Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: rasprava štimac - hrvatska repka  (Posjeta: 56625 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
rasprava štimac - hrvatska repka
« : 13 Listopad, 2013, 22:12:14 »
gledam jucer/danas, svi nesto pljuju po stimcu ovo ono. :icon_scratch:
mislim bas me briga za njega, nemam ga namjeru nesto braniti.. ali samo se trazi senzacija, a promasila se bit, bar djelomicno..
 
pa ovi nasi manekeni neznaju dve lopte dodati, a centarsut im je naucna fantastika
vatreni , ma ni V od vatre u njima nema..  :sad3:
treba biti svima jasno da su oni ti koji su na terenu i oni su ti koji igraju i imaju sve u svojim nogama.. bila taktika ovakva ili onakva..
ali sa tim pristupom nema tog trenera koji ce nesto napraviti niti s najboljim taktikama


pratim repku vise manje dosta i to od pocetka.. pa uvjek su bila neka sranja.. i uvjek su kao neki treneri krivi..
na svjetskim i europskim prvenstvima (kad i ako smo se plasirali) smo dobro odigrali jedino protiv poznatih, a sramotili se tamo gdje nije trebalo..  :angry7:
iako cinjenica ostaje da smo uvijek imali super zgodnu repku, svi su imali lijepe frizure i to..  :laughing7:

slazem se da je stimac odgovoran , jer pola ih treba potjerati
i da, tko zna zasto ih se drzi.. tu se "mozda" muti nesto sa mamicem..

ova repka je spremna za remont , malo zesci remont
..ne zato jer ti igraci nisu klasa.. nego zato jer kao da ne igraju za svoju drzavu nego eto cisto da malo prohodaju po travi kao sto manekeni hodaju po modnoj pisti  :dontknow:


« Zadnja izmjena: 13 Listopad, 2013, 22:16:09 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Online ivano_007

  • moderator mini
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: rasprava štimac - hrvatska repka
« Odgovori #1 : 13 Listopad, 2013, 22:19:11 »
Nemožeš ti staviti čovjeka kojemu je jedino trenersko iskustvo ostanak u lizi sa Cibalijom iz Vinkovaca na mjesto izbornika, a da nije bilo muljaže nebi ni tu ostao u lizi.

Sve je trulo. Mamić i Šuker donekle, jesu pokvareni, ali bar znaju posao. Al ovaj Štimac je kap koja je prelila čašu. Da Bog da izvučemo Slovence u baražu i da nas nakantaju.
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: rasprava štimac - hrvatska repka
« Odgovori #2 : 13 Listopad, 2013, 22:29:04 »
cast izucecima.. modric, mando.. uvjek daju sve od sebe, ali ne mogu oni sami nista..
s ovakvim pristupom nama ni murinjo nebi mogao pomoc.. o tome ti ja pricam..

*od 10 pokusaja centarsuteva sa krila, bar 7 ide van igralista
*igra se ne na prvu ili drugu, nego na sedmu
*kretanje igraca je staticno, bez imalo lucidnosti , igraju totalno tupo i petljavo
*brzina im je sporina, a preciznost u igranju se svodi na dodavanje protivniku ili u out

ali cak i ako im to oprostimo, nema vatre u njima.. ako te i ne ide, svejedno ides dalje i trudis se i pokazujes karakter
vidjelo se sad protiv belgije kad je kranjcar usao sta je "vatra".. tako se igra za repku


mislim da pola igraca treba onako kako to ciro radi potjerat, pa neka mole da udju u repku pa da vidimo :dontknow:





« Zadnja izmjena: 13 Listopad, 2013, 22:31:33 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline orbit

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: sym basix
  • Moja Kaciga: kineska
Odg: rasprava štimac - hrvatska repka
« Odgovori #3 : 13 Listopad, 2013, 22:30:58 »
Štmacu je najpametnije da spakira kofere i kaže adio.Dobio je uigranu ekipu bili smo 4-ti a sad ako izgubimo i od Škota bit ćemo negdje 20-ti i da on je najveći krivac a tek onda igrači on odlučuje kako će se igrat.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: rasprava štimac - hrvatska repka
« Odgovori #4 : 13 Listopad, 2013, 22:32:54 »
Štmacu je najpametnije da spakira kofere i kaže adio.Dobio je uigranu ekipu bili smo 4-ti a sad ako izgubimo i od Škota bit ćemo negdje 20-ti i da on je najveći krivac a tek onda igrači on odlučuje kako će se igrat.

tu se ne slazem.. ponavljam, bas me briga za Stimca.. neka ode.. ali ta ekipa je bila uigrana samo tekmu protiv spanjolske..
nisu odigrali bas nesto dobro na EP, a pogotovo ne na kvalifikacijama, a o kvalifikacijama prije da ne govorim  :angry7:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Online ivano_007

  • moderator mini
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: rasprava štimac - hrvatska repka
« Odgovori #5 : 13 Listopad, 2013, 22:41:48 »
Bilić je bio onako vrlo dobar izbornik. Ipak smo ostvarili neke rezultate sa njim.

A ovo sve eladio što nabrajaš ukazuje na izbornika. Zato i postoje razlike između Mourinha i Kljune Jurčića. Štimcu je uvijek kriva ili sreća ili pojedinac. Dobro je Baka Slišković rekao: "Ali ja bih se osvrnuo na izjave izbornika nakon utakmice. Ispalo je da on nije ništa kriv. Gledao sam njegovu izjavu prije utakmice gdje je rekao da je on izvanredno pripremio taktiku za Belgijance, da je bio upoznat sa svime što nas čeka i sve to, a poslije kaže da on jednostavno ne može utjecati na koncentraciju, psihu igrača koji pogriješi. Pa ti si stavio tog igrača koji je pogriješio, nisam ga ja stavio! Jel razumuijete?"
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline orbit

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: sym basix
  • Moja Kaciga: kineska
Odg: rasprava štimac - hrvatska repka
« Odgovori #6 : 13 Listopad, 2013, 22:43:37 »
Pa ta bi nam Španjolska pod Štimcem utrpala 5kom pa razbila nas je Švicarska čovjeće lik je nesposoban i gotovo jedino ti i Štimac to još niste shvatili.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: rasprava štimac - hrvatska repka
« Odgovori #7 : 13 Listopad, 2013, 22:45:35 »
ma ponavljam bas me briga za stimca.. valjda ste to shvatili
ali evo sutra da dodje netko drugi.. koje bi bilo rjesenje? 

ja osobno bi bar 6 igraca / manekena iz prve posave maknuo , i jos toliko bi promjenio rezervnih ..radikalno . :frajer:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline nodius

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • 098 975 1160
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: sf2 LC
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: solidan
  • MojSpuh: neki od rođaka
Odg: rasprava štimac - hrvatska repka
« Odgovori #8 : 13 Listopad, 2013, 22:46:52 »
jedino u cemu je sposoban da mlije brdo i sadi lozu i masline u dalmaciji, cak i to nezna kako treba  :laughing7:
s6 sport pro 70, bgm evolution, yasuni R, multivar 5.6g, remen top perf.755x18, polini crne opruge, org. centralni, s6 usis(lamele 0.30mm), dell19 bs, airbox(red sponge), bgm zvono, ser. kvacilo...

tto rpm, bgm 16led stop, h4 xenon svjetla

Offline orbit

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: sym basix
  • Moja Kaciga: kineska
Odg: rasprava štimac - hrvatska repka
« Odgovori #9 : 13 Listopad, 2013, 22:48:23 »
Eto vidiš i mi bi maknuli 5-6 igraća ali Štimac nebi jer se neki igrači samo mogu preko repke prodat i jednostavno dolazimo do zaključka Štimac odlazi iz repke dok nismo postali kanta za napucavanje.

Online ivano_007

  • moderator mini
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: rasprava štimac - hrvatska repka
« Odgovori #10 : 13 Listopad, 2013, 22:49:35 »
Razbio nas je i Wales u gostima i Srbija u gostima i Makedonija i Škotska doma i Belgija doma i Portugal prijateljsku i Švicarska prijateljsku. To je malo previše razbivanja za #4 reprezentaciju svijeta :icon_scratch:

Možda nije do tih 6 igrača nego do trenera. Primjer Mourinho sa Interom osvojio kup, prvenstvo, Ligu prvaka. Sljedeću godinu došao drugi trener i katastrofa. Izbornik mora bit i trener i selektor i taktičar i psiholog. Zato postoji razlika između Mourinha i Kljune Jurčića. A ovaj nije ništa od navedenog. Sileđija, mafijaš.

EDIT: Al najviše mi smješno bilo kad je pozvao Radoševića i momak debitirao odmah u prvih 11 protiv Belgije u gostima :toothy12: I još izjavi da je odlično odigrao. Više Radoševića nema niti u širem krugu. Šta bi bilo da je odigrao loše?
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: rasprava štimac - hrvatska repka
« Odgovori #11 : 13 Listopad, 2013, 22:52:54 »
mozda cu bubnut, ali osobno bi sutra stavio ciru ta trenera..
taj bi ako nista drugo izvrnuo sve naopako, potjerao dva-tri manekena.. i "galvanizirao" bi repku , i u Brazilu bi nesto i ucinili..

ne vidim drugog trenera, niti drugo rjesenje..  :dontknow:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline orbit

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: sym basix
  • Moja Kaciga: kineska
Odg: rasprava štimac - hrvatska repka
« Odgovori #12 : 13 Listopad, 2013, 22:53:10 »
Ma znate onu staru "vidila žaba da se konji potkivaju pa i ona digla nogu" tako i Štimac misli ako je bio prosječan nogometaš da može biti i nad prosječan trener.

Online ivano_007

  • moderator mini
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: rasprava štimac - hrvatska repka
« Odgovori #13 : 13 Listopad, 2013, 22:56:40 »
E ovo je trener :frajer: Al šteta šta je on trener samo za jednu sezonu, jer već drugu nema ništa novo da pokaže momcima. Ispuca se jednu sezonu, ostvari vrhunski rezultat i onda ne uspijeva više ponovo motivirat momke na istu shemu


Od 0:27-0:33 :laughing7:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: rasprava štimac - hrvatska repka
« Odgovori #14 : 13 Listopad, 2013, 22:56:55 »
naslov "hrvatska repka" je smisan koliko i ono "gnk" isprid dinama, sve je to poligon za ostvarivanje profita jednog jedinog covika koji je rak rana hrvatskog nogometa i koji je unistia sve za sta se imalo gustat u hrvatskon nogometu

a za ovo ruglo sta se prodaje pod hrvatska reprezentacija ne navija niti jedan normalni covik koji je upucen u zbivanja u hrvatskon nogometu

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: rasprava štimac - hrvatska repka
« Odgovori #15 : 13 Listopad, 2013, 22:57:17 »
Štimac je debil,zgadio mi je repku konj


a za ovo ruglo sta se prodaje pod hrvatska reprezentacija ne navija niti jedan normalni covik koji je upucen u zbivanja u hrvatskon nogometu
:icon_thumright:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: rasprava štimac - hrvatska repka
« Odgovori #16 : 13 Listopad, 2013, 22:59:33 »
Razbio nas je i Wales u gostima i Srbija u gostima i Makedonija i Škotska doma i Belgija doma i Portugal prijateljsku i Švicarska prijateljsku. To je malo previše razbivanja za #4 reprezentaciju svijeta :icon_scratch:

e sad si ga nasrao.. skotksa nas je dobila, ali razbila? itd.. da ne nabrajam..
ali da smo igrali lose, itekako jesmo.. JAKO lose..

Ma znate onu staru "vidila žaba da se konji potkivaju pa i ona digla nogu" tako i Štimac misli ako je bio prosječan nogometaš da može biti i nad prosječan trener.

stimac je bio kljucan igrac za ćirinu repku, temelj stabilnosti u obrani.. vrlo cjenjen stoper , daleko iznad prosjecnosti
ali trenerski rezulati su ispodprosjecni , cak repka ima i dobre rezultate s obzirom koliko lose igre

ali sutra i da ode stimac, zar vi mislite da s ovim pristupom ovi igraci ce nesto napraviti?
ne vidim koji to "naš" trener tu moze nesto pomaknuti naprijed?
jedino ćiro  :dontknow:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: rasprava štimac - hrvatska repka
« Odgovori #17 : 13 Listopad, 2013, 23:02:02 »
E ovo je trener :frajer: Al šteta šta je on trener samo za jednu sezonu, jer već drugu nema ništa novo da pokaže momcima. Ispuca se jednu sezonu, ostvari vrhunski rezultat i onda ne uspijeva više ponovo motivirat momke na istu shemu


Od 0:27-0:33 :laughing7:

potpisujem  :icon_thumright:


duje87 je na tragu onoga sto ja ocu reci, tko god bio "trener", samo je jedan koji poteze konce ..i to je u biti preocito.. ali nikako da to netko jasno kaze, pa svi idu preko stimca
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline orbit

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: sym basix
  • Moja Kaciga: kineska
Odg: rasprava štimac - hrvatska repka
« Odgovori #18 : 13 Listopad, 2013, 23:04:15 »
naslov "hrvatska repka" je smisan koliko i ono "gnk" isprid dinama, sve je to poligon za ostvarivanje profita jednog jedinog covika koji je rak rana hrvatskog nogometa i koji je unistia sve za sta se imalo gustat u hrvatskon nogometu

a za ovo ruglo sta se prodaje pod hrvatska reprezentacija ne navija niti jedan normalni covik koji je upucen u zbivanja u hrvatskon nogometu

Tu se u potponosti slažem s tobom ali nemožeš reći da kad je tekma nećeš je pogledat ili bar poslije pročitat kako je prošlo i kako su igrali ipak je repka pa kakva god a ja ću uvijek navijat za Hrvatsku jer me boli ona stvar tko je na drugoj strani i što se ne slažem kad je vodi tuljan poput Štimca.

Online ivano_007

  • moderator mini
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: rasprava štimac - hrvatska repka
« Odgovori #19 : 13 Listopad, 2013, 23:04:41 »
Iskreno da sam ja u repki i da me vodi Štimac nebi ni ja imao volje za igrati.

Manđukiću u Bayernu lijevo Roben, desno Riberi. A ovdje lijevo Strinić, desno Vrsaljko. Normalno da će čovjek biti isfrustriran :tuptup:

Dok recimo kad bi došao jedan Pamić vidio bi kako bi proigrali momci, ali nema ni on baš izraženu trenersku kvalitetu. Ali Elvis Scoria ekstra :frajer:

EDIT: Svi želimo da Štimac ode i postavlja nam se jedino pitanje "Da li će na njegovo mjesto doć druga Mamićeva marioneta ili će se drugi trener odabirati prema kompetentnosti?". I to je glavna polemika :toothy9:
« Zadnja izmjena: 13 Listopad, 2013, 23:10:31 ivano_007 »
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!