Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: bad look - kako , sta ?  (Posjeta: 1665 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline maliplavi125

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 98
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
bad look - kako , sta ?
« : 03 Travanj, 2014, 13:43:42 »
znaci zanima me kako napravit  na nekom skuteru bad look , konkretno mislim na malaguti f 15 . znaci vidio sam da dosta njih to rade ali neznam cime nadodaju plastiku sta mi sve treba koliko to kosta ?  :icon_biggrin: :icon_scratch:  :icon_thumright:
http://img134.imageshack.us/img134/1828/badlook1ef5.png

Offline Josip-98

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1185
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: bad look - kako , sta ?
« Odgovori #1 : 03 Travanj, 2014, 13:48:04 »
Ne kosta puno ako znas i ne placas ruke
Od materijala moras uzet vlakna i stakloplastiku,a prvo moras na nekon papiru kartonu napravit sablone a to o tebi ovoso jel zwlis vise nakrivljen bad look ili vise

Offline maliplavi125

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 98
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: bad look - kako , sta ?
« Odgovori #2 : 03 Travanj, 2014, 14:13:25 »
imam svoju garazicu i hrpu alata , naravno da bi sam radio .. da sad gledam dali bi se mozda moglo s plocicom plastike izrezat ju da sjeda i onda povarit  pobrusit i pokitat  :icon_scratch:

Offline Nyzvo

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 761
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Pia Sym LC
  • Moja Kaciga: N85
Odg: bad look - kako , sta ?
« Odgovori #3 : 03 Travanj, 2014, 14:30:48 »
mogo bi i s komadom plastike pa varit, ali opet bi morao preko s vlaknima ic, tak da ce ti manje zajbancije bit ako radis samo s vlaknima, bilo bi cvrsce da se vari pa gore fiber pa kit, ali ak se dobro napravi nemre puknut

dok sam radio ispod je bio far, zamotan folijom da se smola ne primi na njega




i na kraju polakirano
« Zadnja izmjena: 03 Travanj, 2014, 14:33:54 Nyzvo »

Offline maliplavi125

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 98
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: bad look - kako , sta ?
« Odgovori #4 : 03 Travanj, 2014, 14:39:26 »
ok ali s tim vlaknima i smolim nisam nikad radio di se to kupi koliko kosta kako se nanosi ? , kit vec imam  :icon_thumright:

Offline Nyzvo

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 761
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Pia Sym LC
  • Moja Kaciga: N85
Odg: bad look - kako , sta ?
« Odgovori #5 : 03 Travanj, 2014, 14:58:55 »
neznam kolko kostaju vlakna, znam da je smola 1L 40-45kn i utvrdivac je nekih 3-5kn, sto ti je dosta za 20 bad lookova napravit...

nemas tu kaj puno fulat, probaj nac negdje steefov post di je objasnjavao kak se radi i pogledaj malo po jutubu i bit ce ti sve jasno...

Offline Matija97

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti f12
  • Moja Kaciga: stae to?
  • MojSetup: lejovinci zeiks,malossi vutrivar i sedamnaest i po
  • MojSpuh: pa reko sam!
Odg: bad look - kako , sta ?
« Odgovori #6 : 03 Travanj, 2014, 14:59:14 »
Ovisi od kud si.U zagrebu ima u chromosovom tornju dole je jedan ducancic samo sto nemozes kupit tak komadicak nego na metre ili kak vec,raspitaj se mozda ima negdje za kupit one kao male rolice sitnijih vlakana a smolu i utvrdivac uzimas u istom ducanu di ces nac i vlakna.Nije neki problem za napravit..ja sam na f12 radio tako sto sam preljepio pik traku preko kako sam htio,preko nje sam namazao smole i stavio tanki sloj vlakana ali nije bilo skroz ravno nego sam pik traku zaljepio tak da malo upadne ajmo rec u utore di stoje svjetla,kad se osusilo izvadio sam van i odrezao onaj visak okolo prvo sam prislonio te ajmo rec sablone na plastiku i preko nje presvuko jos koji sloj vlakana i smole,poslije sve pokito,pobrusio i polakirao  :icon_thumright: vrlo dobar primjer ti je ovo od Nyzvo-e ali je problem sto ti tu nemas far da mozes preko njega premazat,u tom slucaju sam ja koristio traku da mi ne propada  :icon_thumright: