Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: TRUBA  (Posjeta: 6722 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: TRUBA
« Odgovori #20 : 04 Prosinac, 2006, 20:55:11 »
Trube su hladno oružje u krivim rukama...    :icon_biggrin: ;D :icon_biggrin:
Trebate se pomiriti sa time da   n e   s m i j e t e  NIKAD potrubiti nekome, neposredno iza leđa (kad hoda posred neke lokalne ulice) To se odnosi (ipak većinom) na auto, ali i skut/motocikl...  Ne znate da li je netko stvarno slab na srce, i može ga sirena iznenaditi da dođe do smrtnog straha i otkaže srce... 2. opcija:  gluhonijemim osobama na leđima ne piše da ne čuju, dakle sirena uopće i nema svrhe  :nono:
Stvar je u tome da većina pješaka u lokalnim ulicama hoda po sred ceste, samo zato, jer su pločnici zatrpani parkiranim autima...  Nisu krivi da su po cesti...

Kad prilazite/dostižete biciklistu, svakako posvirati što dalje od njega tj. čim ste ga registrirali...  ili ne uopće svirati...
(nego paziti na njegovo ponašanje)
Kad svirate u njegovoj neposrednoj blizini, može se zanesti (jer je "vrtio svoj film") i taman ugroziti prolazak uz njega, 2. opcija: možda sluša CD (ili neki drugi izvor glazbe),  i   u o p ć e    ne čuje !!!
Live to ride, ride to live

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: TRUBA
« Odgovori #21 : 04 Prosinac, 2006, 20:58:55 »
Oduvijek sam imao želju u auto staviti jedan par onih... kamionskih zračnih "rogova" (kao dodatnu sirenu)... kad se netko vuče po cesti, da mu "objasnim neke stvari"  :laughing7: ...
Pa onda...s godinama, dođete na ovo, što sam gore ispisao... :old:
Live to ride, ride to live

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: TRUBA
« Odgovori #22 : 05 Prosinac, 2006, 02:31:55 »
najbolje su te trube jerihonske... odnosno kamionske. Ja ću po jednu ugradit u svako svoje vozilo! pa tko ne čuje, tko mu kriv!  :laughing3:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: TRUBA
« Odgovori #23 : 07 Prosinac, 2006, 23:34:25 »
 :icon_thumright:
Live to ride, ride to live