Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pritužba na moderatore  (Posjeta: 79525 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Pritužba na moderatore
« Odgovori #20 : 02 Listopad, 2013, 16:48:16 »
e dobro je  ::)
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Pritužba na moderatore
« Odgovori #21 : 02 Listopad, 2013, 17:22:22 »
Ovo je za ban, ne za opomenu inače :hello:

Probaj bez filtera,ili digni onaj klipic u karbu s necim,pa onda daj gasa

Probaj onda ovu foru s klipicem...
Nemora znacit da je igla,nego je vjerojatno do membrane,ako,AKO se ne dize.

Dobro covik govori, za ovakvu glupost bi ti ja zalipia ban za vike vikova. Najjaci su takvi koji veze nemaju sta pisu, nit se razume, al bitno da su prvi kad se sere po modovima.
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Pritužba na moderatore
« Odgovori #22 : 02 Listopad, 2013, 17:28:13 »
Oces rec da ljudi lazu i izmisljaju?

Da, ja ću reći:

Ljudi lažu i izmišljaju!

Odkada sam mod (malo više od godinu dana), nikada nisam igdje na forumu vidio opciju za čitanje tuđih poruka.
Glupost korisnika da po face-u pišu gluposti, pritom zaboravljajući da imaju i druge ljude dodane na isti, neću ni
komentirati.

Nikada pojedincima ne padne na pamet kako baš oni, jadni, imaju taj peh da im se čine sve nepravde foruma
(koji dnevno posjećuje oko 400 članova i gostiju), dok svi ostali normalno funkcioniraju. Ma nije moguće da je
problem u njima.



Jedini mod koji vam nesto vrijedi je eladio i mozda jos jedan-dva,vi ostali ste niko i nista! ;)

Daj mi ban,sta cekas? Jedino to i znate napravit
a to sta neki modovi citaju poruke,to nikom nista ne znaci i to niko nevidi..! Je tako??

Samo zbog ovoga ću ti ja opaliti bann, ali ne sada. Neću ti ni reći kada, samo ću ga okinuti.
Razlog je prilično jasan, ali napisati ću ga da nebi kasnije opet otvarao temu i čudio se: "Vrijeđanje moderatora"
Neću odmah jer me zanima šta ćeš sve napisati u temi na ovo do sada rečeno, kako ćeš argumentirano
obraniti svoje tvrdnje i stavove.


PS Eladio je admin, ne mod.
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Pritužba na moderatore
« Odgovori #23 : 02 Listopad, 2013, 17:36:48 »
Nope, eladio je VLASNIK foruma... :zubo:

A privatne poruke se mogu prijaviti administratoru ako su bezobrazne ili uvredljive, i koliko ja znam, to je jedini način da netko drugi vidi tvoju privatnu poruku...  :dontknow:

 :frajer:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Pritužba na moderatore
« Odgovori #24 : 02 Listopad, 2013, 17:45:00 »
sta se zajebavate,vidite da su ovo nafuratori sa drugog foruma,to namjerno rade,ban i cao

Offline sekula2009

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 551
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pritužba na moderatore
« Odgovori #25 : 02 Listopad, 2013, 18:39:45 »
ajd da se i ja malo uključim u temu jer mi ovo nije nažalost prvi put da me neto jebe u zdrav mozak u istoj temi u kojo je aprilija97 napisao Probaj bez filtera,ili digni onaj klipic u karbu s necim,pa onda daj gasa to sam i ja napisao jer sam isti problem imao na kinezu i na speedfight-u od suseda i ja dobije upozorenje za spami  jos mi piše širenje dezinformacija i pisanje gluposti kakvu sam ja tu glupost napisao kaj sam ja tu krivo napisao mene ideš da mi oprostite jebat u zdrav mozak druga godina automehaničara svaki da se j**** s takvi stvarima sličnim neboj se steeef jesam mu li nešo prigovorio odmah napiše ideš ti meni opet na luftanje i spiči mi ban jedva čekaju rezlog za ban i zad neka se javi tko mi je dao spam i neka nebdete moderatori kukavice i ovo izbrisite bez obzira kaj sznam da ću ponovo dobit upozorenje za spam i vjerojatno ban!!!

toliko od mene,pozdrav!  :headbang: :hello:
« Zadnja izmjena: 02 Listopad, 2013, 18:46:40 sekula2009 »

Offline Peksy

  • Tržnica : (+28)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1617
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Imotski
  • Moj Skuter: Aprilia Sr 180
  • Moja Kaciga: Glava
  • MojSetup: Money
  • MojSpuh: Drnda
Odg: Pritužba na moderatore
« Odgovori #26 : 02 Listopad, 2013, 18:43:54 »
Ako vam se nesvida sta ste jos tu? To nerazumin ser*te kvake,odjebi*e odavde i to je to.....nema os nes a eladiu prijavi da ti obrise acc i dovidenja!
Bolje ne moze :)

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Pritužba na moderatore
« Odgovori #27 : 02 Listopad, 2013, 18:48:13 »
Acc. se nikome ne briše... Nikad...

Kome se ne sviđa, jednostavno prestane se logirat i postat...

 :icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: Pritužba na moderatore
« Odgovori #28 : 02 Listopad, 2013, 18:51:05 »
Ako vam se nesvida sta ste jos tu? To nerazumin ser*te kvake,odjebi*e odavde i to je to.....nema os nes a eladiu prijavi da ti obrise acc i dovidenja!


potpis na ovo


ja sam tu 3 godine i regao sam se na drugi forum, tamo svi seru po  ovom forumu jer su dobili ban ili sta ja znam sta vec, ako se nekome ne sviđa nek ne pise po forumu i gotovo, ni meni uvijek sve ne pase pa preskocim napisat odgovor i prepustim ostalima da seru u temi i prave se pametni, takve teme zaobilazim jer se nađu likovi koji su promijenili rolice i sad oni znaju sve o skuteru (e pa frende jos nemas pojma, di si ti od znanja i mehanike)   :confused5:


i to sta su neki automehanicari ne znaci da se razumiju u skutere, neko moze bit vrhunski automehanicar sta se tice auta a da o skuteru nema pojma tako da to nije mjerilo znanja  :icon_thumright:
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Pritužba na moderatore
« Odgovori #29 : 02 Listopad, 2013, 18:58:14 »
Znači ja i još neki koji su osjetili na svojoj koži lažemo kada kažemo da se PM-ovi čitaju ? Ili vi lažete da se nemogu čitati ? KO je u pravu ? Idem sada istračat modove u PM-u s frendom. Ako dobijem ban želim argumente i citat tog PM-a.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Pritužba na moderatore
« Odgovori #30 : 02 Listopad, 2013, 19:03:29 »
Znači ja i još neki koji su osjetili na svojoj koži lažemo kada kažemo da se PM-ovi čitaju ? Ili vi lažete da se nemogu čitati ? KO je u pravu ? Idem sada istračat modove u PM-u s frendom. Ako dobijem ban želim argumente i citat tog PM-a.
Šališ se :laughing7:
E taman da ti i vidim pm-ove, zaboljela bi me ona neka stvar kaj ti i tvoj frend tračate nekog moda...
Il ti žal kaj modovi tebe više ne tračaju u nekim podforumima, očito nisi interesantan više :dontknow:

@sekula, zaboravih ti reći da sam ti ja dal warn, eto pošto te je to zanimalo tolko :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 02 Listopad, 2013, 19:07:59 Grale »
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Pritužba na moderatore
« Odgovori #31 : 02 Listopad, 2013, 19:08:28 »
Hvala Bogu da sam se tebe opet skinul sa kifle.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Pritužba na moderatore
« Odgovori #32 : 02 Listopad, 2013, 19:19:10 »
... mene ideš da mi oprostite jebat u zdrav mozak druga godina automehaničara svaki da se j**** s takvi stvarima sličnim ...

e jebiga,da si bar treča godina onda bi i bilo mjerodavno,ali tek druga da prostiš na žalost nemre se priznat  :dontknow:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Pritužba na moderatore
« Odgovori #33 : 02 Listopad, 2013, 19:39:03 »
Oces rec da ljudi lazu i izmisljaju?

ja ti kazem  :frajer: , pustimo to što ne vidim razloga zašto bi itko od moderatora imao ikakvu potrebu gubiti vrijeme čitajući tuđe privatne poruke, ali to nije ni moguće jer takve privilegije nemaju ni administratori!

jos bolje, provjeri sam kako navedeni forum radi ovdje, i sta sve moderatori i admini mogu: http://www.simplemachines.org (prije nego sto nastavis siriti krive informacije)
dapace, navedeni forum je besplatan za preuzimanje i mozes ga i sam istestirati  :icon_thumright:

moj ti je savjet: provjeri svoj email i promjeni lozinku, jer sam si utjeces na privatnost svog profila  :icon_thumright: 
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline sekula2009

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 551
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pritužba na moderatore
« Odgovori #34 : 02 Listopad, 2013, 19:49:33 »
Ako vam se nesvida sta ste jos tu? To nerazumin ser*te kvake,odjebi*e odavde i to je to.....nema os nes a eladiu prijavi da ti obrise acc i dovidenja!


potpis na ovo


ja sam tu 3 godine i regao sam se na drugi forum, tamo svi seru po  ovom forumu jer su dobili ban ili sta ja znam sta vec, ako se nekome ne sviđa nek ne pise po forumu i gotovo, ni meni uvijek sve ne pase pa preskocim napisat odgovor i prepustim ostalima da seru u temi i prave se pametni, takve teme zaobilazim jer se nađu likovi koji su promijenili rolice i sad oni znaju sve o skuteru (e pa frende jos nemas pojma, di si ti od znanja i mehanike)   :confused5:


i to sta su neki automehanicari ne znaci da se razumiju u skutere, neko moze bit vrhunski automehanicar sta se tice auta a da o skuteru nema pojma tako da to nije mjerilo znanja  :icon_thumright:

 :headbang: :icon_thumright:

Offline sekula2009

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 551
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pritužba na moderatore
« Odgovori #35 : 02 Listopad, 2013, 19:50:50 »
Znači ja i još neki koji su osjetili na svojoj koži lažemo kada kažemo da se PM-ovi čitaju ? Ili vi lažete da se nemogu čitati ? KO je u pravu ? Idem sada istračat modove u PM-u s frendom. Ako dobijem ban želim argumente i citat tog PM-a.
Šališ se :laughing7:
E taman da ti i vidim pm-ove, zaboljela bi me ona neka stvar kaj ti i tvoj frend tračate nekog moda...
Il ti žal kaj modovi tebe više ne tračaju u nekim podforumima, očito nisi interesantan više :dontknow:

@sekula, zaboravih ti reći da sam ti ja dal warn, eto pošto te je to zanimalo tolko :icon_thumright:

svaka čast!!! :toothy9:
« Zadnja izmjena: 02 Listopad, 2013, 19:53:20 sekula2009 »

Offline sekula2009

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 551
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pritužba na moderatore
« Odgovori #36 : 02 Listopad, 2013, 19:52:32 »
... mene ideš da mi oprostite jebat u zdrav mozak druga godina automehaničara svaki da se j**** s takvi stvarima sličnim ...

e jebiga,da si bar treča godina onda bi i bilo mjerodavno,ali tek druga da prostiš na žalost nemre se priznat  :dontknow:

ja nisam od prve godine ležao tamo i prao aute nego od prvog dana sam šarafao svaki dan od 7 do 3 sata to je 8 sati dnevno i majmun bi naučil i našarafao se kamiona,auta i skutera je bilo frendovi vozili zbog alata tako da ne pričaj nešto o čemu nemaš pojma! :nono:

a da nebi mislili da ja samo imam praksu imam ja i školu jedan tjedan praksa jedan škola da nebi bilo zabune.
« Zadnja izmjena: 02 Listopad, 2013, 19:58:10 sekula2009 »

Offline chupa206

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 825
  • Spol: Muški
  • You are not good, you are not bad...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: prodan :(
  • Moja Kaciga: Held Masuda
Odg: Pritužba na moderatore
« Odgovori #37 : 02 Listopad, 2013, 19:56:25 »
to nije istina, na ovom podforumu niti jedna tema se ne smije brisat, i imam sve potrebne alate da saznam ako je tako nesto netko ucinio..
dakle nemate brige, slobodno napisite prituzbe.. ali molim argumentirano  :icon_thumright:

sve 5, al ja znam bar za jednu temu koja je nedavno nestala...

Offline Aprilia97

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2832
  • Spol: Muški
  • Illegal :)*
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zlobin-RI
  • Moj Skuter: Runner
  • Moja Kaciga: HJC,Airoh,Uvex
Odg: Pritužba na moderatore
« Odgovori #38 : 02 Listopad, 2013, 20:19:48 »
Takoder.
A o ljubaznosti pojedinaca da ne govorimo,,ponavljam,eladiu i jos nekima svaka cast..ali ostali su 0

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Pritužba na moderatore
« Odgovori #39 : 02 Listopad, 2013, 20:58:51 »
Ovo se sve moglo riješiti u puno ljepšem tonu. Da te (vas) je stvarno zanimalo zašto ste dobili warn ili bann,
mogli ste to pitati javno (u ovakvoj temi) ili na pm nekome od admina ili moderatora. Naglasak na lijepo
(kulturno), jer na ovakav način jedino možete raspiriti svađu. Osobno nikoga od vas ne znam (izuzev ekipe
koju sam upoznao u Virovitici) i nemam zašto "samo čekati da dam bann".

Toliko rijetko to radim da svaki put u tom dijelu tipkam kao baba koju učite kako poslati mail. Sporo i jako oprezno.
Moderatora na ovom forumu ima dosta. Nitko nije savršen (osim mene, jel'?  ;D ), moguće je da i mi pogriješimo, ali ni
približno toliko puta koliko nas određena grupacija članova pokušava ocrniti. Na prste dvije ruke mogu nabrojati
koliko puta sam bio ljut na neki profil, ali dan kasnije ja više ne znam koji je bio osim ako ne krenem prekopavati
stare postove. Toliko o tome da se ljudi drže na piku.

Skrenuo sam sa teme (koja je pokrenula malo više toga od onoga što je bila njena prvotna namjena).
Da se vratim; Aprilia97, warn kao takav je objašnjen već previše puta i nije nikakva javna sramota imati ga, vide
ga samo modovi i ti. I ja sam ga imao par puta zbog nepridržavanja pravila, to ne znači da sam zbog toga manje
vrijedan član ove zajednice. Znači jedino da moramo pripaziti šta pišemo u pojedinim dijelovima foruma, jer tu nas
definiraju naše riječi, a ne godine, novci ili izgled.

Bann ti neću dati, nebi imao nikakvu svrhu, ali pripazite malo (svi vi) kad krenete na moderatore drvljem i
kamenjem. Uvijek postoji razlog zbog kojeg nešto napravimo, nitko od nas se ne probudi i kaže si: "danas ću
podijeliti 4 warna i 2 bann-a!". Ako vas taj razlog zanima, ponavljam, kulturno pitajte i objasniti će vam se.
Ako smo pogriješili, riješiti ćemo i to nekako.

E, da ne zaboravim, kad ste već sve pročitali, možete i ovih dva reda;
Psovanje i vrijeđanje na forumu se neće tolerirati. To se trebalo naučiti još u vrtiću. Na ulici se možete ponašati
kako želite, za to snosite posljedice, ovisno sa kime pričate. Ovdje možete, i dobiti ćete bann za to. Bez rasprave.
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"