Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Narudžba mobitela-moguće poteškoće  (Posjeta: 4789 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline STJELE

  • Tržnica : (+4)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 419
  • Spol: Muški
  • aka. Stylingmaniac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Piaggio typhoon 150
  • Moja Kaciga: fuš trade
  • MojSetup: Samo ljuta serijala
  • MojSpuh: nema katalizator
Narudžba mobitela-moguće poteškoće
« : 03 Studeni, 2013, 21:59:55 »
Pozdrav momčine, razmišljam si naručiti sljedeći mobitel http://www.fastcardtech.com/Jiayu-G3T
Naprijed izgleda dosta slično htc-u one, pa me zanima hoće me zajebavat na carini zbog toga, da ne bude plagijat i još gluposti.
Poslao sam poruku njima na carinu i evo njihovog odgovora, po kojem bi se valjda htc-u morao obratit s upitom je li krši njihova prava  :dontknow:

   Krivotvoreni proizvodi u poštanskom prometu
Zaštita prava intelektualnog vlasništva jedna je od zadaća carinskih vlasti pri nadzoru robe kod uvoza. Provodi se za robne marke, modele, patente, autorska i druga prava za koje je u Republici Hrvatskoj ili u drugoj državi članici Europske unije podnesen zahtjev za zaštitu prava intelektualnog vlasništva. U slučaju sumnje da roba koja se uvozi povređuje prava intelektualnog vlasništva, carinske vlasti robu privremeno zadržavaju i o tome obavještavaju primatelja robe, kao i vlasnika prava intelektualnog vlasništva. Ukoliko se u daljnjem postupanju utvrdi da je došlo do povrede prava, provodi se oduzimanje i uništenje takve krivotvorene robe.

Vezano za utvrđivanje da li je određena roba krivotvorena ili nije napominjemo kako je uloga carinske službe posrednička (a ne arbitrarna), stoga Vas upućujemo da se za daljnje informacije obratite nositelju prava na intelektualno vlasništvo.
 

Offline zipst

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1264
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: na hrpi
  • MojSetup: trkeci
  • MojSpuh: probusen
Odg: Narudžba mobitela-moguće poteškoće
« Odgovori #1 : 03 Studeni, 2013, 22:05:14 »
a koji to mobitel danas nije slican ??? :toothy12: bitno je da nije ocigledna kopija sa istaknutim imenom neke firme (htc, samsung i sl) no name china prolazi bez problema :toothy3:
covjece jos da je nastavio i bez karba radit,pa ti bi se djabe vozio

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Narudžba mobitela-moguće poteškoće
« Odgovori #2 : 03 Studeni, 2013, 22:07:47 »
iznenadio sam se kad sam cuo sta sve pale..

raspitaj se kod speditera  :dontknow:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Narudžba mobitela-moguće poteškoće
« Odgovori #3 : 03 Studeni, 2013, 22:10:18 »
neces biti ni prvi ni zadnji koji je narucio taj telefon, to nije htc vec jiayu, i nema veze s htcom, a to sto isto ili slicno izgleda pa svi danas isto izgledaju

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline STJELE

  • Tržnica : (+4)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 419
  • Spol: Muški
  • aka. Stylingmaniac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Piaggio typhoon 150
  • Moja Kaciga: fuš trade
  • MojSetup: Samo ljuta serijala
  • MojSpuh: nema katalizator
Odg: Narudžba mobitela-moguće poteškoće
« Odgovori #4 : 03 Studeni, 2013, 22:20:19 »
da istina većina današnjih mobitela su slični, gledam npr. ovaj http://www.fastcardtech.com/HDC-Galaxy-S4-EX-6589T očigledno liči na galaxy-a, ali nema samsung nigdje da se spominje na mobitelu, ako su takvi kriteriji onda bi to bilo odlično, još ću vidit šta će ljudi reći i raspitat se malo dalje  :)

Offline FeZox-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1156
  • Spol: Muški
  • *Nije brzina opasna vec budala za volanom
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: PIASPEEDY
  • Moja Kaciga: Rap Helmet
  • MojSetup: ima $e
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Narudžba mobitela-moguće poteškoće
« Odgovori #5 : 03 Studeni, 2013, 22:37:06 »
bez problema mozes s te stranice narucit
tj ocu se nadovezat jer sam vidio da ciljas na ovaj mob HDC Galaxys S4 EX- i ocu ti reci da ga izbjegnes jer mi je prijatelj bas taj kupio
i blago se razocarao jer ima malu rezoluciju i malo boja a stim da je velik ekran bas ne izgleda najbolje
*Fuckas krizu kad imas zizu

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
lovac u mutnom team

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: Narudžba mobitela-moguće poteškoće
« Odgovori #7 : 04 Studeni, 2013, 07:51:35 »
prvo: narudžba sa fastcardtecha nije free ako naručuješ ispod 200$
drugo: jiayu je izdao taj model prije nego je htc izdao svoj
treće: naruči sa pandawill-a
nadalje: hdc je rizik naručivat jer postoji mogućnost dolaska originalnog imena (znam iz iskustva)
peto: @pajo - što toga nije bilo po toj cijeni kad sam sebi kupovao mobitel  :angry7:
šesto: ovi na carini nemaju pojma (ok neznam princip odkako je sav poštanski promet iz inozemstva u zg-u) ali dok su bili podijeljeni po regijama rad im je bio katastrofalan

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Narudžba mobitela-moguće poteškoće
« Odgovori #8 : 04 Studeni, 2013, 09:30:07 »
Sedmo i najbitnije. Ekran im je katastrofa.

http://www.youtube.com/results?search_query=jiayu+screen+problem

Osmo i manje bitno al ipak bitno. Prvi put čujem za tu stranicu sa koje naručuješ, što neznači da nevalja, al eto čudno mi :dontknow:

EDIT: Nisam ga ima u rukama, ali gledam što kupci govore tako da vodi računa o tome kao potencijalnoj greški. Al mobitel je dobar i nemoj da te obeshrabri ovo u kupovini :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 04 Studeni, 2013, 09:38:55 ivano_007 »
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: Narudžba mobitela-moguće poteškoće
« Odgovori #9 : 04 Studeni, 2013, 09:38:43 »
fastcardtech mi je nekako više za upoznavanje kineskih mobitela nego direktno naručivanje sa iste

kao što sam i napomenuo, free shipping isključivo iznad 200$ i mislim da je i minimalna suma za naručivanje 200$, tako da..... rađe sa neke druge

imam jednog što "šverca" sa mobitelima iz kine i naručuje baš sa fascardtech-a ali on ne naruči ispod 10-15 komada od jednog modela (ima firmu pa mu je isplativo) pa kasnije ide na njuškalo

Offline STJELE

  • Tržnica : (+4)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 419
  • Spol: Muški
  • aka. Stylingmaniac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Piaggio typhoon 150
  • Moja Kaciga: fuš trade
  • MojSetup: Samo ljuta serijala
  • MojSpuh: nema katalizator
Odg: Narudžba mobitela-moguće poteškoće
« Odgovori #10 : 04 Studeni, 2013, 21:39:42 »
Ma nije toliko ni bitno koji mobitel budem naručivao nego koje kriterije da gledam da ne bude kopija itd... Znači najbitnije mi je gledati da ne bude na mobitelu ime od npr htc-a, samsunga, dok je dizajn sasvim nebitan  :)

Još jedno pitanje npr ovaj mob http://www.fastcardtech.com/Thunderbird-Golden-i5s-6572

Očigledna kopija Iphone-a, kako bi na to gledali, nigdje nema jabuke na njemu, ali ipak sličnost bi i ćorav vidio

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: Narudžba mobitela-moguće poteškoće
« Odgovori #11 : 04 Studeni, 2013, 21:50:44 »
ja ne volim bas te kopije mobitela, rade uzet nesto od jeftinije firme ali da je origigi :D i malo je rizik takvu elektroniku narucit izvana..  rade napisi do koje cijene ides nesto cemo iskopat  :toothy9:
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: Narudžba mobitela-moguće poteškoće
« Odgovori #12 : 05 Studeni, 2013, 07:47:15 »
vidim da si se uhvatio ove stranice ko pijan plota (bez uvrede)

no koliko vidim nisi za neke extra velike ekrane, 4" - 4,5" max

pa sam ti izabrao nke modele

ekrani 4" i 4,5" su najisplativiji, 4.3" su nekako precijenjeni ako imaju jaču verziju androida
ram 1GB
rom je nebitan samo da nije ispod 2GB
rezolucija ekrana prikladna veličini ekrana
baterija :dontknow:
verzija andorida minimum 4.0
cijena max 160$
cpu: dula ili quad core

