Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Preraditi stariji motor ili uzeti ''normalan'' motor?

Prerada starijeg
Normalno(tvornica)

Autor Tema: Prerada starijeg motora(1990. - nadalje) ili ''normalan'' motor ?  (Posjeta: 1680 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline konig

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 371
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Aprilia SR 172
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSpuh: od SP-a
Nakon dužeg izbivanja odlučio sam svratiti malo na forum sa pitanjem vezanim ovoga puta za motor.Zanima me vaše mišljenje;budući da nemogu niti neželim pitati starce novce za motor,a nemogu si tako lako priuštiti npr hondu cbr 600 2008. godište ili novije,pa sam razmišljao možda uzeti nešto starije i to preraditi.Koliko se to isplati?Gledao sam zzr-a 600 koji se može naći za ''malo'' novaca,pa ga preraditi da izgleda lijepše.Zanimaju me vaša mišljenja,da li se može tako neki stariji motor napraviti da plijeni poglede drugih,i da izgleda sasvim solidno,a ne onako stariji stil,ili čak možda uzeti nešto malo novije sa razbijenim plastikama i blagim oštećenjima i to napraviti,koliko mi je isplati to uopće?....pa eto,bacajte vaša mišljenja,iskustva,nadam se da ću uspjeti naći riješenje  :icon_thumright:
Ne vozi brže nego što tvoji anđeli čuvari mogu letjeti !

Offline sin93

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Honda Nsr 125
Odg: Prerada starijeg motora(1990. - nadalje) ili ''normalan'' motor ?
« Odgovori #1 : 25 Srpanj, 2013, 15:07:46 »
malo kasnim ali novi sam haha  :icon_biggrin:


ako si možeš priuštit neki tako stariji uglavnom "cestovni" motor iz 80. ih koji je tvornički ružan.. uzmi ga, maske uvjek možeš pripasat sa nekog drugog motora i to, ili ako si fan neki streetfighter vezrija to se jako lako napravi.. ali opet sa druge strane gledajuči djelovi su ti dosta problem za te starije motore  a i samo uređivanje te izađe (sa motorom) skoro isto kao i da si kupio neku Cbr 600 oko 2000. god :)

Offline tommy

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 823
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jupiter
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Malossi Sport 70
  • MojSpuh: Puvalica
Odg: Prerada starijeg motora(1990. - nadalje) ili ''normalan'' motor ?
« Odgovori #2 : 25 Srpanj, 2013, 15:38:57 »
ma nikakve prerade, orginal motor pa makar i stariji, ali u dobrom stanju :icon_thumright:

s koliko novaca raspolažeš ?? imaš zx6r 636 2003-2005 god. za  3-4 tisuće € npr.http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/kawasaki-ninja-zx6r-636-cm3-oglas-7930928
zajedno smo skupa

Offline 2mario2

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1144
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Baotian 50ccm
  • Moja Kaciga: Je polovična
  • MojSetup: dovoljan serijski
  • MojSpuh: je preglasan
Odg: Prerada starijeg motora(1990. - nadalje) ili ''normalan'' motor ?
« Odgovori #3 : 26 Srpanj, 2013, 18:35:19 »
bolje original, al zašto ne prerada ako te ne izađe preskupo nakraju... pogledaj kolko bi te koštale plastike i sve da preurediš taj motor, pa usporedi cijenu s cijenom motora kad bi kupio neki novijeg godišta i vidjet ćeš sam jel ti se isplati ili ne... ja sam za original više... ćak bi i svoj spuh mijenjao za originalan kad bi našao tak da je sve ko iz tvornice...
« Zadnja izmjena: 26 Srpanj, 2013, 18:37:30 2mario2 »
Svaki skuter je na svoj način dobar i lijep, al Aerox je ipak Aerox...