Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Samsung galaxy s4 (kopija)  (Posjeta: 24983 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Samsung galaxy s4 (kopija)
« Odgovori #140 : 21 Travanj, 2014, 18:18:57 »
Eto Ivek sve si reko,to i ja tupim ljudima jer sam upoznat s time al se većina neda krstit,tak sam se i ja jednom s#ebo dok nisam znao.

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: Samsung galaxy s4 (kopija)
« Odgovori #141 : 21 Travanj, 2014, 18:23:46 »
ovo ti je mail od lika od kojeg smo mi uzeli minije , ak ti kaj znaci , pitaj ak ima jos mobova , puno ih je prodavo svakakvih ne samo ove minije (vrac@net.hr)
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Samsung galaxy s4 (kopija)
« Odgovori #142 : 21 Travanj, 2014, 18:39:07 »
Da. I na njuški je imao nick vrac. Jbga ja sam riskiro jer nisam imao soma kuna više da kupim u ducanu. Nikad nisam ni imao toliko novaca da kupim noviji model u ducanu. Godinu dana star da. U tvom slucaju 2 godine. Uzmi u svijet mediji,24 mjeseca garancija za par sto kn vise ne splati se riskirat.
« Zadnja izmjena: 21 Travanj, 2014, 18:41:53 ivanm »

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Samsung galaxy s4 (kopija)
« Odgovori #143 : 21 Travanj, 2014, 19:53:16 »
ocito da sam ja iznimka kad sa g2 nosio u vip i uredno uvazili garanciju.
isto tako prilikom besplatnog odkodiravanja iphona uz prikaz garantnog lista bez racuna.
malo mi je to sve sumljivo??
lovac u mutnom team

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Samsung galaxy s4 (kopija)
« Odgovori #144 : 21 Travanj, 2014, 20:21:56 »
t-com ima takvu politiku provjereno iz prve ruke..

možda može proć no info je da su ti mobiteli dobiveni uz broj i pretplatu i jamstvo vrijedi samo ako ga koristi firma koja ga je kupila uz taj broj i pretplatu. ukoliko ga koristi zaposlenik firme 2 godine uz ugovor o pretplati.  kako u ovom slučaju nema pretplate i ugovora, nego je mobitel "izvučen" iz firme, prestaju svi dijelovi ugovora o pretplati uključujući izjavu o jamstvu.

ne velim da se negdje ne može progurat garancija ali u pravilu ona je fake..
zato je taj mobitel duplo jeftiniji od onoga u dućanu. mora postojati neka caka, jel tak?

zakaj s5 u europatradeu košta 5600kn a u njuški 4400kn.. to je 1200kn razlike s tim da je i švercer zaradio najmanje 500kn.. znači cijena uređaja po kojoj ga firma dobiva je 3800kn a možda i manje ukoliko je u igri još koji posrednik..
znači telefon koji košta 5600kn on dobije za 3500kn i tu kao nema ništ čudno.. ne, baš ništa :confused5:

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Samsung galaxy s4 (kopija)
« Odgovori #145 : 21 Travanj, 2014, 20:50:15 »
znam slucaje di su ljudi uzimali na preplate i onda ga isti tren prodaju za 1000kn manje u svrhu predprodaje.
a da marze jesu velike jesu i dosta variraju od prodavaca.
u istarskoj zupani postoje trenutno dva preprodavaca koji rade uredno i profesijonalno bez ikakvih reklamacija i prigovora provijereno.
ali eto treba pripazit i na ovakve varijante.
« Zadnja izmjena: 21 Travanj, 2014, 20:55:42 pajo »
lovac u mutnom team

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Samsung galaxy s4 (kopija)
« Odgovori #146 : 22 Travanj, 2014, 22:44:15 »
Gledam taj S4 mini i HTC Desire 500..

S4 mini u pretplati bi me izašao 900kn, a HTC Desire 500 100kn..

Dvoumim se dal uopće vrijedi Samsung 800kn više, kad ih uspoređujem tu su negdje, al odmiče Samsung i bolji je, no 9 puta više dat  :toothy11:

Trebam nešto sestri uzet u pretplati.... Hrvatski telekom, tarifa za mlade, taj S4 mini je gornja granica što se tiče financija, al opet tolika razlika u cijeni, neznam ni sam  ::)

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Samsung galaxy s4 (kopija)
« Odgovori #147 : 23 Travanj, 2014, 00:23:09 »
Zasto bas tarifa za mlade ?
Trgo - Prijevoz RT

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Samsung galaxy s4 (kopija)
« Odgovori #148 : 23 Travanj, 2014, 00:43:45 »
Pa najpovoljnija je uz ono što ulazi u tarifu.. Ako uzmem uređaj onda je 130kn, bez uređaja na ugovor je 100kn

Mislim da bolje nemože..

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Samsung galaxy s4 (kopija)
« Odgovori #149 : 23 Travanj, 2014, 00:49:27 »
I ja sam razmišljao o pretplati al sam odustao,sve to izgleda divno i krasno al kad sve staviš na papir vidiš da te kroz 24mj. oderu ko mačku,čak su neki mobiteli kod nekih operatera s pretplatom i skuplji nego u slobodnoj prodaji  :drunken_smilie:
A za 50kn mj.(+ nekih 25kn za uspostavu poziva) imam simpa prejaku opciju,kad sam išao gledat pretplatu s istim pogodnostima morao bi dat duplo više para,pa sam reko ne denes.

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: Samsung galaxy s4 (kopija)
« Odgovori #150 : 23 Travanj, 2014, 07:40:42 »
desire 500 mi je nekako jako "mesnat" i na razliku njega i s4mini kao da odojka držiš u ruci

kamera je malo bolja kod htc-a ali je blic jači kod s4mini

o rezoluciji neću, tu ide plus s4m

procesor htc-u, rami i gpu na stranu s4m

u s4m zeru jača baterija, ali i ajme bolji ekran

čemu upitnik zašto je 800kn razlika?

ali zašto razmišljat, kupuješ seki, ne sebi  ;D

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Samsung galaxy s4 (kopija)
« Odgovori #151 : 23 Travanj, 2014, 10:17:00 »
Neznam, nije zaslužila baš toliko skuplji mobitel kad znam da bi i HTC šljakao ;D

Sve sto si rekao stoji, sve sam usporedio i tako je kak si i napisao.. Sami rad uređaja je isti, oba rade glatko i bez trzanja...

800kn je puno kad je u pitanju vise manje skoro isti mob..
HTC mogu dobit za 100kn, a S4 mini za 900kn


@Tomi sve sam vec analizirao i imala je i tak prije i ne isplati se, puno zove, kratke pozive ima i ode na uspostavu, a ova tarifa je bez uspostave sto je idealno za nju...

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Samsung galaxy s4 (kopija)
« Odgovori #152 : 23 Travanj, 2014, 10:36:17 »
Glupo je govorit da je pretplata sranje.
Uvijek imaš pogodnosti na mobitele, a recimo ja imam tarifu koju plaćam 25 kn + 5 kn frekvencije, a imam 1gb neta, 250 SMS i 250 minuta bez uspostave poziva.
Uzel sam mob koji u slobodnoj prodaji košta 3300, na njuškalu od švercera 2000, za 75 kn svaki mjesec (24 mjeseca) i 200 kn na licu mjesta.
U svakom slučaju je lakše dat 2000 kn kroz dvije godine kaj ne osjetiš, nego odjednom.
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Samsung galaxy s4 (kopija)
« Odgovori #153 : 23 Travanj, 2014, 10:49:36 »
Grale kod kojeg je to operatera?
Ja sam gledao sebi,neki jači mob,uvjeti lošiji ili isti ko sadašnja prejaka opcija kaj se tiče minuta,sms-a i prometa,oko 1000kn moram odma dat za mob + oko 200 ili više kn mj. na dve godine,ne znam,meni je to neisplativo.
Al ja nisam nikad imao pretplatu pa je možda zato tak skupo jer nemam nikakvih "bonusa".

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Samsung galaxy s4 (kopija)
« Odgovori #154 : 23 Travanj, 2014, 13:33:54 »
U tele 2, al ja imam popust, inače je 75 kn ta tarifa.
Što opet nije puno.
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Samsung galaxy s4 (kopija)
« Odgovori #155 : 23 Travanj, 2014, 14:43:24 »
pa puno je u tom slucaju,mene na tomatu tolko izadje tarifa + uspostave poziva a ima svega po 1000.
ni jedan mjesec prek 75 kn ne potrosim.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Samsung galaxy s4 (kopija)
« Odgovori #156 : 23 Travanj, 2014, 15:24:07 »
Pa i meni je puno,odnosno usluga mi je "slaba",uz prejaku imam 1000min,1gb prometa i beskonačno poruka za 50kn + uspostava,isto potrošim 75kn mj.,a pogledaj koliko to dođe u pretplati,duplo.

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: Samsung galaxy s4 (kopija)
« Odgovori #157 : 23 Travanj, 2014, 16:02:50 »
pa puno je u tom slucaju,mene na tomatu tolko izadje tarifa + uspostave poziva a ima svega po 1000.
ni jedan mjesec prek 75 kn ne potrosim.

i ja tu koristim , si vidio sad novu za 29kn mjesecno? :D isto 1Gb , 500 poruka , 250 free minuta , meni cist previse , das 50kn mjesecno i ostane ti 20 kn za uspostave
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Samsung galaxy s4 (kopija)
« Odgovori #158 : 23 Travanj, 2014, 20:21:05 »
pa puno je u tom slucaju,mene na tomatu tolko izadje tarifa + uspostave poziva a ima svega po 1000.
ni jedan mjesec prek 75 kn ne potrosim.
Haha, a potrošiš 1000 minuta i poruka? A vjerojatno ne potrošiš ni mb, tak da ubiti i preplaćuješ to kaj koristiš.
Imal sam tarifu gdi se plaćala uspostava i nikad više, uvijek samo kratki pozivi po 10 sec.

Sad odma nazovem nekog dok ga nekaj trebam umjesto slanja poruka ili vibera.

Neko ko koristi tolko minuta onda mu nije baš dobra opcija, jer da potroši 25 kn mjesečno na uspostave bi moral u prosjeku sa svakim visit na telefonu 10 minut, a to sumnjam da neko dela :icon_biggrin:

Naravno, svakom paše određena tarifa, nekom je dosta samo da ima 2 gb interneta i tjt, nekom da ima samo pozive itd. zato je najbolji po tome bon-bon, kojeg sam ja štel uzet, on bi me ispadal 80 kn mjesečno (jer moraš kupit bon svaki mjesec od tolko da bi dobil popust na neki paket), al mi je isti k**ra* kad ne potrošim ništ više od ovog kaj trenutno imam.

Minuta potrošim 100-tinjak, poruka do 200 i nekad dođem do 800-900 mb dok koristim hot spot.

Pretplata je plus jer imaš pogodnosti na mobitele, jer nemoraš kupovat bonove i dok ti treba hitno (recimo za uspostavu u nekoj tarifi) nemaš na računu i fino ti svaki mjesec dođe doma uplatnica, poslikaš qr kod i platiš u 3 sekunde račun, ili staviš prek trajnog naloga.
Minus je ugovorna obveza, ali i to samo ako uzimaš mob, ako ne uzimaš uzmeš bez ugovorne obveze i boli te tuki :dontknow:

Svakom paše drukčija tarifa, zato ih tolko i postoji, pa je bezveze govorit da je neka glupa, jer bi ja osobno na uspostave potrošil sad prek 50 kn mjesečno sigurno.

pa puno je u tom slucaju,mene na tomatu tolko izadje tarifa + uspostave poziva a ima svega po 1000.
ni jedan mjesec prek 75 kn ne potrosim.


i ja tu koristim , si vidio sad novu za 29kn mjesecno? :D isto 1Gb , 500 poruka , 250 free minuta , meni cist previse , das 50kn mjesecno i ostane ti 20 kn za uspostave
To je ok tarifa isto, ali opet kad imaš dodatne troškove za uspostavu.
Najgore mi je bilo dok nazovem staru, ona mi se javi i veli budem te nazvala da ne trošiš impulse  ;D
« Zadnja izmjena: 23 Travanj, 2014, 20:23:48 Grale »
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Samsung galaxy s4 (kopija)
« Odgovori #159 : 23 Travanj, 2014, 20:49:50 »
Ja ne volim pretplate na mob. 14 godina imam vip prepaid i derem samo to. 35 kn mjesecno. Besplatni sms i razgovor u vipu. 100 minuta prema drugima. 2gb. Nikad ne potrosim sve. Uspostava poziva 20lp. Ode jos 15kn na to i to je to. 50 kn mjesecno.