Općenito > Oprema

KACIGA !!

(1/77) > >>

tommy:
Evo jedna tema općenito o kacigama, za pomoć svim članovima pri kupnji kacige.

U anketi glasajte za marku kacigu koju imate i u postu napišite marku/model kacige i nešto o njoj, cijena, kvaliteta, prednosti, mane... znači vaša iskustva s njom. Možete napisati i koje kacige ste prije imali i također opisati. Još možete komentirati i postavljati pitanja o određenoj marki/modelu kacige koje vas zanima... itd... itd...

NE SJEDAJTE NA MOTOR BEZ KACIGE I OSTALE ZAŠTITNE OPREME !!

Reponja:
Held Shadow, matirana crna.
Inače, imaš već takvu temu:
http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,65843.0.html

giannelli:
prva kaciga mi je bila HELD, ne znam model uglavnom neki ulazni, 800kn cca. za prvu kacigu dobra, nosio sam je 2godine i na kraju poklonio jednoj picerij za vozace koji nemaju svoju kacigu. nisam je bas cuvao.

onda sam kupio nolan n 62 genesis, nju jos imam, takodjer solidna kaciga za te novce isto cca 800kn, ISKLJUCIVO za skutere, na vecim brzinama cuva glavu ali je teska.

i ove godine kupio nolan n52, cross kaciga, 1200gr 1300kn, solidna, super postava, laganije od prvih dvije. ugl marke tipa Nolan, AGV, Grex osobno smatram kvalitetnim i preporucujem. :icon_thumright:

fiatuno:
Moja prva je bila suomy barge design aprilia racing
Odlicna kaciga za pristojne novce preljepog izgleda
Sada sam uzeo u sepic komercu schuberth s1 pro
Evo za usporedbu nova kaciga je ekstremno tiha ispuna je meka tuha je na vecim brzinama
A cirkulacija zraka kroz nju vise nego odlicna
Sa suomijem sam prezadovoljan eto sad uzeo ovo super prilika bila htio sam novu kacihu uvjet je bio da ima unutarnji vizir, nema neku grafiku po sebi al sta se tice kvalitete cudo

Sent from my GT-N8010 using Tapatalk HD

GUGY:
Prva mi je bila kacika neka Kineska ništkoristi. Metalik trula višnja boja i ništ nije pisalo na njoj. Prodao je nekom klincu nakon sto sam naljepio naljepnicu NITRO na nju. .  :toothy12:
Sad imam neku HELD mat crnu s crnim i prozirnim vizirom i zadovoljan sam s njom ali planiram kupit jednu otvorenu..  Ipak po ljeti na kratke staze nije bas ugodno nosit fullzatvorenu kacigu.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju