Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pomoć za kupnju kacige  (Posjeta: 22157 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Pomoć za kupnju kacige
« : 01 Prosinac, 2006, 19:42:49 »
Evo ljudi ovako:
Dolazi zima i kao što sam spomenuo u jednom postu imam kacigu bez vizira...
Uglavnom da prijeđem na stvar: molim vas dajte mi neke vaše preporuke za kupnju neke dobre i povoljne kacige. Pročitao sam sve vezano uz odabir kacige i to...
Znači trebala bi mi neka dobra (provjerena) kaciga, ali ništa extra razglašene ili tako neke je*ačke i skupe... tražim čisto za preživit zimu... da valja u smislu izrade i zaštite te da bude što povoljnija (je*iga nemam baš para a trebala bi mi što prije jer će mi glava stradat zbog hladnog zraka).
Dosta bi mi pomoglo ako bi ste naveli i neku okvirnu cijenu takvih kaciga... linkovi su uvijek dobrodošli... pogotovo ako neko zna da je negdje popust ili akcija.
P.S. Znači full zatvorena kaciga i po mogućnosti sa vizirom od onog nekog materijala da se na magli.

I za kraj... da znam: Ne možeš i ovce i novce! , E ti tražiš da ima sve a dao bi kur*a za nju! ... Ako mislite pametovati rađe nemojte ništa ni govoriti.

 :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:

Hvala unaprijed svima.
Who's looking for punishment ??

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Pomoć za kupnju kacige
« Odgovori #1 : 01 Prosinac, 2006, 20:19:13 »
Moja ti je preporuka IXS HX 250, koji je crne boje, i zato malo jeftiniji...
Nažalost, kod nas nisan naša cijene od tog modela, nego samo od ovog HX 253 u boji¸ pogledaj cijene u uvoznika ovdje (na slici gori imaš link)

Crna bi tribala bit i jeftinija, tako je kod IXS-a uvik...
Ja san nažalost kupija model HX 240 mat crni, koji nema pinlock... Sa'mi je ža'... HX 250 i HX 253 imaju pinlock o'ma...
Neznan di ti ima za kupit IXS u Zadru, ali ako ideš do ZG, odi do Šepića...
Imaš za još samo malo više love UVEX model boss 510 compact:
http://www.uvex.com.hr/index.php?line=25&page=catalog&program=1&type=2
On bi isto triba imat neko anti-magljenje, i čini mi se da ima zaštitu ispod brade, ali nisan siguran, provjeri...
Pogledaj na ovoj stranici di UVEX u Zadru prodaju:
http://www.uvex.com.hr/index.php?page=distributors
Eto, pa ti vidi...
IXS je jeftiniji, i pinlock protiv magljenja je provjeren...
UVEX imaš u Zadru, i njihov anti-magla sistem mi nije jasan...
Oba su ti kvalitetna...
Nadam se da san ti pomoga...
« Zadnja izmjena: 01 Prosinac, 2006, 23:15:53 Doomsday »
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Pomoć za kupnju kacige
« Odgovori #2 : 01 Prosinac, 2006, 22:42:16 »
AGV bi trebao imat dobre jeftine kacige  :happy8:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Pomoć za kupnju kacige
« Odgovori #3 : 01 Prosinac, 2006, 23:02:02 »
Doomsday thx na informacijama. Ova prva dva linka mi ne rade ali nema veze. Mislio sam nać možda još malo jeftinije kacige. Jel ima išta za uzet za nekih 500-700kn??
Who's looking for punishment ??

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Pomoć za kupnju kacige
« Odgovori #4 : 01 Prosinac, 2006, 23:03:28 »
AGV bi trebao imat dobre jeftine kacige  :happy8:
Jel možeš reć neke okvirne cijene i kakve su kacige ono općenito. Tražim AGV preko google-a ali strane su stranice  koje nemaju cijena.
Who's looking for punishment ??

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pomoć za kupnju kacige
« Odgovori #5 : 01 Prosinac, 2006, 23:27:18 »
imas za 150 kinesku kacigu  :laughing7:
mislim da se mozes i cjenkat pa samo platis cugu i nosi....  :toothy9:

