Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..  (Posjeta: 9259 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline civro

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 313
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aerox 70,zrx1200r
  • Moja Kaciga: ls2,suomy,airoh
  • MojSetup: Trophy 17.5 polini vario
  • MojSpuh: Nardo
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #40 : 06 Kolovoz, 2008, 21:35:11 »
ja sam predlozi da skinie....ja sa svega sa ima retrovizore skinem samo ne s auta  :happy3: A vama koji trebaju retrovizori ljepo kupite kacigu sa retrovizorom a ove skinite... :laughing7: :happy3: :happy3: kome trebaju retrovizori nek ih drzi meni netrebaju.... :helljase vozim stalno bez retrovizora..neznam ikog da ih ima osim cura jer s emoraju nazuljat  :laughing7: nikad niko  nie skrivio ikakvu nesrecu...ako se nemos snac bez retrovizora stvarno.... :jerk: :jerk:

tako skidaš i bočne nogare sa svega :laughing3: :happy3:

Normalno vidis na skuteru na avataru da nemam nogaru... :happy6: :happy6: :happy6: :happy6:

Znaci sad treba skinuti i nogaru(e)?  :laughing1:

ma i gume vozit se na felgama...sa ce ti masina spustats se nizbrdo a po ravnom guras suvisni djelovi...  :frajer:
Gone But Not Forgotten
         Aerox 70cc,SR 125,SP 180,RS 125,Aerox Team t6

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #41 : 06 Kolovoz, 2008, 21:38:28 »
ja sam predlozi da skinie....ja sa svega sa ima retrovizore skinem samo ne s auta  :happy3: A vama koji trebaju retrovizori ljepo kupite kacigu sa retrovizorom a ove skinite... :laughing7: :happy3: :happy3: kome trebaju retrovizori nek ih drzi meni netrebaju.... :helljase vozim stalno bez retrovizora..neznam ikog da ih ima osim cura jer s emoraju nazuljat  :laughing7: nikad niko  nie skrivio ikakvu nesrecu...ako se nemos snac bez retrovizora stvarno.... :jerk: :jerk:

tako skidaš i bočne nogare sa svega :laughing3: :happy3:

Normalno vidis na skuteru na avataru da nemam nogaru... :happy6: :happy6: :happy6: :happy6:

Znaci sad treba skinuti i nogaru(e)?  :laughing1:

ma i gume vozit se na felgama...sa ce ti masina spustats se nizbrdo a po ravnom guras suvisni djelovi...  :frajer:

onda ni plastike ne trebaju :happy3:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline civro

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 313
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aerox 70,zrx1200r
  • Moja Kaciga: ls2,suomy,airoh
  • MojSetup: Trophy 17.5 polini vario
  • MojSpuh: Nardo
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #42 : 06 Kolovoz, 2008, 21:40:39 »
ma nista netreba osim kostura i felgi....ovo sa vi radite po skuterima to su sve suvisni dijelovi... :toothy9:
Gone But Not Forgotten
         Aerox 70cc,SR 125,SP 180,RS 125,Aerox Team t6

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #43 : 06 Kolovoz, 2008, 21:43:40 »
ma nista netreba osim kostura i felgi....ovo sa vi radite po skuterima to su sve suvisni dijelovi... :toothy9:

imaš pravo :happy3:

ne trebaju ni kočnice :laughing3: :happy3:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline civro

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 313
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aerox 70,zrx1200r
  • Moja Kaciga: ls2,suomy,airoh
  • MojSetup: Trophy 17.5 polini vario
  • MojSpuh: Nardo
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #44 : 06 Kolovoz, 2008, 21:45:06 »
ma nista netreba osim kostura i felgi....ovo sa vi radite po skuterima to su sve suvisni dijelovi... :toothy9:

imaš pravo :happy3:

ne trebaju ni kočnice :laughing3: :happy3:

da nogu na kotac i koci... :happy3:
Gone But Not Forgotten
         Aerox 70cc,SR 125,SP 180,RS 125,Aerox Team t6

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #45 : 06 Kolovoz, 2008, 21:47:37 »
ma nista netreba osim kostura i felgi....ovo sa vi radite po skuterima to su sve suvisni dijelovi... :toothy9:

imaš pravo :happy3:

ne trebaju ni kočnice :laughing3: :happy3:

da nogu na kotac i koci... :happy3:

zanimljivo :happy3:

nožna kočnica :happy3:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline civro

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 313
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aerox 70,zrx1200r
  • Moja Kaciga: ls2,suomy,airoh
  • MojSetup: Trophy 17.5 polini vario
  • MojSpuh: Nardo
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #46 : 06 Kolovoz, 2008, 21:54:34 »
ma nista netreba osim kostura i felgi....ovo sa vi radite po skuterima to su sve suvisni dijelovi... :toothy9:

imaš pravo :happy3:

ne trebaju ni kočnice :laughing3: :happy3:

da nogu na kotac i koci... :happy3:

zanimljivo :happy3:

nožna kočnica :happy3:

A sa ce ti vise...ovi bi na karijolu montirali retrovizore..lol...a neki i yasunije... :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11:
Gone But Not Forgotten
         Aerox 70cc,SR 125,SP 180,RS 125,Aerox Team t6

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #47 : 06 Kolovoz, 2008, 21:57:28 »
ma nista netreba osim kostura i felgi....ovo sa vi radite po skuterima to su sve suvisni dijelovi... :toothy9:

imaš pravo :happy3:

ne trebaju ni kočnice :laughing3: :happy3:

da nogu na kotac i koci... :happy3:

zanimljivo :happy3:

nožna kočnica :happy3:

A sa ce ti vise...ovi bi na karijolu montirali retrovizore..lol...a neki i yasunije... :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11:

svatko ima svoj ukus a o njima se ne raspravlja :happy3:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline civro

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 313
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aerox 70,zrx1200r
  • Moja Kaciga: ls2,suomy,airoh
  • MojSetup: Trophy 17.5 polini vario
  • MojSpuh: Nardo
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #48 : 06 Kolovoz, 2008, 22:03:42 »
ae sad mala anketica...svatko ko na skuteru nema retrovizore nek na pise POTPIS ;D

Gone But Not Forgotten
         Aerox 70cc,SR 125,SP 180,RS 125,Aerox Team t6

Offline civro

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 313
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aerox 70,zrx1200r
  • Moja Kaciga: ls2,suomy,airoh
  • MojSetup: Trophy 17.5 polini vario
  • MojSpuh: Nardo
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #49 : 06 Kolovoz, 2008, 22:05:39 »
Potpis  :happy3:
Gone But Not Forgotten
         Aerox 70cc,SR 125,SP 180,RS 125,Aerox Team t6

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #50 : 06 Kolovoz, 2008, 22:10:15 »

Offline JetFighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 99
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gunja
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Serijski - Trenutno :-))
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #51 : 06 Kolovoz, 2008, 23:40:49 »
Da super ti je to !!!

Velika si faca s tim bez retrovizora,ajd posalji nam bar pozdrav preko nekoga iz bolnice kad te netko pokupi na semaforu zbog naglog kocenja !!!
Dao bog da zavrsis samo u bolnici,a ne u mrtvacnici (nedao bog) !!!

A uvijek je bilo da sila covjeka ujebe,a ljudskoj gluposti nikad nema kraja !!!

