Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kak najlakše zbrisat na bolovanje?  (Posjeta: 33490 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Kak najlakše zbrisat na bolovanje?
« Odgovori #80 : 11 Veljača, 2021, 10:37:22 »
A puno je nelogičnosti u ovoj državi. Npr. cijeli Split gdje gravitira cca. pola miljuna ljudi (drugi najveći KBC u državi) ima 2 MR uređaja od čega je uvijek 1 u kvaru i onda kad se ideš naručiti za MR lista čekanja je pola godine, godinu dana... a cijena tog MR uređaja je 2-3 milijuna kuna. Pa da mi sad neko kaže da je nemoguće da se jedne godine izdvoji 10-15 milja i kupi 5 MR uređaja i miran si sljedećih 20 godina. Al jbg. kad bi KBC imao 5 MR uređaja, privatnici bi propali.

Ista stvar s ovim humanitarnim akcijama za onkologiju, za dječju kirurgiju... ima 20 godina se prikupljaju novci za sređivanje bolnica i odjeljenja. Pa da se ne može u nekoliko godina to sve izgraditi i srediti pa si miran sljedećih ohoho. Ali ne, svake godine se krpa ko i naše ceste, krpa na zakrpu. Ali nisu glupi ljudi u ministarstvu i čija je to već dužnost, vide i oni to sve, ali im odgovara ovako stanje, stanje nereda.

A za to dijete, ne bi rekao da su doktori krivi. Naši doktori su odlični s obzirom na uvjete u kojima rade, al jbg. realno gledajući ne možemo se mi mjeriti sa Munchenom, SAD-om i sličnim. Ni po pitanju stručnosti, ni po pitanju tehnologije, to je naša realnost. Tribate shvatit da su doktori obični ljudi ko i automehaničari i građevinari i šta ja znam, jednom ćete naletiti na odličnog, drugi put na najgoreg... nisu ni doktori bezgrešna božanstva

P.s. e da. To mi je najjače, više danas ne možeš ići u bolnicu, a da "ne znaš nekoga šta tamo radi", makar pomoćnu čistačicu ili portira. To je sramota. Da ne možeš doći i reć "boli me" i da te oni zakrpaju. Sve je uvijek nešto na preporuku "radi mi od šogora rodica pa njenog bratića sestrična kao kuharica pa će te ona preporučit". Barem je u Splitu tako.
« Zadnja izmjena: 11 Veljača, 2021, 10:42:50 ivano_007 »
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kak najlak%u0161e zbrisat na bolovanje?
« Odgovori #81 : 11 Veljača, 2021, 10:38:40 »
Oni mogu sve,na%u0111e im se olakotna okolnost

Ja znam da njima jedinima Kale ne bi mogao reci: "nije ti la'ko!"



Ivano, zdravstvo, bolnice su zlatna koka, pa oni gradjevinci kumovi kad naprave nesto, frisko iza toga, padne strop na glavu, curi voda, samo to se sve uspjesno zataskava jer agresori sefovi se svim.silama trude da zataskaju situaciju svojim kumovima viseg nivoa. Naravno, kontrolirajuci medije nikad se nece ni saznati za mnoge pi*darije koje bi mogle izazvati revolt.

Nego sve lijepo kulturno na finjaka, i tako te provuku kroz cijeli zivot, na kraju oni se nauzivali, a preko necijih ledja se to moralo naplatiti da njima bude najfinije.


Ja sam ko apsolutni laik prije skuzio da zdravstvo ne stima, da se na meni experimentira s krivim terapijama kad sam imao upalu uha. Jednostavno taj prvi dojam, kad dobijes praktikanta ili neku iskusnjaru, to se moze nanjusiti u startu. I imao sam vrhunskog doca za sinuse, taj mi je jedini rekao da ne moram naoperaciju, i predlozio je agresivnu terapiju koja je imala efekta.

Bitno je nauciti prepoznati kvalitetu i drzati se koliko je god moguce toga, pocevsi od najsitnijih detalja, nace ode sve u pizdu materinu ako gledamo dugorocno. Eto kinezi su postali sila na onom smecu, e pa jebite se, jest da sada igraju i na kvalitetu, ali trebalo bi poceti prestati puniti njihive proracune.
« Zadnja izmjena: 11 Veljača, 2021, 10:51:45 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Oliverxxx2

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 289
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sf2 honda x8rs
Odg: Kak najlakše zbrisat na bolovanje?
« Odgovori #82 : 11 Veljača, 2021, 11:02:11 »
Takvo nešto ipak nesmije ali ima ptsp kao olakotnu okolnost

Offline avr freak

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1330
  • Spol: Muški
  • powered by buxa! ','
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Bravarija, Sefovi, Stolice
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: VXR 200
Odg: Kak najlakše zbrisat na bolovanje?
« Odgovori #83 : 11 Veljača, 2021, 11:12:37 »
A za to dijete, ne bi rekao da su doktori krivi. Naši doktori su odlični s obzirom na uvjete u kojima rade, al jbg. realno gledajući ne možemo se mi mjeriti sa Munchenom, SAD-om i sličnim. Ni po pitanju stručnosti, ni po pitanju tehnologije, to je naša realnost. Tribate shvatit da su doktori obični ljudi ko i automehaničari i građevinari i šta ja znam, jednom ćete naletiti na odličnog, drugi put na najgoreg... nisu ni doktori bezgrešna božanstva

Zašto je onda doktor dok je mali ulazio u ordinaciju odmah dao dijagnozu po njegovom hodu? To tu od naših 25 komada (za lovu se nije pitalo) nitko nije mogao, niti se potrudio? Naruči te tamo, naruči te na drugi kraj, pa na treći.. Kod svakog nosi nalaz od jednog do drugog, pa se vijeća, pa nisu sigurni.. pa bi to trebalo biti, pa bi ovo.. Ne mogu to opisati, netko je napisao da su ispred nas i jesu, puno. Njima to možda nije velika cifra zbog standarda, nama je. U 2h su sve pretrage napravili, nema oštećenja na mozgu, sve je u redu, čak kak se s djetetom vježba nisu se tetive spojile itd. Imaju opremu koju tu nismo ni vidjeli, prikopčaju ga i hoda po toj nekoj plohi (tepihu) gdje vide njegove korake i kut stopala, stisak stopala.. bla bla. Kad čuješ toga doktora unese ti povjerenje, komunicira s njima preko Whatsupa video poziva, medicinska koja je rodom iz Srbije je slučajno vidjela karton ih je zvala također, da ukoliko treba za prevoditelja ili bilo kaj da stoji na raspolaganju, znači potpuni stranci koje nikad nisi vidio. Na kraju krajeva je to 200tkn, ali garantiraju tim, pokazali su brdo ostale djece da će u roku 6 mjeseci biti kako treba. Kako će se skupiti iskreno nisu još sigurni, ići će se možda nekim donacijama ako se uspije, nešto na kredit itd.  ::) Dobro je da se ide na 5-6 puta, prate njegov oporavak i tako se plaća. Naravno i svaki put do gore košta.. Dijete je, srce ti se slama kad vidiš da ne želi potrčati za loptom i vršnjacima jer ga probode i suze mu idu...

Ovo za rodbinu, čistačicu isto stoji, ja kad moram doktoru slabo mi dođe jer po 3h čekam u redu ako trebam pregled. Znamo se, veli nazovi ne budeš čekao, ali nekad mi jednostavno žao ljudi koji od 6h ujutro sjede da ja dođem i uđem samo nutra, dobar dan dobar dan. Ok sam i mogu počekati..

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Kak najlakše zbrisat na bolovanje?
« Odgovori #84 : 11 Veljača, 2021, 11:41:35 »
Kad čuješ toga doktora unese ti povjerenje, komunicira s njima preko Whatsupa video poziva, medicinska koja je rodom iz Srbije je slučajno vidjela karton ih je zvala također, da ukoliko treba za prevoditelja ili bilo kaj da stoji na raspolaganju, znači potpuni stranci koje nikad nisi vidio.

To je do mentaliteta naroda, medija, odgoja, kulture... U njih je biti doktor samo jedno od zanimanja koja možeš izabrat, u nas je kad si doktor kao da si božanstvo.

Ivano, zdravstvo, bolnice su zlatna koka, pa oni gradjevinci kumovi kad naprave nesto, frisko iza toga, padne strop na glavu, curi voda, samo to se sve uspjesno zataskava jer agresori sefovi se svim.silama trude da zataskaju situaciju svojim kumovima viseg nivoa. Naravno, kontrolirajuci medije nikad se nece ni saznati za mnoge pi*darije koje bi mogle izazvati revolt.

Kod nas se mora tragedija dogodit da bi se nešto otkrilo. Npr. da nije bilo potresa u Banovini, nikad se nebi saznalo za poslijeratnu obnovu, nit za imovinu onog župana, nit za kćer gradonačelnika Petrinje koja dobiva na 90% gradskih natječaja za izvođenje građevinskih radova, nit da onaj gradonačelnik Gline ne radi apsolutno išta... nit išta drugo. A takvih slučajeva "lokalnih šerifa" je milijun u Hrvatskoj.
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kak najlakše zbrisat na bolovanje?
« Odgovori #85 : 11 Veljača, 2021, 12:13:13 »
Cim sam vidio onog Glinskog vodju trutcinu, sve mi je bilo jasno. Likcina se upropastio, od aktivnog nerada, tj. truljenja. A i sad mi je jasno zasto su nas njegove policajke maltretirale prije migrantske krize. Vozimo se njihovim krajem, a one skoro rastavile skutere na proste faktore. Koji jebeni primitivci, bas se kuzi da zele odjebat svakoga, da slucajno nebi netko vidio kako sve propada u njihovom kraju.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<