Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Vaučeri. Sramota.  (Posjeta: 29009 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivano_007

  • moderator mini
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Vaučeri. Sramota.
« Odgovori #20 : 03 Studeni, 2013, 18:03:01 »
Ove naše redarske službe su za nekakvu stvar. Unese se šleper pirotehnike na stadion :toothy12:

Vidili bi kad bi bili plaćeni prema učinku kako bi onda radili. Znači ako se unese 20 bengalki onda ne dobiju ništa od plaće. I ćao bao.
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Vaučeri. Sramota.
« Odgovori #21 : 03 Studeni, 2013, 20:55:13 »
kad se samo sjetim koliko smo strancima vani poklonili novaca zbog tih glupih "tradicija" , muka mi je  :angry7:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: Vaučeri. Sramota.
« Odgovori #22 : 03 Studeni, 2013, 21:05:51 »
neznam koliko si upoznat sa plaćom redara, ali ako neznaš, reći ću ti

za 4h rada na stadionu redarskih poslova dobije se čistih 63kn, za svaku bengalku koja se unese/nađe "dobije se" 160kn

e sad računaj dal bi radio preko qurca taj pregled ili ne, dal bi izuvao svakog čovvjeka na ulazu ili ne, pipo ga po jajima i trljo po šupku samo da bi se ogrebao za baklju koji će ionako neko prebacit/ubacit nekim drugim načinom (izlaz ulaz na poluvremenu)

odakle navijačima pri slavlju rođendan klubova ona masa pirotehnike, misliš li možda da oni dečki koji rade taj posao na ulazu žele riskirat dio tijela/život ostalih koji su na stazi i/ili među navijačima i prijeti im bengalka u glavu ili topovski udar pored uha ....

radim kao zaštitar i jedina muka je kad moram ići na utakmice baš zbog kretena koji su bogovi kad upale baklju i bacaju iste ili neku drugu vrstu pirotehnike na okolinu

donedavno sam imao situaciju gdje me je pogodio topovski udar o prsa, te mi je pao pred nogu i otepo mi dio cipele, misliš li da je to ugodno, da je sekundu dvije prije eksplodiralo, tko zna koje bi bile posljedice..... i naravno nitko nebi odgovarao za posljedice

naravno navijač koji je to bacio je nepoznat jer je nemoguće otkrit ko je bacio tako nešto na "seoskim" utakmicama naše prve hnl

gotovo svi navijači koji su došli sa namjerom radit sranja su upoznati sa zakonom te znaju da im policija ništa ne može, jer u zatvor ih nemogu potrpat jer su ili puni ili ih nema, a za ostale novčane kazne će se uspostavit da su ili socijalni slučaj ili je nezaposlen te mu neku financijsku kaznu ne mogu dati, a normalno zahvaljujući današnjem zakon ni na dobrotvorni rad ga nemogu osudit

da je zakon kao što je nad bio, upad policije na tribinu i perjanje redom, bio kriv ili ne pojeo si g#vn%, a da i nema toga opet bi bilo dobro da se izvuče jedan iz mase (bio kriv ili ne) i privođenje, pisanje kazne (ako nemože platit, nek se sjedne starcima na račun) i bok...

Offline Rinsy

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 581
  • Spol: Muški
  • BB <2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Ima ih više :)
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: Standard trpi sve !
  • MojSpuh: Standard
Odg: Vaučeri. Sramota.
« Odgovori #23 : 04 Studeni, 2013, 02:45:50 »
Stvarno mi je žao što ne razumjete tradiciju ultra duha.
I.P. Racing Team

Online Ivan031

  • Tržnica : (+11)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 503
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: FXR
Odg: Vaučeri. Sramota.
« Odgovori #24 : 04 Studeni, 2013, 03:16:24 »
Stvarno mi je žao što ne razumjete tradiciju ultra duha.

Teško je to razumit.