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Pomoć za kupnju kacige
« Odgovori #6 : 01 Prosinac, 2006, 23:38:36 »
Čisto sumnjam da ćeš nać nešto jeftinije sa anti-magla šemom...
Pinlock je provjeren i efikasan, a jeftinije od 900-tinjak kuna koliko košta IXS HX 250, crna sa pinlock-om (jeftinija je od HX 253 koja je u bojama), teško da ćeš pronać...
A i IXS je švicarska kvaliteta, i dizajn je neloš...
« Zadnja izmjena: 01 Prosinac, 2006, 23:40:07 Doomsday »
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Pomoć za kupnju kacige
« Odgovori #7 : 02 Prosinac, 2006, 09:27:28 »
Ali, ako 'oćeš jeftinjaka, a da ipak (bar piše) ima certifikate, potraži ovu ekipu u Zadru, po Splitu ih je bilo po moto dućanima:
http://www.archelmets.com.tw/full-622.htm
Ovo ti je najosnovnija integralka od te ARC firme, košta ti cca. 600-tinjak kuna, ali anti-magla, mo'š mislit... :laughing7:
Onda, imaš još i MT kacige, te AIROH kacige, osnovni modeli njihovih integralki bi tribali koštat cca. 500-tinjak kuna...
Ova crna AIROH ti je osnovni model, i tribala bi koštat ravno 500 kuna:
http://www.airoh.biz/eng/caschi.asp?id=23
Potraži ih po Zadru, ali isto tako, ništa od anti-magla sustava...  :binkybaby:
Po mom mišljenju, još uvik ti je best buy IXS HX 250, crna sa Pinlock-om protiv magljenja (dokazano dobar) za cca. 900-tinjak kuna, a ti kako 'oćeš...  :dontknow:
« Zadnja izmjena: 02 Prosinac, 2006, 09:48:45 Doomsday »
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Pomoć za kupnju kacige
« Odgovori #8 : 02 Prosinac, 2006, 13:14:02 »
E, sad san se sitija da san viđa i neke jeftine FILA integralke... Nisu me baš oduševile...  :laughing7:
Možeš još u Piaggio dućanima nać povoljno entry level AWA integralku, ni to nije loše, made in Italy...  :binkybaby:
Nađe se još jeftino osnovnih modela integralki od firme FM, nisu katastrofa, ali...  :dontknow:
Vidi još Nolan integralke, osnovni model od 2006. N61 Genesis (jednobojna) ti je bija 700-tinjak kuna... Ali, možda su već došli modeli za 2007. i to bi ti bija N62 Genesis (jednobojna), pa vidi kolko košta, ako je doša...   :icon_biggrin:
E, i još u Nolan grupi imaš i GREX kacige i ko prodaje Nolana prodaje i njih... Osnovna integralka GREX R 1 One (jednobojna) ili R 1 Decor (višebojna) ti je ispod 600 kuna, a ako nađeš još negdi stariji  model G 06 II One (jednobojna) ona ti je i više ispod 600 kuna, 500-tinjak, ako ne naćeš R 1 Club (isto jednobojna) za mrvu priko 600 kuna... GREX ti ima nelošu podršku, može se doć do vizira itd...  :frajer:
Opet, u toj klasi ništa od anti-magljenja, moraš kupovat anti-magla dodatni vizir, ako ga opće i imaju u ponudi... :toothy3:
I zato, kad se sve zbroji i oduzme, po mom mišljenju još uvik, IXS HX 250 - best buy...   :drunken_smilie:
Nadan se da ćeš bar nešto od ovog nać, i bit zadovoljan, kaciga je jaaaako bitna stavka...  :headbang:
I ne zamjeri šta preferiran IXS, legla mi je ta firma, švicarska kvaliteta, a nije preskupa...  :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 02 Prosinac, 2006, 15:53:11 Doomsday »
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Pomoć za kupnju kacige
« Odgovori #9 : 02 Prosinac, 2006, 18:53:46 »
E, sad san se sitija da san viđa i neke jeftine FILA integralke... Nisu me baš oduševile...  :laughing7:
Možeš još u Piaggio dućanima nać povoljno entry level AWA integralku, ni to nije loše, made in Italy...  :binkybaby:
Nađe se još jeftino osnovnih modela integralki od firme FM, nisu katastrofa, ali...  :dontknow:
Vidi još Nolan integralke, osnovni model od 2006. N61 Genesis (jednobojna) ti je bija 700-tinjak kuna... Ali, možda su već došli modeli za 2007. i to bi ti bija N62 Genesis (jednobojna), pa vidi kolko košta, ako je doša...   :icon_biggrin:
E, i još u Nolan grupi imaš i GREX kacige i ko prodaje Nolana prodaje i njih... Osnovna integralka GREX R 1 One (jednobojna) ili R 1 Decor (višebojna) ti je ispod 600 kuna, a ako nađeš još negdi stariji  model G 06 II One (jednobojna) ona ti je i više ispod 600 kuna, 500-tinjak, ako ne naćeš R 1 Club (isto jednobojna) za mrvu priko 600 kuna... GREX ti ima nelošu podršku, može se doć do vizira itd...  :frajer:
Opet, u toj klasi ništa od anti-magljenja, moraš kupovat anti-magla dodatni vizir, ako ga opće i imaju u ponudi... :toothy3:
I zato, kad se sve zbroji i oduzme, po mom mišljenju još uvik, IXS HX 250 - best buy...   :drunken_smilie:
Nadan se da ćeš bar nešto od ovog nać, i bit zadovoljan, kaciga je jaaaako bitna stavka...  :headbang:
I ne zamjeri šta preferiran IXS, legla mi je ta firma, švicarska kvaliteta, a nije preskupa...  :icon_thumright:
Hvala... sad mi je sljedeći tjedan pogledati što se ovdje nudi pa ću vidjeti što mogu (ako mogu) nabavit ovdje u Zadru.  :notworthy:
Who's looking for punishment ??

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Pomoć za kupnju kacige
« Odgovori #10 : 02 Prosinac, 2006, 20:44:52 »
OK, čisto jer san baba kurijoža  :laughing7: javi šta si kupija - AIROH, ARC, AWA, FILA, FM, GREX, IXS, MT, NOLAN, UVEX ili možda nešto skroz drugo, koliko si platija i kako te služi...  :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 02 Prosinac, 2006, 20:52:54 Doomsday »
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Pomoć za kupnju kacige
« Odgovori #11 : 03 Prosinac, 2006, 05:26:32 »
dođeš li u Zagreb... pravo u Magnetix u Trakošćansku 3,  blizu doma sportova... Britanski Nitro je na otoku NO 1! Izvrsne su, vrhunske izrade a nisu skupe. uz to, prošlogodišnji modeli su na popustu 20 posto!

www.magnetix.hr
« Zadnja izmjena: 03 Prosinac, 2006, 05:28:04 filiplatinovicz »
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Pomoć za kupnju kacige
« Odgovori #12 : 03 Prosinac, 2006, 13:18:45 »
filipe nema reklame ako nema popusta možeš mu samo reči koju kacigu da uzme ali ne i dučan.tako posluju svugdje na zapadu.a i svaka reklama se plača ako ne onda se daju popusti.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Pomoć za kupnju kacige
« Odgovori #13 : 03 Prosinac, 2006, 13:38:46 »
ja vidim da ljudi masovno daju adrese.
inače, Ti to još ne znaš, ali ja sam već za naše članove s iskaznicom dogovorio popust od 10 posto na svu robu koju magnetix uvozi, osim skutera gamax i kožnih jakni jednog proizvođača. riječ je o šest vrhunskih brandova... pa se Ti misli!
 :toothy9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Pomoć za kupnju kacige
« Odgovori #14 : 03 Prosinac, 2006, 13:42:51 »
E, skužaj, bija bi mu ja reka za Nitro (posebno su im dobre flip-up) ali je tražija jeftinjaka, po mogućnosti u ZD...  :dontknow:
Ma, sve OK, ako je brand i dućan OK, neka ih se spomene...  :icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Pomoć za kupnju kacige
« Odgovori #15 : 03 Prosinac, 2006, 15:25:08 »
majka ako je tako udri
Piaggio X9 250  Black Box

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Pomoć za kupnju kacige
« Odgovori #16 : 03 Prosinac, 2006, 18:54:46 »
trebao bi Eladio formalno potpisat stanociti ugovor o suradnji u kojem se točno specificiraju popusti i ostale medjusobne obveze... to je običaj u takvim slučajevima. ali, stvar je već definitivno dogovorena i već šljaka!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Pomoć za kupnju kacige
« Odgovori #17 : 03 Prosinac, 2006, 19:25:02 »
tko je bio prvi,znam da ja nisam
Piaggio X9 250  Black Box

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Pomoć za kupnju kacige
« Odgovori #18 : 03 Prosinac, 2006, 21:39:19 »
ne znam je li tko bio, ali može doć... i ima popust prema ovdje rečenim uvjetima...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Pomoć za kupnju kacige
« Odgovori #19 : 04 Prosinac, 2006, 17:15:35 »
E ljudi još jedna stvar:
recite mi sad koja je razlika između entry-level i integralki (i ako ima još kojih).
Dalje nisam skužio točno što je pin-lock a i nemam blage čemu služi podbradak...
Ako ima još kakvih stvari da obratim pozornost na njih recite mi jer se ne želim nikako zajebat pa posli plakat što sam dao svoj krvavo zarađen novac jer radim na minimalcu (sve do prve prilike da se zaposlim drugdje). Ako treba dat ću više para za kacigu ako sam siguran da sam dobro prošao sa potrošenom lovom i što sam s njom dobio.

TXH svima.
Who's looking for punishment ??