Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Preporuka za đir  (Posjeta: 1526 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Preporuka za đir
« : 17 Listopad, 2013, 11:45:06 »
Ajmo hebaci neku dobru destinaciju za posjetit, isao bi na voznju ovu nedjelju 20.10. sa kolegom koji vozi zeca (nije alfa jer osim sto je subotar i u nedjelju ide na misu) moze biti neki moto događaj ako ima nešto taj dan ili bilo šta drugo zanimljivo, može nešto od prirodnih ljepota koje vrijedi posjetit, nemora bit u HR, može i SLO ili AUT, da je do 200 km u jednom smjeru, jedini uvjet je izbjec Delnice i Gorski Kotar i sl. jer ipak je malo frisko, i bilo bi dobro da se ima putem nesto dobro za pojest, jer kak Versulja nejde bez benzina tako i gazda treba "benzina" da se nebi srusio putem....ajmo prijedlozi nadam se samo da nisam prezahtjevan  :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 17 Listopad, 2013, 12:55:31 efz »
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Preporuka za đir
« Odgovori #1 : 17 Listopad, 2013, 12:47:51 »
izbacio si tako zanimljivu destinaciju bezveze  :angry7:

odeš fino smjer rijeka, skreneš do Bujana na finu domaću klopicu ( http://gastro-brand.hr/index.php?option=com_restaurantguide&view=restaurant&id=119%3A-krma-bujan&lang=de ) , ko pravi bajker.. ništa toplije ti neće biti krenuo ti u bilo kojem drugom smjeru..  :confused5:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Zum

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X8-200
  • MojSpuh: Classic
Odg: Preporuka za đir
« Odgovori #2 : 06 Veljača, 2014, 22:07:02 »
Preporuka.

Ako si iz Zagreba:
Samobor-Bregana-Grdanjci (uz Slovensku meju)-Stojdraga-Poklek-Gornja Vas-Hrastje-Željezno Žumberačko-
Kostanjevac-Medven Draga-Strmac Pribički-Krašić-Brlenič-Jastrebarsko-Klinča Sela-Lučko.

Lagana vožnja par sati,dobra cesta a da ne pričam o prekrasnoj prirodi.Usput ima dosta restorana.

Pozdrav svima.
« Zadnja izmjena: 06 Veljača, 2014, 22:08:46 Zum »