Ja da nisam imao retrovizore jucer,danas nebi ovdje pisao !!!
Trebam skrenuti desno u svoju ulicu,auto mi ide u susret a ja na 70 prilazim skretanju,i da sam kocio da se zaustavim jeb... auslender koji mi je dosao iza sa nekih 120-130 nema sanse da bi se uspio zaustaviti,a retrovizori upravo najvise sluze u takvim situacijama da vidis idiota koji se nemoze zaustaviti,pa umjesto da ti prikocis,nastavis ravno ako imas ceste a ako ne onda skroz desno kao biciklista da idioti imaju mjesta za proci !!!
A vidis i ja sam u ravnoj slavoniji gdje takvih situacija ima daleko vise nego u gradu(jer imaju "cistu" cestu gdje mogu potjerati)gdje je mala sansa da ti tip dodje daleko vecom brzinom od tvoje !!!
Okolinu posteno zaj... i  zivi(vozi) onako kako se zivi(vozi) tebi !!!!

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #52 : 07 Kolovoz, 2008, 01:10:44 »
Da super ti je to !!!

Velika si faca s tim bez retrovizora,ajd posalji nam bar pozdrav preko nekoga iz bolnice kad te netko pokupi na semaforu zbog naglog kocenja !!!
Dao bog da zavrsis samo u bolnici,a ne u mrtvacnici (nedao bog) !!!

A uvijek je bilo da sila covjeka ujebe,a ljudskoj gluposti nikad nema kraja !!!

Ja da nisam imao retrovizore jucer,danas nebi ovdje pisao !!!
Trebam skrenuti desno u svoju ulicu,auto mi ide u susret a ja na 70 prilazim skretanju,i da sam kocio da se zaustavim jeb... auslender koji mi je dosao iza sa nekih 120-130 nema sanse da bi se uspio zaustaviti,a retrovizori upravo najvise sluze u takvim situacijama da vidis idiota koji se nemoze zaustaviti,pa umjesto da ti prikocis,nastavis ravno ako imas ceste a ako ne onda skroz desno kao biciklista da idioti imaju mjesta za proci !!!
A vidis i ja sam u ravnoj slavoniji gdje takvih situacija ima daleko vise nego u gradu(jer imaju "cistu" cestu gdje mogu potjerati)gdje je mala sansa da ti tip dodje daleko vecom brzinom od tvoje !!!
aj doro....ti si iz gunje ??...koje si godište ??...
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline JetFighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 99
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gunja
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Serijski - Trenutno :-))
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #53 : 07 Kolovoz, 2008, 01:21:22 »
Mator za skutere,a opet premlad da na njima poginem !!!

81.god
Okolinu posteno zaj... i  zivi(vozi) onako kako se zivi(vozi) tebi !!!!

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4157
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #54 : 08 Kolovoz, 2008, 01:10:12 »
Joj, klinčadija  :binkybaby:

zakaj si odma ne kupite bicikle, nego bacat pol djelova sa skutera.

Kao prvo meni je odvratno vidit skuter napred bez ičega, ko da imam jebeni tomos, kao drugo, retrovizori ne služe da kod prestorojavaja blejite u njih, več da prilikom vožnje pratite promet iza sebe, kod prestrojavanja, je potrebno pogledati bočno radi mrtvog kuta, to bar uče u autoškoli. Jednostavno nije to to kad se ti svako tolko okrečeš iza i gledaš jel ima nekoga, za to vrijeme ispred može skočit deva iz žbunja yeboga led.

Offline Matej

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 102
  • Spol: Muški
  • ??????
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: in the middle of nowhere
  • Moj Skuter: Luna vision
  • MojSetup: neki veeeliki
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #55 : 08 Kolovoz, 2008, 14:17:07 »
kada je moja frendica skinula retrovizore nakon otprilike tjedan dana(neznam sad tocno) vozala se, a autu iza je kokos izletila na cestu. kak je auto jako zakocio ona se prestrasila i okrenula, nije se ni snasla  i zabila se u rizol. nije isla pre brzo tak da njoj nije bilo nista  al na skuteru je felga pukla i cijela prednja plastika je otisla kvragu.

Znam da se moras znat snac bez retrovizora, daleko od toga ali bez njih stvaras bespotrebnu opasnost na cesti sebi i ostalima oko sebe.  :icon_thumright:   
What ever can go wrong will go wrong, and at the worst possible time, in the worst possible way...

Festina lente - Žuri polako

Offline Enigma1605

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 50
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pore?
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Mc3
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #56 : 10 Kolovoz, 2008, 02:00:15 »
Kao prvo meni je odvratno vidit skuter napred bez ičega, ko da imam jebeni tomos, kao drugo, retrovizori ne služe da kod prestorojavaja blejite u njih, več da prilikom vožnje pratite promet iza sebe, kod prestrojavanja, je potrebno pogledati bočno radi mrtvog kuta, to bar uče u autoškoli. Jednostavno nije to to kad se ti svako tolko okrečeš iza i gledaš jel ima nekoga, za to vrijeme ispred može skočit deva iz žbunja yeboga led.

Istina, i meni je bezveze i ružno viditi skuter bez retrovizora. Ok, ima zaista ružnih retrovizora kao što je ima NRG mc3 do 2003 ili 2005, ali zato postoji drugi koji čak i poboljšavaju izgled i služe svojoj svrsi!
LeoVince RR
Polini Sport 70
Malossi Multivar2000
Malossi Speed Drive (remenica) Malossi Red Sponge Dellorto 17,5 mm  >~NRG MC3~< ~_PuRple EditioN_~

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #57 : 10 Kolovoz, 2008, 03:11:45 »
neko mi je reko da mogu vozit i bez kocnica, ben tebi logika ne valja......

kakve to veze ima?

ja sam skinuo retrovizore i uvijek okrecem glavu... vjeruj mi vozio sam auto prije nego sam dobiio skut i na autu je to jako potrebna stvar ali onom kojem su na skuteru potrebni retrovizori taj se stvarno nezna snalazit, ako su nekom komotni ok, ali ne vjerujem da svi koji pogledaju retrovizore prate mrtvi kut......

ponavljam meni to smeta i to smatram nepotrebno na ionako velikom smetlistu napravljeno tek tako bilo to piaggio ili yamaha od 50cc, ko ih skine neka ih skine ko ne nek si ih drzi..........

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #58 : 10 Kolovoz, 2008, 03:55:38 »
neko mi je reko da mogu vozit i bez kocnica, ben tebi logika ne valja......

kakve to veze ima?

ja sam skinuo retrovizore i uvijek okrecem glavu... vjeruj mi vozio sam auto prije nego sam dobiio skut i na autu je to jako potrebna stvar ali onom kojem su na skuteru potrebni retrovizori taj se stvarno nezna snalazit, ako su nekom komotni ok, ali ne vjerujem da svi koji pogledaju retrovizore prate mrtvi kut......

ponavljam meni to smeta i to smatram nepotrebno na ionako velikom smetlistu napravljeno tek tako bilo to piaggio ili yamaha od 50cc, ko ih skine neka ih skine ko ne nek si ih drzi..........

Znaci, odredba u zakonu da retrovizori moraju biti na skuteru je necija zajebancija koja nema prakticnu primjenu?
Dodji malo provozat skuter po ZG u 9. mjesecu od Dubrave do Crnomerca...

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #59 : 10 Kolovoz, 2008, 08:42:09 »
koliko ja znam skut mora i 50 na sat ic...

Znaci, odredba u zakonu da blokade moraju bit na skuteru je necija zajebancija koja nema prakticnu primjenu?

vidis ti ljudi koji zakone pisu nisu nikad bili djir na skuteru 50cc i pisu sta god ih je  volja....

gle, sve ti je to isto samo sta su interesi drukciji, ako ti zelis, vozi sa ja cu bez jer mi smetaju i vozim lakse bez, ako cu zbog toga nastradat ce bit samo moj problem, ali do tada ja okrecem glavu.....

a vjeruj i ovdje kod nas budu guzve kad dolaze stranci i vjeruj samo retrovizorima kada budale dodju ovdje po prvi put pa ces vidit.....