Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: LFS !!  (Posjeta: 33440 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline stoper06

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 455
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije) :)
  • Moj Skuter: yamaha ROX
  • MojSetup: ajkula
Odg: LFS !!
« Odgovori #40 : 24 Srpanj, 2008, 21:56:31 »
hocemo li se sastati koju vecer da vozimo ??  :icon_scratch: ;D
2T rulles

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4108
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: LFS !!
« Odgovori #41 : 24 Srpanj, 2008, 22:40:17 »
ja cjele dane vozim :)

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: LFS !!
« Odgovori #42 : 24 Srpanj, 2008, 23:06:58 »
ja sam skinul i nije mi bas nekaj igrica..mozda zato jer sam nauceni na nfs :laughing9:
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline stoper06

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 455
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije) :)
  • Moj Skuter: yamaha ROX
  • MojSetup: ajkula
Odg: LFS !!
« Odgovori #43 : 25 Srpanj, 2008, 23:53:22 »
 e dal se mogu ikako mjenjati auti koje bi htjeli voziti, meni je stalno formua  :icon_scratch: , a s njom nemogu voziti po blatu  ::)
2T rulles

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4108
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: LFS !!
« Odgovori #44 : 26 Srpanj, 2008, 00:45:00 »
Di to, na netu ? Ak si na netu onda imaš samo stazu koju admin odobri, isto tak i auto, inače mjenjaš aute u garaži.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: LFS !!
« Odgovori #45 : 07 Kolovoz, 2008, 14:41:08 »
oce ko nabacit neki drift online na nekom serveru
imam s2 alpha x pa ko ima idemo odma,ajde...  :glasses9:

Offline shoock

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: turbo
Odg: LFS !!
« Odgovori #46 : 10 Kolovoz, 2008, 17:30:09 »
Pozdrav svima iz prvog i najveceg hrvatskog lfs tima CroTeamRacing-a. Naime volio bi vas uputiti bolje u cijelu pricu vezanu za lfs.ako nista drugo barem vas pozvati da se okusate u kvalitetno organiziranim ligama i eventima. ovo ujedno govorim iz razloga jer nam je jasno kakve okolnosti znaju vladati na demo serverima ili nekakvom krekiranom lfs-u sto je zbilja napomnjem sve samo ne lfs i prava ozbiljna voznja...
naime svi licencirani vozaci koji voze lfs,voze iz pravog gusta i duha natjecanja a ne obrnutno zagorcavanje uzitka voznje ozbiljnijim vozacima kojima nakraju dop. sve skupa,stvari tipa namjerno zabijanje u druge ili slicne stvari se najstozje kaznjavaju,te naravno licencirani vozaci imaju konstantno pregrst otvorenih liga i natjecanja u koje se mogu prijaviti i voziti..da izdvojim neke od liga u kojima smo sudjelovali battle of nations,battle of teams...te nasa koji smu organizirali te ujedno nas sponzor podjelio pregrst nagrada.
Naime CroTeamRacing je aktivan i u stalnom napretku vec preko 2,5godine,upocetku se bazirao na demo igracima i demo ligama ,no vremenom je preraslo sve puno ozbiljnije i clanovi su postali sve predaniji timu te njegovom napretku,tako da trenutno svi vozaci tima su licencirani vozaci ,te organiziramo prvenstveno s2 lige za zemlje bivse yuge :slovenija,hrv,srbija....mozda neznate no u ovim krajevima ima dosta vrlo jakih vozaca,te su za vrijme nase lige CTRL  cesto obarani svijetski rekordi,o samim trkama da nepricam,trka je sadrzavala odabranih  najbrzih 30 ljudi na gridu,te je bila napeta od pocetka do kraja tjekom svih nerijetko 50 krugova.no ainteresirani mogu vise o tome pronaci na nasem situ i forumu.Tim ujedno posjeduje i vlastite forume sitove,te 2 s2 servera koji su pokrenuti 24/7 jedan privat, te jedan public server,pocetkom 2008 smo dobili i dragog nam sponzora http://www.rinoseats.com/
.naime buduci da se nas tim prvobitno bazira i odrzava s2 lige trke te uskoro krece nova /nastavak lige CTRL2 ,odlucili smo da ukoliko bi se nasao dovoljan broj demo igraca da bi poceli raditi ponovno demo lige,te opcenito nekakve zanimljivosti za demo vozace.a tu bi bilo i nagrada tipa najpimjerenije s2 licenca :)
izlaskom novog patcha z ,lfs demo doba su unaprijedena te vijerujem puno kvalitetnija.
izlaskom patcha z demo korisici se moraju registrirat na http://www.lfs.net/ kako bi mogli voziti on line ,samim time demo vozaci dobivaju i jadan uvid u sadrzaj igre,dolazi do vece organiziranosti u demo online-u te se pocinju zbrajati i gledati sveukupne statistike i mnogo ostalih zaniljivosti..
no jos bolja prica svega ovoga je da odsada demo vozaci koji se registriraju mogu dolaziti na licencirane servere(na one na kojima je podesena staza i auti koje se koriste u demo-u) te tako mogu voziti s  licenciranim vozacima..
ukratko ima previse toga da bi odjednom napisao sve i objasnio ali pozivam sve kojima se svida lfs,da skinu zadnju verziju  http://www.gamershell.com/downloads/init.php
i neka se registriraju.(takva registracija se neplaca)
CroTeamRacing je odlucio staviti svoj public server na postavke nakojima mogu voziti demo vozaci ,te ce taj server biti 24/7 online  (napomena trenutno su nam serveri ugaseni radi sigurnosnih mjera ,jer nam je clan koji se brine o serverina ,trenuto izvan grada,no oko 20.08 mozete ocekivat da server bude ponovno online te vas ocekujemo gore)
ukoliko vas zanima vise o cijeloj prici pridruzite nam se na nas forum http://www.croteam-lfs.org/forum/index.php   te site http://www.croteam-lfs.org/index_news.asp gdje cete moci naci puno vise o svemu..
p.s ukoliko ima i zbilja zainteresiranih vozaca upravo se otvorio novopeceni demo tim,koji trazi,ocekuje ozbiljne demo vozace http://crospeedracers.speedyforum.com/forum.htm

nadam se da se vidimo svi skupa na:
 
Server: [CROTeamRacing]Public
Verzija: 0.5Z
 
kroz neko brzo vrijme.
ukoliko imate pitanje samo pitajte.
pozz
CroTeeamRacing.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: LFS !!
« Odgovori #47 : 14 Kolovoz, 2008, 15:02:38 »
oce ko igrat,idemo sad pa ko oce nek se javi...

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4108
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: LFS !!
« Odgovori #48 : 14 Kolovoz, 2008, 15:30:21 »
Daj, koju verziju imaš ti?

Offline shoock

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: turbo
Odg: LFS !!
« Odgovori #49 : 15 Kolovoz, 2008, 02:21:01 »
trenutno je aktivan i sluzbeno izdan zadnji patch z,koji  nije konpaktibilan s prijasnjem ,te da bi se mogli pristupiti svim updatanim serverima koji su na sluzbenom patchu mora se koristiti novi patch z ili novi sljdeci)kako ce vremenom izlaziti) unofficial koji ce izlaziti i nadogradivati postojeci,kako je i bilo uvjek do sada.
te jos jedna napomena demo vozaci koji koriste prijasnje patcheve y,ili  cak starije  NEMOGU se spojiti na licencirane servere ili voziti s licenciranim vozacima, stoga predlazem povremenim  ili cescim igracima ove igre da automatski skidaju sve nove patcheve koje izlaze,odnosno patcheve koji su sluzbeno izasli, obavezno ih koristite..

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: LFS !!
« Odgovori #50 : 02 Rujan, 2008, 19:35:24 »
Ima ko zainteresiran da se nađemo na nekoj vožnjici ?

Nisam to 100 godina igral :P

evo ja :p imas xf?

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: LFS !!
« Odgovori #51 : 12 Siječanj, 2009, 17:22:19 »
e di se moze kupit licenca za s1 i s2 da imam sve aute...neda mi se vise sa ovim vozit...btw. imam s2 alpha x-najbolja verzija

ili ak neko ima s2 pa da mi malo posudi sifru da se  izigram il ak ju oce prodat... :toothy10:

Offline stupar

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
  • Scooter tuning is not a crime!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Luna Vision 2
  • MojSetup: Nista
  • MojSpuh: Serijala
Odg: LFS !!
« Odgovori #52 : 12 Siječanj, 2009, 19:34:59 »
e di se moze kupit licenca za s1 i s2 da imam sve aute...neda mi se vise sa ovim vozit...btw. imam s2 alpha x-najbolja verzija

ili ak neko ima s2 pa da mi malo posudi sifru da se  izigram il ak ju oce prodat... :toothy10:

ja skino crack,imas sva auta,staze sve otkljucano...zasto bi kupovo  :binkybaby:

Offline Scoot_Fan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 470
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
Odg: LFS !!
« Odgovori #53 : 12 Siječanj, 2009, 21:29:59 »
e di se moze kupit licenca za s1 i s2 da imam sve aute...neda mi se vise sa ovim vozit...btw. imam s2 alpha x-najbolja verzija

ili ak neko ima s2 pa da mi malo posudi sifru da se  izigram il ak ju oce prodat... :toothy10:

ja skino crack,imas sva auta,staze sve otkljucano...zasto bi kupovo  :binkybaby:

Nemozes ic online s crackom, mozes ali samo na demo servere, tj imas samo demo automobile (XFG, XRG, FBM), a s S2 dobijes ostale, i mozes se trkat online s tim automobilima.

http://www.lfs.net/   - tu vam je homepage

http://www.lfs.net/?page=shop     - tu kupite licencu, savjetujem vam da ne kupujete S1 jer nema bas puno servera na S1 verziji, pa se ne isplati, nego odma S2.

EDIT: str izgleda meni nerade, ali kad odete na lfs.net imate tamo sa strane Buy a licence...
« Zadnja izmjena: 12 Siječanj, 2009, 21:32:05 Scoot_Fan »
Pivo sadrzi zenske hormone. Ako ga previse popijes, pocnes pricati gluposti i ne znas vise voziti auto.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: LFS !!
« Odgovori #54 : 13 Siječanj, 2009, 00:06:32 »
daj neko link za crack...boli me rac za online ocu vozit one pile...daj brzo neko crack za s2 alpha x

Offline stupar

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
  • Scooter tuning is not a crime!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Luna Vision 2
  • MojSetup: Nista
  • MojSpuh: Serijala
Odg: LFS !!
« Odgovori #55 : 13 Siječanj, 2009, 10:09:14 »
daj neko link za crack...boli me rac za online ocu vozit one pile...daj brzo neko crack za s2 alpha x

Dosta linkova sa krekovima, key generatorima, torrentima i sličnim.

shoock vas sve pozdravi u ime hr tima i sve vam objasni i vi odmah zatrpavate topic sa krekovima i sličnim. Mogli ste makar iz pristojnosti prema njemu odložiti raspravu o krekovima za neki drugi put. I tako nemožete na netu igrat s piratima a da ne spominjem kako simulacije nisu tako preskupe u odnosu na druge igre(pucačine).

mod
« Zadnja izmjena: 13 Siječanj, 2009, 15:59:33 Area51 »

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: LFS !!
« Odgovori #56 : 13 Siječanj, 2009, 15:56:39 »
Ja sam skinuo dva puta igru jednom nije radila drugi puta virus,ima ko link za skinut kplt igru...

Offline stupar

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
  • Scooter tuning is not a crime!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Luna Vision 2
  • MojSetup: Nista
  • MojSpuh: Serijala
Odg: LFS !!
« Odgovori #57 : 13 Siječanj, 2009, 16:06:27 »
Ja sam skinuo dva puta igru jednom nije radila drugi puta virus,ima ko link za skinut kplt igru...

ja bi ti stavio al modovi ne daju...kao ni ove crackove sto sam postavio ali et...nek ti mod da linkove  :notworthy:





mod: obrisao linkove, nisam ni spremio. Imate tih stranica s tim sadržajem mali milijun, neke imaju kultni status, trebali bi svi znati za njih.
« Zadnja izmjena: 13 Siječanj, 2009, 16:25:09 Area51 »

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: LFS !!
« Odgovori #58 : 13 Siječanj, 2009, 16:11:42 »
Ja sam skinuo dva puta igru jednom nije radila drugi puta virus,ima ko link za skinut kplt igru...

ja bi ti stavio al modovi ne daju...kao ni ove crackove sto sam postavio ali et...nek ti mod da linkove  :notworthy:
Daj mi na pm linkove :icon_thumright:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: LFS !!
« Odgovori #59 : 13 Siječanj, 2009, 19:21:28 »
jbt...ti da exstractam crack...u koji file...i negdi sam extracto i kaze mi if you want to play lfs buy lincence...tak nes slicno...kaj da delam ocu one auteeeeeeeeeee