Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pozitivne ocijene za crveno listače  (Posjeta: 1171 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Pozitivne ocijene za crveno listače
« : 05 Srpanj, 2013, 14:12:47 »
Po kojoj logici nemogu clanovi te liste imate pozitivne ocijene? ako sam imao 10 pozitivnih trgovina a 2 negativne?  cemu onda sustav ocijenjivanja trgovanja ako se pozitivne ocijene brisu?  :dontknow:

Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Pozitivne ocijene za crveno listače
« Odgovori #1 : 05 Srpanj, 2013, 14:17:41 »
Zato jer u ovoj situaciji članovi dobro razmisle o rješavanju starih repova. Drukčije nebi išlo,
jer da tebi pišu 10 pluseva i 3 minusa, netko bi mogao zaključiti da je sa tobom sigurno trgovati.

A nije.

Zato jer si trojicu preveslao.

I ako opet želiš imati normalan sustav ocjena na tržnici, sa prikazom pluseva, rješi stare probleme,
otvori temu u kojoj će tvoj zahtjev za micanje sa crvene liste podržati oštećeni članovi. Onda možemo
dalje pričati i raditi na tome da dospiješ na žutu listu, pa sa vremenom i na normalnu.

Problem s crvenom listom imaš par godina, nije te žuljalo kada je trebalo podmiriti dugove...  :icon_thumright:
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Pozitivne ocijene za crveno listače
« Odgovori #2 : 05 Srpanj, 2013, 14:29:37 »
jasno
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34