Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koji auto vozite ???  (Posjeta: 662293 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline aposaric

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Beverly 250 i.e. Sport
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Beverly 250 i.e. Sport
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #60 : 28 Ožujak, 2007, 15:13:41 »
Pozdrav ekipo

Vidim da je stari topic ali je još uvjek aktualan. Auti, moja prva strast, pokraj nedavno otkrivenih motora, su zapravo razlog zašto sam se zaljubio u motore, malo duža prića, ali ide nekako ovako;

Prvi auto, mamin renault 19 16v, 136 ks, iz '95. lepa pila, super je išel i užival sam ga voziti, ali sam se moral sa mamom dogovarati, kada ko gdje ide pa mi nije bilo po volji. Nakon par godina sam skupil nekaj pinke i kupil si polovnog Puga 205 1.9 GTI, 136 ks, koji je išel ko zmaj, ležal ko nikaj kaj sam prije i posle vozio, ali je zato puštal kišu, puštal vjetar, volil se kvariti, ali je imal 800 kila, 0-100, oko 6.5 sekundi (getriba iz saxa vts), tak da sam pral sve živo i mrtvo, dok motor jedne večeri nije odlučio da je dosta i počinio samoubojstvo (uz moju pomoć, moram priznati), pa sam ga prodal za neku siću.
U međuvremenu je gospođa majka kupila novo vozilo, Kalos 1.4 (koreanac;-), a meni je ostala zver od renolke, nakon reganja i sitnog servisa, preuzel sam svoj autek i otišel na more, sav sretan kaj je sve ok, i nakon mjesec dana, kada sam se vraćao, na istarskom ipsilonu sam imal katastrofalnu frontalku, na sreću, sve je dobro završilo, neke sitne ozljede (meni ništa, renolčeki su poznati po sigurnosti, bez ogrebotine sam izašao, iako se drugi auto zabio u mene sa nekih 90 km/h, ja sam se uspio zaustaviti, pa sam ok prošel).... uglavnom, pošto sam snosio djelomičnu krivicu za nesreću, popušil sam vozačku na godinu dana:-(

tu se rodila moja strast i ljubav za motorima, što iz potrebe, napokon sam našao opravdanje za kupnju prvog crackera (nije bogznakaj, ali je bolje nego tramvaj)

Za novu godinu sam kupil novu opel astru caravan, 16 twinport, 105 ks, fantastičan autek. Imao sam službenu vectru karavan, i zaljubio sam se, ali mi je preskupo bilo kupiti privatnu, pa sam se zadovolji sa astrom;-) super je kaj se može spavati u njemu, ima gomilu mjesta, tak da mogu zapaliti gde god oću, i ne moram se brinuti dal bum trošil lovu na smještaj;-)

uglavnom, to je to
Pozdrav, Andrija

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #61 : 28 Ožujak, 2007, 16:34:25 »
Uglavnom lijepa priča  :laughing7:
Dobro da ti je ostalo para za išta... koliko vidim puno si 'igračaka' potrgao  :laughing6:
Who's looking for punishment ??

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #62 : 28 Ožujak, 2007, 20:07:34 »
Uglavnom lijepa priča  :laughing7:
Dobro da ti je ostalo para za išta... koliko vidim puno si 'igračaka' potrgao  :laughing6:
ma jednon se živi :laughing7: :laughing7: :glasses9: :frajer:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline aposaric

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Beverly 250 i.e. Sport
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Beverly 250 i.e. Sport
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #63 : 29 Ožujak, 2007, 03:51:29 »
He he, Punisher;-)

Ma nisu to igračke, a nisam ih niti trgal, jebiga... desilo se;-)

Čuj pežo sam platil 11 soma kuna, i još jedno 5 uložil da ga upristojim, tak da je koštal manje nego neki skuteri, jedino kaj je održavanje dosta skupo, a renolka isto nije neki skupi auto. tak da to i nije tako skupi sport;-)

jednom se živi;-)))
Pozdrav, Andrija

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #64 : 29 Ožujak, 2007, 08:46:53 »
He he, Punisher;-)

Ma nisu to igračke, a nisam ih niti trgal, jebiga... desilo se;-)

Čuj pežo sam platil 11 soma kuna, i još jedno 5 uložil da ga upristojim, tak da je koštal manje nego neki skuteri, jedino kaj je održavanje dosta skupo, a renolka isto nije neki skupi auto. tak da to i nije tako skupi sport;-)

jednom se živi;-)))
Ma šalio sam se ja. Ni ne pada mi na pamet da za ozbiljno govorim da su motori i auti igračke  :laughing7:
Samo vidim da si toga dosta prošao (i od nesreća i prometala)... meni jedva ostane i za kavu  :laughing3:, kakav auto... što je to ??  :laughing1:
Who's looking for punishment ??

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #65 : 29 Ožujak, 2007, 09:20:53 »
 :laughing7: Imali bi što i o auto-saobraćajkama... vozila, koja sam ja (is)koristio, su 4 puta otišla s "mjesta događaja" na kamionu šlep-službe...  :icon_biggrin: :toothy3:
Live to ride, ride to live

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #66 : 29 Ožujak, 2007, 11:56:40 »
:laughing7: Imali bi što i o auto-saobraćajkama... vozila, koja sam ja (is)koristio, su 4 puta otišla s "mjesta događaja" na kamionu šlep-službe...  :icon_biggrin: :toothy3:
Onda si ti još bolji  :laughing7:
Što je sad ovo... neko natjecanje između vas dvoje  :laughing11: :laughing3: :laughing6:
Who's looking for punishment ??

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #67 : 29 Ožujak, 2007, 15:34:34 »
A eto...  :laughing7: spamamo (po)malo... nisam mogao prešutit  :icon_biggrin: A i kozi (apn-u) sam jednom "složio" prednje kolo, skupa s vilicom, pod 90,  uz (oni koji su imali) štitnik, Ostalih nekoliko "bliskih susreta" na 2 ili 4 kola, poslije kojih sam ostao u voznom stanju, i ne brojim... :laughing7:
Live to ride, ride to live

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #68 : 29 Ožujak, 2007, 19:02:40 »
ja san sa starin ima nesriću kad san ima 4 godine.Stari mi je tada ima Bubu i u jednon zavoju otkazale kočnice i mi lipo produžili u provaliju i na krov :laughing7: :laughing7: :angry7:E to se panti
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #69 : 29 Ožujak, 2007, 20:08:23 »
Ja sam jednom sa cijelom obitelji išao do Zagreba, točnije Ivanić Grada...
Nisam ja vozio - bio sam mulac sa 5-6 god...
Ćaća mi malo 'proškiljio' i skucali se frontalno u neku stijenu, a metar od nas postrani provalija min 50m 'uduboko'.
Ja još sjedio na sredini, a znate kakvi su tu pojasevi  :o presjeklo me samo tako... sreća da smo svi bili vezani
Who's looking for punishment ??

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #70 : 29 Ožujak, 2007, 21:16:38 »
Zanimljiva diskusija ... :laughing7:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #71 : 30 Ožujak, 2007, 08:20:17 »
Zanimljiva diskusija ... :laughing7:
A vidiš jadamo se jedni drugima... ovaj - pričamo životna iskustva.
A čuj ako će neko na ovo malo razmislit kako će vozit i koje sve opasnosti na cesti postoje dobro je... treba se znati i ona druga strana 'užitka'  :hello:
Who's looking for punishment ??

Offline aposaric

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Beverly 250 i.e. Sport
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Beverly 250 i.e. Sport
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #72 : 30 Ožujak, 2007, 09:04:38 »
Vidim da san pokrenuo lavinu o sudarima;-) hebiga, i to je dio vožnje nažalost. Ja sam bio u dva, jedan bočni pod 90, i jedan frontalni, i mogu vam reći da je bočni puno "ugodniji", iako sam bio suvozač.

Nisam baš siguran da sam išta pametniji nego sam bio prije, možda sam oprezniji. Imao sam nekoliko brzih auta, što privatnih, što službenih, i kad kod sam se "nateraval" ili negde putoval, koncentracija mi je bila na 400%, a u sudaru u kojem sam popušil vozačku nisam išao više od 60-70 na sat, ono, penzionerska vožnja u koloni, pad koncentracije, i sranje... tak da mislim da brzina nema veze. Kada se nateravamo bar nas zdrav razum drži budnim, i mislim da rijetko tko griješi kada je svjestan da radi "nekaj opasno";-)

Jučer je mene i frenda zaustavila murija u Horvaćanskoj oko dva ujutro, bili smo u autu, vozili 40 na sat i slušali ziku, išli smo iz gjure prema roku, i cap, ajmo malo alkotest (naravno frend je vozio, ja sam još 5 mj u banani;-), i 0,28, malu pivu je frend popio, i čuješ murijaka; "da, svi ste vi alkoholičari, više nitko trezan ne vozi, svi se samo nateravate".....????.... mi ga gledamo, i počne on frendu da je mladi vozač... (ima 28 godina), da se glupira po cesti (mala piva, i 40 km/h), da će mu morati uzeti vozačku na 3 mjeseca i petsto kuna i kaj ja znam ne???, uglavnom, pametno je pustiti ih da izbace to iz sebe, da napričaju što trebaju, ne se svađati i ne im proturiječiti... svi murijaci su na nekom egotripu kada drže "predavanja" tipa trla baba lan;-)))
Nakon malog prepucavanja oko starog i novog (0,5 i 0,28), frajer vrlo oprezno prima MITO od 300 kuna (provjerava dal ga neko snima????)

I sve ok, ono, bok dečki ljepo se zabavite.... u takvim trenutcima mi je žao što nemam neku skrivenu kameru da prijavim frajera...

I tak :headbang:
Pozdrav, Andrija

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #73 : 30 Ožujak, 2007, 10:46:58 »
Pa što misliš zašto se počeo derati nego da ono usere jadnog čovjeka i da se 'bezglavo' pokušava spasit...
Who's looking for punishment ??

Offline metalac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Pimp My Pickup
  • Mjesto: ?akovec
  • Moj Skuter: Gilera Runner
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #74 : 11 Travanj, 2007, 21:23:07 »
moja druga ljubav.. auti!
trenutno ganjam Škodu Felicu 1.3lx PickUp 96.g. ... mašina (naravno) ne standard ''dobar momak al malo lud u mozag''-veli cura.
i još par stvarčica drukčije od drugih nutra.. pogotovo kaj se muzike tiče.
neke slikice na mojem web-u http://danko.biografi.info
vrijedi pogledati   :frajer:
u flashu napravljena stranica

ili ako se da otvoriti ovaj link http://www.cartuningcrew.net/forum/viewtopic.php?t=2791

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #75 : 12 Travanj, 2007, 09:03:30 »
moja druga ljubav.. auti!
trenutno ganjam Škodu Felicu 1.3lx PickUp 96.g. ... mašina (naravno) ne standard ''dobar momak al malo lud u mozag''-veli cura.
i još par stvarčica drukčije od drugih nutra.. pogotovo kaj se muzike tiče.
neke slikice na mojem web-u http://danko.biografi.info
vrijedi pogledati   :frajer:
u flashu napravljena stranica

ili ako se da otvoriti ovaj link http://www.cartuningcrew.net/forum/viewtopic.php?t=2791
Bome lijepo si ga sredio... svaka čast  :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline Mladen

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Oldtimeri
  • Mjesto: Šenkovec kraj ?akovca
  • Moj Skuter: NSU Prima V, 1960.g
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #76 : 15 Travanj, 2007, 20:12:55 »
Jeep Cherokee 2,5 benzinac sa full opremom, 96. g, jako dobar auto sa ne prevelikom potrošnjom (12 l prosjek) i Suzuki LJ 80, 81. godina, mali auo, mala potrošnja i dosta bučan.

Replika nije original

Offline runnkt

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kutina
  • Moj Skuter: Runner ST 200
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #77 : 15 Travanj, 2007, 23:27:35 »
BMW 320i od starog, 2000.g, i volvo S40 TDI
« Zadnja izmjena: 07 Svibanj, 2007, 18:59:56 runnkt »

Offline beetleman

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 29
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #78 : 16 Travanj, 2007, 16:14:03 »
Jaguar XJ6, Mitsubishi Starion 2.6 Turbo (vikend autic) i za po gradu Fiat Cinquecento sporting

Offline kipar13

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Derbi GP1 Open
Odg: Koji auto vozite ???
« Odgovori #79 : 03 Svibanj, 2007, 15:44:48 »
Volvo S40 1.6 i Alfu Romeo 147 2.0   :frajer: