Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: vodafone homebox!!!  (Posjeta: 11546 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
vodafone homebox!!!
« : 29 Studeni, 2006, 20:30:41 »
budući da namjeravam uzet vodafone homebox volio bi čuti što mislite o tome i kakva su iskustva...

stoga vas umoljavam da se odazovete na ovu temu...

kolege su ovdje u puli imali dosta negativna iskustva, tj. telefon radi jer koristi vip-ove gsm frekvencije, međutim UMTS signal im nije dobar a niti preko GPRS-a ne uspijevaju spojit se na net...

eto još jednom...molim iskustva, hvala :dontknow:

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: vodafone homebox!!!
« Odgovori #1 : 29 Studeni, 2006, 20:48:56 »
hoces info iz prve ruke?  :laughing7:

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: vodafone homebox!!!
« Odgovori #2 : 29 Studeni, 2006, 20:50:12 »
dakako...

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: vodafone homebox!!!
« Odgovori #3 : 29 Studeni, 2006, 20:55:36 »
smeče,je da po stanu nemaš žica ali ti je brzina katastrofalna.uzmi vodatelovu ponudu triple play tv,telefon,internet za manje novaca.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: vodafone homebox!!!
« Odgovori #4 : 29 Studeni, 2006, 20:59:33 »
najrađe bi uzeo max adsl...al trenutno nemam tih hebenih 600 kn za tel priključak...a bila akcija za kunu u 10 mj...koja budala pa to propustio... :icon_scratch: :icon_scratch:...kasno saznao.... :dontknow:

zelim čuti još argumenata..za, protiv itd...konkretno...zašto mrcina??? što točno nije u redu i iz kojih izvora znaš navedeno.... :help:

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: vodafone homebox!!!
« Odgovori #5 : 29 Studeni, 2006, 21:01:59 »
smeče,je da po stanu nemaš žica ali ti je brzina katastrofalna.uzmi vodatelovu ponudu triple play tv,telefon,internet za manje novaca.

zar nije brzina 384 kbit/sec? ..to je po meni dovoljno za surfanje, nemam namjeru skidat ništa...

kakva je to vodatelova ponuda i za koliko para? ...za tv mi ne treba....imaju li šta za net samo? ću malo prosurfat njihovim stranicama....hvala na preporuci... :dontknow:

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: vodafone homebox!!!
« Odgovori #6 : 29 Studeni, 2006, 21:12:53 »
ovako.........
HB je prvenstveno namjenjen jeftinijem razgovoru. UMTS signal imaju svi glavni gradovi i tamo je moguce koristiti internet bez problema.
ako ga trebas samo za net onda nemoj uzimat jer je brzina 386 kbit/s, znaci da zamjenjuje nekakav ISDN pristup.
i nemojte se sad hvatat na gluposti jer se taj 1GB prometa nudi besplatno, zato ovi komentari "sranje" su suvisni.

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: vodafone homebox!!!
« Odgovori #7 : 29 Studeni, 2006, 21:14:43 »
za to sto tebi treba ce bit dovoljan, ali nije za nekakv teski dawnload itd...
provjeri dal imas UMTS na svom podrucju.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: vodafone homebox!!!
« Odgovori #8 : 29 Studeni, 2006, 22:47:34 »
ma maxadsl imas opet na nekoj akciji !!

iako ga ja nebi uzimao vec bi se raspitao o ovome sto mrcina govori!!  :laughing7:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: vodafone homebox!!!
« Odgovori #9 : 29 Studeni, 2006, 23:19:02 »
ja sam htio taj vodatel piknut, al to se sve popne na stronomske cifre, ne isplati se osim ako ne koristis puno.

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: vodafone homebox!!!
« Odgovori #10 : 30 Studeni, 2006, 10:41:27 »
300kn dobiš telefon(2 broja) 120kn besplatnog razgovora,2gmb brzina neta up/dovn sa fletom,i tv sa kojih 50 kanala.
ajde mi sve to obračunaj kod t-coma i vidjet češ cijenu
Piaggio X9 250  Black Box

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: vodafone homebox!!!
« Odgovori #11 : 30 Studeni, 2006, 12:55:45 »
treba kupit neki stroj, ima za 4000 i 6000kn....  :angry7:

Offline rogi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 194
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Medulin
  • Moj Skuter: Kymco
Odg: vodafone homebox!!!
« Odgovori #12 : 30 Studeni, 2006, 18:40:06 »
budući da namjeravam uzet vodafone homebox volio bi čuti što mislite o tome i kakva su iskustva...

stoga vas umoljavam da se odazovete na ovu temu...

kolege su ovdje u puli imali dosta negativna iskustva, tj. telefon radi jer koristi vip-ove gsm frekvencije, međutim UMTS signal im nije dobar a niti preko GPRS-a ne uspijevaju spojit se na net...

