Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gljiva filter  (Posjeta: 4226 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline CeRo23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 85
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runer 50
Odg: Gljiva filter
« Odgovori #20 : 23 Prosinac, 2013, 13:43:23 »
nije to stvar jesi debil ili ne ali kad tad ili ce te uloviti kisa ili ces proci negdje gdje su cestu prali i smocit gljivu,nema svrhe nju stavljati vjeruj mi ;)


Upravo tako  :icon_thumright:

a i gljiva je vise namjenjena za trke da motor  momentu bolje povuce, a ne za svakodnevnu upotrebu

a i sa gljivom motor teze upali a ti imas jos 4t pa je to malo veci problem ako mislis svaku put kad nebudes vozio motor po 2 tjedna palit motor po 10 min... neznam za druge al meni je taj problem sa paljenjem bio a i citao sam o tome

al ti stavi gljivu ako hoces pa ces sam vidit kako stvari stoje   :headbang:

Offline Ruff Ryder

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1205
  • Spol: Muški
  • ;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Klc
  • Moj Skuter: R
  • Moja Kaciga: HJC Fg-15
  • MojSpuh: Reverse
Odg: Gljiva filter
« Odgovori #21 : 23 Prosinac, 2013, 14:14:40 »
Gljiva se mece kada je potreban povecani dokot zraka
Motor moze najnormalnije raditi s gljivom u svim vremenskim uvjetima i najnormalnije se pali.
Najbolje gljive za svakodnevnu upotrebu su one sa plasticnim poklopcima, i nakon ugradnje gljive je potrebno nastelat motor..

Offline brteam9

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skejter
  • **
  • Banned!
  • Postova: 60
  • ♥ Fuck me I'm famous ♥
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70
  • MojSetup: Full High End
  • MojSpuh: Yasuni C30
Odg: Gljiva filter
« Odgovori #22 : 23 Prosinac, 2013, 20:12:23 »
Slaazem se s napisanim ali primjer u zimu kada je vise kisika smjesa je siromasnija, ja sam.uvijek morao 2-3 broja vecu diznu stavit jer bi mi se gusio i smjesa bi bila losija , a posto gljiva ima veci dotok zraka automatski dok ima vise kisika je smjesa puno losija nego sa filterom.recimo u zimi , al opet totalno nepotrebno, mozda sam u krivu ovo sto sam napisao pa nek netko ispravi ako nije tako :icon_thumright:

Offline MireTz

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 43
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Lifan LF50QT-8D
  • Moja Kaciga: Grex
  • MojSetup: serijski
  • MojSpuh: serijski
Odg: Gljiva filter
« Odgovori #23 : 24 Prosinac, 2013, 14:52:02 »
Motor je sad preko zime detaljno rasklopljen, pregledan... jer ga nisam palio dva mjeseca pa nije nikako htio upaliti, ventili na glavi cilindra su pustali pa je i to majstor popravio... sad pali iz prve gotovo na pola kurble... ali ga zato upalim svaki dan ili svaki drugi dan da malo odradi, ne vozam se jos.   A s gljivom sam htio cisto onako radi zvuka, pa cu i to eksperimentisat kad pocne sezona vozanja. Zato sam i postavio temu da pitam druge za iskustva, svako ima svoje, neko voli neko ne, nekome odgovora nekome ne odgovara, ne da se svadjamo... Probat cu, uvijek je mogu skinuti ako ne bude to to..
 :icon_tongue:
Live Fast Die Young