Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: RC auti  (Posjeta: 1538 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Erestor

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 411
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Speedfight 2 LC
  • Moja Kaciga: Zeus
  • MojSetup: AIRSAL T6
  • MojSpuh: Serijski
RC auti
« : 22 Listopad, 2013, 10:12:07 »
Jel ima tko na forumu da kao hoby ima doma neki model autica elektro pogon 1/16 i ili npr nesto veci 1/10, ili je nedavno kupovao pa da mi kaze koji ducani imaju dobre cijene i dobre aute i od kuda najjeftinije naruciti i kako to ide sa carinom jer koliko vidim u hr osim hsp kineza nema nista konkretno (ispravite me ako grijesim) dakle jer ima tko npr tog hsp modela da je snjim zadovoljan ukoliko se ne isplati uvoziti izvana i koja je sad opce procedura zbog EU

Eto fala na konkretnim odgovorima

Offline Matija97

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti f12
  • Moja Kaciga: stae to?
  • MojSetup: lejovinci zeiks,malossi vutrivar i sedamnaest i po
  • MojSpuh: pa reko sam!
Odg: RC auti
« Odgovori #1 : 22 Listopad, 2013, 11:04:12 »
http://automodelarski-forum.hamferus.com/ tu pitaj sta god te zanima  :icon_thumright:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: RC auti
« Odgovori #2 : 18 Travanj, 2020, 06:45:26 »
http://automodelarski-forum.hamferus.com/ tu pitaj sta god te zanima  :icon_thumright:
Podici cu ovu staru temu i odgovoriti ma gore navedena pitanja u nadi da ce se mozda jos netko zainteresirati za iste.

Vratio sam se u ovaj hobi prije 2,5godine.

Jucer sam bas nesto radio oko svojih Formula, htjeo podijeliti s forumskok ekipom.

Tamiya F103 (upgrjdan na F104 diferencijal i ovjes)
Tamiya F103LM “TRF” (LM oznacava LeMans, takvi su oklopi bili uz auto, diferencijal je sa novije F104, prednji kraj je Carbon Reinforced, karoca je Porsche 962C) inace limitirana serija F103 sa oznakom “TRF”




Oba auta imaju top speed oko 70-80kmh.

Mogu sa sigurnoscu reci da su se od 2013e do sada standardi podigli u 1:10 Elektro automa, motori sa crtkicama i NiMh baterije lagano spadaju underpowerd s obzirom kakve su zvijeri brushless motori na 2S (7.4V) da ne govorim 3S(11.1V)

Sto se tice kupovine auta, svakako stranice poput...

RCMart.com
T2shop.de
Tamico.com

T2 i Tamico su u njemackoj tako da je postarin dosta povoljna u odnosu na RCMart koji je u hong kongu.

Ovo koji lete avione i dronove znati ce sigurno za Hobby King. Baterije, regleri i motori linije Turningy/Trackstar toplo preporucujem za low budget natjecatelje ili hobby.

120A ESC Hobby King X-Car, nema ga na stanju no nema limit motora (3.5T, dok 60A escovi imaju limit 10,5T) uz usb dongle moguce ga je najednostavnije preko laptopa namjestiti uz objansjenje svih postavki.

Sto se brendova tice, ja favorizirM Tamiyu jer ne vozim utrke, no volim ajmo to nazvati kolekcionarstvom. Kao npr dragulj kolekcije...


Na original šasiji Tamiya M02 iz 1995e kad je prvi put i stavljen u prodaju od Tamiye.

Daj netko slike ako vozi nesto slicno  :headbang:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34