eto još jednom...molim iskustva, hvala :dontknow:

Ova stranica će ti doslovno sve objasnit
http://www.inet.hr/~mihac/
NERA-MEDULIN

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: vodafone homebox!!!
« Odgovori #13 : 30 Studeni, 2006, 23:03:56 »
budući da namjeravam uzet vodafone homebox volio bi čuti što mislite o tome i kakva su iskustva...

stoga vas umoljavam da se odazovete na ovu temu...

kolege su ovdje u puli imali dosta negativna iskustva, tj. telefon radi jer koristi vip-ove gsm frekvencije, međutim UMTS signal im nije dobar a niti preko GPRS-a ne uspijevaju spojit se na net...

eto još jednom...molim iskustva, hvala :dontknow:

Ova stranica će ti doslovno sve objasnit
http://www.inet.hr/~mihac/

znao sam, kako si samo brzo dosao do toga, danas objavljeno.
e pa to nam je nas dragi T-com ovako lijepo srocio, sta rec nego sramoto za ovu drzavu, "domaca" telekomunikacijska tvrtka se spusta na ovu razinu.

Offline skuterica

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 26
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: vodafone homebox!!!
« Odgovori #14 : 01 Prosinac, 2006, 10:07:23 »
Je li moguće da je taj homebox tako loš? Linkala sam frendu koji ga je nedavno nabavio, pa me baš zanima njegov komentar...

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: vodafone homebox!!!
« Odgovori #15 : 01 Prosinac, 2006, 11:34:24 »
misljenja su svakakva, neko je nevjerojatno zadovoljan a neko ni malo...  :dontknow:
al ovo je ocito na ne moze napisat neko normalan, sve i da je tako kako pise stvarno trebas bit pacijent da ides napravit stranicu,ovako detaljno, bez mogucnosti komentiranja, a to je najbitnije, misljenje sirokog kruga ljudi.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: vodafone homebox!!!
« Odgovori #16 : 01 Prosinac, 2006, 12:24:32 »
meni je frend dosta zadovoljan  :dontknow:

ja vise naginjem mrcininom rjesenju , to je buducnost  :toothy3:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: vodafone homebox!!!
« Odgovori #17 : 01 Prosinac, 2006, 13:26:56 »
ma daj, WI-FI je buducnost, kod nas ga jos nema u komercijalnoj upotrebi. kad ces se ti moc spojit na net bez problema i gdje god se nalazis.
vani je to vec normalna stvar, tamo je to rasprostranjeno skoro ko GSM.

Offline rogi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 194
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Medulin
  • Moj Skuter: Kymco
Odg: vodafone homebox!!!
« Odgovori #18 : 01 Prosinac, 2006, 14:49:38 »
T-com sprema ovakve cijene :
Start paket bi trebao biti 5GB - 1Mbit/s za 99kn, a flat bi trebao pojeftiniti na 138kn za 1Mbit/s
Stvar se kreće jer se uvodi ADSL2 idućeg ljeta i uvode triplay , isto od sredine ljeta izgledi su da maknu preplatu i naplaćuju samo promet . Živi bili pa vidjeli.
Činjenica je samo jedna - konkurencija radi i ako se žele zadržati potrošači neke stvari se moraju mijenjati.
Homebox je dobra stvar , ali preskupa - to će vrijeme pokazati , a znam dečke koji su vraćali aparate , jer to nije radilo . Sve je u tome na kojem si području.
Raspitajte se o Amisovoj ponudi !!!


« Zadnja izmjena: 01 Prosinac, 2006, 15:09:05 rogi »
NERA-MEDULIN

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: vodafone homebox!!!
« Odgovori #19 : 01 Prosinac, 2006, 15:17:56 »
T-com sprema ovakve cijene :
Start paket bi trebao biti 5GB - 1Mbit/s za 99kn, a flat bi trebao pojeftiniti na 138kn za 1Mbit/s
Stvar se kreće jer se uvodi ADSL2 idućeg ljeta i uvode triplay , isto od sredine ljeta izgledi su da maknu preplatu i naplaćuju samo promet . Živi bili pa vidjeli.
Činjenica je samo jedna - konkurencija radi i ako se žele zadržati potrošači neke stvari se moraju mijenjati.
Homebox je dobra stvar , ali preskupa - to će vrijeme pokazati , a znam dečke koji su vraćali aparate , jer to nije radilo . Sve je u tome na kojem si području.
Raspitajte se o Amisovoj ponudi !!!

jep 5gb 99kn ...(sad mi je 1gb 99kn)
mislim da chu na flat...pa che mi jedini problem biti malo mjesta na hardu (tj svima)
250gb (hmm bar jedan terabyte:-))
a kad se samo sjetim onih 512mb za 99kn (a josh wishe kad su starci platili prije koju godinu dvije prikljuchak 500kn)
uf sve ide dolje ;D