http://www.pandawill.com/malata-i8-smartphone-mtk6577-dual-core-android-40-3g-gps-45-inch-qhd-screen-1gm-ram-p77862.html

http://www.pandawill.com/cubot-gt99-smartphone-android-42-mtk6589-quad-core-45-inch-120mp-camera-white-p76145.html

http://www.pandawill.com/w450-smartphone-mtk6582-quad-core-13ghz-android-42-3g-gps-45-inch-black-p82217.html

http://www.pandawill.com/lenovo-a706-smartphone-msm8225q-quad-core-android-41-3g-gps-45-inch-ips-screen-p78040.html
za ovaj bi zvao zatupništvo lenova za upit dal je to to ili nije

tražio bi ti još ali mi je net na poslu katastrofa spor....

ili ako već gledaš u rangu do 1200kn koliko bi te uzašlo sa carinom ovo što bi uzeo, ima i kod nas gigabyte ili prestigio ili čak i neki markirani za te novce

što se tiče carinika, nema pravila, ako im se digne kako treba ili ako dobiju zornjak, imaš sreće i proći će ti mobitel pisalo na njemu samsung, sony, htc, alcatel, toshiba ili neki 100ti, pto se tiče izgleda ako nema nigdje oznaka originala naručuj (ali posebno obrati pažnju na poklopac baterije i na ono što piše ispod baterije/model, IMEI, serijski broj)

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Narudžba mobitela-moguće poteškoće
« Odgovori #13 : 05 Studeni, 2013, 09:11:55 »
ako i nema oznake nekog "uber branda" , a proizvod nalikuje na kopiju (ne indentičan, nego nalikuje), svejedno nema sigurnosti da neće biti problema s carinom..
ja bi svakako dobro razmislio.

a kad je u pitanju garancija, i kupnja kineskih tableta i mobitela , gdje neki  imaju velikih problema s kvalitetom općenito, kvalitetom baterije itd. nisam ni siguran koliko to ima smisla naručivati..
kod nas se može za fer cijenu kupiti solidan uređaj i sa kakvom takvom garancijom  :redface: (a i ovo što anabellas kaže ima smisla)
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: Narudžba mobitela-moguće poteškoće
« Odgovori #14 : 05 Studeni, 2013, 21:41:49 »
ne znam do koje cijene ides ali naprimjer ja sam uzo prije par dana samsung galaxy s4 mini i prezadovoljan sam! platio sam ga 2400 na njuskalu novog zapakiranog s garancijom tcoma (uredaj kupljen u firmi pa ga prodaju) cpu:dual core 1.7 , 1.5 gb rama, 8 gb memorije + micro sd , 8 mpx kamera, 4.3" super amoled ekran  , kad malo bolje razmislis dali se isplati kupit jeftini ili ovako ako se ovo moze nazvat "skuplji" mob razmisljaj da ti puno toga lezi u tome za kolku cijenu ces ga prodat kad ces ga prodavat, za lose marke neces takoreci nista dobit i gubitak novaca ce bit veci a kod boljih modela ces ih uz manji gubitak prodat i opet imat dio uloga za novi mob  :icon_thumright:
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Narudžba mobitela-moguće poteškoće
« Odgovori #15 : 05 Studeni, 2013, 22:17:18 »
ne znam do koje cijene ides ali naprimjer ja sam uzo prije par dana samsung galaxy s4 mini i prezadovoljan sam! platio sam ga 2400 na njuskalu novog zapakiranog s garancijom tcoma (uredaj kupljen u firmi pa ga prodaju) cpu:dual core 1.7 , 1.5 gb rama, 8 gb memorije + micro sd , 8 mpx kamera, 4.3" super amoled ekran  , kad malo bolje razmislis dali se isplati kupit jeftini ili ovako ako se ovo moze nazvat "skuplji" mob razmisljaj da ti puno toga lezi u tome za kolku cijenu ces ga prodat kad ces ga prodavat, za lose marke neces takoreci nista dobit i gubitak novaca ce bit veci a kod boljih modela ces ih uz manji gubitak prodat i opet imat dio uloga za novi mob  :icon_thumright:

