Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Operacija Island  (Posjeta: 97704 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 156 sp1 rosso

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 100
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: SP 50 NERO LUCIDO
Odg: Operacija Island
« Odgovori #120 : 19 Studeni, 2013, 23:53:09 »
....pregazit ćemo ih ko plitak potok :icon_salut: :icon_salut:


....šta ćemo s ovim potocima dečki....di je onaj Ludovik........  koliko mi je drago zbog repke toliko mi je drago zbog ovih što tuguju zgog uspjeha......
How do you overtake a Skoda ?  Run.

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Operacija Island
« Odgovori #121 : 20 Studeni, 2013, 01:27:54 »
upravo doša s tekme,atmosfera nenadjebiva  :icon_thumright:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline ivano_007

  • moderator mini
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Operacija Island
« Odgovori #122 : 20 Studeni, 2013, 07:22:46 »
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline junior

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 178
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio nrg mc3
  • Moja Kaciga: nolan N61
  • MojSpuh: serijski :)
Odg: Operacija Island
« Odgovori #123 : 20 Studeni, 2013, 08:40:38 »
bil na tekmi... napokon nekaj dobrog...

od samog puta( nije velik, 40-ak km) , ljudi trube, pozdravljaju, u zagrebu pogotovo...
 
oko stadiona napokon ima nesto ljudi, naviknut na dinamo i nigde nikog, navijanje pod satorom, zajebancija... jebeno
frend mjenja dres sa silandjaninom, prodajemo spiku ljudima da je on s islanda rodjak ljudi se slikaju s njim, strava

prodjemo jug kontrolu i ja mu velim, idemo probat medju islandjane... i odemo mi sa spikom on je rodjak tel bi medju svoje, znamo da nemamo karte ovo-ono, redari popusili, otvaraju ograde i mi medju islandjanima... ja u hrv dresu, slavim gol, lud kad je mandzo dobil crveni, niko nis...

i napokon trenutak koji sam dugo cekal, mjenjal dres!!! to mi je bila do jucer neostvarena zelja... dal sam orginal hrv dres 2002 godina, znak vec otpada, mali dres, djecja velicina... 
to obavim i reko ko vas jebe idem medju svoje... drugo poluvrijeme na jugu, navijanje super za razliku od drugih tekmi ( izuzev srbiju ) i najvise me se dojmil Joe, znal sam da je lud i da je domoljub al ovakav kralj.... bas mi je drago kaj sam se zadrzal i kaj sam to vidil... ludnica....

sve u svemu jebeno sve, igra ( kolko sam vidil ) atmosfera i najvaznije rezultat

kovacica ( da kovacica, ne kovaca ) za predsjednika, bit ce najjaci za godinu-dvije samo ga treba forsirat...

a francusku se ne treba komentirat, prolaz francuske je jucer trebal bit blokiran na kladi.....
Nudim usluge kupnje preko e-baya i stranica slicnih njemu :)