Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Odg: Aprilia SR 50 Ditech-nakon servisa radi ko singerica  (Posjeta: 1653 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline deckopucko

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • Ingenjer
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: APRILIA SR 50 DITECH
Odg: Aprilia SR 50 Ditech-nakon servisa radi ko singerica
« : 14 Listopad, 2013, 21:58:09 »
Pozdrav od dečka pucka...ljetos mi se razletio skuter totalno...sve otišlo u krasni...ali jedan majstor Kristijan vratio ga je u život..i mene..
totalno sam bio izgubljen....dao pare..platio te majstore i ništa...nakraju Hvala Bogu da nisam stradao... :dontknow:
didi ide blizu 90km/h..ja ga inaće vozim do 80km/h...pali ko mina...radi 6rezervara natočio...uglavnom OMV...lukoil je ok isto..
Zanima me dali stavit Liqui moly aditiv ili stp,,ili ne....rezervar ispraznit ili ostavit goriva sad pred kraj sezone...negdje oko sredine 11mj mislim ga garažirat i punit povremeno akumulator...sve do kraja 2mj...ili početka 3mj....kad dođe ljepše vrijeme...
 :headbang:
Svaka čast Kristijanu....suterom sam bio od Vrbovca....Zaprešića..pa do Slovenije...vozim se svaki dan...idem na posao..i sretan sam da
nakraju nisam bacio novce.... ::)
Koju svječicu stavljate..orginal mu baš nije najbolja.....ova je prošla evo skoro 2000km.....jedan dan okrenuo sam 160km...
 :laughing7:

Offline ivek_sr

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1152
  • Spol: Muški
  • tehnička podrška
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moja Kaciga: Arai Condor
Odg: Aprilia SR 50 Ditech-nakon servisa radi ko singerica
« Odgovori #1 : 16 Listopad, 2013, 00:05:23 »
Šerafio ja sa kiletom večer prije odlaska na more... ostavio mu sve potrebno kaj ti je još trebalo zamjenit i eto baš mi je drago da si zadovoljan i da ti skut radi. Moja preporuka denso iridium iu31a, na mom ditechu držala 3 godine pa na vxr-u izdržala još pola i eto dala je svoje. Ulje bi ti bilo motul 710, barem ja uvijek točio nikakvih problema
4t u srcu <3