Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Borilacki sport -preporuke  (Posjeta: 15893 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Borilacki sport -preporuke
« : 03 Kolovoz, 2013, 04:14:14 »
Eo ove godine cu cesce bit u gradu, pa da to iskoristin, tia bi upisat nesto..

Od svih vjestina nekako mi je box najprivlacniji, kickbox mozda.. Judo vec dosta god treniran, bia san na dosta natjecanja, al u zadnje vrime bas ne pa eto, otisa trener  :sad1:  Kakav je muai thai ?

Bilo tko, ko ima nekakva iskustva, iz ovakvih sportova il preporuke neka napise svoje misljenje i iskustva, nikako da se odlucin, a virujen da vas ode dosta trenra  :toothy11:

Fala
« Zadnja izmjena: 03 Kolovoz, 2013, 21:15:41 Pulss »
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline Mikac21

  • Tržnica : (+24)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1730
  • Spol: Muški
  • Na zadnji pa babi u tarabu
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Đakovo
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox 70ccm
  • Moja Kaciga: Uvex Ectrolon
  • MojSetup: Stage6 Streetrace i dvoja kolica đubreta
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: Borilacni sport -preporuke
« Odgovori #1 : 03 Kolovoz, 2013, 05:36:26 »
Ja pomalo treniram kickbox, isto sam poceo malo i jiujitsu,predobro je..volio bi jednog dana Andersona Silvu prebit,ko sto ga je i Wiedman,neznam jer pratite UFC :icon_biggrin:
PRODAJA DIJELOVA BB 125ccm AC,Aerox dijelovi,tuning dijelovi,maske....peugeot,aprilia,neos dijelovi...
092-201-7541

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Borilacni sport -preporuke
« Odgovori #2 : 03 Kolovoz, 2013, 10:49:51 »
kao sto mickax kaze, kickbox ili obican box, ovdje u dubrovniku sam nazocio par treninga  koje vodi Maro Perak.

znaci najvise se na kondiciji radi, takav napor se ulaze u treninge, ljudi  slabije fizicke spreme tesko da bi izdrzali dva treninga onih koji treniraju vec 2-3mjeseca. uz koristenje proteina misicna masa se podupla u malo vise od godinu dana, vidio sam slucajeve.  :toothy12:

a jiujitsu, capoera itd mi se cini nekako mlohavim :dontknow:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Borilacni sport -preporuke
« Odgovori #3 : 03 Kolovoz, 2013, 13:22:53 »
Ja pomalo treniram kickbox, isto sam poceo malo i jiujitsu,predobro je..volio bi jednog dana Andersona Silvu prebit,ko sto ga je i Wiedman,neznam jer pratite UFC :icon_biggrin:
Pa majku mu ako pratis, valjda ne mislis da ce revans imat isti ishod  :laughing7: Jest da je silva budala i treba mu je onakav nokaut kad se preserava

kakav je kickbox, sta najvise zahtjevaju tamo, kakvi su treninzi ?

A taj maro perak konj mi je pa u ocima nakon borbe sa sapom  :redface:
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline skipper_2t

  • Tržnica : (+18)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 911
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Baotian 180 2t
Odg: Borilacni sport -preporuke
« Odgovori #4 : 03 Kolovoz, 2013, 13:49:58 »
boks je meni iskreno dosadan,razlika izmedu kickboxa i tajlandskog boksa je ta sta u tajlandskom imas borbu u klincu,koljena,laktove i bacanja,inace i jedan i drugi sport su dosta zanimljiviji od boksa zbog veceg spektra udaraca i serija,treninzi su ti uglavnon svi isti,imas dane kad se radi snaga i kondicija i dane kad se radi tehnika,sad sve ti ovisi do trenera kako ih on odraduje,uglavnon neces falit ako upises bilo sta samo triba imat volje i para jer nije to jeftin sport,naravno ako se oces malo ozbiljnije bavit sa tim

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Borilacni sport -preporuke
« Odgovori #5 : 03 Kolovoz, 2013, 13:54:29 »

A taj maro perak konj mi je pa u ocima nakon borbe sa sapom  :redface:
nazalost nisam gledao, sto je bilo tu?

a vise favoriziram Kristijana, covjek je raketa.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Mikac21

  • Tržnica : (+24)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1730
  • Spol: Muški
  • Na zadnji pa babi u tarabu
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Đakovo
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox 70ccm
  • Moja Kaciga: Uvex Ectrolon
  • MojSetup: Stage6 Streetrace i dvoja kolica đubreta
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: Borilacni sport -preporuke
« Odgovori #6 : 03 Kolovoz, 2013, 16:47:25 »
Ja pomalo treniram kickbox, isto sam poceo malo i jiujitsu,predobro je..volio bi jednog dana Andersona Silvu prebit,ko sto ga je i Wiedman,neznam jer pratite UFC :icon_biggrin:
Pa majku mu ako pratis, valjda ne mislis da ce revans imat isti ishod  :laughing7: Jest da je silva budala i treba mu je onakav nokaut kad se preserava

kakav je kickbox, sta najvise zahtjevaju tamo, kakvi su treninzi ?

A taj maro perak konj mi je pa u ocima nakon borbe sa sapom  :redface:
Za Wiedmana su rekli par mjeseci prije borbe sa Silvom da je jedini borac trenutno koji ga moze dobiti,,i to je dokazao...puno je fizicki jaci od Silve, i sto je najvaznije, lik je HRVAČ,,, sto Sivli itekako ne pase...meni osobno najjaci lik u srednjoj kategoriji je Chael Sonnen...lik je spaljen ko siba,,ali odlican borac...neznam jer si gledo kad je on Silvu prvi puta izazvo....u cijeloj karijeri silva nije primio udaraca kao u tom mecu...
o temi ;D
jiujitsu izgleda vecini neiteresantno...meni osobno se sviđa...isto tako je i jedna od najboljih podloga ako ces je jednog dana ozbiljnije bavit CAGE FIGHTOM :icon_biggrin:
PRODAJA DIJELOVA BB 125ccm AC,Aerox dijelovi,tuning dijelovi,maske....peugeot,aprilia,neos dijelovi...
092-201-7541

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Borilacni sport -preporuke
« Odgovori #7 : 03 Kolovoz, 2013, 21:37:37 »
Za Wiedmana su rekli par mjeseci prije borbe sa Silvom da je jedini borac trenutno koji ga moze dobiti,,i to je dokazao...puno je fizicki jaci od Silve, i sto je najvaznije, lik je HRVAČ,,, sto Sivli itekako ne pase...meni osobno najjaci lik u srednjoj kategoriji je Chael Sonnen...lik je spaljen ko siba,,ali odlican borac...neznam jer si gledo kad je on Silvu prvi puta izazvo....u cijeloj karijeri silva nije primio udaraca kao u tom mecu...
o temi ;D
jiujitsu izgleda vecini neiteresantno...meni osobno se sviđa...isto tako je i jedna od najboljih podloga ako ces je jednog dana ozbiljnije bavit CAGE FIGHTOM :icon_biggrin:
Odlican je wiedman borac, daleko od toga da nije, al i demian maia je bia odlican hrvac i znalac jui jitsua, pa mu se nije priblizia.. Pocea se silva preseravat, i treba mu je ovakav nokaut.
Ja san vjerni fan GSP-a  ;D

A taj perak, eo link, ... prvo se tu hvali namjestenom borbom, a onda u intervju poslje ide srat po cro copu, koji je nekoliko svjelosnih godina ispred njega. Diga se u vis ko da je fedor..

Jui jitsu mi je dobar, cisto jer je i sa judom povezan, al eto nisan ima priliku neku dobru stand up vjestinu naucit dobro pa da provan neku novu ;D

@skiper ..fala ti.. iskreno i meni se box cinia nekako dosadnijin, jer 'samo' ruke rade, al nekoliko ljudi sta su kickbox ovde po stplitu trenirali nemaju bas rijeci hvale, da se treneri ponsaju ko da ih boli k, dok je u boxu malo drugacija prica..

Jel ima MMA negdi u nas za trenirat uopce ?

Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Borilacki sport -preporuke
« Odgovori #8 : 03 Kolovoz, 2013, 21:42:12 »
tesko da ti moze itko reci sta tebi pase..
s obzirom da ti je baza u judu, mozda doslovno da odes u neki MMA klub, koji ce ti biti mix svega , ima ih kao u prici, nicu kao gljive poslije kise  :icon_biggrin:

boks nikako ne moze biti dosadan.. ruke mozda samo "udaraju", ali cijelo tijelo itekako radi..



PS
admin sam i na fightsite.hr forumu  :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 03 Kolovoz, 2013, 21:45:58 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Borilacki sport -preporuke
« Odgovori #9 : 03 Kolovoz, 2013, 22:00:47 »
a dobro, borba je stvarno bezveze, bob sapp kao da nije ni pokusavao.

inace perak je organizirao u Dubrovniku, ''Boks na Centrali 2'', centrala je udruga u gradskom dijelu Gruž, gdje dosta njih treniraju kod Peraka, cilj je bio docarat kako odprilike pravi mec izgleda, organizirane se kamere, vaganje prije borbe, plakati itd... evo jedna zanimljiva borba gdje se vidi razlika medju nekoga tko je malo duze u boksu i neko tko trenira tek 2-3 mjeseca. :laughing7:



vrijedi pogledat ako nista za malo nasmijat se. :toothy12:

Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Borilacki sport -preporuke
« Odgovori #10 : 03 Kolovoz, 2013, 22:17:46 »
vrijedi pogledat ako nista za malo nasmijat se. :toothy12:
:toothy12: A pravi je crash hahah mase rukama ko ventilator

Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Borilacki sport -preporuke
« Odgovori #11 : 04 Kolovoz, 2013, 03:40:47 »
bravo Perosh!!!
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline skipper_2t

  • Tržnica : (+18)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 911
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Baotian 180 2t
Odg: Borilacki sport -preporuke
« Odgovori #12 : 04 Kolovoz, 2013, 18:29:39 »
imas u splitu u pit bulla MMA za trenirat,al meni je to bezveze da ti iskreno kazen

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Borilacki sport -preporuke
« Odgovori #13 : 04 Kolovoz, 2013, 18:57:30 »
imas u splitu u pit bulla MMA za trenirat,al meni je to bezveze da ti iskreno kazen
Ajd poslusat cu te onda i ic cu vidit za kickbox/box
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!