Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: tuning yamahe neos  (Posjeta: 2066 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lordneos

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: yamaha neos50
tuning yamahe neos
« : 21 Srpanj, 2013, 19:30:20 »
 pozz svima,,prije 7mj kupio sam noovga neosa50 ccm.zadovoljan sam uglavnom,,presao sam dosad 6 tis km i nema nikakvih kvarova
Zanima me par stvarcica znam da cete mi vi pomoci i unaprijed hvala svima :)
1.jesam li se zezno sto nisam kupio aprilia sportcity??
2.kako da ga malo bar nabrijem,,msm iglavnom sam zadovljan brzinom po gradu,,ali recimo kad izidjem van grada a moram svaki dan jer zivim od grada
10 ak km pa sam uglavnom smetnja na cesti.. s vjetrom u ledja vozim oko 65-72 km/h ali buduci da je vjetar uglavnom protiv mene vozim malo vise od
60-ak km/h a to je stvarno dosadno.sto napraviti???auspuh??ili sta vec,,nebih previse...dovoljno bi mi bilo da vozim do 80-90???

Offline nomad

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1013
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Mlaka
  • Moj Skuter: Aprilia SR GT 200
Odg: tuning yamahe neos
« Odgovori #1 : 21 Srpanj, 2013, 19:49:29 »
novi imaju blokiran CDI tako da to prvo moras rijesit. pase ti od aeroxa od 2004 pa na dalje. ako nes novi kupovat.

A za dalje ovisi koliko novaca mislis izdvojit, za pocetak rezonantni auspuh, i prijenos/karburator  prestelat.

nisi nista fulao sa neosom, odlican je to skuter, moj je 2009 i ima km. ni sam ne zna koliko.
lagan, udoban i dvoje vozis bez problema, jedino sto je malo onak zenski...  :)
When this baby hits 88 mph, you're gonna see some serious shit.

Offline lordneos

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: yamaha neos50
Odg: tuning yamahe neos
« Odgovori #2 : 15 Prosinac, 2013, 21:29:18 »
proslo je sad vec i vise od godine dana,,sad imam jos jedno pitanje...naime imam neku kombinaciju za zamjeniti svoga neosa( mat crna boja,2012 god.reg cjelu godinu,,predjeno 8 600 km.obavljen servis onaj prvi na 1000 km i drugi na 6000km,sve uredno u yamaha servisu uvedeno u servisnu knjigu,,opce stanje motora stvarno stvarno extra.ne da nije padano nego nema packe na njemu,cuvam ga stvarno kao oci u glavi,cak kad tocim gorivo imam krpicu ako se slucajno prolije goriva pa to odmah obrise..uglavnom kuzis sta ocu rec. :)
e sad bi naravno uzimao veci motor i ima yamaha x-max 125,mislim da je 2009.god na satu 9000km,covjek je prodava za 15 tis.kn motor je ocuvan osim sto ima jednu slomljenu plastiku,,mislim da je ona bocna sto pise na njoj x max i malo je ogreban,,a sve to se dogodilo navodno na parkingu,neki je nesmotreni vozac malo lose procjenio..uglavnom sto mislite koliko bi jos love trebao dati tom covjeku,,,ja motor nisam vidio sve sto znam i sto sam napisao su posrednikove rijeci...
nezelim da me prevesla,,kuzis..
Ja znam sta prodavam...dakle neos je stvarno extra extra stanje,,e jel sad ima itko pametan da mi kaze uz neosa koliko bi jos trebao dati novaca???naravno pretpostavimo da su price o x-maxu 125 istinite. :dontknow:
Hvala unaprijed :notworthy: