Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: NRG Power 2 slijepa crijeva??  (Posjeta: 5119 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: NRG Power 2 slijepa crijeva??
« Odgovori #20 : 29 Srpanj, 2008, 20:07:08 »
zato jer mu je taj liic blokada i nije bas zdrava za motor, a ako je skinuo blokade a ostao limic, potrosnja ce mu biti veca dosta i nece bas ici jer ce mu faliti zraka
Nije limić blokada i neće mu više trošit nego skidanjem limića dobivaš samo više zraka pa staviš veću diznu, a na drugo niti ne utječe!

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: NRG Power 2 slijepa crijeva??
« Odgovori #21 : 13 Kolovoz, 2008, 13:54:28 »
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaa  :o  :o :o

Danas otvarao airbox, očistio filter sistemom kako sam prije na pug-u (gorivo + ulje umakanje unutra i ostavit na suncu)
Zatvorio, krenuo popodne đir, i full gas, dođe na 40km/h i gubi brzinu, zvuk dubok i padaju obrtaji  :o :o

Mislio ja aj dok se malo prilagodi, ovo ono.. Krenem u operaciju slijepih crijeva, skinem, sredim, zavarim šavove,
blokade skinute, sjedan, pao skoro s njega, vuče kao metak  :laughing7:, i opet, full gas, vrti na 8t rpm, dođe
do 60km/h i ista stvar kao i ono popodne, (kao da izgubi dovod goriva, motor grglja a gubi obrtaje i brzinu dosta naglo..
napravim krug, i grglj, grglj.. gecrkt! I evo sad ga nemogu upaliti. kurblnem, on dve tri sekunde puć puć, i crkne  :sad1: :sad1:

Svi simptomi su počeli od kada sam čistio filtar zraka.. Mooolim vas, upomoć! Jel možda treba mjenjati štel zbog skinutih blokada?
Iako su se simptomi javili i prije skidanja ... :dontknow:

Moze bit da ti treba veca dizna,ali bi prije trebalo skinut karburator i dobro ga ocistiti,najvjerovatnije ti to stvara problem....mozda si previse ulja stavio na filter pa je karb to povukao