Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: K O S A Č I C A - Mes Que Un Scooter - CHAT house b'kte...  (Posjeta: 669168 )

0 Članova i 11 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #320 : 29 Ožujak, 2010, 14:38:35 »
...do JAJA projekt.... :icon_biggrin:
:laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:


Il uzmi druge šarafe il na ovima što imaš nareži navoj dokraja i toj to!

Inače, super izgledaju pribavljene stvari, ima potencijala  :icon_biggrin:


evo riješio stvar, ostaju stari oriđinale šarafi  ;D ugl to tako treba da bude, valjda treba ta neka distanca da bude da bi mogao zadnji kotač biti u "centru" ugl mislim da se sa slike to sve jasno vidi, vidjelo bi se i bolje da sam mogao skinuti disk, ali su šarafi zapekli pa jbg  :jerk: ;D
ma ima nekog potencijala što kažeš, ali šta da radim kad mi onaj ne šalje vilicu  :angry5:

sad me jedino jebe di dolaze ova dva mala sranja sa zadnje slike????






to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #321 : 29 Ožujak, 2010, 15:30:45 »
URL]

upustena rupa sa obje strane ???  :icon_scratch:

ne kuzim ovo nikako







btw,imam ja serafe od zadnjeg kotaca od SR pa ako ce trebat reci (vidim da si napisao da ce ostat ovi al ono...samo ovisi o dimenzijama)
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #322 : 29 Ožujak, 2010, 15:37:01 »
sam naprijed care...nek se radi...bit ce to prebolesno... :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #323 : 29 Ožujak, 2010, 15:53:24 »
upustena rupa sa obje strane ???  :icon_scratch:

ne kuzim ovo nikako
 

btw,imam ja serafe od zadnjeg kotaca od SR pa ako ce trebat reci (vidim da si napisao da ce ostat ovi al ono...samo ovisi o dimenzijama)

kažem ti ni meni nije jasno, ajde da su 3 ta sranja pa bi nešta i konto, ali 2??? hmmm  :dontknow: :icon_scratch:
i da, hvala puno na ponudi, cijenim to  :notworthy: :icon_thumright:,... iako ću iskoristiti ove šarafe jer sad vidim da pašu i da su ok


sam naprijed care...nek se radi...bit ce to prebolesno... :icon_thumright: :icon_thumright:

jesi napokon odustao od prodaje areeee  :) mislim kako hoćeš, ali meni šteta to prodati, jer prelijep je motor...  :icon_thumright:


evo još jedna bolesna slika, samo šteta što će to ostati samo slika jer je neizvedivo,,, ali izgleda brutalno bar meni  :punicemi:
znači zadnja felga od roxa i  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D

to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #324 : 29 Ožujak, 2010, 16:00:22 »
da, da... ne, ne... nece ti pasat ta felga na skut... posalji ti to meni.... da, da... mislim dda bi to bilo najbolje :binkybaby:
taj sam

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #325 : 29 Ožujak, 2010, 17:40:10 »
kažem ti ni meni nije jasno, ajde da su 3 ta sranja pa bi nešta i konto, ali 2??? hmmm  :dontknow: :icon_scratch:
i da, hvala puno na ponudi, cijenim to  :notworthy: :icon_thumright:,... iako ću iskoristiti ove šarafe jer sad vidim da pašu i da su ok


jesi napokon odustao od prodaje areeee  :) mislim kako hoćeš, ali meni šteta to prodati, jer prelijep je motor...  :icon_thumright:


evo još jedna bolesna slika, samo šteta što će to ostati samo slika jer je neizvedivo,,, ali izgleda brutalno bar meni  :punicemi:
znači zadnja felga od roxa i  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D


ljepo zgleda, boja felge je bas taman i ona prava jebacka! ;D

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #326 : 29 Ožujak, 2010, 18:18:52 »
kažem ti ni meni nije jasno, ajde da su 3 ta sranja pa bi nešta i konto, ali 2??? hmmm  :dontknow: :icon_scratch:
i da, hvala puno na ponudi, cijenim to  :notworthy: :icon_thumright:,... iako ću iskoristiti ove šarafe jer sad vidim da pašu i da su ok


jesi napokon odustao od prodaje areeee  :) mislim kako hoćeš, ali meni šteta to prodati, jer prelijep je motor...  :icon_thumright:


evo još jedna bolesna slika, samo šteta što će to ostati samo slika jer je neizvedivo,,, ali izgleda brutalno bar meni  :punicemi:
znači zadnja felga od roxa i  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D



a neznam buraz i meni je je zao...al muci me tehnicki kako cu rjesit...kad ima 100 k**ra*a koji nisu "ispravni"...al mislim da necu prodavat...

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #327 : 29 Ožujak, 2010, 18:26:47 »
ma neka te nemuči tehnički, a i tješi se kad vidiš mene, hahahaha.... mene nebi ni rođena mater pustila da prođem, ali polako, sredit ću ja njega kad dođe vrijeme za tehnički, baš onako po propisima   :angel9: :angel9: :angel9: :angel9: :angel9: :angel9: :angel9:
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline samdes

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 43
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #328 : 29 Travanj, 2010, 21:52:31 »
Pozdrav.Boga mi,Peugeot će se zgledati na ovaj SF kad bude pravio četvorku nakon što Popuši na trojci. :toothy10:Haha.

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #329 : 29 Travanj, 2010, 23:59:21 »
Pozdrav.Boga mi,Peugeot će se zgledati na ovaj SF kad bude pravio četvorku nakon što Popuši na trojci. :toothy10:Haha.

ma brate iskreno volio bih da se bar malo ugleda, ma nek se ugleda i na sf1, jer sf3 je strašno nešto,,, ko da je kinez jbt  :nono: ::)
koliko znam pravi u kini se sklapa tako da,,,,  :icon_scratch: :angry7:
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #330 : 01 Svibanj, 2010, 19:34:43 »
evo malo dobrih vijesti  ;D

kao što neki od vas znaju, prije otprilike 10 mjeseci sam našemu nekada uglednom a sada osobi na koju mi se povraća i sere istovremeno, poslao paioli vilicu od roxa te nosač mašine od peugeota na preradu, naravno radi se o članu "HAC" ili točnije igor herceg (37) iz nove gradiške.... tada je dogovor bio da mu uplatim novce za preradu na račun što sam isti dan kada sam mu i poslao paket učinio... nakon toga mi je rekao da će taj posao obaviti tokom tjedna i poslati mi nazad, na što sam ja odgovorio da nemora žuriti i da može biti gotovo i za mjesec dana... i tako je prošao mjesec dana, ja ništa nisam dobio... poslao sam mu pm i odgovor je bio da će biti gotovo idući tjedan jer je u gužvi, ok!!! prođu 2 tjedna ja mu se opet javim i opet ista priča... i tako stalno u krug... dok nije nakon možda 4mj od kad sam mu poslao paket odgovorio da je napokon "poslao"... i tako ja čekam paket a njega nema,,,, ok! javim mu se pitam šta je??? kaže poslao je pa mu se vratio i poslat će ponovno i tako jedno 5x... pa je onda počeo priču da je poslao ali se zagubio na pošti pa je on neku potjeru za paketom poslao mislim loooooool hac pa ti nebi poslao potjeru za rođenim sinom kad bi nestao koliko si ljen  :angry7:
i naravno, hehehe, u pošti su paket "pronašli" i vratili ga njemu, pa ga je on opet poslao meni, međutim nova gradiška - županja 16 milijardi svjetlosnih godina udaljenosti pa logično da treba dugo da stigne...  ;D i opet ista priča, ništa od paketa... zovem ga i govori da će mu brat poslat... opet ništa.... zovem ga kaže da mu je kod žene u firmi???? :icon_scratch: kod žene u firmi moja vilica? hac na čemu si ti???  :icon_scratch: de i nama malo te droge  :laughing7: :laughing7: i tako je to išlo skoro u nedogled... mislio sam mu otići tamo, ali vjerujte mi ne želim dosije u policiji jer iskreno volio bih poslje faxa raditi kao krim policija ili tako nešto  :o :frajer:  a takvo smeće od čovjeka nebi želio ni vidjeti... mislim bolji mi je moj drug gagi, on mi je bar za 1000kn poslao i sidro i tavu i slavinu i večernji list iz 71  ;D  a ovaj hac ništa  :jerk: :jerk: :jerk:

ali doooooobro hac, pametan si ti za svojih 37 godina, ono na razini si 15-godišnjaka koji da mi je to napravio bi mu nekako i progledao jer je ajmo reći dijete...

i tako sam ja njemu prije neka 3mj rekao da mu dajem još tjedan dana da pošalje, ako to ne učini idem na policiju sve reć, jer neželim se sa nedoraslima natezati... i zamislite šta mi je odgovorio??? kao nemoj ti meni prijetiti??? mislim "PRIJETITI" !!! reko igore prijetnje su da sam ti rekao da ću te istući, ubiti i sl. a zvanje policije nije prijetnja!!! na to je ušutio i rekao da će poslati... naravno prošao je i taj tjedan, paketa sada vjerojatno već pretpostavljate......... NEMA  :angry7:
i ja čim sam uhvatio vremena odem na policiju, bilo je to 15 dana prije uskrsa... i tako mi krim policajac kaže da ga nazovem pred njim i da pokušam to riješiti, odgovorio sam mu da nema KRUVA MASNA  ;D od toga, jer znam da neće poslati...

i tako ja uključim mikrofon na mobu i nazovem ga pred tim krim policajcem i još 3. policajaca... i ono spika bog igore, šta ima itd? i pitam ga kad "ZADNJI PUT" kad će mi poslati vilicu?  naravno priča ista, idući tjedan... i tako ja dam krim policajcu mob i on mu se predstavi i kaže ukoliko ne pošalje u roku od 15 dana da će se podnijeti kaznena prijava protiv njega, nato je on policajcu rekao da sam ja njega tjerao da on to meni radi te da je on to meni stalno šalje ali ja neželim da preuzmem i take stvari??? mislim pa zašto bi dolazio na policiju ako mi stalno šalje'???

i prošla su i ta 2 tjedna i ja sam u utorak poslje uskrsa ponovno otišao na policiju i rekao tko sam i da još nisam dobio paket... zatim sam otišao sa inspektorom u njegov uredi i rekao apsolutno i detaljno sve, uz predodžbu svih dokaza koje sam posjedovao... znači rekao sam mu kad smo se upoznali (prije 3 godine na peugeot-scootertuning forumu), ma sve, sve, sve.... dao im slike djelova što sam poslao, dao im ispis razgovora kompletan, uplatnice, potvrdu od hp-expresa da sam paket poslao itd... i eto to smo sve prenjali na papir i kazneni postupak protiv igora hercega je podignut....

i evo jučer mi je mi je otac javlja da ga je zvao prijatelj iz krima policije u vezi mojih dijelova i javio da je policija bila kod njega i da su mu zapljenili dijelove i sada ja nadam se čekam da se ti djelovi prosljede u pp županja, pa da vidim dali su to moji djelovi  ::)

ja se čisto nadam da jesu i da će sve biti uredu, samo eto ako utvrdim da su moji, dali da ih pošaljem na kemijsko čišćenje da se očiste od takvih govana??? ili ne???  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

u svakom slučaju igore treba te biti sram...  mislim nemam riječi za takve kao ti, pogotovo što imaš 37 god  :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7:

eto sad mi je samo želja da se riješi taj moj problem pa da mogu dalje, također i problem mog prijatelja luke, koji će nadam se isto dobiti svoje djelove nazad....

i da skoro sam zaboravio,,,,, igore jel bi mogao naručiti preko tebe fabrizzi racing kit i auspuh sa malossi strujom i ostalim djelovima? broj računa imam, samo reci da može i da idem uplatit novce  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing9: :laughing9: :laughing9:
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #331 : 01 Svibanj, 2010, 19:38:35 »
aj stari nek si i ti to rijesio....sad posalji meni na preradu sve :laughing9: :laughing9: :laughing9:

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #332 : 01 Svibanj, 2010, 20:58:49 »
aj stari nek si i ti to rijesio....sad posalji meni na preradu sve :laughing9: :laughing9: :laughing9:

još nije riješeno, ali se nadam da će me uskoro pozvati sa policije radi nadam se mojih dijelova... jer stvarno mi se ne izdvaja ponovno novce za vilicu, nosač, stup vilice od sf-a....
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline zipst

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1264
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: na hrpi
  • MojSetup: trkeci
  • MojSpuh: probusen
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #333 : 01 Svibanj, 2010, 22:42:52 »
a sta je s tom glavcinom na kraju? jesi stavia felgu na blok :icon_scratch:
covjece jos da je nastavio i bez karba radit,pa ti bi se djabe vozio

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #334 : 02 Svibanj, 2010, 02:59:38 »
a sta je s tom glavcinom na kraju? jesi stavia felgu na blok :icon_scratch:

nisam care, ali sve je ok sa njom, paše i sve... samo kažem ti neznam zašto sam dobio ona dva mala sranja sa upuštenom rupom  :icon_scratch:
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #335 : 02 Svibanj, 2010, 03:14:45 »
Možda za pomicanje klipera, ako disk ne dolazi na isto mjesto s ovom glavčinom, iako mi baš ne izgleda tako  :icon_biggrin:

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #336 : 02 Svibanj, 2010, 03:28:08 »
Možda za pomicanje klipera, ako disk ne dolazi na isto mjesto s ovom glavčinom, iako mi baš ne izgleda tako  :icon_biggrin:

ma ko ga jeebe neću ta sranja ni stavit  :laughing7: :laughing7: :laughing7: svejedno da je to trebalo oni bi poslali 3 ta, pa bi ja kemijo nešto  :laughing7: a ovako nemam šta kemijat  ;D
« Zadnja izmjena: 02 Svibanj, 2010, 22:03:38 dino gp1 »
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #337 : 02 Svibanj, 2010, 11:45:18 »
Neće ni felga dugo biti na toj glavčini, ko ga jebe  :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #338 : 02 Svibanj, 2010, 19:06:07 »
kako misliš druže da neće ni felga dugo biti na toj glavčini  ;D
ima da bude, zavarit ću je ako treba za glavčinu  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline PanicStrike

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 373
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: Yamaha Maxter 150
  • Moja Kaciga: AGV K3
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #339 : 02 Svibanj, 2010, 19:35:18 »
Skuter je superrrrrrrrr!!! Samo tako!  :jumping: