Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kromaxova ispovijed  (Posjeta: 1704 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kromax

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • TMax-isto kao sex
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Kromax
  • Mjesto: Zürich/Vinkovci
  • Moj Skuter: TMax - Black Max
Kromaxova ispovijed
« : 16 Kolovoz, 2008, 22:06:57 »
samo toliko da znate s kim imate posla.Vozac TMax-a  :headbang:, bolje receno specijalne edicije  Black Max-a '07.Sredjen za velike ture ( zadnja 1623 km na relaciji Zürich - Wuppertal)  a u pripremi Italija i Dalmacija sa barem 4X toliko km.Clan TMax-Group u Njemackoj i Swissgrossrollera u Svicarskoj , sto znaci - susreti,susreti,susreti i gomila ljudi koji udisu isti scooteristicki zrak.Nikako ne smijem zaboraviti i moju vjernu suvozacicu u svakom pogledu (vec 22 godine) koja sa mnom istu sudbinu dijeli (pogotovo u obliku financiranja novih,pokidanih,zagrebanih,itd.dijelova) - moju suprugu.Velikih tehnickih promjena i nema na Maxicu osim boljih vario rola i nosaca kofera tako da na nasim turama sto se tice klamota nista ne fali.Pozdrav svim forumasima i tko zna ,mozda se uskoro sretnemo na klizavom asfaltu Hrvatske. :icon_thumright:
P.S. od 25.08 - 05.09 na podrucju izmedju Splita-Hvara-Omisa-Sibenika-Zadra. :glasses9:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Kromaxova ispovijed
« Odgovori #1 : 27 Kolovoz, 2008, 12:29:46 »
znao sam ja da će se prije ili kasnije naći skuteraš, koji će se uputiti ui wuppertal kako bi se poklonio uspomeni na F. Engelsa, rođenog u tom ružnom gradu! :toothy9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT