skutera. Za podjelu u tri klase (rookie, open i no limit) postignut je dogovor sa većinom tadašnjih (i sadašnjih) vozača u Kupu grada Zagreba i prigovora u vezi sa rasporedom pojedinaca gotovo da nije bilo ili su isti odmah riješeni na zadovoljstvo svih strana.

Kako nije bilo moguće nastupiti bez licence tj. zašto se ne može nastupiti sa jednodnevnom licencom ne znam ali vjerujem da su svi zainteresirani (i njihovi klubovi) imali dovoljno vremena prije utrke kako bi se licencirali i prijavili se bez problema (bez obzira iz kojeg grada dolaze).

1. HMK Zagreb kao organizatora bi pohvalio jer je utrka održana usprkos lošoj vremenskoj prognozi i općenito malom broju sudionika u moto-sportskim događajima. Cjelokupni događaj i utrka zasigurno nije ostvarila profit već siguran financijski trošak kluba, saveza i sponzora, te da li je na račun promocije netko od sponzora profitirao (ili tek bude) nije naša stvar jer mi(VOZAČI) smo tu da vozimo, da se borimo za najbolje moguće plasmane.

frende,nemoj mi molim te pricat bajke,jer sam bil na utrci i razgovaral se sa deckima koji voze i vecina od njih nije imala licencu,a o ljecnickom da ne pricamo(a vozili su za 1.hmkz)! ja sve te decke znam,a vjerujem da ih i ti poznas,jer vecina tih deckiju je i tu na forumu i ajde nek sad ne budu pizde i nek se jave da potvrde moje navode. budu se javili,AL NE DENES zato kaj svi gledaju samo svoje dupe i dok je njima dobro puca im k**ra* za druge! ispricavam se na mojem ne znanju pravilnika za ovu godinu,jer tek sam sad videl tu knjizicu(makar sam clan jednog od klubova koji su glavni suradnici za izdavanje) u kojoj su napisane te nove klase,da ih bas ne nazovem nebulozama! svaka cast 1.hmkz na odrzavanju utrke,ali ne vidim mjesta pohvalama,jer je bilo puno propusta,od samih prijava,do ne dosudivanja kaznenih sekundi za jump start,ne mahanje plavom zastavom i svega ostalog za koje vjerujem da si kao i svi ostali vozaci i sam upucen. na kraju krajeva,utrka je prosla,stvari su kakve jesu i nikakvo piskaranje po ovom forumu ih nece promjenit. dokle god su na nekim mjestima ljudi koji nisu sposobni za obavljanje svojih duznosti ovakvih stvari bude,ali ako neka pravila postoje i ona se znaju,onda ona trebaju vrijediti za sve jednako,jel tak? tolko od mene,ako bude srece vidimo se u puli  :hello:
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012