Ostalo > Automobili

Koji auto vozite ???

(1/436) > >>

filiplatinovicz:
Mnogi skuterasi i bikeri, naravno, imaju i aute... Nije to ni grijeh pa ni sramota!  :glasses9:  :toothy12: :headbang:

Pa da vidimo kakav nam je vozni park  ???

Doomsday:
Kad vozim auto, vozim od žene :laughing7: Clio dizel 2003 god.

U planu je zaminit ga u neko doba za Kangoo dizel, kad prinova u familiji bude na tapetu...  :binkybaby:

skuterica:
Vozim vw golfa 5 i oduševljena sam s njim, full oprema. Prije sam imala vw lupa, povremeno sam vozila vw passata karavana (stari od muža) i sad povremeno peugeot partner (tkđ od muža). Uglavnom obožavam vw, sigurni, lako se prodaju bez obzira na starost, kvalitetni, malo troše, dugo traju...

Mario:
Nakon par Audija A4 sa dobrim i losim iskustvima ove godine kupio Toyotu Rav4 i nakon 20000 km prezadovoljan

Mr J:
Zadnjih 5 godina vozim Skodu Feliciju 1,3MPI (Kupio novu 01. godina proizvodnja) i moram reci da sam prezadovoljan s njom... Iskreno, u ovih 5 godina sam natukao 90 000km i do sada mi je samo termostat otisao s tim da sam kupio novi sa kucistem za 100kn!
Prije sam ju tjerao i u crveno i sve, ali masina je odlicna... Jest da je malo bucna ali je super... btw malo sam ju personalizirao...

Sada, nakon ove zime cu ju prodati pa planiram kupiti Octaviu VR 1.8 150KS (starija verzija), taj auto me je odusevio, vozio sam ju i ostavila je na mene odlican dojam. Eh, onda mislim tu skodicu srediti do neprepoznatljivosti  :laughing7: (sebi za gust!)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju