Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Rukomet- EP Danska 2014  (Posjeta: 23728 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivano_007

  • moderator mini
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Rukomet- EP Danska 2014
« Odgovori #20 : 25 Siječanj, 2014, 16:18:16 »
Golmani su nam rak rana još otkad je Hrvatske nezavisnosti :binkybaby: Imaju neki staromodni stil branjenja.

A i suci su malo pridonijeli onome jučer. Bičanić je dobio 2 minute za nešto što nikad nitko nije dobio 2 minute u povijesti. Hansena nisu sankcionirali zbog skidanja dresa.

Osim te dvije situacije koje su nas oštetile, mislim da su suci na obje strane radili greške.
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Peksy

  • Tržnica : (+28)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1617
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Imotski
  • Moj Skuter: Aprilia Sr 180
  • Moja Kaciga: Glava
  • MojSetup: Money
  • MojSpuh: Drnda
Odg: Rukomet- EP Danska 2014
« Odgovori #21 : 25 Siječanj, 2014, 16:42:11 »
Golmani su nam rak rana još otkad je Hrvatske nezavisnosti :binkybaby: Imaju neki staromodni stil branjenja.

A i suci su malo pridonijeli onome jučer. Bičanić je dobio 2 minute za nešto što nikad nitko nije dobio 2 minute u povijesti. Hansena nisu sankcionirali zbog skidanja dresa.

Osim te dvije situacije koje su nas oštetile, mislim da su suci na obje strane radili greške.
suce necu krivit nimalo kad oni s dva igraca vise plus penal plus dva napada nemogu dat gol sve je bilo rijeseno,od tada vise dalje nisam ni gleda  :toothy10:
Bolje ne moze :)

Offline Jump33r

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2326
  • Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Rukomet- EP Danska 2014
« Odgovori #22 : 25 Siječanj, 2014, 20:26:26 »
suce necu krivit nimalo kad oni s dva igraca vise plus penal plus dva napada nemogu dat gol sve je bilo rijeseno,od tada vise dalje nisam ni gleda  :toothy10:

+1

normalno da nisu oni krivi, drugi je kriv  ;D

normalno da će sudci vuć za Dance, isto ka šta je bilo u Srbiji isto ka šta će bit bilo di.

drugima je kriv Goluža, šta nije ovako, šta nije onako,.. da se razumimo on nema pojma i tu stoji ona: "samo veliki igrači, mogu učinit trenera velikim! "
jedina greška je šta nije malo prije proba sa drugim golmanom, al lako je sad bit pametan.

Offline daRio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 912
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Rukomet- EP Danska 2014
« Odgovori #23 : 25 Siječanj, 2014, 20:35:02 »
Kad malo bolje razmisliš i kad se strasti malo stišaju situacija je preslika one u nogometu.
Imamo kvalitetne igrače cjenjene u Europi i svijetu ali rukometom kao i nogometom upravlja banda koja nema pojma i ne uzda se u struku i tu dugoročno nema rezultata.
I vani se klubovi vode sa vrha  novcem i silom ali se još uvijek struka poštiva i cjeni a to ovdje još ne funkcionira.
Pustimo jučer ali onu tekmu sa Francuzima i onih 3 razlike nebi izgubio ni jedan školovani i iskusan trener a to se skoro i može reći za ovo sa Dancima.

Offline ivano_007

  • moderator mini
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Rukomet- EP Danska 2014
« Odgovori #24 : 26 Siječanj, 2014, 09:18:23 »
Golmani su nam katastrofa. I Omeyer i Landnin čitaju udarce, dok se naši bezveze rašire (Alilović) pa ako ga pogodi pogodi. Onda tu igra faktor sreće i kad ga pogodi više puta zaredom onda je kao ušao u "seriju".

Duvnjak me iznenadio, čovjek od 2 metra sa onakvom pokretljivošću. Vjerovatno je jači u nekim stvarima od Balića (fizički, udarac izvana), ali mislim da će Balić zauvijek ostat sinonim za legendu hrvatskog rukometa.
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!