Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: K O S A Č I C A - Mes Que Un Scooter - CHAT house b'kte...  (Posjeta: 669324 )

0 Članova i 14 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: K O S A Č I C A - Mes Que Un Scooter
« Odgovori #3140 : 03 Rujan, 2012, 19:01:59 »
da se i ja nadovezem...

pustite naseg antu da radi (anto ja razumijem o cemu pricas, i podrzavam te u potpunosti, nastavi s projektom  :notworthy: :icon_thumright:)

jedna stvar je slagat skuter iz gusta i napravit bas pravi projekt, pri tome pazit na svaku sitnicu i detaljcic, em ubije vremena em ubije para (a kad se projekt razvuce na nekoliko godina cca 7, onda se pojave jos neki ubermegagigaturbo DIJELi koji su u nasim glavama must have, pa se dodatno oduzi)

druga stvar je slagat skuter koji vozis svaki dan i koji ti je osnovno prometalo

veci nas kao mladunci krenemo u taj pothvat i imamo velike planove, ali kad se dode do vozacke B kategorije, ili A kategorije (pa se prijede na jace) i zdrav razum (odrastanje i ozbiljnost, obitelj, posao.....) i svi se ostave toga i odjebu to "projektiranje" rasprodaju ili podjele dijelove i to umre
ali postoje ekscentrici, idioti (naravno, ovdje mislim prvenstveno na sebe :toothy12:) koji i nakon svega gore navedenog i sa preko 26 godina ostanu zaljubljenici toga i nece odjebat to sto su zapoceli
takvi projekti vecinom i stoje u garazi, ali te ljude koji su ih slagali vise ispunjava i zadovoljava to sto su ih slozili nego to da se voze na njima

i nemoze se ne imat skuter za every day use i slagat projekt jer ne ide skupa, a pravi projekt se ne radi u 15 dana da bude sve kako treba zato se to toliko i oduzi

tokom vremena cu pokazat o cemu sam ovdje ukratko napisa, jer ja osobno nebi ima zivaca objasnjavat zasto projekt stoji i zasto se nista ne radi, jer vecina sami kupuju dijelove, a ne spavaju na param da se sve rijesi u nekoliko tjedana

podrzavam sve "projektase" zavrsit ce se to jednog dana i nadam se da nas bude jos  :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 03 Rujan, 2012, 20:16:45 Josip »

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: K O S A Č I C A - Mes Que Un Scooter
« Odgovori #3141 : 03 Rujan, 2012, 19:16:32 »

ja sam svoj projekt radio 8 mjeseci,i kada ljudi vide gotov skuter misle da nije bilo kemijanja ali kada bi ti rekao koliko sam zivaca izgubio na kemijanju vjerojatno ne bi vjerovao,jer je sve moralo biti kako treba da ne bi slučajno cviknio,po prvi put je uglavljen roxov killer ispod maske a posudica vode je bila u plastika volana,to jos nitko nije radio prije mene i bilo je kemije ajme....al dobro nije to sad bitno,kad sam slozio skuter isto je prvih par tjedana uredno prelazio ture kao i svaki drugi skuter i taj nije vidio stakleno zvono,pa kada sam ljudima reko da sam po 50 km dnevno znao preci sa roostom i metrakitom nisu vjerovali,al kasnije shvatis neke stvari,susjedi ti jebu mater,moras skuter gurati izvan ulica da bi ga uopce upalio pa onda jos cekat da se zagrije,da elek. pumpa vode odvrti svoje,pokida usi dok krene,pa si malo malo na benzinskoj i miksas omjer goriva i ulja,o policiji da ne pričam ako te samo vide gotov si pa onda stalno bjezat i pi*darije,u svakom trenutku ti moze zaribat i ostavit te negdje....i toe samo dio stvari,necu ti nista govoriti vidjet ces i sam,ali ako mislis da ces se cijelo vrijeme voziti kao svaki normalno skuterr i vozikat o gradu varas se ;)

takvi skuteri su za odjaviti i provozati se vikendom,a to su svi nakon nekog vremena shvatili...

pa eto, kažeš da si ga radio 8mj.. i da si od veće kemije uglavljivao kiler ispod prednje maske,... mislim da nema potrebe onda da ti govorim što sam ja sve morao preraditi, jer kad bi počeo pričati trebalo bi mi pola stranice da napišem... nadam se da sad shvaćaš da moj projekt i ne traje predugo s obzirom na količinu prerada...


da se i ja nadovezem...

pustite naseg antu da radi (anto ja razumijem o cemu pricas, i podrzavam te u potpunosti, nastavi s projektom  :notworthy: :icon_thumright:)

jedna stvar je slagat skuter iz gusta i napravit bas pravi projekt, pri tome pazit na svaku sitnicu i detaljcic, em ubije vremena em ubije para (a kad se projekt razvuce na nekoliko godina cca 7, onda se pojave jos neki ubermegagigaturbo DIJELi koji su u nasim glavama must have, pa se dodatno oduzi)

druga stvar je slagat skuter koji vozis svaki dan i koji ti je osnovno prometalo

veci nas kao mladunci krenemo u taj pothvat i imamo velike planove, ali kad se dode do vozacke B kategorije, ili A kategorije (pa se prijede na jace) i zdrav razum (odrastanje i ozbiljnost, obitelj, posao.....) i svi se ostave toga i odjebu to "projektiranje" rasprodaju ili podjele dijelove i to umre
ali postoje ekscentrici, idioti (naravno, ovdje mislim prvenstveno na sebe :toothy12:) koji i nakon svega gore navedenog i sa preko 26 godina ostanu zaljubljenici toga i nece odjebat to sto su zapoceli
takvi projekti vecinom i stoje u garazi, ali te ljude koji su ih slagali vise ispunjava i zadovoljava to sto su ih slozili nego to da se voze na njima

i nemoze se ne imat skuter za every day use i slagat projekt jer ne ide skupa, a pravi projekt se ne radi u 15 dana da bude sve kako treba zato se to toliko i oduzi

tokom vremena cu pokazat o cemu sam ovdje ukratko napisa, jer ja osobno nebi ima zivaca objasnjavat zasto projekt stoji i zasto se nista ne radi, jer vecina sami kupuju dijelove, a ne spavaju na param da se sve rijesi u nekoliko tjedana

podrzavam sve "projektase" zavrsit ce se to jednog dana i nadam se danas bude jos  :icon_thumright:

znači druže josipe svaku bi ti riječ pozlatio,... slažem se 300% sa svakom riječi koju si napisao... vidim da me potpuno razumiješ i znaš o čemu pričam...
jer kad uzmeš da ima ljudi kojima projekt traje po godinu dana a u toj godini sve što naprave bude da stave zx-a i multivar, te naljepe malossi 7.1 naljepnicu, mislim da onda ovaj projekt opravdano traje koliko traje...
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: K O S A Č I C A - Mes Que Un Scooter
« Odgovori #3142 : 03 Rujan, 2012, 21:23:21 »
dobro znam o cemu pricas, i nemoze se reci da je dugo ....
sami dijeli kostaju bogatstvo, svaka prerada se mora raditi u detalj tocno, ako falis, opet kupovina drugog dijela i ponovo dok ne bude ok, a to najvise kosta i traje... imam i sam kuci tonu  dijela koji su neuspjesni...
uglavnom, za skoro sve je potrebna prerada.. lako je nabacati dijelove i vozi, ali opet, ako volis to , cim sjednes vidis da se nesto moze drugacije rijesiti, pojacati , bla bla.... brdo love, vremena, znoja i ljubavi je potrebno...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: K O S A Č I C A - Mes Que Un Scooter
« Odgovori #3143 : 03 Rujan, 2012, 23:12:39 »

[/quote]

pa eto, kažeš da si ga radio 8mj.. i da si od veće kemije uglavljivao kiler ispod prednje maske,... mislim da nema potrebe onda da ti govorim što sam ja sve morao preraditi, jer kad bi počeo pričati trebalo bi mi pola stranice da napišem... nadam se da sad shvaćaš da moj projekt i ne traje predugo s obzirom na količinu prerada...


heheh,nema veze uopce koliko je kemijanja bilo,nego ja ti pokušavam realnu situaciju prikazati kako to sve bude na kraju,never mind ;)

nemoj mislit da ja imam nesto protiv projekta,samo naprijed i daj više kreni sa sklapanjem masine a mani se dashbordova i pi*darija,to su stvarno gluposti i trebalo bi ti biti zadnje na pameti,uvijek ga mozes napraviti a izmedu ostalog i ostale sitnice koje te sada pate sto se tiče staylinga  :icon_thumright:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: K O S A Č I C A - Mes Que Un Scooter
« Odgovori #3144 : 03 Rujan, 2012, 23:46:04 »
ae jos jednom nek nesto posta, dobit ce IP ban. nema postana vise prije samih slika plastika.  :nono:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: K O S A Č I C A - Mes Que Un Scooter
« Odgovori #3145 : 04 Rujan, 2012, 08:08:23 »
dobro znam o cemu pricas, i nemoze se reci da je dugo ....
sami dijeli kostaju bogatstvo, svaka prerada se mora raditi u detalj tocno, ako falis, opet kupovina drugog dijela i ponovo dok ne bude ok, a to najvise kosta i traje... imam i sam kuci tonu  dijela koji su neuspjesni...
uglavnom, za skoro sve je potrebna prerada.. lako je nabacati dijelove i vozi, ali opet, ako volis to , cim sjednes vidis da se nesto moze drugacije rijesiti, pojacati , bla bla.... brdo love, vremena, znoja i ljubavi je potrebno...

et drnda ti nešto slično radiš i znaš onda o čem pričam... i kad na sve to dodaš da ne ovisiš samo o sebi već i o drugima, tipa tokar, varioc, novci, itd...
stayling i tunning se ne mogu nikako uspoređivati, na staylingu se ne može riješiti preko noći i potrebni su u idealnim uvjetima dani i mjeseci da se to odradi kako treba... dok tunnning ako imaš sve dijelove, potreban ti je jedan dan da sve sastaviš i još par dana da uštimaš...




heheh,nema veze uopce koliko je kemijanja bilo,nego ja ti pokušavam realnu situaciju prikazati kako to sve bude na kraju,never mind ;)

nemoj mislit da ja imam nesto protiv projekta,samo naprijed i daj više kreni sa sklapanjem masine a mani se dashbordova i pi*darija,to su stvarno gluposti i trebalo bi ti biti zadnje na pameti,uvijek ga mozes napraviti a izmedu ostalog i ostale sitnice koje te sada pate sto se tiče staylinga  :icon_thumright:
[/quote]

pa dobro pralas o čem ja cijelo vrijeme pričam??
MASKE I BLOKOVI ZA HIGH END SU MI NA FARBANJU I NE OVISE O MENI!!! i kako onda mogu početi sa sklapanjem HE-a kad nemam blokove?? da su mi stigli isti dan bi počeo sa slaganjem jer imam apsolutno sve što je potrebno...  trenutno nemam što više raditi na njemu osim tih sitnice tipa dashbord, poliranje vilice, malo oko instalacije i tako...
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: K O S A Č I C A - Mes Que Un Scooter
« Odgovori #3146 : 04 Rujan, 2012, 11:48:56 »
pa da, dok cekas jedno, bavis se drugim...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: K O S A Č I C A - Mes Que Un Scooter
« Odgovori #3147 : 04 Rujan, 2012, 12:51:11 »
pa da, dok cekas jedno, bavis se drugim...

baš to... sređujem što mogu... i meni je više pun k**** tih odugovlačenja i svega ostalog,.. ali postao sam gotovo imun na to, jer ono sa onim debilom mamu mu mrtvu jeb hacom sam postao imun na te stvari... tak da ono...   :dontknow:
predugo sve traje i sad mi ništa ne znači dali će biti gotovo za dan ili deset dana ili mjesec, sve mi je to isto... jer znam da cijeli projekt je nije išao po planu, što zbog faxa, što zbog drugih obaveza, što zbog novaca, što zbog drugih ljudi... tak da dobro je da sam i dogurao do ovoga di sam sada... jer sam uvjeren da bi 100% forumaša davno odustalo od svega ovoga da su im se desila sranja koja su se meni desila tokom projekta... ali evo, sve se bliži kraju koliko god neki od vas sumnjali u to... čim stignu stvari sa farbanja bacam se lagano na sklapanje i to je to...
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: K O S A Č I C A - Mes Que Un Scooter
« Odgovori #3148 : 05 Rujan, 2012, 23:52:04 »
pa da, dok cekas jedno, bavis se drugim...

baš to... sređujem što mogu... i meni je više pun k**** tih odugovlačenja i svega ostalog,.. ali postao sam gotovo imun na to, jer ono sa onim debilom mamu mu mrtvu jeb hacom sam postao imun na te stvari... tak da ono...   :dontknow:
predugo sve traje i sad mi ništa ne znači dali će biti gotovo za dan ili deset dana ili mjesec, sve mi je to isto... jer znam da cijeli projekt je nije išao po planu, što zbog faxa, što zbog drugih obaveza, što zbog novaca, što zbog drugih ljudi... tak da dobro je da sam i dogurao do ovoga di sam sada... jer sam uvjeren da bi 100% forumaša davno odustalo od svega ovoga da su im se desila sranja koja su se meni desila tokom projekta... ali evo, sve se bliži kraju koliko god neki od vas sumnjali u to... čim stignu stvari sa farbanja bacam se lagano na sklapanje i to je to...
Sta je ovo prodajes kit,struju itd.?

Offline stunt_master

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 936
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 50 Sp,Baotian
  • Moja Kaciga: LS2 Rumble
  • MojSetup: Malossi RedSPonge,Dizna 64,Crveni federi kvacila,Rolice 4.7g
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: K O S A Č I C A - Mes Que Un Scooter
« Odgovori #3149 : 06 Rujan, 2012, 00:19:48 »
pa da, dok cekas jedno, bavis se drugim...

baš to... sređujem što mogu... i meni je više pun k**** tih odugovlačenja i svega ostalog,.. ali postao sam gotovo imun na to, jer ono sa onim debilom mamu mu mrtvu jeb hacom sam postao imun na te stvari... tak da ono...   :dontknow:
predugo sve traje i sad mi ništa ne znači dali će biti gotovo za dan ili deset dana ili mjesec, sve mi je to isto... jer znam da cijeli projekt je nije išao po planu, što zbog faxa, što zbog drugih obaveza, što zbog novaca, što zbog drugih ljudi... tak da dobro je da sam i dogurao do ovoga di sam sada... jer sam uvjeren da bi 100% forumaša davno odustalo od svega ovoga da su im se desila sranja koja su se meni desila tokom projekta... ali evo, sve se bliži kraju koliko god neki od vas sumnjali u to... čim stignu stvari sa farbanja bacam se lagano na sklapanje i to je to...
Sta je ovo prodajes kit,struju itd.?
STVARNO,, puna ga trznica, nije dobro  :dontknow:

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: K O S A Č I C A - Mes Que Un Scooter
« Odgovori #3150 : 06 Rujan, 2012, 05:59:52 »
da, nažalost malo su se promjenili planovi, ali projekt se nastavlja bez obzira, bit će jedno mega iznenađenje ali otom po tom  ;D

to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: K O S A Č I C A - Mes Que Un Scooter
« Odgovori #3151 : 06 Rujan, 2012, 14:03:53 »
samo nemoj reci da je bb, svi na kraju zavrse na njemu  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline zemo323

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Pežov
Odg: K O S A Č I C A - Mes Que Un Scooter
« Odgovori #3152 : 06 Rujan, 2012, 15:42:24 »
zasto imam osjecaj da ce ovaj projekt jos dosta dugo trajat  :icon_biggrin:
cini mi se da si postao imun na cipelcug xD
Weddings are basically funerals with cake.

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: K O S A Č I C A - Mes Que Un Scooter
« Odgovori #3153 : 06 Rujan, 2012, 16:37:02 »
da, nažalost malo su se promjenili planovi, ali projekt se nastavlja bez obzira, bit će jedno mega iznenađenje ali otom po tom  ;D

aloooo antooooo

sta radi evo2 i c30 bez seletre??????????????????????? wtf?!?!?! makni to iz prodaje da ne dodem licno da te bijem u zupanju  :icon_tongue:

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: K O S A Č I C A - Mes Que Un Scooter
« Odgovori #3154 : 06 Rujan, 2012, 16:55:04 »
dont panik :)
Sve pod kontrolom, ako ovo rijesim svi ćete reci da je to - to ;)
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: K O S A Č I C A - Mes Que Un Scooter
« Odgovori #3155 : 06 Rujan, 2012, 17:20:58 »
vjerojatno ako ostaje na HE uzima polini sa strujom od koje nema ni S  :toothy12:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline zemo323

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Pežov
Odg: K O S A Č I C A - Mes Que Un Scooter
« Odgovori #3156 : 06 Rujan, 2012, 18:06:03 »
aj prikupi financije pa nas obraduj  :icon_thumright:
Weddings are basically funerals with cake.

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: K O S A Č I C A - Mes Que Un Scooter
« Odgovori #3157 : 06 Rujan, 2012, 19:25:25 »
nije drnda iako bi mijenjao malossi seletru za polini, samo radi svjetala... ali ne radi se o tome  ;D


aj prikupi financije pa nas obraduj  :icon_thumright:

eto ako nešto prodam ide jedan novitet koji će biti premijeran u hrvatskoj, znači još nitko nema, pa et,,, dajem mašti na volju  :)
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: K O S A Č I C A - Mes Que Un Scooter
« Odgovori #3158 : 06 Rujan, 2012, 19:35:38 »
da se i ja nadovezem...

pustite naseg antu da radi (anto ja razumijem o cemu pricas, i podrzavam te u potpunosti, nastavi s projektom  :notworthy: :icon_thumright:)

jedna stvar je slagat skuter iz gusta i napravit bas pravi projekt, pri tome pazit na svaku sitnicu i detaljcic, em ubije vremena em ubije para (a kad se projekt razvuce na nekoliko godina cca 7, onda se pojave jos neki ubermegagigaturbo DIJELi koji su u nasim glavama must have, pa se dodatno oduzi)

druga stvar je slagat skuter koji vozis svaki dan i koji ti je osnovno prometalo

veci nas kao mladunci krenemo u taj pothvat i imamo velike planove, ali kad se dode do vozacke B kategorije, ili A kategorije (pa se prijede na jace) i zdrav razum (odrastanje i ozbiljnost, obitelj, posao.....) i svi se ostave toga i odjebu to "projektiranje" rasprodaju ili podjele dijelove i to umre
ali postoje ekscentrici, idioti (naravno, ovdje mislim prvenstveno na sebe :toothy12:) koji i nakon svega gore navedenog i sa preko 26 godina ostanu zaljubljenici toga i nece odjebat to sto su zapoceli
takvi projekti vecinom i stoje u garazi, ali te ljude koji su ih slagali vise ispunjava i zadovoljava to sto su ih slozili nego to da se voze na njima

i nemoze se ne imat skuter za every day use i slagat projekt jer ne ide skupa, a pravi projekt se ne radi u 15 dana da bude sve kako treba zato se to toliko i oduzi

tokom vremena cu pokazat o cemu sam ovdje ukratko napisa, jer ja osobno nebi ima zivaca objasnjavat zasto projekt stoji i zasto se nista ne radi, jer vecina sami kupuju dijelove, a ne spavaju na param da se sve rijesi u nekoliko tjedana

podrzavam sve "projektase" zavrsit ce se to jednog dana i nadam se da nas bude jos  :icon_thumright:




dijelim isto razmišljanje kao i kolega from seget donji  :headbang:  šta misliš kako je meni kad mi ekipa vidi nabuđenu R1-icu i onda snime kolekciju tuned dijela za SP-a 180 i kažu; jesi ti normalan,jesi ti normalan.....koji qurac se više drkaš s tim SP-ima?!  :dontknow: to je ljubav koja ne može proć   :glasses9:
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline zemo323

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Pežov
Odg: K O S A Č I C A - Mes Que Un Scooter
« Odgovori #3159 : 06 Rujan, 2012, 19:39:33 »
kazes da je premijerno.. Da nije onaj polini cilindar sa 90ccm, tako nesto?
Weddings are basically funerals with cake.