Offline nino-brt

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-4)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • BU?KO RACING TEAM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: aprilia rs 154 extrema,buggy klr 650 ,tomos a35 (tuned)
  • MojSetup: polini 154 ccm
  • MojSpuh: gianelli
Odg: Vaučeri. Sramota.
« Odgovori #25 : 04 Studeni, 2013, 09:17:42 »
Ma i treba tak ja bi svima ovima bbb i torcuda i te brije svima bi zabranio ulaz nq stadion  samo se sr%nja delaju nemre covjek sa djetetom otic pogledat utakmicu jer se boji idiota  koji nemaju kaj delat u zivotu i vjerovatno su socijalni slucaj pa tam oce ispast neki baja a kad je sam manji je od makovog zrna . Ja bi dao odvojoit obitelji na kednu stranu ostali navijaci na drugu  lad padne bengalka okrug taj svina dozivotnu zabranu ulaska na stadion pa si j#bi%e nater ... Mislis da ovaj pokraj njega mu neni razbio picku da zvadi bengalku ?? I za tucnjavu ista stvar dozivotnazabrana je#i si mater mutavu kad neznas normalno pogledat utakmicu ako te vec zanina
« Zadnja izmjena: 04 Studeni, 2013, 09:49:44 ivano_007 »

Offline Peksy

  • Tržnica : (+28)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1617
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Imotski
  • Moj Skuter: Aprilia Sr 180
  • Moja Kaciga: Glava
  • MojSetup: Money
  • MojSpuh: Drnda
Odg: Vaučeri. Sramota.
« Odgovori #26 : 04 Studeni, 2013, 09:27:19 »
Ma i treba tak ja bi svima ovima bbb i torcuda i te brije svima bi zabranio ulaz nq stadion  samo se sranja delaju nemre covjek sa djetetom otic pogledat utakmicu jer se boji idiota  koji nemaju kaj delat u zivotu i vjerovatno su socijalni slucaj pa tam oce ispast neki baja a kad je sam manji je od makovog zrna . Ja bi dao odvojoit obitelji na kednu stranu ostali navijaci na drugu  lad padne bengalka okrug taj svina dozivotnu zabranu ulaska na stadion pa si jebite nater ... Mislis da ovaj pokraj njega mu neni razbio picku da zvadi bengalku ?? I za tucnjavu ista stvar dozivotnazabrana jebi si mater mutavu kad neznas normalno pogledat utakmicu ako te vec zanina
imas zapad,gledaj uzivaj pi pivo i jedi kokice...
Bolje ne moze :)

Offline nino-brt

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-4)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • BU?KO RACING TEAM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: aprilia rs 154 extrema,buggy klr 650 ,tomos a35 (tuned)
  • MojSetup: polini 154 ccm
  • MojSpuh: gianelli
Odg: Vaučeri. Sramota.
« Odgovori #27 : 04 Studeni, 2013, 09:38:29 »
Ista pi*ka materina di sjedis treba ove mamlaze od kavijaca istrijebit  a ne kaj se cude ko oura dreku kad ih nece pustit .. nebi ni ja ak neznas sjedit i gledat mirno nemoj ni ic ... Svi ti u grupama nekim glume neke frajere (znam ih par) a sve njih su uvjek tlacili pa sad oce ispast neko a zapravo je kreten ... Dabog da dobili djecu i da im pokraj hnjih neko baklju palio pa da vidimo ...

Offline ivano_007

  • moderator mini
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Vaučeri. Sramota.
« Odgovori #28 : 04 Studeni, 2013, 09:50:28 »
Obuzdaj rječnik malo nino :icon_thumright:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: Vaučeri. Sramota.
« Odgovori #29 : 04 Studeni, 2013, 09:53:52 »
imas zapad,gledaj uzivaj pi pivo i jedi kokice...

nema logike tome, što se dogodilo sa bbb, radili su sranja, dobili su mrežu na maksimiru da ne bacaju baklje, iduća utakmica eto ti njih na istoku.... kad i tamo nešto stave, ići će na zapad i opet ista priča

zadnja tekma (neznam dal od dinama ili repke) koju sam odrađivao u zg-u na istoku, došao baja samozvani bbb i radi "loše navike", nagurava sve oko sebe, ruši ljude, prijeti se šakama, a stoliu pored njega žena sa djetetom od oko 5 godina - mali plače, žena plače ovaj kreten luduje, polijeva pivom ljude
redari/zaštitari ne smiju reagirat sami već 2-3 čovjeka moraju debila izvlačit, policija ga preuzima tek ispod tribina..... zapisnik, produženi boravak na stadionu koji ti nije plaćen, nakon mjesec i pol stiže kolegi plava kuverta sa suda jer ga je kreten tužio za nanošenje tjelesnih ozljeda prilikom privođenja

kolega ode na sud u zg i kreten se ne pojavi jer je "poslovno" morao bit izvan države (pisano opradanje na sudu), dodatni trošak kolegi

jedino smo mi tu na balkanu životinje koje se nemogu prilagodit zakonu i njihovim odrebama, kako u engleskoj ili u bio kojoj drugoj uređenoj državi ljudi sjede skoro na travi bez ograde, dok kod nas da uvedu pored postojeće ograde napon u nju, kakvi smo cigani, krali bi tu istu struju tijekom "gledanja" tekuće tekme

Offline Peksy

  • Tržnica : (+28)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1617
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Imotski
  • Moj Skuter: Aprilia Sr 180
  • Moja Kaciga: Glava
  • MojSetup: Money
  • MojSpuh: Drnda
Odg: Vaučeri. Sramota.
« Odgovori #30 : 04 Studeni, 2013, 10:02:51 »
Stari kad san napisa zapad mislija san na poljud samo san njega kom......tamo su penzici,lopovi,dica i ljudi sta zele pogledat cilu utakmicu bez prekida ;)
Bolje ne moze :)

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: Vaučeri. Sramota.
« Odgovori #31 : 04 Studeni, 2013, 10:12:42 »
Stari kad san napisa zapad mislija san na poljud samo san njega kom......tamo su penzici,lopovi,dica i ljudi sta zele pogledat cilu utakmicu bez prekida ;)

pa ju ovi "bočni" prekinu  :laughing7:

Offline Peksy

  • Tržnica : (+28)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1617
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Imotski
  • Moj Skuter: Aprilia Sr 180
  • Moja Kaciga: Glava
  • MojSetup: Money
  • MojSpuh: Drnda
Odg: Vaučeri. Sramota.
« Odgovori #32 : 04 Studeni, 2013, 10:17:10 »
Hahahahah u zadnje vrime nikako,nema nicega samo navijanje i koreografija.... ;)
Bolje ne moze :)

Offline nino-brt

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-4)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • BU?KO RACING TEAM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: aprilia rs 154 extrema,buggy klr 650 ,tomos a35 (tuned)
  • MojSetup: polini 154 ccm
  • MojSpuh: gianelli
Odg: Vaučeri. Sramota.
« Odgovori #33 : 04 Studeni, 2013, 11:08:52 »
pa takvi ljudi bi samo i trebali bit na stadionu kaj žele pogledat tekmu ... a ne ovi mamlazi kaj se napuhavaju kakv rjecnik pa ti svi navijači su kreteni al doslovno kreteni to treba tuc dokkrv ne pocne pisat mene bi sram bilo rec nekom da sam bbb il tak neki glupi navijac u skupini ... kaj mislis zakaj su dvorane od hokejaša pune ?? zato kaj nema debila od navijača obitelji dolaze decki sa curama  pa i ostali normalni ljudi jer je super raspoloženje ... nogomet ne pratim nit sam ikad bio fan mozda bi i pratio da nema "navijača" takvih retardiranih ..

Offline Rinsy

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 581
  • Spol: Muški
  • BB <2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Ima ih više :)
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: Standard trpi sve !
  • MojSpuh: Standard
Odg: Vaučeri. Sramota.
« Odgovori #34 : 04 Studeni, 2013, 11:37:15 »
Poist će vas sve novinari lešinari. Šta van bacaju prid oči . Ja san sto posto protiv nereda. Država nema para a troše se puste pare na organiziranje policije, i tako dalje i tako bliže. Pusti blago nek se pobije i rpoblem je rješen to je engleska lipo riješila NA STADIONU, a vanka im je teški kaos. Narod bez kruha i na rubu plača,a oči se mažu problemom navijača
I.P. Racing Team