Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kit za keewey matrix dal paše?edit: Klip od malossi na trophy?  (Posjeta: 2324 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Dal se može stavit cilindar od minarelli mašine (malossi sport 70) na kewey samo da klip uzmem malossi sa 12mm bolcnom? ili od trophya cilindar?
« Zadnja izmjena: 22 Srpanj, 2008, 19:23:54 Crazy Kuree »
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline sanatorium

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinica-macedonia
  • Moj Skuter: Kymco SUper 9
Odg: Kit za keewey matrix dal paše?
« Odgovori #1 : 21 Srpanj, 2008, 19:02:19 »
pa valjda moze ipak keeway je kopiju na  minarelli

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kit za keewey matrix dal paše?
« Odgovori #2 : 21 Srpanj, 2008, 19:16:18 »
može ja sam naručio za keeway kit od top za minareli
lovac u mutnom team

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: Kit za keewey matrix dal paše?
« Odgovori #3 : 21 Srpanj, 2008, 21:47:15 »
Dal se može stavit cilindar od minarelli mašine (malossi sport 70) na kewey samo da klip uzmem malossi sa 12mm bolcnom? ili od trophya cilindar?
MOZE- to je kod mene uradjeno :icon_thumright:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Kit za keewey matrix dal paše?
« Odgovori #4 : 21 Srpanj, 2008, 23:21:32 »
pa valjda moze ipak keeway je kopiju na  minarelli

ma kakva kopija minarellija, "nepase" niti jedan saraf, opcenito nije ni m od minarellija i nije se dostojno tako zvati.
« Zadnja izmjena: 21 Srpanj, 2008, 23:32:50 SlowRider »

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Kit za keewey matrix dal paše?
« Odgovori #5 : 22 Srpanj, 2008, 03:02:56 »
daj mi reci kako si radio? imam dva druga, jedan misli od minarelija seriski cilindar uzet i stavili bi bolcnu na radilicu i onda igličasti tako da bude klip sa 10mm a ovaj drugi neznam dal će to radit, kupit će samo kit malossi od minareli a klip u Zg naručit malossi sa 12mm bolcnom
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Kit za keewey matrix dal paše?
« Odgovori #6 : 22 Srpanj, 2008, 03:08:27 »
Uspoređivo sam cilindre evo što sam primjetio: Glava u kivija ima 2 rebra više na sebi i svjećica s dugim navojem (to je veliki plus) ali glava je loše urađena tako da kompresija mora bit puno slabija nego u minarelli, klip nema rupe na sebi, onaj boost port ili treći preljevni kanal je kao jedan prst mali a u minarelli je kao dva mala prsta čak je i brtva na kiviju od minareli pa se vidi koliko je veći kanal neg u kivija, ispuh je loše urađen u kivija... sredio sam danas jednom malo sam ispuh širio i boost port isto, malo poliro i rezultat je da se osjetno bolje razvrtava i bolje navlači a krajnja je ista taj kivi ima Hebo performer auspuh i ide po satu od auta 70 što je sasvim super za takav skuter inače idu 60 ostali
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kit za keewey matrix dal paše?
« Odgovori #7 : 22 Srpanj, 2008, 12:34:54 »
znači da se stavi ser.radilica i klip od minareli nebi bilo loše bolje bi išo
lovac u mutnom team

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Kit za keewey matrix dal paše?
« Odgovori #8 : 22 Srpanj, 2008, 13:40:47 »
samo klip i cilindar. a na svoju serisku radilicu tokar ugradi piksnu u klipnjaču šta ide i onda bude 10mm kao i na minareliju tak da i klip onda paše. a ja vjerujem da bi išo ko neki minarelli AC jer jeako loš kit je u kivija, ne čudi me što mu kompresija tako mala
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: Kit za keewey matrix dal paše?
« Odgovori #9 : 22 Srpanj, 2008, 15:49:09 »
To sa piksnom u klipnjaci je losa ideja[probao jedan moj kolega].Posle 1000-1500km osovina klipa dobije tolko lufta u
piksni da lako moze da ode iglicasti lezaj radilice.+performanse skutera mnogo losije nego sa normalnim iglicastim na
osovini klipa.Malossi ac sport za keewaj je najbolje[najdostupnije] resenje.A trenutni izbor kitova za ove mina kopije
je dovoljno veliki da se ta zezanja sa kojekakvim prepravkama ne isplate.
http://www.scooter-prosports.com/shop.php?mode=show_group&lang=de&group=2BB69B887FB742F7A43F81468EB2128B&sort=&sid=621dcc33e74a02a2c8960220cc8ae959&s=140&limit=20

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kit za keewey matrix dal paše?
« Odgovori #10 : 22 Srpanj, 2008, 16:42:16 »
to je to, crazy!
terorija je tocna, manja je kompresija na tim kopijama minarellija tako da sa svim diznama i kemijanjima ne mogu dobro ic.

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: Kit za keewey matrix dal paše?
« Odgovori #11 : 22 Srpanj, 2008, 17:29:04 »
Da -kompresija je malo ispod 7 :toothy11:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Kit za keewey matrix dal paše?
« Odgovori #12 : 22 Srpanj, 2008, 17:40:24 »
to je samo zbog glave u 50ccm jer je preduboka... danas sam rasklapo kivi 100ccm  cilindar je loše obrade evo što sam primjetio: Glava je dobro urađena kao na minareliju nije uopće duboka (minus je što nije kao u 50ccm da ima na sebi 2 rebra), klip je isto dobar ima na sebi prozore a ima neke čudne karike koje po sredi imaju crtu kao da su iz dva djela, ispuh je fino urađen i boost port, s jedne strane ono pero je debelo a sa druge tanko  :icon_biggrin: tak da neznam da se to more bušit kad zariba, ja sam ispuh malo širio jer se ocrtala ulaz od auspuha i taman sam fino ga proširio i ispoliro, kanale sam malo širio i poliro i onaj treći preljevni kanal širio, rezultati su sledeći: start je za 30% jači i sad ide 79km/h dok prije 74 puno bolje prima gas i više se vrti... prešo je 6000km a klip je u užasnom stanju(cjeli izgreban i spalit) kao i cilindar( ima oko 4-5 riseva jaki) a isti takav je i ovaj šta sam juče rasklopio 50ccm isto klip u užasnom stanju
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Kit za keewey matrix dal paše?
« Odgovori #13 : 22 Srpanj, 2008, 17:43:19 »
Možel mi samo netko reći, gdje mogu uzet TP klip za trophy sa 12mm bolcnom, ili malossi klip za sport sa 12mm bolcnom ? i koliko je para otprilike? (imam dva cilindra zaribana trophy i sport pa jedan ide na kivi za kojeg nađem klip)
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kit za keewey matrix dal paše?
« Odgovori #14 : 22 Srpanj, 2008, 17:55:59 »
ja samm  klip kupio u benconyu, mislim da j 350kn bio.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Kit za keewey matrix dal paše?edit: Klip od malossi na trophy?
« Odgovori #15 : 22 Srpanj, 2008, 19:25:16 »
Jeli ima netko Klip od malossija u trophijevom cilindru? dal se šta dobije ili izgubi? ja sam jednom stavio klip od malossija u trophy išo ko kura* al karike nisu bile orginal na klipu... minarelli AC u pitanju
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kit za keewey matrix dal paše?edit: Klip od malossi na trophy?
« Odgovori #16 : 22 Srpanj, 2008, 19:29:14 »
kako bi paso tropy na arrov
lovac u mutnom team

Offline runner50sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 200
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Leonardo 150, TPH 50
  • Moja Kaciga: GIVI 50.5
  • MojSpuh: LeoVince 4Road, ZX
Odg: Kit za keewey matrix dal paše?edit: Klip od malossi na trophy?
« Odgovori #17 : 22 Srpanj, 2008, 19:46:07 »
kad se vec raspravlja o sport i trophyu zanima me jedna stvar imam jedan zaribani piaggio ac sport i u njemu je bio 47.4 zadnji i  dosta je sj#bo cilindar da nemogu vise brusit na 47.8 pa me sad zanima jel bi bilo ok kad bi stavio od trophya klip 48 ili 48.5 unutra jel vidim da trophy ima po 0.5 speciale piaggio naravno?

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Kit za keewey matrix dal paše?edit: Klip od malossi na trophy?
« Odgovori #18 : 23 Srpanj, 2008, 02:48:21 »
sta zaribani piaggio ac sport...reci malossi sport, i nije malossi jedini kojem gus cil ima naziv ''sport''

ako mislis staviti kit od topa, moras znati da li su karike isto okrenute kao i na malossi klipu, i da li se uopće moze busiti na 48-48,5 da ne bi pera bila pretanka...
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline runner50sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 200
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Leonardo 150, TPH 50
  • Moja Kaciga: GIVI 50.5
  • MojSpuh: LeoVince 4Road, ZX
Odg: Kit za keewey matrix dal paše?edit: Klip od malossi na trophy?
« Odgovori #19 : 24 Srpanj, 2008, 19:37:18 »
ne kuzim kako mislis dali su karike isto okrenute?jel ti mislis da bi to dobro funkcioniralo?