Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Yamaha XTX pitanje u vezi kvačila...  (Posjeta: 1088 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 2mario2

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1144
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Baotian 50ccm
  • Moja Kaciga: Je polovična
  • MojSetup: dovoljan serijski
  • MojSpuh: je preglasan
Yamaha XTX pitanje u vezi kvačila...
« : 15 Lipanj, 2013, 20:52:37 »
znači radi se o navedenom motoru koji bi htio kupit, ali ima jedan mali "problem"... veli lik da se kod paljenja motora pojavi zvuk kao neko lupkanje di je kvačilo i sad me zanima ako netko dobro zna što bi to bilo otprilike??? znači lupka kvačilo kolko sam ja njega shvatio i reko mi jedan frend da ako je to da se može samo stegnut i da tu ne mora postojat neki "teži" problem... jel netko imao takvu situaciju da mi potvrdi sumnju jer bi kupio motor i ako treba promijenio to kvačilo što mi i nije neki plus jer se cifra novog vrti oko 2 soma kuna... hitni odgovor bi mi dobro došao, hvala...
Svaki skuter je na svoj način dobar i lijep, al Aerox je ipak Aerox...

Offline Roby_Zabok

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 36
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Yamaha XTX pitanje u vezi kvačila...
« Odgovori #1 : 19 Lipanj, 2013, 11:49:15 »
Vjerojatno je korpa gotova ili "druk lager".... pa to zamjeniš, ne košta to previše. btw moj susjed dofural prije 4 dana XTX sa akrapima JEBENO, moja preporuka :headbang:

Offline 2mario2

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1144
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Baotian 50ccm
  • Moja Kaciga: Je polovična
  • MojSetup: dovoljan serijski
  • MojSpuh: je preglasan
Odg: Yamaha XTX pitanje u vezi kvačila...
« Odgovori #2 : 19 Lipanj, 2013, 21:31:28 »
stric je imal XTR-ku i znal sam se voziti s njom i eto... sad si želim SM-a,  pošto mi je KTM preskup i s cijenu i s održavanjem, Husqvarna neznam kak stoji s dijelovima (ak i ima nisu sigurno baš oličenje jeftinoga), pa je odluka pala na XTX... cijena je niska dosta prema ostalima, treba ju regati sad za 3 tjedna, al svejedno si mislim iti po nju... ova nema akrapoviče, a i nisam baš tolki ljubitelj toga na XTX-icama jer ko da grom ispod guzice imaš i susedi nebi bili veseli previše... ;D

edit: zaboravil sam reći da lik rekel da pri vožnji toga nema... ko ga j*** pem po nju ak na vrijeme kredu dobim, pa za silu i cijeli kuplung promijenim...
« Zadnja izmjena: 19 Lipanj, 2013, 21:35:10 2mario2 »
Svaki skuter je na svoj način dobar i lijep, al Aerox je ipak Aerox...