za te novce si mogao kupiti s3


za ove kineske telefone (ne kineske kopije) provjereno je da nema problema s carinom i banggood i još par njih, daje god dana garancije
pitaj ovdje il potraziti sta uzet, jer ako ce neko znat to ce znat ovdje
http://www.forum.hr/showthread.php?t=415259
kreni listat od kraja il od 2013 god :P
« Zadnja izmjena: 05 Studeni, 2013, 22:20:44 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: Narudžba mobitela-moguće poteškoće
« Odgovori #16 : 05 Studeni, 2013, 22:33:47 »
ne znam do koje cijene ides ali naprimjer ja sam uzo prije par dana samsung galaxy s4 mini i prezadovoljan sam! platio sam ga 2400 na njuskalu novog zapakiranog s garancijom tcoma (uredaj kupljen u firmi pa ga prodaju) cpu:dual core 1.7 , 1.5 gb rama, 8 gb memorije + micro sd , 8 mpx kamera, 4.3" super amoled ekran  , kad malo bolje razmislis dali se isplati kupit jeftini ili ovako ako se ovo moze nazvat "skuplji" mob razmisljaj da ti puno toga lezi u tome za kolku cijenu ces ga prodat kad ces ga prodavat, za lose marke neces takoreci nista dobit i gubitak novaca ce bit veci a kod boljih modela ces ih uz manji gubitak prodat i opet imat dio uloga za novi mob  :icon_thumright:

za te novce si mogao kupiti s3


za ove kineske telefone (ne kineske kopije) provjereno je da nema problema s carinom i banggood i još par njih, daje god dana garancije
pitaj ovdje il potraziti sta uzet, jer ako ce neko znat to ce znat ovdje
http://www.forum.hr/showthread.php?t=415259
kreni listat od kraja il od 2013 god :P

1. razlog zasto nisam s3 uzo je sto mi je glomazan vise ko tablet nego mob :D
2. lakse ce se prodat neg s3
3. ako malo pogledas testove s3 nije niti jaci od s4 minija barem ne po ovim mjerenim stvarima na videu.--->

 ;D
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!

Offline STJELE

  • Tržnica : (+4)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 419
  • Spol: Muški
  • aka. Stylingmaniac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Piaggio typhoon 150
  • Moja Kaciga: fuš trade
  • MojSetup: Samo ljuta serijala
  • MojSpuh: nema katalizator
Odg: Narudžba mobitela-moguće poteškoće
« Odgovori #17 : 05 Studeni, 2013, 22:42:55 »
Ovak nešto bi mi bilo taman, što se tiče karakteristika, izgleda, http://www.1949deal.com/star-galaxy-mega-w9205-mtk6589t-1-5ghz-quad-core-android-4-2-2-smart-phone-1g-ram-16g-rom-6-3-inch-hd-ips-screen-white.html na tu stranicu sam naletio na igorovom linku, znači slobodno mogu naručiti iako je isti kao galaxy, bitno da nema samsung oznaka

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Narudžba mobitela-moguće poteškoće
« Odgovori #18 : 05 Studeni, 2013, 23:01:01 »
Iskreno ta sama stranica fastcardtech il kako se već zove je cila nekako neprofesionalno napravljena i šta ja znam, ne ulijeva niti malo sigurnosti :icon_scratch:

Ako misliš onda naručiš lijepo sa stranice banggood ili geekbuying i nećeš garantirano imat problema sa carinom. Jer te stranice ne prodaju nikakve kopije već isključivo vlastite kineske marke.

P.s. Inače Iphone je tužio Samsung nedavno i traži milijunsku/milijardersku odštetu zato što misli da je Samsung kopirao od njih zaobljene rubove mobitela. Baš me zanima kako će se to razvit. :laughing7:

EDIT: 6.3 inča? :o Svako ima svoj ukus. S ove stranice naručivaš na vlastitu odgovornost jer nitko još od mojih frendova nije naručivao s ove stranice mobitel, a znam ih mnogo koji su naručivali preko neta, tako da... ..budi oprezan.

Nemoj da te zbuni, ali ovo su polarizirane vrijednosti MP kod kamere :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 05 Studeni, 2013, 23:04:23 ivano_007 »
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Narudžba mobitela-moguće poteškoće
« Odgovori #19 : 05 Studeni, 2013, 23:11:14 »
1. razlog zasto nisam s3 uzo je sto mi je glomazan vise ko tablet nego mob :D

da si koji dan koristio s3, s4 mini bi ti bio mini i rekao bi ispod bubam 4,5 inca ne ideš
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...