Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: dobra indijka???  (Posjeta: 2208 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
dobra indijka???
« : 03 Prosinac, 2006, 19:27:04 »
nasao ja oglasniku nereg. piaggio vespu '89, u dobrom stanju za 2000 kn. Nazvao, a čovo u Kninu... i kaže da je motor skroz ok, da je on drugi vlasnik ali da ga dugo ima i da ga prodaje jer ide u penziju... čini mi se malo para, a opet... indijka, a meni daleko... što r.e. misli o svemu tome???
nisam ju mislio kupit... ja sam za sebe odabrao onu u SB i amen. Ipak, nazvao sam lika iz znatiželje da vidim što se to krije u oglasu... inače, one dvije indijke koje sam vidio u zg, stare oko 20 god i u dosta lošem stanju nisu na mene ostavile neki dojam... a bile su nereg 3500 kn, reg nekoliko mjeseci 4000 kn. Ova (moja) px200 za njih je jumferica!
samo da je motor ok!

nego, di nam je Eladio,
kad će on ubost svoju???
« Zadnja izmjena: 03 Prosinac, 2006, 19:32:44 filiplatinovicz »
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: dobra indijka???
« Odgovori #1 : 03 Prosinac, 2006, 20:35:30 »
Odi lijepo u Brod po Vespu... :biker: :biker:
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: dobra indijka???
« Odgovori #2 : 03 Prosinac, 2006, 21:21:57 »
naravno da idem... u cik zore... to je riješeno...
možda preduhitrim kišu na povratku... ponijet cu svu obleku koju imam pa kom opanci, kom vespica.
mislio sam da bi ova iz oglasa mogla zanimat Tebe... onako, za klat ju po snijegu i ledu!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT