Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: K O S A Č I C A - Mes Que Un Scooter - CHAT house b'kte...  (Posjeta: 669361 )

0 Članova i 16 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Pia Speedy / rakija, ćevap i marlboro team
« Odgovori #300 : 31 Kolovoz, 2009, 14:02:36 »
r1400 je za HE, mislim on vrti na oko 14000 o/min... sad neznam  ;D

zašto misliš goki da je bolji evo1 od evo2 i kakav je evo3?

ma trajat ce meni i HE, bar mislim, jer s tim skutom bi godišnje pravio oko 1500-2500km... uz održavanje bi moglo trajat...
to svako misli dok ne slozi scoot,a onda kad slozi vozi se non stop jer te jednostavno tjera i stalno bi uzivao....
c21 ti je malko jaci od r1400 a ne bi mogo izvuc maximum iz nekog high enda,tako da ili tpr+ c16 (najbolje) ili neki high end + roost....

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Pia Speedy / rakija, ćevap i marlboro team
« Odgovori #301 : 31 Kolovoz, 2009, 22:55:27 »
ja bi stavio metrakit pro race 2, ima dosta konja, jako je nahvaljen u njemačkoj da "traje" zbog rotax ispuha, roost se prije mogo dobit za 220 eura direktno kod slovenca al sad ima puno vrsta i posto je poznat
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Ovetto_DriveR

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: nabriani bmx
  • MojSetup: mhr team 2
  • MojSpuh: ma mhr team 2 spulja na bmx-u
Odg: Carbon Fighter - Team
« Odgovori #302 : 01 Rujan, 2009, 02:13:25 »
ev bas sad ja i hrga prek msn-a pricamo o promjeru... jbt ne mozemo da vjerujemo da je 29mm...
ev slike...




i blokada...






nije ti to blokada na 2.slici

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Pia Speedy / rakija, ćevap i marlboro team
« Odgovori #303 : 01 Rujan, 2009, 03:10:39 »
a sta je onda doktore...naravno da je blokada suzenje ispuha

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Pia Speedy / rakija, ćevap i marlboro team
« Odgovori #304 : 01 Rujan, 2009, 09:17:34 »
hehehe... drajvere, pogledaj malo ostale postove pa ćeš vidjeti da je to blokada, mislim da ima slika i kad sam je izvadio...
p.s. sportski spuh nema kao serijski slijepo crijevo  ;D
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline Ovetto_DriveR

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: nabriani bmx
  • MojSetup: mhr team 2
  • MojSpuh: ma mhr team 2 spulja na bmx-u
Odg: Pia Speedy / rakija, ćevap i marlboro team
« Odgovori #305 : 01 Rujan, 2009, 11:02:49 »
hehehe... drajvere, pogledaj malo ostale postove pa ćeš vidjeti da je to blokada, mislim da ima slika i kad sam je izvadio...
p.s. sportski spuh nema kao serijski slijepo crijevo  ;D
dobro ne pucaj na to da sam ti pocetnik  :sad3: :sad3: ali ja sam to probao izvadit kod rodjaka iz rr-a i nisam nikako uspio xD zato sam reko da nije blokada ....ali bas daj mi sliku kad si izvadio

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Pia Speedy / rakija, ćevap i marlboro team
« Odgovori #306 : 01 Rujan, 2009, 12:03:02 »
ma sve 5 care  :icon_thumright:
inače ja dok sam to izvadio na s6 spulji sam polomio kombinirke, pukle jbg, upeo ko sivonja i odeeeeeeeeee... dok sam na malossi spulji jednom udario i odmah ispalo, sve ovisi o tome koja je vrsta blokade, na malossiu je blokada najobičnija podloška koja je sitno zavarita u grani, dok je kod s6 kao ova na slici, za koju treba malo muke da se izvadi, glupo ali jbg... ojronorme,  :laughing7:


to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #307 : 28 Ožujak, 2010, 16:22:28 »
evo bilo mi dosadno pa za 888 post malo sam posliko šta se u zadnjih 6mj prikupilo itd... fali još nekih djelova  :laughing7:
tipa paioli vilice od roxa, koju član "hac" uredno NE VRAĆA već više od 8mj i također nosač mašine... naravno priča ista kao i kod aeroxtuning-a (poslao je, pa se paket vratio, pa je poslao pa se paket zagubio, pa je poslao potjernicu pa je paket nađen, pa ga je on opet poslao, pa se opet vratio i tako u krug)... ugl radim na tom slučaju i garantiram da se neće izvući !  :punicemi:

od ostalih stvari sam jos nabavio piaggio lc blokove koje moram malo doraditi i tako, ugl sve bi bilo puno brže da to smeće od covjeka ne sere i ne mulja, ali eto i to će se nekako rijesiti a on će ostati smeće i goovno dok je živ...

sad se skupljaju novci za kit, spuh, kvacilo i karb i tako polako :) valjda ce biti spreman za sezonu proljeće/ljeto 2016  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

i da, pošto će imati 2 hladnjaka baš sam ih malo uspoređivao i iznenadio se, crni hladnjak je od sf2 dok je sivi od runnera 50 pa sad usporedite  ;D

o da  ;D velike zahvale mom drugu miri koji je farbao maske i još toga pomogao, drugu danijelu koji je također mi puno izašao u susret jer od njega sam kupio dosta maski po sportskoj cijeni i svima drugima i mom drugu i imenjaku blitz-man-u (anti brnic) s kojim sam trgovao i od kojega sam kupio dosta ŠPORTSKIH dijelova po SPORTSKIM cijenama  :icon_thumright: i drugu kizi s kojim sam također trgovao i sve je bilo za 10+ i opet ću sa njim trgovati  :)

eto fala ljudi, živili  :sanker:















« Zadnja izmjena: 21 Srpanj, 2010, 15:37:05 mhr-team »
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline Nero

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 398
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Fiume
  • Moj Skuter: Piaggio zip sp BT
  • MojSetup: S6r
  • MojSpuh: r1200
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #308 : 28 Ožujak, 2010, 16:32:40 »
Mislim da ti netrebaju dva hladnjaka..

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #309 : 28 Ožujak, 2010, 16:49:44 »
Glavcinu si dao tokaru napraviti?
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #310 : 28 Ožujak, 2010, 16:53:14 »
mislim da je ova glavcina kupljena, a za hladnjake i ja mislim da ce mu samo od puga biti sasvim ok jer je dosta velik...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #311 : 28 Ožujak, 2010, 17:33:36 »
Mislim da ti netrebaju dva hladnjaka..

hmm možda trebaju možda ne, ugl bit će 2, jer prednja maska je sada malo zatvorenija tako da i zbog toga, sad kako će se ponašati neznam, ugl mislim da mu neće biti zima  ;D


Glavcinu si dao tokaru napraviti?

nisam, glavčinu sam kupio preko s.a. jer mi treba da bi mogao pripasat rox felgu na pia blokove  :icon_thumright: a iskreno neisplati se to tokarit jer bi bilo preskupo, a ovak me izašlo oko 55-60e

to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #312 : 28 Ožujak, 2010, 17:44:43 »
pa opce poznato je da je na SF najveci hladnjak na 50-ticama....meni se nije ni preradjeni midrace pregrijavao s njim :glasses2:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #313 : 28 Ožujak, 2010, 17:55:04 »
najbolji speedfight u hrvatskoj i sire!

Offline flomo

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 636
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: piaggio NRG POWER
  • Moja Kaciga: -nolan n62
  • MojSetup: -top tpr ,19karb,multivar itd.
  • MojSpuh: -yasuni c20
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #314 : 28 Ožujak, 2010, 19:50:27 »
bokte ukrast cu ti felgu i disk ovaj :frajer:
STA JA ZNAM DOBAR JE AL NESVIDA MI SE...

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #315 : 28 Ožujak, 2010, 21:25:47 »
Felga od roxa ne pase na glavcinu od SRa?   :dontknow:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #316 : 28 Ožujak, 2010, 21:31:44 »
evo bilo mi dosadno pa za 888 post malo sam posliko šta se u zadnjih 6mj prikupilo itd... fali još nekih djelova  :laughing7:
tipa paioli vilice od roxa, koju član "hac" uredno NE VRAĆA već više od 8mj i također nosač mašine... naravno priča ista kao i kod aeroxtuning-a (poslao je, pa se paket vratio, pa je poslao pa se paket zagubio, pa je poslao potjernicu pa je paket nađen, pa ga je on opet poslao, pa se opet vratio i tako u krug)... ugl radim na tom slučaju i garantiram da se neće izvući !  :punicemi:

od ostalih stvari sam jos nabavio piaggio lc blokove koje moram malo doraditi i tako, ugl sve bi bilo puno brže da to smeće od covjeka ne sere i ne mulja, ali eto i to će se nekako rijesiti a on će ostati smeće i goovno dok je živ...

sad se skupljaju novci za kit, spuh, kvacilo i karb i tako polako :) valjda ce biti spreman za sezonu proljeće/ljeto 2016  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

i da, pošto će imati 2 hladnjaka baš sam ih malo uspoređivao i iznenadio se, crni hladnjak je od sf2 dok je sivi od runnera 50 pa sad usporedite  ;D

o da  ;D velike zahvale mom drugu miri koji je farbao maske i još toga pomogao i svima drugima i mom drugu i imenjaku blitz-man-u (anti brnic) s kojim sam trgovao i od kojega sam kupio dosta ŠPORTSKIH dijelova po SPORTSKIM cijenama  :icon_thumright: i drugu kizi s kojim sam također trgovao i sve je bilo za 10+ i opet ću sa njim trgovati  :)

eto fala ljudi, živili  :sanker:
a mene se nigdje ne spominje :sad1:  a ja sam ti prvi čestitao na dobivenom paketu sa sidrom, tavom itd.... :laughing11:

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #317 : 29 Ožujak, 2010, 12:20:43 »
najbolji speedfight u hrvatskoj i sire!

ma nije to druže još ni s od speedfighta  :laughing7: ali svejedno FALA puno  :notworthy:

bokte ukrast cu ti felgu i disk ovaj :frajer:

probaj flomo, probaj, ima da budeš ubiVen ko sudija falkone sa tonu dinamita  :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:

Felga od roxa ne pase na glavcinu od SRa?   :dontknow:

evo baš sada nešta gledam, hmmmmm glavčina što sam uzeo sjedne na felgu jedino što šarafi mi onda ne pašu od recimo aeroxove glavčine jer nemogu da prođu kroz klavčinu tj navoj prođe ali onda onaj prazni dio šarafa bez navoja nemože da prođe i samim time se nemože glavčina zavrnuti za felgu, e sad, ja mogu uzeti nove šarafe koji mogu da prođu ali mislim se sad dali je to sve ok???  :icon_scratch:


evo usporedba roxove glavčine i ove što sam ja uzeo (da paše rox felga na pia blokove)


a mene se nigdje ne spominje :sad1:  a ja sam ti prvi čestitao na dobivenom paketu sa sidrom, tavom itd.... :laughing11:

 :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: tebe čuvam za kraj  ;D
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #318 : 29 Ožujak, 2010, 12:55:04 »
...do JAJA projekt.... :icon_biggrin:

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Pia Speedy / 911
« Odgovori #319 : 29 Ožujak, 2010, 13:19:49 »
Il uzmi druge šarafe il na ovima što imaš nareži navoj dokraja i toj to!

Inače, super izgledaju pribavljene stvari, ima potencijala  :icon_biggrin: