Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Operacija Brazil..  (Posjeta: 124226 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivano_007

  • moderator mini
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #80 : 13 Lipanj, 2014, 12:44:27 »
Da smo bar jos 2 primili...  :toothy10:

Već ti se u prvom postu vidilo u kojem ćeš smjeru vodit razgovor ;D Razumim tvoje frustracije zbog ljudi koji uvik misle da su neki drugi krivi kada Hrvatska izgubi i tvog nastojanja da budeš "realan" i sve ih spustiš na zemlju, ali jučer je Hrvatska pokradena.

Penal nije bia jer bi onda moga kod svakog kornera suditi penal jer uvijek neko nekoga povlači za ruku, dres, pogotovo ako pratiš Englesku ligu koja slovi za najbolju ligu na svijetu, onda će ti penal bit još smješniji. Onakav penal ne možeš iznudit ni u 3. HNL Jug kad platiš sudca. A di ti je kad je sudilo Oliću ruku, a udria je balun glavom (ne kod poništenog gola), a di ti je očiti prekršaj na Rakitiću na 25 metara kad nam je poništilo gol? Poništen gol je bez razloga poništen jer je Olić bio u skoku u mjestu, a Cesar je naletio na njega. Ako je već sudia lakat Neymara, moga mu je dat crveni i niko mu nebi prigovoria. I milijun sitnih prekršaja koje je sudilo za Brazil, a za Hrvatsku nije.

Veći problem je što nam je na golu u zadnjih 15 godina prosječni golman za neku ligu izvan petice, koji  nema sve skupa 5 izlazaka izvan 3 metra od gola na visoku loptu, trpanje olića koji je rupetina kakve nema

Pletikosa je među najboljim vratarima na SP, a Olić najbolji jučer. Koliko je Perišić ubacia lopti tijekom utakmice? NIJEDNU. Olića bi svaki trener poželia, nema takvih igrača više danas. Zašto se niko ne zapita koji je k#%ac Jelavić igra i šta je napravia? Čovik od 2 metra, a da nije nijedan skok dobio, niti jednom loptu zadržao. NITI JEDNOM. Pa da staviš Pranjića u špic njemu bi se bar odbila lopta jednom. Čovjek niti jednom nije bio na mjestu gdje centarfor mora biti, pa jeste vidili tijekom utakmice da je Olić izludia sa njim, 5 puta je vika na njega i motira mu rukama di triba bit.

Poslije sudca, najviše je kriv Niko Kovač šta je napravia 2 izmjene i to uveo debitanta Brozovića, a nije Sammira, koji je 2 svjetlosne godine ispred Brozovića i šta je Jelavića uopće vodio na SP. Benko je čitavu galaksiju ispred Jelavića i po tehnici i po brzini i po građenju i po udarcu i po skoku.

Al mora se i nama ovo jednom vratiti, krali su i Chelsea 5-6 godina i onda kad su bili najlošiji, sve im se vratilo i osvojili su Ligu prvaka.

Edit
« Zadnja izmjena: 13 Lipanj, 2014, 12:51:03 ivano_007 »
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #81 : 13 Lipanj, 2014, 12:56:55 »
@grale.. Razumin to da svi mediji prenose. Al stavi se u oavku poziciju. Ti si sudac, stojis van sestanesterca i vidis neko guranje u petercu, lovrenova ruka je na fredovom ramenu a druga oko struka, i lagano se cupaju, odjednom Fred pada. Sta bi dosudia ?... Sudac jednostvno nemoze osjetit koliko je on njega jako povuka, al je dobro vidia one 2 sekunde dok lovren nije maka ruku sa freda da je bilo kontakta.
10 puta prije utakmice su upozoravali, sudac lako sudi penale, i najmanji prekrsaj u kaznenom ce sudit, i oni opet.

Za olica se slazen, rupetina samo takva, al kovaca je vjerojatno bilo strah da vrsaljko nece sam moc pokrivat poziciju lijevog beka pa je stavia olica isprid njega.
Sami smo krivi, prvih 15 min smo dobro igrali, al nakon gola nasa standardna umisljenost i bahatost nas je kostala, gubljenje lopte i nepotrebni driblinzi.
Steta sta su modric i rakitic igrali pozicije defnazivnih veznih, koje su ih toliko izmorile da u napadu njih dvoje jednostavno nije bilo nego su se na sredini terena vec lopte rijesavali.

Nekoliko igraca jednostavno vise ne igra na nivou niti zasluzuje bit u repki. Tipa olic, srna, corluka... A jos nekom takvom dat kapetansku vrpcu. Valjda ce bit bolje protiv kameruna  :toothy11:

@ivano.. Kovacica forsira ko poluspicu sta on nigdi ne igra niti je igra. Srednji vezni pa cak i defanzivni vezni mu je pozicija i forsiranje neke druge, pa onda prigovaranje kako lose igra je retardirano. Kreativac poput rakitica stoji iza a kovacic do kojeg lopta prakticki nije dosla iz poznatih razloga, uzas.

Ako je da neymaru crveni karton, onda ga je i srna zasluzia, isto tako. Gledaj obe strane i nemoj bit licemjer.
NIJE BILO IGRANJE RUKON NEGO PREKRSAJ. julio cesar je bia na skoku u mjestu a ovaj ga je ledima doslovno pokupia, ako tebi ono nije faul onda je tvoje znanje jako upitno.
Di ti je karton kad je olic simulira u njihovom kaznenom, onakvo nesto ni neymar jos nije izvea..
Di je karton za vrsaljkovo povlacenje hulka za dres, to je direktan karton.

Olic je bia najbolji na terenu ? Nadan se da je to sakrazam, jer da je bia jos jedan koji je onako nepoterbno dribla(A nezna driblat) i gubia lopte, jos bi mi 2 primili.
I nemoj molin te s atima glupostima, sudia je prekrsaje za brazil a za nas nije. Trebali smo sa minimalno 5 zutih otic na poluvrijeme.

Perisic je isto tako ima 3 jako dobra nabacaja, jos s obziron da je marcelo na njegovom krilu dobro je i napravia.
Pletikosa nije ni blizu najboljima vratarima na SP, ozljede, ne igranje i jako lose lige su ga kostale.
Vrsaljko je obavia posal lijevog beka bolj nego sta bi ga pranjic u svoja 3 zivota.
Olicu je tehnika nula, pregled igre uzasan, udarac los, nabacaj jos gori(jelavic na rubu sesnaestarca a ovaj bam u peterac, i to se vidi da ne gleda di nabacuje), pas igra i dupli pas, mala rijec katastrofa. Jedini al velik plus su mu kondicija i brzina.

Nismo zasluziji pobijedit i gotova prica, spusti se na zemlju.

EDIT
« Zadnja izmjena: 13 Lipanj, 2014, 13:05:32 Pulss »
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline Figuar_13

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Žabjak
  • Moj Skuter: Yamaha Neos
  • MojSetup: MHR replica, PHBG 19 ds,Delta,HI-Speed,radilica
  • MojSpuh: Reverse
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #82 : 13 Lipanj, 2014, 13:16:34 »
Ti pulss imaš očito neke žešće komplekse, olić da nije trčo jučer kolko je i borio se ko manijak onda bi tek primili golova više, svi svjetski stručnjaci kažu da nije bilo penala, a ti eto najveći pa veliš da je penal  :icon_thumright:

I čitaj malo bolje komentare, Ivano je napiso da je kod olića sudio ruku u situaciji kad je trčo prema golu i lopta mu je udarila u glavu a japanac sudi ruku, a ti si toliko zapeo za taj "faul" na cesaru da si naporan, al ni to nije faul, lopta leti po zraku cesar u jedva dotakne u BOČNOM LETU, a olić je bio u čistom vertikalnom skoku bez da se naslonio na golmana ili mu smetao u prilici da uhvati/izbije loptu.

Fear makes you go faster!

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #83 : 13 Lipanj, 2014, 13:43:02 »
Ok, i najmanji kontakt s golmanom se uvijek treba sudit kao faul na golmanu, samo što sam ja dugi niz godina bil golman u županijskim ligama, pa sam naviknut na to da na gostovanjima mi nikad nisu dosudili faul u takvim situacijama :icon_biggrin:
Al zato se izlazi  s koljenom prema igraču, a to bi j.cezar trebo znat :dontknow:

Ivano, ajde molim te pogledaj pletikosu, srnu i olića, znam da obožavaš stipu i srnu jer su hajdukova dica, ali oni meni nebi igrali ni u NK Krivi put, tamo iza Brinja u nekoj pripizdini.
Ovaj olić je nula, ako more trčat nek ide trenirat atletiku, nije ovo 1998.-a, da s jednom vrhunskom kvalitetom možeš bit vrhunski igrač, već moraš bit spoj nekoliko njih, ko modrić naprimjer.

Dok olić pukne lijevom nogom, neko ko ga nezna mislio bi da mu je to slabija noga :icon_biggrin:
Oni njegovi driblizni, čudo nije jučer bicikala bilo, već samo rolice, petice itd.
Pletikosa nije kikser bar, mada mu malo zamjeram treći gol, kod prva dva nije ništa kriv.
Mada je bila nezgodna lopta kod trećeg gola, ali u njegov kut je išla i to je svaki bolji golman trebal obranit, a ne se dat iznenadit sa 20-tak metara tako.

Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #84 : 13 Lipanj, 2014, 13:44:05 »
Ti pulss imaš očito neke žešće komplekse, olić da nije trčo jučer kolko je i borio se ko manijak onda bi tek primili golova više, svi svjetski stručnjaci kažu da nije bilo penala, a ti eto najveći pa veliš da je penal  :icon_thumright:

I čitaj malo bolje komentare, Ivano je napiso da je kod olića sudio ruku u situaciji kad je trčo prema golu i lopta mu je udarila u glavu a japanac sudi ruku, a ti si toliko zapeo za taj "faul" na cesaru da si naporan, al ni to nije faul, lopta leti po zraku cesar u jedva dotakne u BOČNOM LETU, a olić je bio u čistom vertikalnom skoku bez da se naslonio na golmana ili mu smetao u prilici da uhvati/izbije loptu.
Da da, peru me kompleksi ajme meni, NE MOGU DA ZIVIM  :laughing6:  :laughing6:   :laughing7:

Ma sta ti znaci da trci ko lud, KAKVE TO VEZE IMA ?! Mozes onda dovest afrikanca koji dnevno protrci 100km, i sta imas od njega ?? Al bitno da on trci, jel tako ?
To sta ti gledas strucnjake poput naseg beusana, kovaca, novinara i slicnih, to je tvoj problem..

Vertikalan skok olica ? Da je skociva vertikalno, a cesar je takoder skocia vertikalno sa ispruzenim rukama, onda nebi bilo problema jer se nebi dotakli, ali olic se NASLONIA na njega..

Ta situacija di je olic igra rukon je nebitna(glavon) je nebitna.

Svako ometanje golmana dok je on u skoku, tipa naslanjanje na nejga ili mu sprijecit skok, je PREKRSAJ.

EDIT:
Ok, i najmanji kontakt s golmanom se uvijek treba sudit kao faul na golmanu, samo što sam ja dugi niz godina bil golman u županijskim ligama, pa sam naviknut na to da na gostovanjima mi nikad nisu dosudili faul u takvim situacijama :icon_biggrin:
Al zato se izlazi  s koljenom prema igraču, a to bi j.cezar trebo znat :dontknow:
Problem je sta je olic vec bia u skoku pa dizat koliko nije imalo smisla  ;D

Ovo za olica i srnu se potpuno slazen  :icon_thumright:

Ivano, ajde molim te pogledaj pletikosu, srnu i olića, znam da obožavaš stipu i srnu jer su hajdukova dica, ali oni meni nebi igrali ni u NK Krivi put, tamo iza Brinja u nekoj pripizdini.
Ovaj olić je nula, ako more trčat nek ide trenirat atletiku, nije ovo 1998.-a, da s jednom vrhunskom kvalitetom možeš bit vrhunski igrač, već moraš bit spoj nekoliko njih, ko modrić naprimjer.

Dok olić pukne lijevom nogom, neko ko ga nezna mislio bi da mu je to slabija noga :icon_biggrin:
Oni njegovi driblizni, čudo nije jučer bicikala bilo, već samo rolice, petice itd.
Pletikosa nije kikser bar, mada mu malo zamjeram treći gol, kod prva dva nije ništa kriv.
Mada je bila nezgodna lopta kod trećeg gola, ali u njegov kut je išla i to je svaki bolji golman trebal obranit, a ne se dat iznenadit sa 20-tak metara tako.
Ziva istina  :laughing6:
ja san navijac hajduka, al to sad nema nikakve veze, nisu NISTA pokazali i nema smisla izmisljat opravdanja.

A olicevi udarci, pasevi i nabacaji su prica za sebe  :icon_biggrin:


« Zadnja izmjena: 13 Lipanj, 2014, 13:52:34 Pulss »
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #85 : 13 Lipanj, 2014, 13:48:34 »
Olic je napravio faul na golmanu. Tocka.

Ali faula zbog kojeg je dosudjen penal nije bilo. 2 tocke.





A zapitaj se sto bi bilo da je kod naseg vodstva neymar dobil crveni karton (sto je trebao). Kako b se utakmica razvijala? Koji bi bio rezutat na kraju?

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #86 : 13 Lipanj, 2014, 13:53:58 »
Olic je napravio faul na golmanu. Tocka.

Ali faula zbog kojeg je dosudjen penal nije bilo. 2 tocke.





A zapitaj se sto bi bilo da je kod naseg vodstva neymar dobil crveni karton (sto je trebao). Kako b se utakmica razvijala? Koji bi bio rezutat na kraju?
Stvar je u tome sta bi onda i srna treba dobit crveni za gotovo identicnu situaciju. Vrsaljko nakon 4 uzastopna prekrsaja nije dobia niti zuti karton, plus povlacenje hulka za dres je zuti karton.
Dobro smo mi i prosli.
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #87 : 13 Lipanj, 2014, 14:45:48 »
Olic je napravio faul na golmanu. Tocka.

Ali faula zbog kojeg je dosudjen penal nije bilo. 2 tocke.





A zapitaj se sto bi bilo da je kod naseg vodstva neymar dobil crveni karton (sto je trebao). Kako b se utakmica razvijala? Koji bi bio rezutat na kraju?
Stvar je u tome sta bi onda i srna treba dobit crveni za gotovo identicnu situaciju. Vrsaljko nakon 4 uzastopna prekrsaja nije dobia niti zuti karton, plus povlacenje hulka za dres je zuti karton.
Dobro smo mi i prosli.

Kod nas niko nije trebao dobit crveni. |O zutom mozemo raspravljat.

Poanta je da je Brazl MORAO ovu tekmu dobit. Nije btno na koji nacin. I to je sva mudrost. Da smo mi bili ocajni, Brazilci bi to rijesili na svoj nacin, al kad tako nije islo, moralo se nesto "izmislit". Ko misli drugacije - u zabludi je.


Uglavnom, nasa igra mi je losija od ocekivanog, ali moram priznat da je prva polovica prvog poluvremena bila obecavajuca. Ako se ne raspadnemo mentalno, imamo velike sanse proc u drugi krug (a onda najebat samo tako  :toothy12: )

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #88 : 13 Lipanj, 2014, 14:54:15 »
Ako kazes da je neymarov lakat za crveni, onda je i srnin.

Mislin da ni brazil nije igra 100%, prevelik je pritisak bia na oba tima i to se vidilo.
Brazil mora-ne mroa pobijedit, pobijedia je i to zasluzeno.
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #89 : 13 Lipanj, 2014, 15:08:05 »
Jesi ti gledao tekmu? Jesi gledao ponovljene snimke? Neymar prvo gleda gdje je protivnicki igrac i tek tada dize lakat i ide u glavu. Crveni karton. Velik ko kuca.



Srnin nije za crveni, da ga jebes. Druga stvar sto bi ja srnu torpedirao iz repke jer je los  :icon_biggrin:




Apropo zasuga - nije Brazil zasluzeno pobijedio. Pobijedio je kad je dosudjen nepostojei penal. A nakon tekme se vidi da je ne pobijedio, nego nije izbugio kkad Neymar prolazi samo sa zutim





I nemoj mislit da sam zagrien navijac - nisam. Smatram da ova repka nije do koljena onoj iz 98 kad sam bio svjestan da je to prva i zadnja prilika za nas
« Zadnja izmjena: 13 Lipanj, 2014, 15:11:09 3alfa3 »

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #90 : 13 Lipanj, 2014, 15:11:02 »
Druga stvar sto bi ja srnu torpedirao iz repke jer je los  :icon_biggrin:
Nemoj da te ivano čuje, ipak je srna kvalitet kojeg je Barcelona dugo vrbovala, al ljepše je njemu u Ukrajini :icon_biggrin:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #91 : 13 Lipanj, 2014, 15:12:43 »
Druga stvar sto bi ja srnu torpedirao iz repke jer je los  :icon_biggrin:
Nemoj da te ivano čuje, ipak je srna kvalitet kojeg je Barcelona dugo vrbovala, al ljepše je njemu u Ukrajini :icon_biggrin:



Jbt, lik je debil. Znas zasto? Zato jer znam da zna, a ipak to (vise) ne pokazuje. Olic je klasa, al kaj to vredi kad se zaigra s loptom, zgubi ju i onda bude sranje. Ko krava koja da dnevno x litara mlijeka, ali na kraju zrusi kantu Z nogom.


realno, prolazimo dalje. Al ipak sam donekle star i svjestan da mi zaj****o kad se najmanje nadas. Tako da me nebi cudilo ni da prodjemo sa 6 bodova, ali ni da ispadnemo sa cistom nulom

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #92 : 13 Lipanj, 2014, 15:27:24 »
Jest, istina da je neymar pogleda kad je spuca srnu, al svejedno laktovi u visini glave nemaju sta radit.

Sudac nije pokra do te granice da neko kaze da smo mogli pobijedit. Ako netko stvarno to misli e onda ima ozbiljan poremecaj.
Postoji igraci u repki koji se bore i stalno pokusavaju, a ima i onih kojima je vise pun k svega(bar tako izgleda).

btw Olic je daleko od klase igraca.
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline ivano_007

  • moderator mini
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #93 : 13 Lipanj, 2014, 17:04:14 »
Poanta je da je Brazl MORAO ovu tekmu dobit. Nije btno na koji nacin. I to je sva mudrost. Da smo mi bili ocajni, Brazilci bi to rijesili na svoj nacin, al kad tako nije islo, moralo se nesto "izmislit". Ko misli drugacije - u zabludi je.

Sve na mjestu :icon_thumright:

Nekoliko igraca jednostavno vise ne igra na nivou niti zasluzuje bit u repki. Tipa olic, srna, corluka... A jos nekom takvom dat kapetansku vrpcu.

Olic je bia najbolji na terenu ? Nadan se da je to sakrazam, jer da je bia jos jedan koji je onako nepoterbno dribla(A nezna driblat) i gubia lopte, jos bi mi 2 primili.

Pričaš gluposti. Ne možeš za Srnu koji je već 10 godina kapetan u jednom Shaktaru reć da nevalja, pa taj Shaktar kupuje i prodaje igrače za po 10-20 milijune eura, da Srna nevalja viruj mi da bi ga zaminili. Nije Shaktar Hajduk da dođe Šošo i odredi početnih 11 i ko će uć umisto koga, tamo su ipak malo stručniji ljudi. A iskreno alternative baš i nemamo za tu poziciju (eventualno Tomečak).

Baš me zanima šta ti sad Ćorluka nevalja? Tehnika, stabilnost, pokrivanje prostora, skok? Šta nevalja?

Olić, čovik je konstanta već 10 godina, nije ni napredova ni nazadova iako ima 35. godina. Glavna karika Bayerna, 3. strijelac LP, osvajač kupa Uefe, Bundeslige, ruskih prvenstava. Smijte se vi njegovim fintama, al on je probia Alvesa par puta za razliku od Perišića.

Plakat ćemo mi svi za par godina kad ovakvi igrači odu i kad na njihovo mjesto uskoči Zelenika, Čop il ko već.

Ivano, ajde molim te pogledaj pletikosu, srnu i olića, znam da obožavaš stipu i srnu jer su hajdukova dica, ali oni meni nebi igrali ni u NK Krivi put, tamo iza Brinja u nekoj pripizdini.

Oni njegovi driblizni, čudo nije jučer bicikala bilo, već samo rolice, petice itd.

Pletikosa je svjetska klasa, lipo je jučer od Oscara ono obranio na početku utakmice. Sva tri gola je imao na rukavicama, iako kod prva dva mu ne možeš ništa prigovorit, falilo je malo sreće. Treći gol ide na njegovu dušu.

Ta situacija di je olic igra rukon je nebitna(glavon) je nebitna.

Bitna je. Kad ne dobiješ loptu u noge po 15 minuti i onda se izboriš za jednu loptu i uzmu ti je i onda ti sudi par prekršaja kad uzmeš loptu, a nisu prekršaji. Sve se te sitnice odraze i na igrača i na momčad, 21:5 omjer prekršaja ti sve govori.

Sudac nije pokra do te granice da neko kaze da smo mogli pobijedit. Ako netko stvarno to misli e onda ima ozbiljan poremecaj.

Malo je glupo kad kažeš da netko tko ne misli kao ti (najveći realist od svih nas) ima ozbiljan poremećaj. Nemoj bit dežurni pesimist kao Drago Ćosić i malo skuliraj te svoje frustracije prema našem mentalitetu il čemu već i bit će sve odlično :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 13 Lipanj, 2014, 17:07:34 ivano_007 »
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #94 : 13 Lipanj, 2014, 17:10:49 »
Ne samo da je Pletikosa klasa, neog je skoro skinuo taj penal. Imao ju je na prstima, al eto....


Meni je on jucer bio nas najbolji igrac.
Problem je samo sto nije dobro kad ti je golman najbolji igrac.....  :toothy12:

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #95 : 13 Lipanj, 2014, 17:14:29 »
A to jel sudac pokrao....



Jebe mi se za penal.... Pokrao nas je ko cigo bakar. Al kaj b bilo da je neymar dobio zasluzeni crveni? Tada smo vodili.....
OK, da sam ja sudac, nebi mu ni ja dao crveni, al bome, kad gledam snimku (sto sudac nije mogao), lijepo je pogledao gdje mu je protivnik i ciljao mu je glavu.... Crveni karton samo takav

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #96 : 13 Lipanj, 2014, 17:16:12 »
Jebiga, ovo je moralo bit (za nas) izgubljeno. Zao mi je samo kao je sudac tu morao pomagat.
Ono cega se bojim je nasa stara boljka - problem u glavi. U pravilu podcjenjuju slabije od sebe i u pravilu ne zavrsi dobro, bas iz tog razloga.

Offline ivano_007

  • moderator mini
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #97 : 13 Lipanj, 2014, 17:22:10 »
Pletikosa je brania 2002. godine na SP, 2006. na SP je brania, 2008. godine na EP, 2012. godine na EP. Dakle dva svjetska i dva europska prvenstva i nije kikser i siguran je golman, ima i tehniku i visinu i reflekse i čita igru. Ne kaže se bezveze za golmane da su ko vino, što stariji to bolji. Ne padaju mi na pamet golmani svih reprezentacije, al u top 10 spada na ovom SP 100%.

Neznam šta bi vi tili, da Subašić stane na branku i primi neki pacerski gol zbog treme? Ti Grale znaš najbolje da su golmanske greške najskuplje plaćaju.

Ja se bojim te zadnje utakmice između Brazila i Meksika, da se nebi dogodilo da Brazilu ne bude ništa značilo i da Meksiko ostvari pozitivan rezultat i na gol razliku il tako nešto prođe dalje. Zato večeras il x il pobjeda Kameruna, Meksiko nikako.

Al kaj b bilo da je neymar dobio zasluzeni crveni? Tada smo vodili.....

Neymar bi dobia 1 il 2 utakmice kazne, nebi više zaigra u skupini, Brazil bi izgubia sinoć, a možda i nebi skupinu prošao.

Al nemamo te sreće zadnja dva natjecanja, dobijemo najteže skupine i još nas oštete za penal nad Španjolskom i sad ovaj penal.
« Zadnja izmjena: 13 Lipanj, 2014, 17:30:21 ivano_007 »
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Peksy

  • Tržnica : (+28)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1617
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Imotski
  • Moj Skuter: Aprilia Sr 180
  • Moja Kaciga: Glava
  • MojSetup: Money
  • MojSpuh: Drnda
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #98 : 13 Lipanj, 2014, 17:31:15 »
Scolari: "Kakav cirkus, bio je penal! Ali, Hrvatima svaka čast, proći će dalje
Puls evo ti pajdo  :hello:
Bolje ne moze :)

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Operacija Brazil..
« Odgovori #99 : 13 Lipanj, 2014, 17:33:32 »
Isuse kriste koliko ti gluposti uspijes samlit u jednome postu.

Srna je odlican igrac ? Na racun toga sta je kapetan u shahtara vec 10 godina ? Jel ti sebe cujes ? Ma sta je to senzacijalno sahtar napravia pa da ga se drzi ko velik klub ? Osin sta je ideala za pranje novaca ruskim multimiljarderima. Da, prodaje igrace i sta onda ? Proda je i dinamo u 2 sezone 60 miljuna eura igraca i di je sad ? Alternativa je vrsaljko koji je vec ovako mlad bolji od srne.
Sahtar je ovu sezonu na jedvite jade izvuka jer je dnipro 2 od zadnje 3 utakmice kiksa, tako da sahtar niti ne dominira u ruskoj ligi.
Jos jedan razlog zasto je jos tamo. Cin ga je hajduk 2003 proda, navijaci su ga nenormalno zavolili, sahtar je doslovno moga zivit od prodaje dresova, onda je dobia kapetansku vrpcu, pa su po ducanima po gradu bile njegove slike i ime. I onda da se gazda kluba proba rijesit takvog igraca ? Pa jesi svjestan sta bi se dog. ?

Corluka ima skok i stabilnost, i dobar pregled. Pokrivanje mu nije jaca strana, cesto mu igraci bjeze i prolaze pokraj njega ko kraj turskog groblja. I on je alternativa srni jer je najvazniji dio karijere odigra ko desni bek, pogotovo u tottenhama kad su dawson i kaboul zacementirali mjesto stopera.

Olic, GLAVNA KARIKA BAYERNA ??!!?!?!?!?!?!?!?! WHAAT ?  Kroos ? Muller ? Schweinsteiger ? Thiago ? Javi Martinez ? Ribery ? Lahm ? Gotze? Alaba ? Badstuber ? Robben ? Shaqiri ? Ma kakvi, Olic je za njih svjetska klasa, right ? Daj plesni se i promisli dvaput prije nego napises glupost.
Ima je jednu odlicnu sezonu, nitko mu je nemoze osporit, ali pored onakvih playmakera sebi iza leda, jednostavno MORA dat golove.
Alves igra desnog beka/krilo, perisic je igra desno krilo ? U kojem je to nemogucem slucaju perisic moga doc u priliku da probije alvesa, kad je na njegovoj strani bia Marcelo ?
U prostoru izmedu 20 i 40 metara konstanto je gubia balun, jedan za drugin, a onda rakitic i modric spasavaju i ciste.

A to za pletikosu necu ni komentirat.. Da, volin pletu jer je ljudina, i bivsi igrac hajduka i ima odlicnu karijeru iza sebe. Al trenutno ima 20 boljih golmana kojih u 30 sekundi mogu nabrojat.
Cek sad, obrania je udarac oscara ? I sta sad ? Udacac niti je bia jak, niti je isa u sami kantun, plus je oscar puca lijevicom iako je desnjak. Najbolje da je ono primia onda bi se moga pokupit na avion. Kod prva 2 gola nije nista moga. Treci je njegova krivica, to se slazen.
Kalinic vec ovako mlad je skoro pa bolji od plete, steta sta nema priliku zaigrat.

''Kad ne dobiješ loptu u noge po 15 minuti i onda se izboriš za jednu loptu i uzmu ti je'' Olic ne dobije loptu po 15 min ? Pa nebi 3 min prosle a da on nije ima loptu u nogama, pa covice kad je dobije on ispred svog kaznenog krene driblat i tu je gubi, i to vise puta.


Cuj njega, moje frustracije, vidi se ko je frustriran i ko jos zivi 10 godina unazad, a ne zeli otvorit oci. Ja nisan pesimist ni optimist, jer ne navijan za hrv ni za brazil ni za nikoga, tako da ti ta prica ne drzi vodu.
Ali gluposti poput one ''sudac nam je skroz kriv sta smo izgubili, da je bia drugi pobijedili bi''  postale su toliko izlizane da su i bogu dopizdile.


Scolari: "Kakav cirkus, bio je penal! Ali, Hrvatima svaka čast, proći će dalje
Puls evo ti pajdo  :hello:
Sta mi eto ? Sta je scolari reka da ce hrvati proc dalje ?  ;D Ljudi tek smo poceli, spustite se na zemlju jer bi mogli iz grupa direkt na avion za hr.


EDIT: kad vec kazes da je plete medu top 10, ajd da ja napisen par golmana koji su trenutno bogovi za njega.. Claudio Bravo, Julio cesar, Tim krul, Casillas, David Ospina, Joe Hart, Ben Foster, Buffon, Hugo Lloris, Diego Benaglio, Sergio Romero, Asmir Begovic, Eneyeama, Manuel Neuer, Zieler, Howard, Courtois, Akinfeev,
« Zadnja izmjena: 13 Lipanj, 2014, 17:44:09 Pulss »
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!