Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..  (Posjeta: 9261 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #20 : 06 Kolovoz, 2008, 13:22:43 »
jebali vas retrovizori !! tko se nemože snaći bez njih na cesti, onda mu na cesti nije mjesto !! ja stalno vozim bez retrovizora i nikada nisam skrivio niti jednu nesreću !! takav retard je i moj jedan frend, lik dobio motor ove sezone i on je sada upio svu pamet svijeta i on misli da je sa svojih 50 ccm najbrži na cesti !! lik je vozio nekih 50-ak km/h, a ja dolazim iza njega sa 80-ak km/h, i lik se prestroji na lijevu stranu da zaobiđe traktor, a isto nije navikao voziti bez retrovizora, a nije ni pogledao iza sebe, i prestroji se 3 metra ispred mene...i naravno bum !!!! sašio sam ga sa nekih 80-ak km/h !! ja sam se samo izgrebao, a on je opizdio u neki vodovodni kanal !!! njemu i svima takvima koji se nemogu snaći na cesti bez retrovizora nije tamo mjesto !!!
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #21 : 06 Kolovoz, 2008, 13:30:24 »
vozim vxra prek 3 godine bez špigala ;D ,nikad nista hvala bogu

dok sam ih imao jos na pocetku ,ionak sam se uvijek okrenuo radi mrtvog kuta.nije mi tesko okrenut glavu,a s retrovizorima je stvarno izgledao koma. aj da su neki ljepi il nesto,al serijski su mi uzas.

meni osobno lakse bez njih,nekom s njima-stvar ukusa
ljepse i lakse mi okrenut glavu neg špiljit po staklima  :frajer:
« Zadnja izmjena: 06 Kolovoz, 2008, 13:45:00 Aleksandar »

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #22 : 06 Kolovoz, 2008, 13:37:30 »
jebali vas retrovizori !! tko se nemože snaći bez njih na cesti, onda mu na cesti nije mjesto !! ja stalno vozim bez retrovizora i nikada nisam skrivio niti jednu nesreću !! takav retard je i moj jedan frend, lik dobio motor ove sezone i on je sada upio svu pamet svijeta i on misli da je sa svojih 50 ccm najbrži na cesti !! lik je vozio nekih 50-ak km/h, a ja dolazim iza njega sa 80-ak km/h, i lik se prestroji na lijevu stranu da zaobiđe traktor, a isto nije navikao voziti bez retrovizora, a nije ni pogledao iza sebe, i prestroji se 3 metra ispred mene...i naravno bum !!!! sašio sam ga sa nekih 80-ak km/h !! ja sam se samo izgrebao, a on je opizdio u neki vodovodni kanal !!! njemu i svima takvima koji se nemogu snaći na cesti bez retrovizora nije tamo mjesto !!!

Lako je tebi po ravnoj Slavoniji voziti bez retrovizora  :sleepy2: i ja kad izadjem iz grada mogu reci da mi netrebaju retrovizori, netrebaju mi ni kocnice jer mi "nece" nitko izletiti. A kad si takav frajer poskidaj u autu sve retrovizore pa javi situaciju.  Naravno nisam retard da nemogu bez retrovizora, ali voznja sa "4 oka" je mnogo sigurnija.

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #23 : 06 Kolovoz, 2008, 13:39:30 »
bio sam bez njih 2 dana...i morao sam ih vratiti...nezgodno je totalno...

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #24 : 06 Kolovoz, 2008, 13:41:55 »
jebali vas retrovizori !! tko se nemože snaći bez njih na cesti, onda mu na cesti nije mjesto !! ja stalno vozim bez retrovizora i nikada nisam skrivio niti jednu nesreću !! takav retard je i moj jedan frend, lik dobio motor ove sezone i on je sada upio svu pamet svijeta i on misli da je sa svojih 50 ccm najbrži na cesti !! lik je vozio nekih 50-ak km/h, a ja dolazim iza njega sa 80-ak km/h, i lik se prestroji na lijevu stranu da zaobiđe traktor, a isto nije navikao voziti bez retrovizora, a nije ni pogledao iza sebe, i prestroji se 3 metra ispred mene...i naravno bum !!!! sašio sam ga sa nekih 80-ak km/h !! ja sam se samo izgrebao, a on je opizdio u neki vodovodni kanal !!! njemu i svima takvima koji se nemogu snaći na cesti bez retrovizora nije tamo mjesto !!!

Lako je tebi po ravnoj Slavoniji voziti bez retrovizora  :sleepy2: i ja kad izadjem iz grada mogu reci da mi netrebaju retrovizori, netrebaju mi ni kocnice jer mi "nece" nitko izletiti. A kad si takav frajer poskidaj u autu sve retrovizore pa javi situaciju.  Naravno nisam retard da nemogu bez retrovizora, ali voznja sa "4 oka" je mnogo sigurnija.
pravi biker se vozi samo dva puta u životu na četiri kotača ! 1. puta u vozilu hitne pomoći, a 2. puta u mrtvačkim kolima !
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #25 : 06 Kolovoz, 2008, 13:42:53 »
bokte

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #26 : 06 Kolovoz, 2008, 13:43:56 »
pravi biker se vozi samo dva puta u životu na četiri kotača ! 1. puta u vozilu hitne pomoći, a 2. puta u mrtvačkim kolima !

A onda budi pravi biker, ja necu  :laughing7:
« Zadnja izmjena: 06 Kolovoz, 2008, 13:50:11 SlowRider »

Offline vjeko86

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 952
  • Aj si zamisli da sam brži...jesi?OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sb
  • Moj Skuter: na klocnama
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #27 : 06 Kolovoz, 2008, 13:56:49 »
Sve mi se čini da ću vratiti retrovizore nazad,barem jedan,vozim se tako već mjesec dana,i nekako sam,
hajmo reći navikao,ali opet da nešto bude jbao bi retrovizore,  :happy8:
MADE IN ITALY

Offline Nike

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Qingqi 125t
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #28 : 06 Kolovoz, 2008, 15:28:37 »
prasao sam o stulingu a ne da se svadzate zbog retrovizora... :toothy3:

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #29 : 06 Kolovoz, 2008, 16:35:10 »
e moj interceptor bu tebe to koštalo glave samo se ti zajebaj.

kad te rokne pička na crveno straga i odbaci direktno pod kamionče od tebe bu samo tortiljada ostala.
ja kad dolazim na raskrižje obavezno lukam u retrovizor da vidim hoče li ili me neče netko dunuti zguza što sam več imao iskustva.

a osim toga iskustva nedavno me je skoro roknia jedna budala sa caddy vozilom ali običavajuči skloniti se u stranu uz sami rubnjak izbjegao sam da me frajerčuga pokupi odozada, stao je pored mene i kad sam mu rekao da bi me frajer skinuo da se nisam maknu u stranu on če na to ma neeeeeee.

taj je bio pijanotrezan.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Enigma1605

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 50
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pore?
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Mc3
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #30 : 06 Kolovoz, 2008, 17:24:53 »
Retrovizori glavu spašavaju, ne samo nama vozačima, već i na taj način ne ugrožavamo druge sudionike u prometu. U to sam se i sam uvjerio kada sam jedno kratko vrijeme vozio bez retrovizora pa sam skoro pokupio biciklista i jednom kada je mene auto za dlaku izbjegao. Dobro kaže interceptor, može se bez retrovizora, ali ja bez njih nikad ne bi bio 100% siguran, uostalom čovjek nije savršeni stroj. Zamislite samo koliko vam se puta desilo da zaboravite pogledati lijevo ili desno na raskrižju, a isto tako zaboravite okrenuti glavu jer vam je u tom trenutku bilo nešto sasvim drugo na pameti. Pamet u glavu ljudi, j#bo vas styling ako vam zbog toga visi život na koncu

LeoVince RR
Polini Sport 70
Malossi Multivar2000
Malossi Speed Drive (remenica) Malossi Red Sponge Dellorto 17,5 mm  >~NRG MC3~< ~_PuRple EditioN_~

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #31 : 06 Kolovoz, 2008, 18:01:10 »
e moj interceptor bu tebe to koštalo glave samo se ti zajebaj.

kad te rokne pička na crveno straga i odbaci direktno pod kamionče od tebe bu samo tortiljada ostala.
ja kad dolazim na raskrižje obavezno lukam u retrovizor da vidim hoče li ili me neče netko dunuti zguza što sam več imao iskustva.

a osim toga iskustva nedavno me je skoro roknia jedna budala sa caddy vozilom ali običavajuči skloniti se u stranu uz sami rubnjak izbjegao sam da me frajerčuga pokupi odozada, stao je pored mene i kad sam mu rekao da bi me frajer skinuo da se nisam maknu u stranu on če na to ma neeeeeee.

taj je bio pijanotrezan.
mene će koštat glave ?? veći sam od života i dva puta gadniji od smrti !!!!
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #32 : 06 Kolovoz, 2008, 18:11:16 »
kad te rokne pička na crveno straga i odbaci direktno pod kamionče...


Decka sa novim Runnerom je tako pijanac razbio sa nekih 40-tak km/h. Btw, imao je retrovizore na skutu, ali ocito nije obracao paznju. Kaj je najgore, bila mu i cura na skuteru i imala je neke (srecom laske) ozlijede.
Skuter cijeli razbijen.

Btw, i ja uvijek gledam na to. Dapace, kad mi se gasi zeleno, nikad ne kocim ko manijak prije nego se uvjerim da iza mene nebu guzve.
Jos je jedna dobra "fora"... Zaustaviti se malo preko zaustavne crte kako bi i tih 2 metra mjesta odradila svoje ako dodje do sranja...
« Zadnja izmjena: 06 Kolovoz, 2008, 18:13:20 3alfa3 »

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #33 : 06 Kolovoz, 2008, 18:31:51 »
Ja sam se vozio sa retrovizorima i onda sam bezze reko da probam bez njih...prvih sedmicu ,dvije mi je bilo nezgodno ono stalno se okretat i gledat imal koga ali sam se naviko i sad mi je normala..pokuso vratit retrovizore..nije mi to to...vidim jedan dio ali ne sve iza sebe..i skinem...ako vec ne stavljate retrovizore na skutere kad god prelazite iz trake u traku pogledajte iza sebe jel ima ko pa onda tek uradite...i gdje god gi koristio retrovizore da ih imas ..tu se okreni i pogledaj imal koga...naravno ne okretat se ako je ispred tebe auto metar udaljeno neko..jer zacas zakoci i ti ravno u njega...zato drzi odstojanje i ako vec prestrojavas se okreni se brzo pogledaj imal sta....i sa retrovizorima i bez njih ako nisi pametan i pazljiv isto ti se moze desit ,tako da mislim da je sve do opreznosti i svijesti...ti ako si svjestan da te stalno neko moze udarit,ti njega,pazis kad si na cestii..slabe su sanse da ce ti se desit ista lose...ali ako ti vozis koda je cijela cesta tvoja...ne pazis..mislis drugi ce kocit npr kad ti izletis ispred njega...nece ti pomoc nista ...naravno sa zakonske strane je normalno imat retrovizore...tako da mogucnost izbora :)
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #34 : 06 Kolovoz, 2008, 19:11:10 »
ma de cemu izmisljanje taj stajling ce nas kostat zivota j#bote stavite te retrovizore ucini sebi i svojim starcim uslugu..nisu oni bzvz na skuteru samo ih vi stavite  :icon_thumright:

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #35 : 06 Kolovoz, 2008, 19:14:35 »
ja ne znam sta je vama svima koji vozite bez retrovizora...Ruzni su vam..? ? ?  :BangHead: a to sto vise rizikujete u saobracaju vas se ne tice...

kad bi pogledali malo neke podatke koliko prodjete metara npr pri brzini od 70 kmh dok se okrenete da vidite jel ima nekog iza i pritom vam jos nesto odvuce paznju na pola sekunde zacudili bi se....

nikad ih necu skidati radi stylinga jer definitivno su tu s debelim razlogom, ja sam kao slep bez retrovizora, a vi kako hocete....

i jos jedan Banghead za skidanje retrovizora   :BangHead:
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline civro

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 313
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aerox 70,zrx1200r
  • Moja Kaciga: ls2,suomy,airoh
  • MojSetup: Trophy 17.5 polini vario
  • MojSpuh: Nardo
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #36 : 06 Kolovoz, 2008, 21:21:07 »
ja sam predlozi da skinie....ja sa svega sa ima retrovizore skinem samo ne s auta  :happy3: A vama koji trebaju retrovizori ljepo kupite kacigu sa retrovizorom a ove skinite... :laughing7: :happy3: :happy3: kome trebaju retrovizori nek ih drzi meni netrebaju....ja se vozim stalno bez retrovizora..neznam ikog da ih ima osim cura jer se moraju nazuljat  :binkybaby: :laughing7: nikad niko  nie skrivio ikakvu nesrecu...ako se nemos snac bez retrovizora stvarno.... :jerk: :jerk:
« Zadnja izmjena: 06 Kolovoz, 2008, 21:28:33 civro »
Gone But Not Forgotten
         Aerox 70cc,SR 125,SP 180,RS 125,Aerox Team t6

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #37 : 06 Kolovoz, 2008, 21:29:24 »
ja sam predlozi da skinie....ja sa svega sa ima retrovizore skinem samo ne s auta  :happy3: A vama koji trebaju retrovizori ljepo kupite kacigu sa retrovizorom a ove skinite... :laughing7: :happy3: :happy3: kome trebaju retrovizori nek ih drzi meni netrebaju.... :helljase vozim stalno bez retrovizora..neznam ikog da ih ima osim cura jer s emoraju nazuljat  :laughing7: nikad niko  nie skrivio ikakvu nesrecu...ako se nemos snac bez retrovizora stvarno.... :jerk: :jerk:

tako skidaš i bočne nogare sa svega :laughing3: :happy3:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline civro

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 313
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aerox 70,zrx1200r
  • Moja Kaciga: ls2,suomy,airoh
  • MojSetup: Trophy 17.5 polini vario
  • MojSpuh: Nardo
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #38 : 06 Kolovoz, 2008, 21:31:18 »
ja sam predlozi da skinie....ja sa svega sa ima retrovizore skinem samo ne s auta  :happy3: A vama koji trebaju retrovizori ljepo kupite kacigu sa retrovizorom a ove skinite... :laughing7: :happy3: :happy3: kome trebaju retrovizori nek ih drzi meni netrebaju.... :helljase vozim stalno bez retrovizora..neznam ikog da ih ima osim cura jer s emoraju nazuljat  :laughing7: nikad niko  nie skrivio ikakvu nesrecu...ako se nemos snac bez retrovizora stvarno.... :jerk: :jerk:

tako skidaš i bočne nogare sa svega :laughing3: :happy3:

Normalno vidis na skuteru na avataru da nemam nogaru... :happy6: :happy6: :happy6: :happy6:
Gone But Not Forgotten
         Aerox 70cc,SR 125,SP 180,RS 125,Aerox Team t6

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Sta da napravim sa ovom u vezu stylinga?!..
« Odgovori #39 : 06 Kolovoz, 2008, 21:34:05 »
ja sam predlozi da skinie....ja sa svega sa ima retrovizore skinem samo ne s auta  :happy3: A vama koji trebaju retrovizori ljepo kupite kacigu sa retrovizorom a ove skinite... :laughing7: :happy3: :happy3: kome trebaju retrovizori nek ih drzi meni netrebaju.... :helljase vozim stalno bez retrovizora..neznam ikog da ih ima osim cura jer s emoraju nazuljat  :laughing7: nikad niko  nie skrivio ikakvu nesrecu...ako se nemos snac bez retrovizora stvarno.... :jerk: :jerk:

tako skidaš i bočne nogare sa svega :laughing3: :happy3:

Normalno vidis na skuteru na avataru da nemam nogaru... :happy6: :happy6: :happy6: :happy6:

Znaci sad treba skinuti i nogaru(e)?  :laughing1: