Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Bit ce veselo  (Posjeta: 917 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Bit ce veselo
« Odgovori #1 : 12 Studeni, 2013, 09:53:39 »
Dvosjekli mač. Meni osobno izgleda dobro :icon_thumright: Svako će nastojat stavit lipu manje od konkurenta.

Samo da ne dođe do dogovora između svih kompanija oko cijene jerbo će onda bit loše :redface:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Bit ce veselo
« Odgovori #2 : 12 Studeni, 2013, 09:55:38 »
Samo da ne dođe do dogovora između svih kompanija oko cijene jerbo će onda bit loše :redface:

Nesto kao kod obaveznih osiguranja vozila gdje svi skupa vec godinama drze prenapuhanu cijenu iako se jos od 2008. godine svaka osig. kuca mogla po zakonu postavit sa svojom cijenom?  ;D

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Bit ce veselo
« Odgovori #3 : 12 Studeni, 2013, 12:39:01 »
Mi smo takav narod da ako negdje bude lipu jeftinije da ćemo ić tu. Makar potrošili 3x više goriva da dođemo do tu, al ćemo svejedno ić tu :frajer:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Bit ce veselo
« Odgovori #4 : 12 Studeni, 2013, 12:55:54 »
Mi smo takav narod da ako negdje bude lipu jeftinije da ćemo ić tu. Makar potrošili 3x više goriva da dođemo do tu, al ćemo svejedno ić tu :frajer:
Upravo suprotno, barem kolko ja poznajem naš narod, reć će: Ma neću sad ić na drugu benzinsku jebeš tih 10 lipa...

Evo npr. ja prošli tjedan svratil u bosnu usput ( 25 km van planiranog puta u jednom smjeru, znači 50 km viška sam napravil).
Natočil pun rezervar benzina(nekih 40-tak litara), pun rezervar plina(30-tak l) i uzel šteku cigareta.
Benzin je jeftiniji za 50-tak lp, plin za 60-tak, a cigarete po kutiji čak i 10 kn.
Znači 20 kn uštedel na benzinu, 20 na plinu i skoro 100 na cigaretama.
I još sam si ovak nekih gluposti pokupoval za jest i tak.

Znači potrošil sam 20-tak kn goriva tam i natrag, i izgubil 2 sata(jer sam hodal po dućanima da vidim čega ima :P ), a kad bi predložil tu nekom frendu takvu stvar, rekel bi da mu se ne isplati :dontknow:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang: