Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Nrg Extreme AC i Nrg MC2  (Posjeta: 873 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline herbalist

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Nrg Extreme AC i Nrg MC2
« : 15 Kolovoz, 2013, 17:07:22 »
Nedavno san kupija Nrg Extreme iz Svicarske sa 7000 km ali zracno hladenje, skinija san plastike i odnija na pituravanje i sad su u ovoj kombinaciji jos samo naljepnice mi fale to ce ovih dana. Na masinu je odma stavljen malossi multivar i kuglice 4,7. Prvo je bija Gianelli Next na njemu (smece najvece) kojeg san ubrzo skinija i sad je Gianelli Reverse na njemu, jos san stavija malossi spuzvu. Uskoro kad dode placa bi triba ici DR Evo ili TP Trophy na njega i zuti federi (kupljeni al nisu montirani). E sad, motor ne ide lose malo je trom, u prvih 100-200m dok vrti priko 9000 ide odlicno, al brzo ti okretaji padnu na mozda 8700 i tada je trom, to san mislija rijesiti da se prijenos malo postela i staviti 4,5 kuglice, jos mi triba i tanja igla od karburatora. Iman jos jednu masinu od Nrg MC2 (ja san prvi vlasnik) i sve djelove osim rame i prednje felge i takoder san mislija sloziti jos jednog nrg ali tog vodenjaka bi ostavija serijskog samo nikako se odluciti ocu li ostaviti zracnjaka vakvog i sebi staviti vodenjaka i njemu staviti kit ili sta.
Evo ovako on sad izgleda (ako neko zna di mogu naruciti naljepnice bija bi zahvalan)





Offline fabrizi

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sp 180
Odg: Nrg Extreme AC i Nrg MC2
« Odgovori #1 : 15 Kolovoz, 2013, 17:20:09 »
Dobra konbinacija jos rizla +  :toothy9: hm teske su kugle 4.5 ili 5 sve ovis kako podesis kvacilo zuti ili bili federe su optimalni na taj auspuh ;)