Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koji auto vozite ???  (Posjeta: 614822 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #80 : 05 Svibanj, 2007, 19:11:25 »
mamin fiat stilo 1.6,nema kaj nema,navigacija,klimatronik,putni komp.,parkirni senzori i tatinu fiat bravu 1.4...jadnik sam...ja bi nešto sa zadnjim pogonom...ali dva kotača su mi draža...

Offline matheus

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 67
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Yamaha X City 250
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #81 : 05 Svibanj, 2007, 22:37:53 »
Clio 1.5 dci iz 2005. od staraca i svoju peglu iz '85  :laughing7: :laughing7: :laughing6: :laughing3: :laughing11:

Offline shelby500 GT:D

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 144
  • Spol: Muški
  • sp180 Trt edition
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: rijeka
  • Moj Skuter: sp180
  • MojSpuh: standard
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #82 : 19 Lipanj, 2007, 00:36:21 »
tek dobio b kategoriju tocno prije 3 dana tako da za sada vozim od starog  1.8 IV golf , ali u garazi je u pripremi golfIII sa vr6 motorom koji treba malo postelati i malo karoseriju i farbanje i ide na cestu pocetkom osmog mjeseca ako bude bilo srece:D:D
ponekad pijem umjerene kolicine alkohola:D

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #83 : 19 Lipanj, 2007, 10:58:40 »
tek dobio b kategoriju tocno prije 3 dana tako da za sada vozim od starog  1.8 IV golf , ali u garazi je u pripremi golfIII sa vr6 motorom koji treba malo postelati i malo karoseriju i farbanje i ide na cestu pocetkom osmog mjeseca ako bude bilo srece:D:D
Čestitke na položenom  :headbang: :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline ndrec

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #84 : 19 Lipanj, 2007, 14:35:18 »
Škoda favorit 135L - kad prevozim sranja okolo, uglavnom za prljave poslove i prljave ljude  ;D
Mazda 2 GT - to je nedavno uzeto novo i jaako je dobar autić (full oprema - čak i mp3 player sa 8 zvučnika i ostale džidžice tipa kromirani dijelovi)

uglavnom ne vozim aute baš često jer nemam neku posebnu potrebu...sad će skuter da preuzme primat :toothy9:

Offline dbara

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 458
  • Spol: Muški
  • Do ruba pa nazad...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • - Dino Bara Photography -
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Scarabeo 250 i.e.
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #85 : 20 Lipanj, 2007, 12:37:04 »
vw lupo 1.4 16V & renault megane 1.6 classic
samo gas...


Offline lik-bj

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bjelovar
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #86 : 20 Lipanj, 2007, 19:29:48 »
ja nisam toliko dugo vozio auto da neznam dal bi znao vozit više  :laughing3: :laughing6:
Kaciga glavu čuva,A što čuva kacigu?

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #87 : 26 Lipanj, 2007, 12:25:37 »
Ja sam prvo vozo od buraza Alfu Romeo 156 3.0 V6 24V ,pa je onda prodo tu pa nabavio onu 147 GTA ,pa me udario jedan sa Kawasaki Ninjom sastrane u vrata ,pola auta savio :D pa je prodata a taj tip je letio nekih 30 metara :D hehe udario je pri velikoj brzini ,ludjak neki  bio pjan a vozoio je njinju od 1000ccm ,sad na ljeto dolazi tj za mjesec dolazi Alfa Romeo Brera poznavajuci buraza i sta on voli vjerovatno 3.2 JTS ili ako ga ja uspijem nagovorit 2.4 JTDM ,sto je sasvim dovoljno:) jedva cekam....stim daj e ova 156 vozana bez vozacke tj ja je vozo .... bez vozacke ,buraz je imo al ja ne :) hehe al nece mi nista oni prasinari tj pajkani :) znaju me ...sad imam vozacku naravno :) moro nabavit jbg :) hehe
« Zadnja izmjena: 26 Lipanj, 2007, 12:28:41 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline amater

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rije?ki momak
  • Moj Skuter: aprililili area51
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #88 : 26 Lipanj, 2007, 17:28:30 »
A ja vozim Opel Tigru- 1.6, 16V, 96.g s full opremom(čak i kožom koja je po ljeti za popizdit). ustvari trenutno ne vozim jer sam se prošli tjedan zabio u neku "mafijašku" bembaru i spičko CIJELI prednji kraj.

P.S. KUPUJEM HAUBU, KILLER, SVIJETLA, PREDNJI VEZNI LIM, NOSAČ BRANIKA ZA OPEL TIGRU !!!!!
?UVAJTE SE KRADLJIVACA PLASTIKA !!!

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #89 : 26 Lipanj, 2007, 17:42:36 »
tigra mi je najzesci auto...i ja bi jednu  :icon_biggrin:

Offline amater

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rije?ki momak
  • Moj Skuter: aprililili area51
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #90 : 27 Lipanj, 2007, 06:29:48 »
I meni je bila najžešći,pa sam skupljo i skupljo,pa eto,sad je imam. Jedino što više ne liči na tigru kad gledaš sprijeda  :icon_biggrin:
?UVAJTE SE KRADLJIVACA PLASTIKA !!!

Offline King_Of_Zadar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 67
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZADAR
  • Moj Skuter: Astra GTC , Gilera Runner 50
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #91 : 04 Srpanj, 2007, 23:41:41 »
Astra GTC 1.4 / 90ks - Meni dosta.... :icon_thumright:
A.C.A.B. All Cops Are Bastards

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #92 : 28 Kolovoz, 2007, 20:21:37 »
kad uzmem djedu... BMW 320D, M paket, M optik, 2000 godište, crni, full oprema, felge 17", gume 245/40/R17.. ili Renaul Megane coupe 1.6e 90ks, 1998 god., sve osim klime i kože...
kad uzmem starome...  Audi A4 1.8T 150 ks, full oprema, 1996 god...
« Zadnja izmjena: 07 Ožujak, 2008, 22:28:48 Zero Cool »

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #93 : 29 Kolovoz, 2007, 07:52:54 »
Fiat Punto 60 SX, 1995. god..
malo konja, ostalo ok.. :frajer:

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #94 : 29 Kolovoz, 2007, 08:26:13 »
polo 1.0 97'god. crni, felne 14''   lep i zahvalan autić  :notworthy:
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline BunnyRabbit

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
  • Moj Skuter: Kymco Vitality 50 2T
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #95 : 30 Kolovoz, 2007, 15:57:03 »
Clio Storia 1.2 16V, ful oprema (community). Moj prvi auto i stvarno sam zadovoljan, a kredit ode, ide... i nikad kraja.  :toothy9:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #96 : 15 Listopad, 2007, 19:32:56 »
Kad ne vozim skuter onda Seat ibiza GT 1.9TDI 110ks

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #97 : 15 Listopad, 2007, 20:55:12 »
Evo ako Bog da do kraja godine cu sjediti za volanom Volva V40 2003. godina... 1.9TDi Full oprema (cak i koza)...

Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline zaprudanec

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 397
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Tuono 1000R
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #98 : 15 Listopad, 2007, 21:09:21 »
trenutno skoda octavia I 2002 g 1,9 tdi 90 ks, elegance, drknuta na 116 ks. zadovoljan do bola, vrijedi svaku paru i više.
a iduci, kako stvari stoje , toyota auris 2,2 td 170 ks, spot pack, sec. mjenjac, pa ga jos malo drknemo i eto 210 ks
AKTON communications
www.akton.hr
info@akton.hr
+385 91 286 46 88

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #99 : 29 Listopad, 2007, 23:59:48 »
evo ja u subotu na nedjelju noć 27./28.10.2009 jedva preživio kreš sa frendom...

plovili smo od 21 i 30, od diska do diska, od cluba do cluba, i u 00 i 30 odlučimo zapalit za dicso club "Castle". išla su još trojica frenda sa nama. Bilo je sve puno murje, pa smo išli poprečki kroz brda. Nismo baš poznavali cestu, a zaterali smo se jedno 60-70 u grabu, kad ono zavoj 90 stupnjeva. Mi podužili samo ravno u provaliju duboku 200 metara, u toj provaliji je sve šuma. Malo smo se vrteli po zraku, ja sam bio suvozač i izbio sam prvu šajbu glavom i kad smo udarili u prvo drvo ja i frend koji je sjedel iza mene smo ispali svaki kroz svoje bočno staklo, a ostatak ekipe produži. zaustavili su se za jedno 50-60 metara između dvije bukve. Svi poskakali van. svi preživjeli ali sa ozljedam. ova trojica otraga su bili svi natučeni, krvvi, rasjekanih arkada, frend koji je vozio si je razrezao ruku, razbio prst, nategnuo vrat, zadobio površinske ozljede, ja sam imali zoguljeno lice, jezik mi je krvario na 3 mjesta, bio sam sav natečen, rebra i laktovi plavi, koljena zoguljena... auto u totalki.. frend koji je vozil je poludel jer mu je to bio auto od starog. zvali mi njegovog starog doma, on se onesvjesti... došao njegov stari do nas, pregleda nas, pogleda auto i kaže da smo imali proklete sreče što smo preživjeli. htio nas je vozit na hitnu jer nismo zvali murju, nitko nije htio ić.. na kraju on odveo svog sina u bolnicu, a mi pješke doma... drug dan starci doma kenjali.... onda smo oko 11 išli po auto. vadili smo ga sa 2 traktora, vitlom i 3 gurtne... izvukli ga i doma.... sve nas je boljelo cijelo tijelo. a mogli smo samo Bogu zahvalit što živi i čitavi...