Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: NRG '05 - Velika potrošnja  (Posjeta: 15177 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: NRG '05 - Velika potrošnja
« Odgovori #60 : 28 Kolovoz, 2013, 10:19:05 »
onda nemoj stavljat te sto si dobio sa auspuhom ako ti prevrtava s njima kako kazes. citam par postova prije netko je spomenuo da su 5,1gr.

i kako ivanm kaze, to je teski fus. to ljudi rade na skuterima tipa boatian, izvade 3 valjcica da ide bolje. al drugo je boatian. jos ako ti je naplatio ''lakse valjke'' od glavu bi mu ih bacio. :angry7:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline petarnino.krnic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: NRG Power 2005.
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Za sada:Crveni federi kvačila, 4,8 g rolice. Ostalo serijski
  • MojSpuh: Leo Vince ZX-R
Odg: NRG '05 - Velika potrošnja
« Odgovori #61 : 28 Kolovoz, 2013, 10:25:07 »
onda nemoj stavljat te sto si dobio sa auspuhom ako ti prevrtava s njima kako kazes. citam par postova prije netko je spomenuo da su 5,1gr.

i kako ivanm kaze, to je teski fus. to ljudi rade na skuterima tipa boatian, izvade 3 valjcica da ide bolje. al drugo je boatian. jos ako ti je naplatio ''lakse valjke'' od glavu bi mu ih bacio. :angry7:

Stvar je u tome da ne znam da li prevrtava, jer mi je bilo i nešto s mješavinom zrak-gorivo (koje sam nadam se sad podesio opet na staro kako je bilo). Moram se provozat još malo da probam skužit.

Ne znam za one koji su prije bili koje su težine. Imam 4 komada ovih što sam sad skinuo, imam jedan set od 6 komada koji su mi bili prije tog famoznog servisa, i ove koji si sad unutra 4,8 g koji su došli s auspuhom. Moram odnijet negdje izvagat ovaj drugi set, ali gdje. U apoteku neku, oni imaju precizne vage? :)

Nije naplatio.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: NRG '05 - Velika potrošnja
« Odgovori #62 : 28 Kolovoz, 2013, 11:10:24 »
jasno, svaki put kad nesto oko masine sto  je vezano za usis/cilindar/auspuh diras potrebno je podesit karurator pogotovo ako diznu mjenjas zna se promjenit rad skutera.

sa sarificem zrak-gorivo najvise imas utjecaja na 1/3 gasa, ako ti trokira odvij ako slabo nabire zavij, ugl neka granica je potrebna, isto tako imas iglu u karbu koju stelujes visinom, ima utore po sebi i 1 osigurac, ona najvise utjecaja ima na2/3 gasa, i glavna dizna kad das 3/3 gasa.

trebas gledat okrtaje, hvala bogu imas ih na svom skuteru. :laughing7: no poslusaj 3alfa3, vozi sad tako, dosta je blizu optimalnog a kod sljedece izmjene probaj uzet malo teze valjcice, a te sto imas od prije, ako su originalni onda su ti odprilike 6,3gr..  zamolis zgodnu tetu u apoteci da izmjeri. :glasses9: ili kupis do tad neki sportski variomat, daju se nac povoljno polovni, samo treba pazit u kakvom je stanju.

sad se pozabavi malo ustelavanjem karba i to je to.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline petarnino.krnic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: NRG Power 2005.
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Za sada:Crveni federi kvačila, 4,8 g rolice. Ostalo serijski
  • MojSpuh: Leo Vince ZX-R
Odg: NRG '05 - Velika potrošnja
« Odgovori #63 : 28 Kolovoz, 2013, 11:50:39 »
jasno, svaki put kad nesto oko masine sto  je vezano za usis/cilindar/auspuh diras potrebno je podesit karurator pogotovo ako diznu mjenjas zna se promjenit rad skutera.

sa sarificem zrak-gorivo najvise imas utjecaja na 1/3 gasa, ako ti trokira odvij ako slabo nabire zavij, ugl neka granica je potrebna, isto tako imas iglu u karbu koju stelujes visinom, ima utore po sebi i 1 osigurac, ona najvise utjecaja ima na2/3 gasa, i glavna dizna kad das 3/3 gasa.

trebas gledat okrtaje, hvala bogu imas ih na svom skuteru. :laughing7: no poslusaj 3alfa3, vozi sad tako, dosta je blizu optimalnog a kod sljedece izmjene probaj uzet malo teze valjcice, a te sto imas od prije, ako su originalni onda su ti odprilike 6,3gr..  zamolis zgodnu tetu u apoteci da izmjeri. :glasses9: ili kupis do tad neki sportski variomat, daju se nac povoljno polovni, samo treba pazit u kakvom je stanju.

sad se pozabavi malo ustelavanjem karba i to je to.

Probat ću ja snimit jedan videić dok se vozim, pa probejte pogledat i poslušat. Ako ga stavim onda znači da sam živ, ako ne, vjerojatno sam u bolnici  :help: Da čujete malo zvuk i okretaje. Sad mi kreće skuter tek na nekih 5000 - 5500 okretaja. Ne znam je li to normalno ni kako je bilo prije jer nisam nikad to pratio.

Koliko su ti variomati i koji preporučuješ?

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: NRG '05 - Velika potrošnja
« Odgovori #64 : 28 Kolovoz, 2013, 11:59:34 »
crveni federi sto dobijes uz leovince su dusta tvrdi, slicni kao malossi zuti, normalno je da sa njima krece na tako visokim okretajima, prije je vjerovatno kretao na 2500-3000. da stavis npr bijele malossi imao bi slican start kao sa serijskim, znaci na minimalno dodavanje gasa on bi krenuo, uvijek se mozes poigrati jer nekima vise odgovara da ranije hvata kuplung, za po gradskim guzvama je bolji imati mekse. no dobro ti je to.

a varioamti imas ih vise proizvodjaca, najprovjerenij ti je malossi multivar2000 ili neki polini hispeed ili speed control.

ja imam ovaj speed control i razlika naspram multivara je da polini odmah ili brze od mltivara dize okretaje, sto donekle omogucuje vise momenta na nizim otovrima gasa. to je valjda zbog tezine, laksi je od multivara, ali zato multivar na vecim brzinama bolje ubrzava. ugl neces falit ni sa jednim od ova dva-tri.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: NRG '05 - Velika potrošnja
« Odgovori #65 : 28 Kolovoz, 2013, 12:07:15 »
S tim crvenima bi kuplung trebal hvatat još više od 5000-5500,meni na toliko okretaja hvata s malossi crnima koji su najmekši iz pakiranja i malo tvrđi od serijskih.

Offline petarnino.krnic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: NRG Power 2005.
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Za sada:Crveni federi kvačila, 4,8 g rolice. Ostalo serijski
  • MojSpuh: Leo Vince ZX-R
Odg: NRG '05 - Velika potrošnja
« Odgovori #66 : 28 Kolovoz, 2013, 16:18:46 »
Dečki evo video sam snimio, mobitelom je snimano pa se nemojte ljutit što ćete vrat iskrivit :) Evo link Skuter kreće na nekih 6500 okretaja, a "prebacuje" negdje oko 8500. Kad mi "prebaci" kao da poleti, skoro ispadnem sa mjesta :) Krajnju nisam uspio snimit jer je bilo crveno na semaforu a i svejedno je uzbrdica.

Možete li išta na temelju viđenog zaključit? Kako da podesim stvari?

Da li sada da vraćam onu 64 diznu i da li da skidam limić sa karburatora ?? Sada su crveni federi kvačila koje sam dobio uz auspuh, prije su bili plavi, ali pojma nemam koji proizvođač. Vjerojatno serijski neki. I lijepo mi je kretao i raspon snage mi je bio ujednačen. Znači ubrzavao je jednoliko od 0 - 72 kmh. Valjci iz onog prvog seta, prije servisa su bili 6,48 g (tako kaže zgodna teta u apoteci). To je isto vjerojatno bilo serijski.

Da li staviti još mekše federe kvačila? Što se dobiva sa mijenjanjem glavnog federa kvačila? Što bi dobio da uzmem Multivar200?
« Zadnja izmjena: 28 Kolovoz, 2013, 16:20:25 petarnino.krnic »

Offline petarnino.krnic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: NRG Power 2005.
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Za sada:Crveni federi kvačila, 4,8 g rolice. Ostalo serijski
  • MojSpuh: Leo Vince ZX-R
Odg: NRG '05 - Velika potrošnja
« Odgovori #67 : 29 Kolovoz, 2013, 09:05:14 »
Jutros mi je opet skuter kao trokirao, ali samo u početku. Nakon što "probije" taj neki nazovimo ga čep onda ide sve noramlno. Jel može biti da je gorivo prljavo, ili nisam dobro očistio karburator, ili je do dizne 62 (a bila je 64)??

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: NRG '05 - Velika potrošnja
« Odgovori #68 : 29 Kolovoz, 2013, 09:11:18 »
vidim da ja moram staviti filmic kako se steluje nrg  :frajer:
Na 6500 ti je start dobar, ali ovo sto ti ne krece od nule je do nepostelanog prijenosa,dizna 64 ti je ok iako bi mogla i veca.
Drugo ako ti je ostao serijski centralni jos to ti je ostalo za promjeniti i po svemu sudeci treba ti malossi ljubicasti  :glasses9:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline petarnino.krnic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: NRG Power 2005.
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Za sada:Crveni federi kvačila, 4,8 g rolice. Ostalo serijski
  • MojSpuh: Leo Vince ZX-R
Odg: NRG '05 - Velika potrošnja
« Odgovori #69 : 29 Kolovoz, 2013, 10:24:26 »
vidim da ja moram staviti filmic kako se steluje nrg  :frajer:
Na 6500 ti je start dobar, ali ovo sto ti ne krece od nule je do nepostelanog prijenosa,dizna 64 ti je ok iako bi mogla i veca.
Drugo ako ti je ostao serijski centralni jos to ti je ostalo za promjeniti i po svemu sudeci treba ti malossi ljubicasti  :glasses9:

Pa što čekaš s videom  :notworthy:
Znači da vratim diznu 64?
Što se dobija s promjenom glavnog federa? Ako bi stavio mekše federe kvačila onda bi mi startao na manjim okretajima?

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: NRG '05 - Velika potrošnja
« Odgovori #70 : 29 Kolovoz, 2013, 10:30:51 »
koliko sam ja skontao na videu tebi skuter trokira jer nije zagrijen.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline petarnino.krnic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: NRG Power 2005.
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Za sada:Crveni federi kvačila, 4,8 g rolice. Ostalo serijski
  • MojSpuh: Leo Vince ZX-R
Odg: NRG '05 - Velika potrošnja
« Odgovori #71 : 29 Kolovoz, 2013, 14:51:07 »
koliko sam ja skontao na videu tebi skuter trokira jer nije zagrijen.

A to mi na početku uvijek bude. Jel to tako normalno ili? Već mi se par puta dogodilo, kad ga upalim, a hladan je, da mi skoro dođe da se ugasi, uopće ne vuče. I ja ne znam do čega je, jel karburator (glavna dizna ili mješavina zrak-gorivo) ili nešto treće?
Kad je zagrijan to se ne događa, za sada, ali mi na krajnjoj kao da prevrtava. Što s tim napraviti?

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: NRG '05 - Velika potrošnja
« Odgovori #72 : 29 Kolovoz, 2013, 15:47:33 »
to sto trokira je zato jer ulje ne uspjeva sagoriti dok je masina hladna pa zato dimi, i normalno je na svim piaggio masinama
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: NRG '05 - Velika potrošnja
« Odgovori #73 : 29 Kolovoz, 2013, 20:00:32 »
A to mi na početku uvijek bude. Jel to tako normalno ili? Već mi se par puta dogodilo, kad ga upalim, a hladan je, da mi skoro dođe da se ugasi, uopće ne vuče. I ja ne znam do čega je, jel karburator (glavna dizna ili mješavina zrak-gorivo) ili nešto treće?
Kad je zagrijan to se ne događa, za sada, ali mi na krajnjoj kao da prevrtava. Što s tim napraviti?
da, normalno je, i zato nebi trebao odmah ic u turazu dok se ne pojave bar 2-3 crtice ugrijanosti. otici ce ti karike tako.

a moguce da ti prevrtava kako je 3alfa3 rekao 1-2 stranica prije, zbog serijskog variomata.
vidit ces kad i ako kupis sportski variomat recimo Malossi multivar2000 skuter ce ti se preporodit u svim aspektima.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline petarnino.krnic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: NRG Power 2005.
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Za sada:Crveni federi kvačila, 4,8 g rolice. Ostalo serijski
  • MojSpuh: Leo Vince ZX-R
Odg: NRG '05 - Velika potrošnja
« Odgovori #74 : 30 Kolovoz, 2013, 16:19:47 »
Jutros se vozim, i nakon sto sam prosao vec nekih 3 km, sto je valjda dovoljno da se skuter zagrije. I tako, idem pun gas nekih 500 m, pred ostar zavoj, pustim gas skroz, izlazim iz zavoja i dajem jaci gas i skuter nece povuci, nego iz auspuha kao da puca, bas kao iz pistolja, puk. Ja pustim gas, dajem gas i opet puk, jos jednom pustim i gas i opet puk, tek iz cetvrtog puta normalno primi gas i krene.
Koji je sad problem? Sa starim serijskim setupom mi se to nikad nije dogadalo.

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: NRG '05 - Velika potrošnja
« Odgovori #75 : 30 Kolovoz, 2013, 16:23:01 »
Struja prekida. Kontrolira se od svjecice pa prema namotajima


Jesi mozda prao skuter sa miniwashom? Hoce se voda zavuc u konektor kod namotaja. Ako nisi, promijeni svjecicu pa vidi jel problem nestao

Offline petarnino.krnic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: NRG Power 2005.
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Za sada:Crveni federi kvačila, 4,8 g rolice. Ostalo serijski
  • MojSpuh: Leo Vince ZX-R
Odg: NRG '05 - Velika potrošnja
« Odgovori #76 : 30 Kolovoz, 2013, 16:31:09 »
A to mi na početku uvijek bude. Jel to tako normalno ili? Već mi se par puta dogodilo, kad ga upalim, a hladan je, da mi skoro dođe da se ugasi, uopće ne vuče. I ja ne znam do čega je, jel karburator (glavna dizna ili mješavina zrak-gorivo) ili nešto treće?
Kad je zagrijan to se ne događa, za sada, ali mi na krajnjoj kao da prevrtava. Što s tim napraviti?
da, normalno je, i zato nebi trebao odmah ic u turazu dok se ne pojave bar 2-3 crtice ugrijanosti. otici ce ti karike tako.

a moguce da ti prevrtava kako je 3alfa3 rekao 1-2 stranica prije, zbog serijskog variomata.
vidit ces kad i ako kupis sportski variomat recimo Malossi multivar2000 skuter ce ti se preporodit u svim aspektima.

Ok, probat cu manje gas dok nije zagrijan. Ali to mi se na serijskom setupu nije dogadjalo, barem ne u toj mjeri. Jer sad kad dam gas skoro pa mi se skroz ugusi.

Sto se tice prevrtavanja da li bi stavljanjem tezih rolica, 5,1 g, malo popravio situaciju s prevrtavanjem? Jer sad mi je malo skupo odmah uzet i multivar. Rado bi stavio i mekse federe kvacila, netko je preporucio bijele, to bi valjda bili najmeksi. Zapravo bi htio da mi ravnomjernije rasporedjuje brzinu. Sada mi na nekih 6500 krene, pa kad dodje oko 8000 mi uhvati pa skoro izletim sa sjedala, i vrti do max. 9700.

Sta bi se dogodilo kada bi stavio mekse federe da krece na manjim okretajima, sto s ubrzanjem i krajnjom? Sve to uz to da bi stavio 5,1 g rolice da pogodim optimum okretaja za ZX-R.

Offline petarnino.krnic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: NRG Power 2005.
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Za sada:Crveni federi kvačila, 4,8 g rolice. Ostalo serijski
  • MojSpuh: Leo Vince ZX-R
Odg: NRG '05 - Velika potrošnja
« Odgovori #77 : 30 Kolovoz, 2013, 16:35:15 »
Struja prekida. Kontrolira se od svjecice pa prema namotajima


Jesi mozda prao skuter sa miniwashom? Hoce se voda zavuc u konektor kod namotaja. Ako nisi, promijeni svjecicu pa vidi jel problem nestao

Nisam prao. Obicno perem samo plastike, i nikad miniwashom. Cak sam i sad kad sam doma dosao vidio na auspuhu crne mrljice kod ispuha, vjerojatno od tog pucanja. Promijenit cu, kazu da je ngk neka dobra za moj skuter. Ni sad ne znam koja je.

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: NRG '05 - Velika potrošnja
« Odgovori #78 : 30 Kolovoz, 2013, 16:59:15 »
kazu da je ngk neka dobra za moj skuter. Ni sad ne znam koja je.

Stavi NGK BR9ES. Jeftina i dobra za tvoj setup. Samo provjeri zazor - nek bude 0,5-0,6mm

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: NRG '05 - Velika potrošnja
« Odgovori #79 : 30 Kolovoz, 2013, 17:10:08 »
Daj molim te napisi ponovo koje rolice i federe imas gore sad,jer ja sam pogubljn.
Rekel sam t vec,te rolice koje dodu uz spuh su 5-5,1 g.
Ako ne vjerujes izvazi ih ko i serijske.
Stavi njih i vrati serijske federe na kvacilo,ako ih imas.
A prertavanje bez sporckog varia nebudes rijesil,a teze rolice nisu rjesenje jer skuter bude u rupi.
Zamjeni svjecicu, i odvezi nekom da ti zastela karb.
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang: