Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: SP-project :P  (Posjeta: 24921 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mako

  • Tržnica : (+47)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1163
  • Spol: Muški
  • servis skutera-0976568442
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: križevci
  • Moj Skuter: SP180
  • MojSpuh: malossi
Odg: SP-project :P
« Odgovori #40 : 10 Rujan, 2013, 16:08:56 »
hmmm zanimljivo...rama od runnera 50,nosac od pedesetke,fxr masina i jos hrpa detalja.... to me podsjeca na jednog trkaceg runnera kod nas samo kai ti je u cijeloj toj prici visak zadnji disk da bi bio u trendu  :glasses9:

hehe, ma bit ce on dobar i sa diskom odostraga ;D bit ce blizanac onom  Horvatovom, samo moramo doradit jos preko zime njegovog  :toothy9:

koristim dell'orta phbh 28 i v force 3 usis, prije prerade vrtio sam se sa optimalnom smijesom na dizni 125 ali opet nije bilo to to osijecao sam da moze  se bolje "punit" jer kako znamo taj v force stvarno guta sve zivo  :laughing7: a sad mi ta ista dizna nesto mala gledajuci po boji svijecice trebao bi obogatit sa 2-3 broja vise da bi se vratio na staro, vidim da planiras koristit i ti 28-icu pa to ti bude pomoglo uz sve ostale prerade jer po mome preradit bolkove nije potrebno do nekog karb od 26mm (najvise)  nakon 26 svakome bi preporucio to da napravi :)

ajde vidjet cemo, bas me zanima :toothy9: a kak ti se cini taj v-force naspram obicnih paketa?  koji rezim rada je bolji s njim?
imao sam maloprije priliku procitat da taj v force je i nije nesta  :sad3: naspram seriskog ili vl13?? covijece pa guta ko V8  :laughing7: jako jako dobra stvar samo trebalo bi preradit onaj dio koji vodi smijesu u pak i sirit ga po sirini prirubnice tako da smijesa ima ljepi i ugudan put do svijecice  :toothy12: a na to jos i blokove preradio tako da se sveto ljepo poklapa za optimalni rad i naravno si jako dobru stvar to sto si isao pijeskarit ja samo to malo ispolirao jer nisam imao kome odnest to na pijeskarenje  :sad3:

pa ako znas razliku i naspram serijskog i naspram vl13, informacije bi dobro dosle, da se ne baca novac bzvz, omjer dobiveno ulozeno?

pjeskarim si sam doma sve te sitnice  onim pistoljem iz pevca tak da zasto ne ako se vec ima s cim  :icon_biggrin:
NUDIM USLUGE TUNNINGA 2T SKUTERA PIAGGIO GRUPACIJE, 50ccm i BB !!!

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: SP-project :P
« Odgovori #41 : 10 Rujan, 2013, 16:30:16 »
jako ljep mu je runner al treba ga za pocetak kvalitetno olaksat jer tezak je ko olovo i onda ce tek doc do izrazaja sva cuda koja ima gore  ;D

Offline nrgmc2-tuning

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1064
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh Road Runner
  • MojSetup: gilardoni 180
  • MojSpuh: seriala
Odg: SP-project :P
« Odgovori #42 : 10 Rujan, 2013, 16:46:24 »
hmmm zanimljivo...rama od runnera 50,nosac od pedesetke,fxr masina i jos hrpa detalja.... to me podsjeca na jednog trkaceg runnera kod nas samo kai ti je u cijeloj toj prici visak zadnji disk da bi bio u trendu  :glasses9:

hehe, ma bit ce on dobar i sa diskom odostraga ;D bit ce blizanac onom  Horvatovom, samo moramo doradit jos preko zime njegovog  :toothy9:

koristim dell'orta phbh 28 i v force 3 usis, prije prerade vrtio sam se sa optimalnom smijesom na dizni 125 ali opet nije bilo to to osijecao sam da moze  se bolje "punit" jer kako znamo taj v force stvarno guta sve zivo  :laughing7: a sad mi ta ista dizna nesto mala gledajuci po boji svijecice trebao bi obogatit sa 2-3 broja vise da bi se vratio na staro, vidim da planiras koristit i ti 28-icu pa to ti bude pomoglo uz sve ostale prerade jer po mome preradit bolkove nije potrebno do nekog karb od 26mm (najvise)  nakon 26 svakome bi preporucio to da napravi :)

ajde vidjet cemo, bas me zanima :toothy9: a kak ti se cini taj v-force naspram obicnih paketa?  koji rezim rada je bolji s njim?
imao sam maloprije priliku procitat da taj v force je i nije nesta  :sad3: naspram seriskog ili vl13?? covijece pa guta ko V8  :laughing7: jako jako dobra stvar samo trebalo bi preradit onaj dio koji vodi smijesu u pak i sirit ga po sirini prirubnice tako da smijesa ima ljepi i ugudan put do svijecice  :toothy12: a na to jos i blokove preradio tako da se sveto ljepo poklapa za optimalni rad i naravno si jako dobru stvar to sto si isao pijeskarit ja samo to malo ispolirao jer nisam imao kome odnest to na pijeskarenje  :sad3:

pa ako znas razliku i naspram serijskog i naspram vl13, informacije bi dobro dosle, da se ne baca novac bzvz, omjer dobiveno ulozeno?

pjeskarim si sam doma sve te sitnice  onim pistoljem iz pevca tak da zasto ne ako se vec ima s cim  :icon_biggrin:
sa njim moze koristit dosta velike karbove bez da ti daje probleme stelanja i ako recimo ima permalu diznu ili prebogatu motor ce uvijek ic bez trokiranja i sva ta sranja zato treba pazit sa njim a vl13 i seriski su tu negdije vl13 moze drzat malo vece karbove ali ne preko 24

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: SP-project :P
« Odgovori #43 : 10 Rujan, 2013, 19:31:03 »
zar nije vl13 kao i s6 usis, samo sto kod s6 dobijes usmjerivace do 24 i do 28, al odjeb..usmjerivace nek sisa gorivo


It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline mako

  • Tržnica : (+47)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1163
  • Spol: Muški
  • servis skutera-0976568442
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: križevci
  • Moj Skuter: SP180
  • MojSpuh: malossi
Odg: SP-project :P
« Odgovori #44 : 10 Rujan, 2013, 19:54:08 »
jako ljep mu je runner al treba ga za pocetak kvalitetno olaksat jer tezak je ko olovo i onda ce tek doc do izrazaja sva cuda koja ima gore  ;D

jedini je problem kaj nema bas nesto za skinut s njega, sve je vec skinuto  :icon_biggrin:

NUDIM USLUGE TUNNINGA 2T SKUTERA PIAGGIO GRUPACIJE, 50ccm i BB !!!

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: SP-project :P
« Odgovori #45 : 10 Rujan, 2013, 20:04:09 »
jedini je problem kaj nema bas nesto za skinut s njega, sve je vec skinuto  :icon_biggrin:

ja neznam dal sam ja lud il sta al meni se moj cini ko pero naspram njegovog...morat cete ramu olaksavat ko ja hahaha

Offline mako

  • Tržnica : (+47)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1163
  • Spol: Muški
  • servis skutera-0976568442
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: križevci
  • Moj Skuter: SP180
  • MojSpuh: malossi
Odg: SP-project :P
« Odgovori #46 : 10 Rujan, 2013, 20:15:15 »
jedini je problem kaj nema bas nesto za skinut s njega, sve je vec skinuto  :icon_biggrin:

ja neznam dal sam ja lud il sta al meni se moj cini ko pero naspram njegovog...morat cete ramu olaksavat ko ja hahaha

moguce da je, jer ovaj ima dosta dodatnih gluposti, vidio si i sam  :toothy9:
NUDIM USLUGE TUNNINGA 2T SKUTERA PIAGGIO GRUPACIJE, 50ccm i BB !!!

Offline mako

  • Tržnica : (+47)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1163
  • Spol: Muški
  • servis skutera-0976568442
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: križevci
  • Moj Skuter: SP180
  • MojSpuh: malossi
Odg: SP-project :P
« Odgovori #47 : 10 Rujan, 2013, 20:17:59 »
zar nije vl13 kao i s6 usis, samo sto kod s6 dobijes usmjerivace do 24 i do 28, al odjeb..usmjerivace nek sisa gorivo





mislim da i sa vl13 dobijes usmjerivac.. kakav je taj s6 usis jel dobar?
NUDIM USLUGE TUNNINGA 2T SKUTERA PIAGGIO GRUPACIJE, 50ccm i BB !!!

Offline nrgmc2-tuning

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1064
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh Road Runner
  • MojSetup: gilardoni 180
  • MojSpuh: seriala
Odg: SP-project :P
« Odgovori #48 : 10 Rujan, 2013, 20:27:03 »
zar nije vl13 kao i s6 usis, samo sto kod s6 dobijes usmjerivace do 24 i do 28, al odjeb..usmjerivace nek sisa gorivo





mislim da i sa vl13 dobijes usmjerivac.. kakav je taj s6 usis jel dobar?
ja se ispricava, testirao se vl11 ne 13 (ti malossi imaju malo previse brojka :P ) al opet gledajuci taj 13 izgleda jako dobar ali sa v force se dobija vise momenta na niskim okretajima a na visokim ostaje uvijek isto (kao recimo sa ostalim usisima te velicine) a bb poznati su za svoj moment a ne za snagu u krajnim okretajima :) v force ima veci kapacitet i bolje rasporedi smije po blokovima zahvaljajuci 8 otvorina sta ima

Offline mako

  • Tržnica : (+47)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1163
  • Spol: Muški
  • servis skutera-0976568442
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: križevci
  • Moj Skuter: SP180
  • MojSpuh: malossi
Odg: SP-project :P
« Odgovori #49 : 10 Rujan, 2013, 20:41:21 »
vl11 je prakticki ko i standardni usis, nije bas neka razlika velika
NUDIM USLUGE TUNNINGA 2T SKUTERA PIAGGIO GRUPACIJE, 50ccm i BB !!!

Offline nrgmc2-tuning

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1064
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh Road Runner
  • MojSetup: gilardoni 180
  • MojSpuh: seriala
Odg: SP-project :P
« Odgovori #50 : 10 Rujan, 2013, 20:45:56 »
vl11 je prakticki ko i standardni usis, nije bas neka razlika velika
zato i govorim hahaha ali i taj vl13 sigurno ce bit ok ali vidio sam da prodajes taj v force pa zasto ga ne stavi?

Offline mako

  • Tržnica : (+47)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1163
  • Spol: Muški
  • servis skutera-0976568442
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: križevci
  • Moj Skuter: SP180
  • MojSpuh: malossi
Odg: SP-project :P
« Odgovori #51 : 10 Rujan, 2013, 20:50:47 »
vl11 je prakticki ko i standardni usis, nije bas neka razlika velika
zato i govorim hahaha ali i taj vl13 sigurno ce bit ok ali vidio sam da prodajes taj v force pa zasto ga ne stavi?

taj v force, je vec davnih dana prodan, nisam jos ni imao u planu slagat nest :D

a za pocetak imam ovaj s6 kakav je igor stavio, pa cu vidjet :icon_thumright:
NUDIM USLUGE TUNNINGA 2T SKUTERA PIAGGIO GRUPACIJE, 50ccm i BB !!!

Offline nrgmc2-tuning

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1064
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh Road Runner
  • MojSetup: gilardoni 180
  • MojSpuh: seriala
Odg: SP-project :P
« Odgovori #52 : 10 Rujan, 2013, 20:56:22 »
vl11 je prakticki ko i standardni usis, nije bas neka razlika velika
zato i govorim hahaha ali i taj vl13 sigurno ce bit ok ali vidio sam da prodajes taj v force pa zasto ga ne stavi?

taj v force, je vec davnih dana prodan, nisam jos ni imao u planu slagat nest :D

a za pocetak imam ovaj s6 kakav je igor stavio, pa cu vidjet :icon_thumright:
bit ce dobar garant posto ti i cilindar seriski tako da nebrini previse o tome samo treba ljepo prijenos slozit  :icon_thumright:

Offline mako

  • Tržnica : (+47)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1163
  • Spol: Muški
  • servis skutera-0976568442
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: križevci
  • Moj Skuter: SP180
  • MojSpuh: malossi
Odg: SP-project :P
« Odgovori #53 : 10 Rujan, 2013, 21:05:35 »
ma sumnjam da ce i cilindar bit serijski, malo ce bit otvoren ipak  :toothy9:
NUDIM USLUGE TUNNINGA 2T SKUTERA PIAGGIO GRUPACIJE, 50ccm i BB !!!

Offline nrgmc2-tuning

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1064
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh Road Runner
  • MojSetup: gilardoni 180
  • MojSpuh: seriala
Odg: SP-project :P
« Odgovori #54 : 10 Rujan, 2013, 21:49:43 »
ma sumnjam da ce i cilindar bit serijski, malo ce bit otvoren ipak  :toothy9:
ista prica kao "ma stavit cu samo variator i auspuh"  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Offline mako

  • Tržnica : (+47)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1163
  • Spol: Muški
  • servis skutera-0976568442
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: križevci
  • Moj Skuter: SP180
  • MojSpuh: malossi
Odg: SP-project :P
« Odgovori #55 : 10 Rujan, 2013, 22:27:30 »
ma sumnjam da ce i cilindar bit serijski, malo ce bit otvoren ipak  :toothy9:
ista prica kao "ma stavit cu samo variator i auspuh"  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

pa da, tako nesto  :toothy12:
NUDIM USLUGE TUNNINGA 2T SKUTERA PIAGGIO GRUPACIJE, 50ccm i BB !!!

Offline mako

  • Tržnica : (+47)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1163
  • Spol: Muški
  • servis skutera-0976568442
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: križevci
  • Moj Skuter: SP180
  • MojSpuh: malossi
Odg: SP-project :P
« Odgovori #56 : 11 Rujan, 2013, 20:33:09 »
cak sam radilicu danas stavio  :icon_biggrin:



 


i stigle jos neke sitnice :P

 

NUDIM USLUGE TUNNINGA 2T SKUTERA PIAGGIO GRUPACIJE, 50ccm i BB !!!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: SP-project :P
« Odgovori #57 : 11 Rujan, 2013, 20:44:38 »
kakav je taj s6 usis jel dobar?

kad kupis onaj stage6 usis set s metalnom prirubnicom i gumenom pod 45, to dvoje prodas ostane ti usis džaba tad je najbolji, nema mu ravnog  :toothy11:
samo maknut one fiberglass lamelice, polini karbonske stavit, zna se desit da je potrebno malo srediti uglove di nasjedaju lamelice i to e to

ak nist drugo bolji je od serijskog :P ako i slažeš za trke, usis je manje bitan, bitnija su muda  :dontknow: :dontknow:
« Zadnja izmjena: 11 Rujan, 2013, 20:47:36 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline mako

  • Tržnica : (+47)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1163
  • Spol: Muški
  • servis skutera-0976568442
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: križevci
  • Moj Skuter: SP180
  • MojSpuh: malossi
Odg: SP-project :P
« Odgovori #58 : 11 Rujan, 2013, 22:21:49 »
kakav je taj s6 usis jel dobar?

kad kupis onaj stage6 usis set s metalnom prirubnicom i gumenom pod 45, to dvoje prodas ostane ti usis džaba tad je najbolji, nema mu ravnog  :toothy11:
samo maknut one fiberglass lamelice, polini karbonske stavit, zna se desit da je potrebno malo srediti uglove di nasjedaju lamelice i to e to

ak nist drugo bolji je od serijskog :P ako i slažeš za trke, usis je manje bitan, bitnija su muda  :dontknow: :dontknow:


to je istina, nema takvog usisa da bi te spasil ako nemas muda  :toothy9:
NUDIM USLUGE TUNNINGA 2T SKUTERA PIAGGIO GRUPACIJE, 50ccm i BB !!!

Offline mako

  • Tržnica : (+47)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1163
  • Spol: Muški
  • servis skutera-0976568442
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: križevci
  • Moj Skuter: SP180
  • MojSpuh: malossi
Odg: SP-project :P
« Odgovori #59 : 12 Rujan, 2013, 19:26:31 »
bilo je dosadno danas, a imao sam neki cilindar sa ugrađenom gusanom piksom, pa sam se malo igrao biaxom, pa cemo vidjet kaj je ispalo :P

ovaj drugi je u planu da bude gore, on je novi, samo malo piknut i pokazao se jako dobar :toothy9:

 
NUDIM USLUGE TUNNINGA 2T SKUTERA PIAGGIO GRUPACIJE, 50ccm i BB !!!