Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Split-Šibenik (Ražine)-Split  (Posjeta: 1729 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline corky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 115
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: KLE
Split-Šibenik (Ražine)-Split
« : 25 Studeni, 2006, 23:20:20 »
Sutra oko 13:00 sati krećemo na mali vožnjicu do Šibenika . Svakako da ćemo navratit do kafe bara u Ražinama gdje ćemo ispit piće pa nazad .. U Split se vraćamo oko 18 sati . Punu priću sa utiscima i slikama imat ćete ovih dana.
Ako nas vidite lako ćete nas prepoznati po prišivkama SMK Predatori nama će bit drago popit piće sa Vama. :hello:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Split-Šibenik (Ražine)-Split
« Odgovori #1 : 26 Studeni, 2006, 00:58:57 »
baš lijepo... veselimo se izvješću! sretno!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline corky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 115
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: KLE
Odg: Split-Šibenik (Ražine)-Split
« Odgovori #2 : 03 Siječanj, 2007, 22:03:26 »
ŠA JE LIPO KAD OSTARIŠ SVE ZABORAVLJAŠ PA I TEME KOJE OTVARAŠ..

primite moje izvinjenje evo izvještaja... ali od "Joke 1311"

Evo malo sam kopa po slikama i pošto imama malih problema sa leđima i (ne mogu se vozit pa mogu piz...t) odlučih ubacit par slika sa našeg đira u Šibenik.
Lip dan ekipa za đir i pokret oko 13 sati.Neki su malo zaspali ali uglavnom svi smo skupa krenili.Krcanje goriva i tutanjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj -nije baš tako ali aj neka bude.Tempo je bio ubitačan 90 minuta do Šibenika.Stajemo u Šibeniku u moto klubu di pronalazim kralja BMW-lip stroj.Nakon male čakule krečemo nazad stajemo na benzinskoj iznad Trogira i neki moraju na rođendan(svašta izmisliš kad te žena stisne  ) neki su morali ić radit a Dado,Željko i ja odlazimo u Trogir popit caffe .Lipo provedeno popodne koje svakako triba prakticirati sa sa dolaskom lipših vrimena,ali nikako da odemo na neku klopu-TO MI FALI