Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Popravak (registracija) ili prodaja skutera  (Posjeta: 2209 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Popravak (registracija) ili prodaja skutera
« Odgovori #20 : 18 Srpanj, 2013, 08:22:19 »
Ak ide u prodaju rastepi ga u dijelove jer su od novog runnera tražena roba,samo za ramu s papirima možeš dobit dva soma

Offline sekula2009

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 551
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Popravak (registracija) ili prodaja skutera
« Odgovori #21 : 18 Srpanj, 2013, 09:16:32 »

evo ja cu da ti pojasnim, nije nista zbog cega se treba uvrijedit.

ako post ima 5 slika, a ti citiras taj post, onda dupliras slike, skrolanje postaje duze, na sporim kompjuterima to itekako zna zasmetat. a sto je najgore citirao si prvi post u temi a tvoj odgovor je bio drugi. znaci nije bilo uopc potrebe citirati. a drugo znaci je da nisi citao pravila foruma, a mi kojise drzim njih i procitali smo ih smo budale, je li to zelis rec? :dontknow: :angry7:

nije nista strasno, po meni moderatori su samo trebali editirat post i tjt. no necu se smjesat u rezim. sry na oftopicu nadam se da je sad jasno.hvala :icon_thumright:
Nisi ni ti trebal citirat dva posta,vec samo jedan.
Nit je rekel ikaj pametno, niti mi se dalo prek mobitela brisat te silne znakove, niti sam imal vremena za to sve.
EVO ako se jurevd naucil ne citirat slike vise, bude se i SekulaFromOgulyyyn :)

ja nisam dao ništ korisno bo sam čovjeku ljepo rekao da to popravi i vozi jer manje troši od auta a ide solindih 80km samo tak i dobar je za skoknut negdje u blizini u dućan i tak.

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Popravak (registracija) ili prodaja skutera
« Odgovori #22 : 18 Srpanj, 2013, 12:09:13 »
Ak ide u prodaju rastepi ga u dijelove jer su od novog runnera tražena roba,samo za ramu s papirima možeš dobit dva soma

Stvarno mi ga se neda prodavat u dijelovima i nalazit sa 100 ljudi da zaradim 500kn više.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Popravak (registracija) ili prodaja skutera
« Odgovori #23 : 18 Srpanj, 2013, 12:24:19 »
poznam vlasnika pa predlažem također da ga prodaš u komadu :glasses2:

Offline gordan-051

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti Madison 250
Odg: Popravak (registracija) ili prodaja skutera
« Odgovori #24 : 18 Srpanj, 2013, 12:25:38 »
ako ti nije za kruh ne prodaj, sjeti se samo gužvi kroz grad i nećeš prodat.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Popravak (registracija) ili prodaja skutera
« Odgovori #25 : 18 Srpanj, 2013, 12:34:10 »
da, ako imaš love i mjesto gdje da ti stoji, nek ti stoji.. ako nemaš, prodaj ga..

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Popravak (registracija) ili prodaja skutera
« Odgovori #26 : 18 Srpanj, 2013, 15:26:53 »
ako ti nije za kruh ne prodaj, sjeti se samo gužvi kroz grad i nećeš prodat.

A i ja sam si mislio da ću po gužvama sa skuterom, al kupio sam si auto koji mi je gušt vozit i nekako mi ne pada na pamet ići skuterom :/.

Offline roc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 590
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Hyosung gt250
  • Moja Kaciga: Nolan
Odg: Popravak (registracija) ili prodaja skutera
« Odgovori #27 : 18 Srpanj, 2013, 15:37:18 »
Pa ako ti ne treba prodaj ga, a kad će ti doći potreba za skuterom ili motorom onda si ga kupi i nemaš problema....

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Popravak (registracija) ili prodaja skutera
« Odgovori #28 : 18 Srpanj, 2013, 15:38:11 »
kupio sam si auto koji mi je gušt vozit i nekako mi ne pada na pamet ići skuterom :/.

onda nemaš kaj razbijat glavu.. prodaj ga i bok..

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Popravak (registracija) ili prodaja skutera
« Odgovori #29 : 18 Srpanj, 2013, 19:40:59 »
ako ti nije za kruh ne prodaj, sjeti se samo gužvi kroz grad i nećeš prodat.

A i ja sam si mislio da ću po gužvama sa skuterom, al kupio sam si auto koji mi je gušt vozit i nekako mi ne pada na pamet ići skuterom :/.
ne znam kakav je tvoj nacin zivota ni u kojem gradu zivis, ni kakav je promet tamo. ali ja sam isto tako razmisljao, al kad sam samo auto vozio dozivio sam stvari tipa, sudar/servisi/jake prometne guzve/zabrane kategorije itd i od onda sam rekao da nikad ama bas nikad necu ogranicit se na jedno prijevozno sredstvo. jer sam tad pozalio kad nisam imao skuter. ne radi se sad o turama koje mogu pjeske ili biciklom, nego kad se moram sluzit javnim prijevozom, ne smijem kasnit bla bla a guzva s busom itd  :dontknow:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Popravak (registracija) ili prodaja skutera
« Odgovori #30 : 18 Srpanj, 2013, 20:53:10 »
ne znam kakav je tvoj nacin zivota ni u kojem gradu zivis, ni kakav je promet tamo. ali ja sam isto tako razmisljao, al kad sam samo auto vozio dozivio sam stvari tipa, sudar/servisi/jake prometne guzve/zabrane kategorije itd i od onda sam rekao da nikad ama bas nikad necu ogranicit se na jedno prijevozno sredstvo. jer sam tad pozalio kad nisam imao skuter. ne radi se sad o turama koje mogu pjeske ili biciklom, nego kad se moram sluzit javnim prijevozom, ne smijem kasnit bla bla a guzva s busom itd  :dontknow:

Moj način života je malo drugačiji pa si mogu priuštiti biti bez prijevoznog sredstva ukoliko bi došlo do nekog problema. Ionako sam si pretprošle sezone htio neki 4T skuter, tako da i ako ću kupovat, vjerojatno ću uzet nešto 4T.

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Popravak (registracija) ili prodaja skutera
« Odgovori #31 : 18 Srpanj, 2013, 21:05:25 »
Evo da ne šaljem svima PMove stavit ću ovdje link od oglasa:

http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,87383.msg1107301.html#msg1107301

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Popravak (registracija) ili prodaja skutera
« Odgovori #32 : 19 Srpanj, 2013, 07:19:26 »
vozi bicikl!! ;D