Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 0,6 promila  (Posjeta: 3269 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
0,6 promila
« : 27 Srpanj, 2008, 17:39:36 »
pozdrav, ev da se pozalim, sinoc me policija zaustavila i puho sam 0,6 promila, tocnije 0,69 pa su smanjili na 0,6, uzali mi vozacku i kazna 1000kn,sad pitanje, dal se isplati pisat zalbu, ako da, sta da napisem, kako, et, neznam sta da pitam, da li je itko od vas bio u ovakvoj situaciji, et, dobrodosla svaka pomoc.

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: 0,6 promila
« Odgovori #1 : 27 Srpanj, 2008, 17:43:43 »
nedavno mi se desilo isto...ortak mi kaze da na sudu kazes da je policajac bio drzak, da ti nije dao nikakavu prijavu, da te je upisivao kod tvojih kola i da je pricao na mobilni telefon...kod mene ako dodje na sud odbija mu se 10% od plate...pa sad ko ce doci zbog nekog za 10%?!!... no ako si vec platio 1000kn onda nemoj nista da se zalis
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: 0,6 promila
« Odgovori #2 : 27 Srpanj, 2008, 18:49:25 »
zali se na to da li je policajac imao dozvolu da ti da daje puhat alkotest

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: 0,6 promila
« Odgovori #3 : 28 Srpanj, 2008, 19:23:12 »
pozdrav, ev da se pozalim, sinoc me policija zaustavila i puho sam 0,6 promila, tocnije 0,69 pa su smanjili na 0,6, uzali mi vozacku i kazna 1000kn,sad pitanje, dal se isplati pisat zalbu, ako da, sta da napisem, kako, et, neznam sta da pitam, da li je itko od vas bio u ovakvoj situaciji, et, dobrodosla svaka pomoc.
ti si dobar jos ,frenda su skleplali sa 1,56 kad me vozio doma 2 ulice nize  :binkybaby: :binkybaby:

mladi vozac

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: 0,6 promila
« Odgovori #4 : 29 Srpanj, 2008, 07:01:29 »
pa žalbom možeš jedino malo to oduljiti, 4 godine je zastara pa sumnjam da će proći da se neplati...
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: 0,6 promila
« Odgovori #5 : 29 Srpanj, 2008, 08:14:33 »
zalba je tvoje ustavno pravo..

svakako ga iskoristi..


..imas nekoliko solucija, izvrtati pricu , priznati - ali traziti oprost(to sam ja ucinio davno i priznali mi , nije bio alkohol vec istekla rega) itd..  :dontknow:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: 0,6 promila
« Odgovori #6 : 29 Srpanj, 2008, 10:01:31 »
Jesi li bio na motoru ili u automobilu???

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 0,6 promila
« Odgovori #7 : 29 Srpanj, 2008, 11:14:35 »
nema pomoći, uzet će ti vozačku..
a kaznu možeš pretvoriti u dobrotvorni rad ako nemaš novaca..

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 0,6 promila
« Odgovori #8 : 30 Srpanj, 2008, 16:03:47 »
evo mene, platio sam kaznu plus neki troskovi 150kn, smijem vozit jos 7 dana i onda gubim pravo 6 mjeseci, al samo A kategorija za motor, auto i dalje smijem vozit, heh, eto, pozdrav iz suncanih vodica  :toothy11:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: 0,6 promila
« Odgovori #9 : 30 Srpanj, 2008, 16:11:24 »
evo mene, platio sam kaznu plus neki troskovi 150kn, smijem vozit jos 7 dana i onda gubim pravo 6 mjeseci, al samo A kategorija za motor, auto i dalje smijem vozit, heh, eto, pozdrav iz suncanih vodica  :toothy11:

Jel 100% da smijes voziti samo auto ?

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: 0,6 promila
« Odgovori #10 : 31 Srpanj, 2008, 12:35:59 »
evo mene, platio sam kaznu plus neki troskovi 150kn, smijem vozit jos 7 dana i onda gubim pravo 6 mjeseci, al samo A kategorija za motor, auto i dalje smijem vozit, heh, eto, pozdrav iz suncanih vodica  :toothy11:

Jel 100% da smijes voziti samo auto ?

I mene to zanima, iako mislim da zabrana vrijedi samo za kategoriju koja je "napravila" prekršaj  :icon_scratch: :dontknow:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 0,6 promila
« Odgovori #11 : 31 Srpanj, 2008, 12:44:49 »
za prekršaje napravljene do 1.6. vrijedi stari zakon, za novije vrijedi novi a on zabranjuje vožnju bilo kojeg motornog vozila..

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: 0,6 promila
« Odgovori #12 : 31 Srpanj, 2008, 12:48:40 »
za prekršaje napravljene do 1.6. vrijedi stari zakon, za novije vrijedi novi a on zabranjuje vožnju bilo kojeg motornog vozila..

Znaci Replcnt ipak nece smijeti voziti legalno auto narednih 6 mjeseci.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 0,6 promila
« Odgovori #13 : 31 Srpanj, 2008, 13:21:41 »
hoće, jer je prekršaj napravio prije 1.6. ove godine..
nema veze kad je donesena presuda, bitno je da je prekršaj napravljen prije stupanja na snagu novog zakona..

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: 0,6 promila
« Odgovori #14 : 31 Srpanj, 2008, 14:51:52 »
hoće, jer je prekršaj napravio prije 1.6. ove godine..
nema veze kad je donesena presuda, bitno je da je prekršaj napravljen prije stupanja na snagu novog zakona..

Hvala na informaciji... :icon_thumright:

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: 0,6 promila
« Odgovori #15 : 31 Srpanj, 2008, 15:02:23 »
mog frenda je prije mozda 3 mjeseca uhvatila murija i on napuho 0,9 promila... i sad normalno morijak pocme pisat kaznu i to... a frend njemu kao "ma zaokruzi ti to na 0,10" i nebiste vjerovali murijak zaokruzi :D :D :D :D :D
eto sta da vam pricam...
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 0,6 promila
« Odgovori #16 : 31 Srpanj, 2008, 15:15:43 »
ev ovako, i po novom zakonu dobivam samo zabranu vožnje vozila kojeg sam trenutno vozio, tako da bez problema mi ostaje B za auto i C za kamion i još ostale za traktor  :toothy12: , nije istina da od 1.6 nastupa taj neki novi zakon, sve su mi rekli u policiji

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: 0,6 promila
« Odgovori #17 : 31 Srpanj, 2008, 15:27:10 »
ev ovako, i po novom zakonu dobivam samo zabranu vožnje vozila kojeg sam trenutno vozio, tako da bez problema mi ostaje B za auto i C za kamion i još ostale za traktor  :toothy12: , nije istina da od 1.6 nastupa taj neki novi zakon, sve su mi rekli u policiji

Ajd javi stanje kad ti oduzmu vozacku da onda znamo 101%  ;D

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: 0,6 promila
« Odgovori #18 : 01 Kolovoz, 2008, 09:45:41 »
ev ovako, i po novom zakonu dobivam samo zabranu vožnje vozila kojeg sam trenutno vozio, tako da bez problema mi ostaje B za auto i C za kamion i još ostale za traktor  :toothy12: , nije istina da od 1.6 nastupa taj neki novi zakon, sve su mi rekli u policiji

Ajd javi stanje kad ti oduzmu vozacku da onda znamo 101%  ;D
:binkybaby: :binkybaby: :toothy12:

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 0,6 promila
« Odgovori #19 : 01 Kolovoz, 2008, 11:03:36 »
evo ga, jutros došli pred kuću, uzeli vozačku i upisali 3.8.2008 nastupa zabrana voženja motornih vozila A i M kategorije do 3.2.2009g
katergorije za auto i teretna vozila su mi ostale, eto. a da, dobio sam i papira neka 2 ispisana svega i svačega i sa tim papirima trebam doć u policiju kad prestane kazna nakon 6mj