Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Operacija Brazil..  (Posjeta: 124179 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #120 : 16 Lipanj, 2014, 01:31:13 »
Nisan nego reka da dominiraju i bam.

Prvoga dali sam sebi, san pukne akcija od nigdi i gol. Jeben ti krv
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #121 : 16 Lipanj, 2014, 01:53:45 »
Šteta za bih, al njim fali još malo kvalitete.
Al da nam je ovaj spahic u obrani, nebi više muku mučili sa stoperima ;D
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #122 : 16 Lipanj, 2014, 02:19:29 »
Šteta za bih, al njim fali još malo kvalitete.
Al da nam je ovaj spahic u obrani, nebi više muku mučili sa stoperima ;D
:icon_thumright:
A nije ni bicakcic los sa obziron da je cuva onog skocimisa.

Da oce povezat 2-3 pasa u vrhu napada bilo bi golova, al na sredini terena dominiraju, pjanic masina.
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #123 : 16 Lipanj, 2014, 08:42:58 »
nisam čitao cijelu temu, na poslu nemamo tv al imamo komp.. zna netko neku dobru stranicu za gledanje online prvenstva, streaming i to, probao sam neke ali mi sami virusi iskaču.

hvala..

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #124 : 16 Lipanj, 2014, 18:14:23 »

Offline boobek19

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 83
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: malaguti F15
  • Moja Kaciga: neka luda
  • MojSetup: samo gass
  • MojSpuh: oriđiđi
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #125 : 16 Lipanj, 2014, 19:17:27 »
Ekipa iznenaden sam nasom igrom svaka cast deckima dokazali su da su svjetska klasa .. a i moramo priznat da i nasi susjed bosanci su iznenadili igrom.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #126 : 16 Lipanj, 2014, 19:59:34 »
svaka čast švabama :notworthy:

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #127 : 16 Lipanj, 2014, 20:04:37 »
svaka čast švabama :notworthy:
Stvarno su fenomenalno odigrali. Doduse njima cijela momcad skoro igra u dva kluba (bayern i borussia).
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Online ivano_007

  • moderator mini
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #128 : 16 Lipanj, 2014, 21:16:53 »
Švabe imaju najkompletniju momčad na ovom SP po meni. Jedino šta će ih neko nagu%it ako budu i dalje igrali sa "lažnom" devetkom.
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #129 : 16 Lipanj, 2014, 21:23:43 »
j#bo onog ko se sjeti stavit ispitne rokove dok traje prvenstvo, i ispit dok traje takva tekma :angry9:

Jedva stigo prvih pola sata pogledat :redface:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #130 : 16 Lipanj, 2014, 23:06:06 »
Švabe imaju najkompletniju momčad na ovom SP po meni. Jedino šta će ih neko nagu%it ako budu i dalje igrali sa "lažnom" devetkom.
To je vjerojatno najbolja ideja od Lewa, dobro se i sitia kad je vidia kakve veznjake ima da ne iskoristi falsu devetku. Vrhunska ideja, jos kad podolski bude starta iz prve postave bit ce zastrasujuci. Siti se barce kad je guardiola zrtvova pravu devetku radi false sta je ispalo. Gazili su sve prid sobon. Njemci ce se drzat odlicno dok ne dode neko ko ima vrhunsku obranu tj voli igrat zatvoreno(bunker), tipa italija. Da nema false devetke, Gotze, Muller, Ozil i Kroos nebi dolazili do izrazaja. Samo je treba pametno iskoristit, a opet tu je i khedira/schwein koji dalekometnin pasevima cine njemce jos ubojitijima.
I nizozemci igraju sa Van Persiem kao falsom devetkom pa pogle sta su napravili svjetskim prvacima.

To je jednostavno, najkompliciranija takitika i najkompliciraniji zadatak za igraca u kompletnom nogometu. Puno njih je to probalo, a samo nekoliko uspilo.
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Online ivano_007

  • moderator mini
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #131 : 17 Lipanj, 2014, 09:57:42 »
Njemačka je prva reprezentacija kojoj se isplatilo igrat sa lažnom devetkom.

Nešto je Del Boske 2010. u Južnoj Africi probava sa tom lažnom devetkom pa im je igra bila nikakva, pa se onda vratia klasičnom špicu. Pa je i Guardiola u Barceloni probava sa Fabregasom, dobivali su utakmicu samo na račun individualne kvalitete. Glupo je mislit da jedan Fabregas može zaminit Sancheza, Ibrahimovića il ko je već tada igra. Zna se kako izgleda trening veznim igračima, a kako špicevima. Onda je Guardiola i u Bayernu igra sa lažnom dvetkom iako je ima svjetskog špica na klupi, igra im je bila nikakva. I Chelsea je igra sa lažnom devetkom protiv Atletica, pa im je igra bila nikakva.

Moje mišljenje je ako imaš dobrog špica, bez obzira kakve igrače u vezi imaš, NE isplati se igrat sa lažnom devetkom. I triba tu dosta radit na taktici ako već misliš tako igrat. Kao što si rekao, prekomplicirana taktika koja se u većini slučajeva ne isplati. Mislim da u budućnosti ova taktika neće zaživit.
« Zadnja izmjena: 17 Lipanj, 2014, 09:59:50 ivano_007 »
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #132 : 17 Lipanj, 2014, 14:34:08 »
Pa da, puno ih je probalo igrat i velika vecina nije uspila, tj lose je zavrsilo.

Kad je fabregas igra u barci, njegova uloga i nije bila toliko bitna. Guardiola je drza messia ko predobrog da igra desno krilo i predobrog da igra klasicnog napadaca, pa je od njega napravia falsu devetku.Tako da su protivnicki stoperi bili prisiljeni ili priljubit se uz messia i ne dat mu da se razigra, ali u tom slucaju sa krila dolaze Sanchez i Neymar koji doslovno prosetaju kroz obranu jer su stoperi uz messia, a druga opcija da se cuvaju sancheza i neymara i obrate malo vise paznje njima, otvara vise prostora messiu, a svi znamo kakvi je on kad mu se to dopusti.
Fabregas je ima ulogu slicnu Iniesti, vodia je racuna da lopte, ako vec ne mogu preko messia dodu do Sancheza i Neymara.
Al to je proslost sta se barce tice, cim je dosa tata messia je pocea igrat klasicnu devetku a fabregasa nazad na srednjeg veznog.

Stvar je sta tu falsu devetku ne moze svako igrat. Odlicna stabilnost, vrhunski pas, brzina, dribling, pregled igre, finish itd se trazi od nje. U spanjolskoj je to igra Villa=fail, u chelsea je to igra torres=fail, a guardioli u bayernu nije igra mandzukic samo iz razloga sta nije bila dovoljno kompletan za falsu devetku. Al zato lewan moze iako je steta njegov finish iskoristavat na to. Al opec ce se pepe opet.

Lew je svjestan da ima brutalno dobar vezni red, vjerovatno i najbolji na svijetu, pa razmislja da bi ga bilo steta ne iskoristit, a muller, kroos, ozil, gotze nisu igraci koji ce propustit prave prilike. Iako bi ih prvi bunker moga sjebat. Vjerojatno se sicas i proslog prvenstva kad je njemacka doslovno dominirala, i onda bam jedna utakmica di kontriraju tu taktiku i oni ispadaju, nadan se da su se opametili pa ce se znat oduprit.

Al se i ja volin rasprdit o taktici  :angry7:
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Online ivano_007

  • moderator mini
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #133 : 17 Lipanj, 2014, 15:40:49 »
Ma ne smeta meni kad napadaču daš slobodu kretnje, kad je Torres ili Villa čas livo, čas desno, čas u špicu.

Iritira me kad veznog igrača stavi u špic ka Barcelona (Fabregasa) ili Chelsea (Schurlea). Onda u fazi obrane ta devetka se povuče u vezni red. Pa prikineš i uzmeš neki balun, ideala za u roku sekunde uposlit špica sa dugim balunom, kad ono lažna devetka umisto da je 20 metara isprid tebe, ona 5 metara iza tebe.

Onda čekaj da se priključe svi, pa se sve uspori. Nemam pojma koji je smisao toga uopće. Neki ljudi očite žele ući u povijest sa nečim "novim", al s ovim neće sigurno uć :confused5:

Bayern s Pepom u LP dogodine vrlo brzo ispada. Dokazat će da je limitiran trener i da nezna ništa drugo osim tike-take.
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #134 : 17 Lipanj, 2014, 15:59:07 »
Igra je sir Alex dosta vrimena sa false nine, pa i Spaletti poslin njega, njima je radilo, jbg imali su igraca koji to moze dobro odigrat(Rooney i Totti).

Da to je istina, nema bas od kontri neke koristi jer ti tu nemas pravog napdaca, nego igraca koji konstantno trazi prazan prostor i ubacuje se, sa ciljen da stopere navuce na sebe, ili odvuce od sebe pa da on dobije prostor. Kako kazu, ''You can't mark him if he's not there''.

Jako cudna taktika i tesko shvatljiva, cisti dokaz za to je cinjenica da ni mourinhu ne uspijeva bas najbolje.  ;D

Nema od pepea nista, barem ne dok ne nade igraca koji moze tu poziciju vrhunski odigrat, onda bi se mogle stvari okrenit.
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Online ivano_007

  • moderator mini
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #135 : 17 Lipanj, 2014, 20:57:24 »
Ma Pepe je limitiran trener i živcira me kad ga stavljaju u isti stupac sa Mourinhom, Hidinkom, Fergusonom i ostalom ekipom. Dobar trener se prilagodi ekipi, nađe se nekakvi kompromis, a ne sad da izmjeniš svih 11 i na silu "amo igrat kako ja oću". Nije isti stil igre nit je isti mentalitet u svakoj zemlji. Kako će ga isprašit dogodine iz Bayerna, ako ne i ove godine.

A zaigra li Brozović sutra u prvoj postavi, a ono, plakat odma. Još će nam debitant u reprezentaciji postat glavna karika u reprezentaciji.

Taktika je nikakva čim u njoj ima mjesta za Perišića i Olića na krilu, još da u sredini zaigra Brozović. Katastrofa. Moga bi se ponovit Ekvador iz 2002. godine.
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #136 : 17 Lipanj, 2014, 21:36:58 »
Ma Pepe je limitiran trener i živcira me kad ga stavljaju u isti stupac sa Mourinhom, Hidinkom, Fergusonom i ostalom ekipom. Dobar trener se prilagodi ekipi, nađe se nekakvi kompromis, a ne sad da izmjeniš svih 11 i na silu "amo igrat kako ja oću". Nije isti stil igre nit je isti mentalitet u svakoj zemlji. Kako će ga isprašit dogodine iz Bayerna, ako ne i ove godine.

A zaigra li Brozović sutra u prvoj postavi, a ono, plakat odma. Još će nam debitant u reprezentaciji postat glavna karika u reprezentaciji.

Taktika je nikakva čim u njoj ima mjesta za Perišića i Olića na krilu, još da u sredini zaigra Brozović. Katastrofa. Moga bi se ponovit Ekvador iz 2002. godine.
Kad ce vec igrat 4231 nek igra sa pravin defanzivnim veznima i bekovima koji imaju volje i zelje trcat cijelu utakmicu. Olica eventualno kad nam od cetvorice ofenzivaca jednom ponestane energije pa da osvjezi mocad.. Modica ko ofenzivnog playmakera, vukojevica da krpa rupe izmedu veznog reda i stopera.

                   MANDZUKIC
       PERISIC    RAKITIC    REBIC
            MODRIC  VUKOJEVIC

PRANJIC  LOVREN  CORLUKA  VRSALJKO

Mourinha i guardiolu usproredivat nemoze covijek koji ima 2 zdrave mozdane celije, to je ralzika nebo i zemlja, guardioli je prvi posal bia trenirat toliko uigranu barcu da je bila poanta nac samo dobar posal messiu da ga maksimalno iskoristi.
                   
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Online ivano_007

  • moderator mini
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #137 : 17 Lipanj, 2014, 23:22:07 »
Sutra x i 2:0 protiv Meksika ili sutra 3:0 i x protiv Meksika. Il afkors obe pomest. 

Edit: Zapravo x nam ne odgovara protiv Meksika :D Sutra saznajemo il ispadamo il moramo Meksiko 2 razlike tuć il ikakvu pobjedu.
« Zadnja izmjena: 17 Lipanj, 2014, 23:30:42 ivano_007 »
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #138 : 17 Lipanj, 2014, 23:32:26 »
Ljudi, pa čemu pesimizam, pa mi smo rvati, sad imamo šanse za prvo mjesto u skupini barem :laughing7:

Tučemo kamerunce i meksikance, a brazil x-ka ili gubi od kameruna :toothy12: :toothy12:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Online ivano_007

  • moderator mini
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #139 : 18 Lipanj, 2014, 10:17:07 »
A nesritni smo i tačka!

Na EP u grupi sa Španjolskom i Italijom, sad na SP u najtežoj grupi, kad vidim one grupe sa Japanom, Grčkom, Kolumbijom, Obalom Bjelokosti il Koreja, Rusija, Belgija, Alžir.

Prošlo EP nam je bilo bitno da Španjolska i Italija ne odigraju x i eto odigraju x. Sad je bilo bitno da Meksiko i Brazil ne odigraju x i eto ti x, ne sudi penal na Marcelu ka šta je sudilo na Fredu. Ma za plakat, nije nam se nijedan rezultat poklopia.

               Mandžukić
      Olić      Rakitić      Srna
            Modrić  Kovačić

Vrsaljko(Pranjić) Lovren  Šifo Ćorluka

A i za plakat je kad igramo taktiku za koju nemamo igrače, ova dva ofenzivna krila. Moga je bar Petrića zvat kad je zna da ćemo igrat ovu taktiku, on bi bar znao ubaciti za razliku od Olića.
« Zadnja izmjena: 18 Lipanj, 2014, 10:18:45 ivano_007 »
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!