Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Riječani, molba  (Posjeta: 1199 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Matije84z

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 233
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Svi u dijelovima...
  • Moja Kaciga: nolan neka
Riječani, molba
« : 17 Veljača, 2014, 13:21:01 »
Kupio sam skuter Riječkih tablica u Zg-u , nije ukraden neg je došlo do nekomunikacije izmedju mene i 2.vlasnika, a kako je skuter još na firmu(iz Rijeke-tj.na 1.vlasniku) ja nemogu doči do knjižice vozila, tj do odjave skutera u Rijeci kako bi ga prijavio u Zg-u.
Još k tome su 2.vlasniku u Zg-u i ukradene tablice, imam potvrdu iz policije za to. Znači imam prometnu i potvrdu iz policije u Zg-u (za tablice), a u Rijeci je knjižica vozila, ja bi trebao stupiti u kontakt s 1.vlasnikom, poslati mu papire da ih odjavi i prijaviti skuter tu - e s obzirom da se on/ona pokazao vrlo neodgovoran vezano za to(jel je pare vec dobio i boli ga k....), a ja ga nemrem "vući za rukav" iz Zagreba pomoglo bi mi da se javi neko odgovorniji iz Rijeke da mi to obavi i kaže cijenu za taj "posao".
Broj moba za dijelove-092/2631986.
Dijelovi za sve skutere (aprilia, piaggio, yamaha, peugeot, aprilia, malaguti)
Novi dijelovi (termogruope ac/lc 300kn, prirubnice vakum ventili po 30, fergazeri novi po 300kn, spuhovi novi 300kn itd, itd....)

Offline TomTomislav

  • Tržnica : (+30)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1073
  • Spol: Muški
  • Pozdrav ekipa :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Zasad stanka :)
  • Moja Kaciga: Airoh :)
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: Zx :)
Odg: Riječani, molba
« Odgovori #1 : 17 Veljača, 2014, 16:21:44 »
Jel postoji ugovor između 1 vlasnika na 2 vlasnika , i s 2 vlasnika na tebe ?
......

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Riječani, molba
« Odgovori #2 : 17 Veljača, 2014, 16:26:17 »
Svake godine par puta ista prica - 1. i 2. vlasnik nikad nisu to obavili do kraja. I onda jelen broj 3. ima problema  ;D

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Riječani, molba
« Odgovori #3 : 18 Veljača, 2014, 13:59:35 »
Svake godine par puta ista prica - 1. i 2. vlasnik nikad nisu to obavili do kraja. I onda jelen broj 3. ima problema  ;D
lol da jer u rijeci ljudi prodaju skutere ko carape, uglavnom sve ide ti meni papire ja tebi pare i to tako ide bez kupoprodajnog s jednog na drugo treceg cetvrtog i nakraju se papiri negdje zalome i imas nelegalan skuter koji je zbog necije ljenosti ostao bez papira.
Moj savjet je da se ne kupuju skuteri bez cistih papira pogotovo pedesetke za koje ljudi imaju percepciju da su ko bicikli pa ne rjesavaju papirologiju do kraja a treba samo sat vremena i 60kn za biljeznika.
Ja kad sam kupovao skuter naletio sam na 75% sa necistim papirima odnosno skuter je u vlasnistvu nekoga tko nije vlasnik u papirima i to ide tako u nedogled.

Ja bi ti savjetovao da vratis motor natrag i uzmes pare ako ovaj nece papire srediti i drugi put budes pametniji.
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Riječani, molba
« Odgovori #4 : 18 Veljača, 2014, 14:35:00 »
Znaš kak se to dela ak vlasnik ni na tvoju zamolbu ne želi prepisat jer mu se neda,samo ga podsjeti da je skuter još na njegovo ime i da ćeš napravit pi*dariju s njime,posuđivat ga drugima koji su isto skloni pi*darijama i sl.,da vidiš kak će se predomislit,provjereno.
« Zadnja izmjena: 18 Veljača, 2014, 14:37:31 Tomi_ZG »

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Riječani, molba
« Odgovori #5 : 18 Veljača, 2014, 19:37:09 »
Ja kad sam uzimao x9 bio mu je to 5. vlasnik, a papiri još na 1. vlasniku koji je poginuo. Zato mu i je cijena bila kikiriki. Nakon mjesec dana lutanja, papiri su sad na meni! :laughing7:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!