Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Derbi boulevard 150  (Posjeta: 3032 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gogi-vu

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: derbi boulevard 150
Derbi boulevard 150
« : 25 Ožujak, 2014, 20:51:45 »
Kupio sam prije par godina navedeni skuter za tada dosta povoljnu cijenu ali plastike i boja su bili u dosta losem stanju! Napokon sam se ove zime odlucio poraditi na tome!

Evo sta sam uspio napraviti :)

S ovim sam zapoceo zao mi je sto nemam drugih slika!



Zatim je pocelo smirglanje... (boja je bila u katastrofalnome stanju tako da sam skoro na svakom dijelu do plastike morao ici)






Neoriginalan kofer i majstor genijalac su doveli do toga da mi je pola plastike na repu popucalo!







Nemam slike kako je izgledalo prije farbanja ali solidno je ispalo!

Zatim mala nesreca i bankina napravili su svoje






Hehe da izolirka nisam imao pri ruci nista drugo  ;D




Krajnji rezultat (solidno)

Zatim farbanje  :toothy9:





Sa rezultatom sam zadovoljan! Moglo je i bolje, ali prvi puta sam u zivotu uzeo sprej u ruke (da cak nikada nisam ni pisao po zgradama s njime  ::) )





Ostao mi je jos kofer koji se jos uvijek radi! (nisam neki majstor za gitanje ali malo vise smirglanja i dodje na svoje )



Uglavnom bio sam kod kod jedno 5 lokalnih lakirera i od njih 5 samo se jedan htijeo uhvatiti farbanja i trazio mi je 1800 kn za sve ali cijena moze porasti ako bude komplikacija (kao uvijek bilo bi ih i boga pitaj koliko bi me sve skupa izaslo).
Sam svoj majstor potrosio sam negdje oko 400 kn za materijal i jako puno sati... Ali na kraju nije mi zao! Nije savrseno, ali tko nezna di su greske nevidi ih! Ja sretan  :toothy9: